Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

fram
19. črc 2010

@leheckova my tady na tebe pořád myslíme, zítra budu držet palce, až mi zmodraj. Dej nám pak vědět. S neschopenkou ti neporadím, zrušení porodnýho myslím ještě neodsouhlasili, a i kdyby jo, tak nějakou chvíli potrvá, než to začne platit, myslím.

helcenka
19. črc 2010

Lehe, s porodným si naděje nedávej. Myslím, že od roku 2011 nebude. Teda jenom na první dítě a to pokud se vejdou do 2,4násobku životního minima... Ale zatím zůstala mateřská i rodičák, sice to není žádná sláva, ale aspoň ho nesnížili. Zatím je to jen návrh, ale myslím, že to tak bude. Jinak s nemocenskou je to bída, první tři dny nic a pak tuším 69% z 90% průměru. Počítá se do na kalendářní dny. Prvních 14 dní platí zaměstnavatel bez víkendů a pak sociálka. Ale je možný, že je to už jinak, ale určo hodně podobně. Držím palce na kontrolu.

MV já šla na kontrolu 3 týdny po revizi. Ale oni ti to v nemocnici řeknou, až si půjdeš pro papíry. Mně tam řekli, že do 3 dnů se mám hlásit u gynekologa, ale já mu volala a on řekl až za tři týdny. A revizi mi dělal on.

Marti, já mám taky migrény, teda teď tolik ne. Objevili se mi někdy kolem 15let. Po pár letech docela přešly, čas od času se objevily. Až při prvním těhu jsem je měla první 4 měsíce skoro každý týden. Nesměla jsem brát vůbec nic, jen maximálně 1/2 paralenu, což mi teda nepomáhalo. Takže to chtělo tmu, hadr na hlavu a ticho. Jedna migréna trvala třeba dva tři dny. Hrůza. A to jsem chodila do práce. Ale přežila jsem to. Při druhém těhu jsem měla migrénu jen 2x a jenom jednodenní, víc sem jich "bohužel" nestihla....

Já jdu pokračovat v úklidu, moc jsem toho nestihla, neboť jsem usnula s prckem...

fram
19. črc 2010

Holky, já si dnes šla do lékárny pro Femibion a holčina přede mnou si kupovala těhu testy, to byla závist ☹

mv
19. črc 2010

@fram my se snažili od časného jara 2008 a koukala jsem, jak puk, když to nešlo.Vždyť se synem to trvalo ani ne půl roku a bylo to.Manža sice tvrdí, že i po čtyřicítce máme čas, ale já to tak nevidím.
Dokonce mě i teď při blbých chvílích napadá, jestli to to zamlké těhu nebyla známka toho, že té snahy máme nechat a zůstat už jen u puberťáka.

fram
19. črc 2010

@mv nám se první kluk podařil na druhý pokus po vynechání HA, taky jsem myslela, že s druhým to bude razdva. A přemýšlím jako ty - jestli to zamlklé nebylo varování, že už nejsme nejmladší ☹

breberuska
19. črc 2010

lehe, palce budem držet o 106 😉

a.j.a.
19. črc 2010

Ahoj holky 🙂 malá už chrní, má teplotu, byla odpo úplně KO, tak o půl sedmé vytuhla u mléka. Snad to nebude nic vážného a zítra bude ok 😕

a.j.a.
19. črc 2010

@mv
@fram holky, neblázněte, určo to není žádné varování. Vždyť kolik daleko starších mají miminka a jsou ok. A kolik mladších mají větší problémy. Jen prostě se holt vyskytne sem tam nějaké to nekvalitní vajíčko nebo spermijka a pak to nedopdne. Příště už to určitě vyjde a bude všechno v pořádku.

a.j.a.
19. črc 2010

@daniela699 super 😵 to bude určo ta netrpělivě očekávaná potvora 😵

a.j.a.
19. črc 2010

@jahudka80 Jahud, no já být na tvém místě, tak asi umřu zvědavostí 😅 už bych šupajdila pro těhu testy 😅

a.j.a.
19. črc 2010

Ježiš, já se fakt na ty zprávy přestanu dívat. Tak někdo by dal za dítě cokoliv a takové hyeny si plodí jak kočky koťata 🙄 😠 to je fakt v pr... 🙄 😠

lucie.krajcarova
19. črc 2010

Fram, díky za slova útěchy, už je to lepší. jinak všem držím palečky, ať brzy najdou // na testech. bude to krásný den bez ohledu na počasí 😀 a i když tím začínají strarosti a velikánský strach po tom všem, co jsme si prožily, tak to bude stát za to. musím říct, že mě biologické hodin už bijou na poplach 😢

a.j.a.
19. črc 2010

@natulaaa No, Natul, a na tvém místě už bych taky měla počúraný těhu test 😀 divím se, že tak v klidu vydržíš čekat 😅 mě by to vrtalo furt v hlavě až bych fakt neodolala 😅

a.j.a.
19. črc 2010

@mikkisek Mikki, tichounká gratulace a moc moc držím pěsti, ať je u dr vše ok 😵 bacily pečlivě sbírám a příští měsíc chci být těhu 😀 😵 😀 😵

a.j.a.
19. črc 2010

@helcenka Helci, koukám, že si MS fakt užíváš 😒 takovou silnou jsem neměla snad ani po porodu 😖 no vlastně mezi první a druhou revizí ze mě takhle tekla krev s kusanci 😝 hm, ale to nebyla MS 😖 ale tak aspoň víš, že jsi měla hezky naducanou sliznici 😵 to se bude mít vajíčko kam pěkně zavrtat 😵

a.j.a.
19. črc 2010

@veraakubik no jestli máš nepravidelné cykly, tak to fakt nijak dopředu nespočítáš. Leda BT nebo ovu testy??

a.j.a.
19. črc 2010

@lucie.krajcarova to je opravdu moc smutný příběh ☹ na to jak jsem oplakala svoje zamlklé těhu, nevím jak bych pobrala to, co se stalo tobě ☹ ach jo, takové věci by se opravdu neměli dít ☹

a.j.a.
19. črc 2010

Tak jsem se vyplodila a jdu něco vyplodit do kuchyně 😀 pak zase nakouknu.

jahudka80
19. črc 2010

@a.j.a. těhu testy tyu mám ale je fakt ještě brzo a nechci být zklamaná 😉

jahudka80
19. črc 2010

musím dodělat práci a pak písnu, hlavně vás přečtu co jste tu zase bezemě nakecaly 😀 😀 😀 baby ukecaný 😀 😀 😀

a.j.a.
19. črc 2010

@jahudka80 aha, kukla jsem na graf, 9DPO...to by asi bylo fakt brzy....ale zítra už třeba ne 😅 😵 😀

lucie.krajcarova
19. črc 2010

holky, tak jsem si četla začátek této diskuze, kopretinka čeká mimi v lednu a jajka dokonce ve stejném termínu jako já 😔 radí cvičení podle Mojžíšové, zkoušíte to někdo? máte nějaký odkaz?

natulaaa
19. črc 2010

@a.j.a. Aji mě to testování nějak neláká 😒 😒 😒 asi cítím,že z toho nic nebude 😠 😠 😀

breberuska
19. črc 2010

Holky, já asi začnu po MS měřit teplotu 😉 když koukám na ty vaše grafíky jak je máte krásné, tak mně to úplně láká...jen manža k tomu bude mít milion řečí, a rádoby vtipných poznáme, už to slyším😎
lucie, já jsem o mojžíšové jen slyšela, ale prý je dobrá, dokonce existují prý i speciální kurzy.

breberuska
19. črc 2010

natu, ale zase když to nevyjde, tak srpen to v Brně jistí 😉 to je zase super, že se můžeš na to těšit! zatím co my se tady budem dřít 😀 😀 😀

endie
19. črc 2010

zdravím ženy 😀

fram
19. črc 2010

aja, tak ať je malá v pořádku
luci, jsem o 2 roky starší než ty, takže ty biologický hodiny už mě tlučou pořádně 😀 Cvičení podle Mojžíšové prý pomáhá, dokonce mám pocit, že ti ho gyndr. může napsat, ale tím si nejsem jistá. Četla jsem, že je lepší navštívit kurs, abys ty cviky prováděla opravdu dobře a pak už můžeš cvičit doma - ale nevím, jestli nekecám, nikdy jsem to nezkoušela.

fram
19. črc 2010

@endie ahoj, koukám, že malá je teda šikulka 🙂

jahudka80
19. črc 2010

@mikkisek supééééér tak píši do tabulčičky // ale nemám datumek 🙂 😉

endie
19. črc 2010

@fram to je , dábel malej 😀 . Mojžšovka je super, znám s mého okolí hodně připadu co potom otěhu 😉