Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

pe_t
31. srp 2010

@a.j.a. to určitě dej - jsem zvědavá 😉

a.j.a.
31. srp 2010

Hele, holky, a ví někdo, kdo je ta Máziková ?? Já si ji pořád nějak nemůžu zařadit.

martasl
31. srp 2010

holky,našla jsem video s tou Žamberyovou,co je v čápech.dám si to do záložek a pak juknu.tak ahoj

http://www.iprima.cz/prostreno/ucastnici/ludmil...

pe_t
31. srp 2010

@a.j.a. já teda vůbec nevím o koho jde

pe_t
31. srp 2010

@martasl jojo tu já si pamatuju i prostřeno

martasl
31. srp 2010

a ne ještě na to juknu,trvá to půl hodinky.

pe_t
31. srp 2010

jdu se zavrtat do postele a chvilku číst. Tak papa a dobrou všem 🙂

a.j.a.
31. srp 2010

@martasl Jee, a já blka, teď zjistila, že jsem dala blbý odkaz 😅 tak ještěže jsi to tu dala správně ty 😀

a.j.a.
31. srp 2010

Tak jsem šňupala na netu a zjistila, že ta Máziková je slovenská zpěvačka. Hm, tu neznám. Ale možná jsem slyšela někdy nějakou její písničku.

martasl
31. srp 2010

prej zpívá v Německu.její jméno mi taky nic neříká,ale je mi nepříkemná.stejně jako Nora.ta Lída a její vaření 😝 😝 😝 😝 .se teda nepředvedla o servírování nemá cenu ani mluvit.no nic,jdu chrnět.papa.

natulaaa
31. srp 2010

jáj probíráte čápy,taky jsem se dívala,EVU mázikovou znám,my máme satelit a tudíš slovenské programy,tak ji znám s lets dance,byla výýborná a je s ní prdel,ale je trochu ujetá 😀 😀 ,manža mi ted píchnul injekci do břicha,au au,ta bolí,ale dá se to 😵 ,tak dobrou noc,zíítra vstávám v 5 🙄 🙄 ,ach joooo 😀 😀 ,tak papa

natulaaa
31. srp 2010

jáj probíráte čápy,taky jsem se dívala,EVU mázikovou znám,my máme satelit a tudíš slovenské programy,tak ji znám s lets dance,byla výýborná a je s ní prdel,ale je trochu ujetá 😀 😀 ,manža mi ted píchnul injekci do břicha,au au,ta bolí,ale dá se to 😵 ,tak dobrou noc,zíítra vstávám v 5 🙄 🙄 ,ach joooo 😀 😀 ,tak papa

leheckova
autor
31. srp 2010

Ahoj Natul už te asi nestihnu ale napis mi jak to jde jak to zvládáš a jak se vám darí holky .
Já jsem se dostala do klidu snad už bude vse OK zitra s maly do školy poprvé mam z toho nervy na dranc ja mam větší nervy nez malej tak až zitra budu z prvního dne ve škole v klidu napisu vam

lucie.krajcarova
31. srp 2010

veraakubik, já jsem to našla na netu, flaštička stojí asi 360 Kč. ale možná je to i v lékárně.
Dani, tak to ti nezávidím, takový blbý kecy.. ségra je trochu magor ne? u nás to bylo podobné.. ségra nemohla otěhotnět, a já téměr na první pokus. ale kupodivu to byla máma, která se o moje těhu vůbec nezajímala, prej aby Denisce nebylo líto.. a bylo to líto mně. přec jen jsem už byla starší, takže to bylo i rizikovější. no a když jí pak manžel volal z porodnice, že máme kluka, tak to přijala, jako kdyby jí říkal, že si dá guláš se šesti 😖 ale se ségrou mám už dobrý vztah, ona nic nedramatizovala. a nakonec se jim povedla i ta holččka 😅

herbie
31. srp 2010

ahoj holky tak jsem prave dokoukala capi s makem mam tu to o den pozdeji tou sestavou jsem byla prekvapena dolly buster je v obliceju umela bleeee ale postavicku ma dobrou iveta bartosova to je katastrofa humas hajek hanychova nooo comment nora mojsejova je takova panicka ale nakonec jsem se zasmala jak to brala to vareni ze to ma jako na haku to se mi docela libilo hlavne to ze se nepretvarovala myslim jsi se v tv hraje takovou pipinku ale v realu ze je dobra sprosta baba.......jinak uklizim celej den holky zitra mi prileti bracha s manzelkou u sebe zadny novinky nemam.... 😉

mv
1. zář 2010

Já ani telku večer nestíhám, či jak včera vytuhhnu u televizních novin.... 😀
Na čápy koukal manžel a prý to oproti prostřenu není vůbec zajímavé, až trapné.Tak nevím....
Mrcha končí po ani ne 3 dnech,sice bez bolestí, ale stejně byla zase silnější, než jindy.

Jo, a zapomněla jsem si koupit ten kontryhel,má to ještě cenu ho začít pít až 3.DC????Nebo až příští měsíc?????????

lichtakova
1. zář 2010

Nazdar holky, prosím prosím, nepamatuje si některá, kde se dá najít taková ta stránka s výpočtama (ovulace, plodný dny, testování a tak...)???
Děkujůůů 🙂

fram
1. zář 2010

Ahoj holky,
@a.j.a. doufám, že ve školce v pohodě. Já taky brečela, když jsem tam kluka nechávala. 😅
@pe_t co tvoje velká školačka? Mě to vždycky hrozně dojímá, když vidím ty prvňáčky, jak jdo poprvé s brašnama do školy 😕 😅
Dnes snad bude aspoň lepší počasí, vykukuje sluníčko. Pořád čekám na mrchu a modlím se,ať nedorazí. Krásný den všem, běžím do práce.

fram
1. zář 2010

@leheckova tak to je super, že už jsi víc v klidu a těhu si užíváš. Držím tvému prvňáčkovi palce, ať se mu ve škole líbí. Oni to jsou kolikrát větší nervy pro rodiče, než pro děti.
@mv myslím, že to má cenu a ani tolik nevadí, že začneš až DC.

lichtakova
1. zář 2010

halooo, posim posim 🙂

a.j.a.
1. zář 2010

Ahoj holky 🙂 tak jsem doma a je mi tu smutno 😢 malá do školky naklusala s úsměvem na rtech, i do třídy ještě šla s úsměvem a ten jí pak rychle došel, jak ji paní učitelka chytla a odvedla za dětmi. Tak to plakala, já málem taky, ale pže je tam se dvěmi staršími dětmi, se kterými se zná a kamrádí, tak pak přestala a já mezitím rychle zmizla. V deset si mám pro ni přijít, tak jsem zvědavá, co mi paní učitelka řekne. Snad už pak neplakala 😕 chjo, si připadám jak krkavčí matka 🙄

a.j.a.
1. zář 2010
a.j.a.
1. zář 2010

@lichtakova Kruciš, zase se mi ten odkaz nezobrazil jak jsem chtěla. Musíš kliknout na otevři vše a pak jset dolů na Výpočty a tam už všechno najdeš.

lichtakova
1. zář 2010

@a.j.a. díky moc 🙂

lucie.krajcarova
1. zář 2010

@mv ahojky, myslím, že kontryhel se ti vyplatí, má se to pít až do ovulace - já piju do středu cyklu, takže 15 dní. a zbytek bude zásoba na další měsíc.

lucie.krajcarova
1. zář 2010

@leheckova tak jak to malému první den šlo? a co mamince prvňáčka? vzala sis pár dní dovču, abys mu to ulehčila? nevím tedy, jestli nejsi na rizikovce.

zzzzuuuuzzzziiii
1. zář 2010

Liptonek (26let, SP12/2009 Femibion) - 8.4.//
petra.vavra (30let, MA 3/2010 Femibion,kys.listová) - 30.4. //
kopretina82 http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f (28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel) - 5.5.//
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan ) - 24.5.//
leheckova http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova (31let, MA 12/2009 kys.listová) - 21.6. //
angelina987(27let, MA 03/2010,listovka calibrum babyplan) - 23.6. //
mikkisek( 29let,MA 3/2010, kontryhel,kys.listová vit.E) - už jsou //
breberuska (27 let,VP 5/2010,kontryhel,mamavit,femigard) - 28.7.//
helcenka (31 let, kyselina listová, MA 06/2010) - 18.8. //

endie(23let, MA 3/2010).................................................................................................................35DC
zzzzuuuuzzzziiii (25let, MA 7/2010 kontryhel ).............................................................................29DC
lucie.krajcarova (33let,VP 7/2010 kys.listovou,kontryhel,femigard).......................................27DC
fram (35let, MA 2/2010,Femibion)................................................................................................26DC
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 femibion,kontryhel,železo)............................................25DC
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.).............................................................................................23DC
jane 84(26let,SP 8/2009 kontryhel,kys.listová)..........................................................................22DC
vendulak http://www.fertilityfriend.com/home/vendulak (22let, MA 4/2010, Letrox50,kys.list.+E)...........22DC
rozum (30let, MA 1/2010 Kontryhel, Femibion 800....................................................................20DC
pe_t (34let MA 7/2010,kys.listová, kontryhel)...............................................................................17DC
meiki (30let, SP 7/2010, kys.listová )............................................................................................15DC
daniela699 http://www.fertilityfriend.com/home/2f81b4 (34let, MA 5/2010, a mamavit)......15DC
jahudka80 (30let, calibrum babyplan ).........................................................................................13DC
yfka30 (30let, SP 7/2010 kys.listová )..............................................................................................11DC
el29(31let,MA1/2010,kys.listová)......................................................................................................10DC
natula http://www.fertilityfriend.com/home/2c513a (29let, MA 10/2009 kontryhel,vit.calib.bp)..............10DC
veraakubik (23let,SP 7/2010 kys.listová )........................................................................................5DC
martasl(34let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan)...........................................................4DC

zzzzuuuuzzzziiii
1. zář 2010

Ahojky holky...
tak moje citologie, jo?... volam k doktorovi, ten na me no jo, uz jsem to podepisoval, chvilinku, --- jo jo, je to super, vsechno v poradku, je to uzasny, jak se to vse zlepsilo, takze jen to nej nej... a za chvilku, je to nejste vy, ja si vas spletl, to je jina Zuzana... NO JA MYSLELA, ZE HO TREFIM.
A druha bomba, no my to teprve vcera posilaly, vysledky budou za tyden v utery, UZ URCITE - to uz jsem slysela 3x protoze ty vzorky tam maji 3 nedele!!! Takze vim, ze nic nevim ☹
A navic, nikdy jsem nemela zpozdeni, vcera jsem to mela dostat a nic ☹ proc, chci to mit aspon pravidelne, kdyz uz ne nic jinyho. Tehotna nejsem, test je bilej, bricho me chvili od chvile tlaci, ale proste nic ☹ ach jo, co s tim... nechciiii dalsi problem.
Natul naprosto s tebou souhlasim, ja jestli se nam nekdy postesti mit brisko o tom nereknu nikomu dokud to na me proste nepoznaji. Jen manzelovi. Nechci to nikde ventilovat a pak cokoliv vysvetlovat po tech zkusenostech, co mam ☹
Daniel, lide jsou ruzni... vykasli se na to, i kdyz vim, ze to zamrzi a soustred se proste na sebe, mej se rada, aby vse bylo co nejdriv dobry!

kopretina82
1. zář 2010

Ahojky...
Koukám, že se tu dneska hromadně řeší odchody do školky, taky už to máme za sebou...
My jsme nástup zvládli bez problému-D. mi ani nestihl dát pusu a už byl mezi dětma-až mi to připadalo divný, že ostatní děti se křečovitě drží těch maminek a tatínků a my nic...Ale ne, jsem ráda, že jsme to tak zvládli...
Tak doufám, že ostatní jste na tom s dětma stejně...
Natul, kdy ty vlastně jdeš na to zavedení...? 😲
Zuzi, bych ho asi poslala někam ;-/

a.j.a.
1. zář 2010

@zzzzuuuuzzzziiii jee, Zuzi, tak to mě mrzí. To by mě teda fakt naštvalo. Jak se ti doktoři klidně můžou takhle splést a ještě jim všechno tak dlouho trvá 🙄 tak snad aspoň ty výsledky pak budou opravdu v pořádku.

MS čekáš první porevizní ?

a.j.a.
1. zář 2010

@kopretina82 Kopre, tak to jste měli fajn. Já tam málem brečela s ní. I teď doma je mi do breku. To bude tím blbým počasím 🙄 úplně cítím, jak na mě padá deprese z úplně všeho 🙄