Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

a.j.a.
14. črc 2010

@jahudka80 Jee, Jahud, to jsi dobrá, že poznáš kontryhel. Já bych ho asi na louce nepoznala 😕 ?

a.j.a.
14. črc 2010

@fram Neee, já nechci ještě bouřky 😅 já měla být asi Egypťanka, pže vedra miluju 😅 😀 akorát z nich moc nemám, pže s malou na tom slunci teď moc být nechci. Takže to buď jistí stín, hernička nebo domov 😀 ideální to bylo u tchánů, malá v bazénku ve stínu, já vedle na slunku 😀

breberuska
14. črc 2010

@jahudka80 tak s těma haléřema jsem se nasmála, to jsem ještě nesylšela 😀
@fram já ho taky sem nenechávám čučet dobrovolně, on mně vždycky přepadne a pak hudruje, jak si můžem o takových blbinách psát 😉 na ty bouřky se taky těším, u nás je fakt na umření, vedro, že ani žaba uchem nehne... 😖

fram
14. črc 2010

@breberuska " žaba uchem nehne" 😀 😀 😀 to jsem ještě neslyšela.

jahudka80
14. črc 2010

@breberuska no když manžel odchází do práce tak naše malá říká táta do páce kuruny dělat, no a když jsem seděla u pc a říkám ať mě nechaj že musím vydělávat koruny tak se manža zasmál, že koruny né ale haléře 😀 😀 😀 mám vyděláno tak 14kč/h 😀 😀 😀

jahudka80
14. črc 2010

@a.j.a. prosím tě poznáš 😉 se jukni na net jak vypadá a poznáš ho 😉 mrkni na to určitě ho znáš http://botanika.wendys.cz/kytky/K99.php 😉

meiki
14. črc 2010

preji pekny vecer, tak si nesu dobrou zpravu od me sestry, ze neni az takovy duvod cekat 3 mesice po revizi, ze se spise tim doktori kryji, ze te sliznice v deloze nemuzou pri revizi vzit tolik a ze behem toho "sestinedeli" pekne doroste. Sestra je Mudr (sice jen internistka) Tak asi do toho pujdem hned. Jak uz jsem psala dopo i muj Mudr gyn. mi dneska rikal, ze se radivalo 6 mesicu, pak ze neni treba vubec cekat a ze on zastava zlatou stredni cestu.
Kdyz se jeste vratim k moji sestre, rikala: kdyz nebyli nejake komplik. tak neni nejaky velky duvod proc cekat

natulaaa
14. črc 2010

čaute hoolky my byli u segry na návštěve,má nového pejska mini jezevčíka,je malilinkatý a rozkošný,tak jsem celá olízaná,jdu do sprchy a pak vás dočtu ju? 😉

helcenka
14. črc 2010

Meiky, můj Dr. říkal ještě před revizí (dělal mi ji můj gynekolog), že po třech měsících do toho můžeme jít znovu. Ale na porevizní prohlídce cca 3 týdny po zákroku mi říkal, že po první MS můžeme začít. Tedy všeobecně se doporučuje 3 měsíce počkat, ale pokud je všechno jak má být, jako je u mně, tak není důvod, proč čekat.
Jen ještě dostat tu MS.....

Ale rozhodně se mýlíš v tom, že při revizi nemohou vzít sliznice moc. Já osobně znám hned dva případy, kdy sliznice vzali tolik, že nedorostla ani za půl roku. Záleží na způsobu, jakým se to dělá. Ale vesměs dorůstá dobře.

Přeji dobrou noc všem.

a.j.a.
14. črc 2010

@jahudka80 Jahud, aha, vypadá tak zvláště, že by ho možná i tele jako já mohlo poznat 😀 tak já schválně zkusím někde kouknout.

a.j.a.
14. črc 2010

Já mám stejně dojem, že každý dr zastává ke snažení po revizi úplně jiný názor 😒 můj dr říkal 4-5 měsíců, dr co mi dělal druhou revizi říkal 6měsíců a dr, co mě před propuštěním po druhé revizi kontrolovala říkala, že bohatě stačí 3měsíce. Hm, a pak si vyberte, že 😒 Já bych asi řekla, že by to mělo být podle subjektivního pocitu každé z nás, podle toho, jak se po zdravotní stránce cítí, podle toho jak dopadne kontrola po 6nedělí apod.

a.j.a.
14. črc 2010

Jo a ještě jsem chtěla k té sliznici....nevím, kolik jsem měla před první revizí, ale před druhou jsem měla sliznici vysokou 1,5cm a po ní 4mm.

jahudka80
14. črc 2010

na NOV2 je o sijamských dvojčatech chce se mi plakat, dodělám práci a jdu spinkat, přeji vám dobrou noc 🙂

natulaaa
14. črc 2010

@svoba ano vyžádej si test na štítku,mi ted našli sníženou funkci a taky mi řekl,že to muže být duvod potratu 😉 ,

natulaaa
14. črc 2010

@breberuska no to je těžké s ovulí,mě jen popíchává,ale někoho fakt bolí břicho hodně,a podle meho si ji už měla,když ti test slábne 😉 ,ale ještě testuj 😉

natulaaa
14. črc 2010

@a.j.a. to máš v normě ty teploty,já mívam vyšší 😉 😉

a.j.a.
14. črc 2010

Jo jo, mě u ovulky bolí dost fest břicho na jedné straně. To ani u MS mě břicho tak nebolí.

a.j.a.
14. črc 2010

@natulaaa super, tak to jsem ráda, že je mám ok 😉

a.j.a.
14. črc 2010

@jahudka80 já si to právě z toho důvodu, ať zase večer nebulím jak želva, přepla. No, moc jsem si nepomohla, pže koukám na Markízu na Velmi nebezpečné známosti a ty prořvu vždycky, když je vidím 😅

a.j.a.
14. črc 2010

Utíkám do postele. Dobrou všem 😵

fram
15. črc 2010

Dobré ráno, v poslední době jsem ranní ptáče, jak je vedro 😕
Chci vás jen pozdravit a popřát krásný den všem 🙂

herbie
15. črc 2010

dobre ranko holky ja jsem akorat vylezla ze sprchy dneska bylo celej den krasne byli jsme na plazi pred chvili jsme se vratili...dneska se mi mrcha pekne rozjela vcera to bylo jenom spineni ... nas pes jde zitra vykastrovat chudinka tak zustane pres noc v nemocnici milacek bude nam chybet je to jak nase dite 😅 jinak jj duben to jisti keeeez by!!!! ale ja bych chtela mimiska v kvetnu moooooooooooooc!!!!!! 🙂

herbie
15. črc 2010

jinak minulej rok jsem v tuhle dobu presne otehotnela jezis to leti to je hruza ted by jsme meli uz 3 mesicni miminko ach jo 😖

breberuska
15. črc 2010

Krásné ráno holky!! Hlásí sice bouřky, ale u nás je vedro už teď...a na obloze ani mráček 😎
@natulaaa já jsem ho večer ještě zopákla a byla tam čárka celkem pěkná, skoro jak ta kontrolní, ale ne do těch 5 minut, jak kdyby se to déle vybarvovalo. nicméně oproti těm předchozím dnům nebe a dudy. Tak uvidím dneska, zase to zkusím, ještě mám jeden 😀

jahudka80
15. črc 2010

dobré ráno holky skoro jsem nespala- vedro pitomý! Budila jsem se a nemohla spát usla až v 1h a ve 4:30 byla zas vzhůru ☹ jedem s babi odvést med.... to zas budem uvařený v autě 😠 přeji hezký den 😉

jahudka80
15. črc 2010

@breberuska juuu ty se máš 🙂 to já tedy čárky 2 měla jen jednou a ani nebyly obě stejné 😢 a dny před nic a po taky nic, a podle těch grafů byla ovule taky jinak......tak uvidím, raději počítám s tím že to dostanu, a zrovna na mojí mamky narozeniny 😠 no ale když by to byla ms poslední 🙂 zas by se to dobře pamatovalo 😀

natulaaa
15. črc 2010

ahojte holky 🙂 ,u nás taky vedro 😠 😀

Breber no tak to už vypadá nadějně,jsem zvědavá,jaký bude dneska 😉

breberuska
15. črc 2010

holky, já myslím, že dneska by tam nemuselo být nic...mám pocit, že mi končí hleník, ale jsem zvědavá. Každopádně je to dobré, že si člověk tam může zjistit jak a (jestli) to vlastně funguje 😅
@jahudka80 mně zase MS vyjde na dovolenou 😒

jahudka80
15. črc 2010

holkýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý u nás pršelo a svítilo slunko, teď se od Liberce ženou černé mraky snad bude pršet 🙂 to by bylo moc fajn, sice jedem pryč ale nevadí aspoň zaleje déšť zahrádku a pročistí se vzduch 😉
@natulaaa nevím co to mám že furt žeru 😀 asi si vsugerovávám že jsem těhotná a jím za dva už 4měsíce a mám 3kg nahoře 😝 😀 😀 😀

breberuska
15. črc 2010

@jahudka80 pošli ty mraky obratem k nám! 😀