Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

pe_t
27. zář 2010

@zzzzuuuuzzzziiii kdy se chystáš testit 😉 ?

zzzzuuuuzzzziiii
27. zář 2010

ja to zkusila ted a je bilo... ja vim, asi je brzo, a nebo to proste nevyjde... nejsem si jista, jestli jsem 26 nebo 27 DC...

meiki
27. zář 2010

@zzzzuuuuzzzziiii moc drzim palecky

pe_t
27. zář 2010

@zzzzuuuuzzzziiii i kdybys byla 27 - to je ještě moc brzo - neboj 🙂 . Vy jste se snažili hodně pilně. To my tak ne. Teda jako jo, snažili - ale ne každý den.

rozum
27. zář 2010

@zzzzuuuuzzzziiii Zuzi, nebuď nedočkavá a počkej, já vím, že se mě to řekne, ale ušetříš si zklamání 😉

pe_t
27. zář 2010

Tak tak - stejně už to bude tento týden, tak to už se musí vydržet 🙂 🙂

veraakubik
27. zář 2010

Ahojky vam vsem,koukam,ze uz jsem se dostala do druhe casti tabulky..Dneska rano jsem udelala dva posledni testiky,takze uz mam docela dobrou sbirku-fotku prikladam.Malej me dneska tak dojal-videl test,drzel ho v ruce a povida-tady pisou,ze maminka ma v brisku miminko a ze mu neco koupi nacez si sel pro kasicku,nabral hrsticku drobnych kde bylo asi 80kc a ptal se jestli za to muze neco andrejce koupit (moc chce holcicku Andrejku-kamaradka ma ted uz temer rocni holcicku a par krat jsem ji videli kdyz byla malicka a od te doby chce andrejku..)Jedeme na nakupy-vecer nakouknu..

lichtakova
27. zář 2010

ahoj holky, tady je hnuuuuuusně a leje a zima
Ale mám dnesk avolno, což fajn, tak si kurýruju chřipku a v poledne se chystám na nehty 😉
Děkuju moc všem beruškám za podporu 🙂 😵

lichtakova
27. zář 2010

@veraakubik škoda, že je to tak blbě vidět, ale určitě to vypadá dobře. To je roztomiloučký 🙂 , že chce malou sestřičku 😵 , to by mi i slza ukápla, fakt, já jsme taková měkota

meiki
27. zář 2010

@veraakubik jeeee to je ale hodnej broucek, no tak bude mit ne tu sestricku 😎 , fakt mooooc blahopreji a Very prosim te poprskej aji me, tim tehu bacilkem

veraakubik
27. zář 2010

@lichtakova no zrovna na to koukam..Ve fotaku to byla krasna cista fotka a tady to je katastrofa..No zkusim kouknout po lepsi..

veraakubik
27. zář 2010

@meiki tak prskam prskam-prsk prsk prsk..Prskam na vas vsechny a doufam,ze je to dostatecne nekazlivy..moc preju kazdy z vas aby jste taky byly brzo tehulky..Kez by tohle pomyslne prskani bylo opravdu nakazlive..

veraakubik
27. zář 2010

tak jeste jeden pokus..

veraakubik
27. zář 2010

tak ja nevim,se mi to zda porad stejny..ach jo..

lichtakova
27. zář 2010

tam je nějaký obrázek, ne?

lucie.krajcarova
27. zář 2010

věrko, super, gratulace. je vidět, jak čárka krásně sílí. ale klobouk dolů, takhle často testovat by se mi nechtělo 😀
tady je taky hnusně, možná chvíli už neprší..
holky včera mi psala švagrovka, že známá porodila, ale měla termín až 12. ledna!!!!!!! takže v šestém měsíci. kolik tak ta holčička může vážit????????? prej bude v nemocnici aspoň do vánoc...

lichtakova
27. zář 2010

@lucie.krajcarova no to je teda děsný, to moc neváží....chuděra

rozum
27. zář 2010

@lucie.krajcarova necelé kilo, známá tak porodila dvojčátka a měly mám dojem 800 a 850 g. Byly dlouho v nemocnici a byl to boj, střídaly se se stavem, jednou vše ok, pak byly na dýchacím přístroji, no hrůza. Byla jsem s ní u toho, bylo to moc smutné, nevěděla, jak to zvádnou. Teď je jim přes rok a jsou šikulky, jde poznat, že jsou pozadu, ale snad to bude vše OK. Záleží na doktorech a na tom tělíčku, jak bude bojovat. Chjo 😔

a.j.a.
27. zář 2010

Dobré ránko holky 🙂 tak ještě stíhám nakouknout 🙂 za chvilku se musíme pobalit, naobědvat a na dvě jdeme ke kámošce, pak na angličtinu, tam nás vyzvedne mamka a jedeme k nim, ať nejsme zítra samy, pže nevím, jestli manžel bude moc přijet nebo ne. Když tak dorazí taky k našim a budeme všichni tam 😀

@veraakubik Veruš, krásné testy 😵 zajímalo by mě, co je na tom digitálním za obrázek ? Můžeš pak hodit foto třeba jen toho ?

@lichtakova juu, tak to máš fajn, že máš dneska volno. Tak se hlavně vylež. Zítra by ti to u všech těch pohádek a filmů mělo jít dobře 😀

@zzzzuuuuzzzziiii díky za hezkou tabulku 😵 vypadá dobře 😵 a ještě lepší pak bude, až se všechny holky přesunou nahoru 😵 to bude teprve krása 😵

zzzzuuuuzzzziiii
27. zář 2010

no takze testit urcite budu jen nevim, kdy presne to bude 28 DC... i kdyz minule jsem mela rozdil presnosti cyklu 2 dny... a do jednoho kalendare jsem si napsala 1 DC na prvniho v druhym ho mam na druhyho, takze sama nevim a muzu jen cekat...

jahudka80
27. zář 2010

Ahoj holky, tak jsem tu, v týdnu musím na stěr kvůli tomu výtoku. A 6.10. jdu na krev na hormony 😉 tak uvidíme co uvidíme. jinak mi dělala ultrazvuk a jsou tam 2 dutinky tedy 2 prasklé folíky a ovule prý dnes nebo včera, ale ten grafík mě jí vyznačil už před 2dny a to i já myslelal ,že je páč byl hleník a čípek pootevřen, tak jsme se buď trefili (podle pc) a nebo netrefili (podle p.dr.) včera totiž nakonec z toho nic nebylo ☹ 😠 . Tak zas budem čekat na ms 😒 no jo no.
Jinak mám dnes den blbec 😠 a to doslova, u dr. na wc mi do něj spadl zlatej řetízek ☹ tak jsem ho tam lovila jak debil 😀 ještě mě při tom načapala nějaká holka co tam vtrhla 😠 neví že má klepat 😠 . No a aby toho nebylo málo když jsem šla od dr. po 1h a 3/4 tak pospíchám páč tu leje a jak jsem rychle chtěla vlézt do auta tak jsem si dvířkama dala do obličeje přez nos (ještě že jsem si ho nezlomila) 5minut jsem pak seděla v autě a skučela teď čekám jestli to zmodrá, budu vypadat jak když mě manža mlátí 😀 . No toť vše z mého posr... dne

jahudka80
27. zář 2010

@zzzzuuuuzzzziiii natul je 7DC máš to v grafíku 😉

meiki
27. zář 2010

@jahudka80 kdyz se dari, tak se dari, taky to znam, je potreba si sednout a jen se tomu poradne zasmat, takove dny jsou fakt hrozne 😠

jahudka80
27. zář 2010

@meiki já jsem fakt dnes 😠 😠 😠 těd jsem sem něco dávala instalovala, tak zas na mě mm že nééé že snad umím číst 😢 😢 😢 😢 😢 se mi chce bulit, venku chčije a celej den stojí za hovno, už jsem si vytiskla ty grafy z pc a kraslím si tak kdy byl sexík a koukám na to ☹ ☹ a zas do 6.10.nervy. Co do 6. to jdu jen na krev ještě než budou výsledky, aaaach jooooo

jahudka80
27. zář 2010

Holky když bolí podbřišek (okolo ovulace) tak znamená že se blíží a nebo že už je??? Já už jsem z toho magor. Je fakt že 2dny co jsme měli sexík tak byl hleník a číp.pootevřen a bolel mě podbřišek 😅 tak že by tu přeci jen nějaká šance byla 🙄 , i když dr. vypočítala že ovu.buď dnes nebo včera ☹ 😒 což je 11,12DC a v té tabulce v grafu mám 9DC tak se v tom vyznejte 😢 . No teď to asi už nezachráním večer to ještě můžem zkusit a pokud tedy byla fakt ovula 9dc tak je šance velká ale pokud tak jak říkala dr. tak tedy nic moc asi s píž nic.
Kdéééé stééééé všechny, to mě tu necháte???
Co naše Danielka?? Kdy se má vrátit z dovči?? A koukám Natula na nás taky prdi 😠

meiki
27. zář 2010

@jahudka80 jahudko ja jsem tady a taky me uz 3 den poboliva, bych rekla uplne jak na ms, tak nevim jako co to je

jahudka80
27. zář 2010

@meiki no četla jsem v článku že ovu.příznaky mohou být jako ms.... já se cítím nafouklá 😀 ale k obědu byl květák 😀 😀 no ale je fakt že mě bolí prsa, mám je citlivá je mi nepříjemné si na ně sáhnout 😒 no večer se zkusíme zatulit ale už je asi pozdě (mělo to být včera) ach jo to mě štve ☹

meiki
27. zář 2010

@jahudka80 mne uz je tak 3 den a rekla bych, ze dneska asi ten podbrisek boli uplne nejvic, ale zadne boleni vajecniku, no nic loucim se, jedu se nechat zkraslit, papa

helcenka
27. zář 2010

Ahoj holky,
já teď vůbec nemám čas ani dočítat, vy toho nakecáte.

Někdo tady psal, že vit. C s postupným uvolňováním není vhodný pro těhule? Já ho beru, teď v tomhle počasí a školce se potřebuju alespoň trochu chránit. Říkala jsem to doktorovi, minule a on řekl, že to nevadí, že stejně přebytek céčka "vyčůrám". Ale beru jenom půlku pětistovky - takže 250.

Jinak manža je od soboty do zítřka doma, byl teď dva víkendy na brigádce, dnes si vzal dovču, kterou mu nechtěli v létě dát, tak jsem si říkala, že si to užijeme, ale už se těším, až bude v práci. Jak na sebe nejsme zvyklí, tak si dneska pěkně lezeme na nervy.
A do toho nám dneska před marketem přestalo startovat auto, tak jsem usedla za volant, manža mě roztlačil, to bylo divadýlko pro ostatní, až jedna paní manžovi pomohla tlačit. Hlavně, že chlapi stáli a čuměli. Manža mě poučil, co mám dělat, až auto nastartuje, hlavně prý nezastavovat, někam ho zaparkovat a nechat běžet motor. To se mu to řekne, parkoviště narvaný, všude jezdili auta, chodili lidi a já nesměla zabrzdit... Nakonec jsem z parkoviště musela vyjet a popojet kousek dál na jiné parkoviště. Manža za mnou běžel, prý kam jedu... Fakt mě namíchnul, měl být rád, že jsem to takhle zvládla bez zabrzdění... Kubík z toho měl legraci, že maminka řídila a taťka za náma běžel
. Naštěstí to bylo jenom kabelem, který se povolil...
A teď po obědě se manža chystal vymalovat v kuchyni jednu zeď, kterou minulý týden polil. Máme teď od barvy kdeco (taková pěkná sytá barvička to je) a ještě to Kubík vyšlápnul a roznesl po celé kuchyni, chodbě i předsíni.
Dneska mám taky den blbec. Odpoledne jdeme ke tchýni, popřát jí opožděně k svátku, tak snad už žádná katastrofa nehrozí.
V pátek mě čeká kontrola - UTZ a první odběry. Tak mě napadá, že jsem se ani nezeptala, co to je za odběry, jen sestra prohodila, že je to genetika. Ale tripple testy se dělají až někdy kolem 13. týdne, ne? Tak co je tohle, nevíte to některá - prý se to dělá v 10-11 týdnu, já jsem v 11, tak jsem z toho jelen. Ještě mě napadl ten NT screening (teda jestli se to tak píše), ale ten pojišťovna nehradí a mě nikdo nic neříkal, ani to se mnou nerozebíral, prostě mi Dr. řekl, že jdu na krev.

AJI, tak jsi nakonec v tabulence přede mnou, a já mám termín porodu dřív... Hlavně, že jsem tam v srpnu nezůstala sama. Do Dubna se možná přidám, už mi to říkala Breberka, nebo se vrátím do jedné diskuze, ve které jsem byla, než jsem o mimi přišla. Nechci být zase v moc diskuzích... Tady ale zůstanu, jestli to nebude holkám vadit. Protože nakonec bude i tahle diskuze jen o těhulení... 😉

Je to zas romám, ale jak já se sem tak často nedostanu, tak to musím napsat najednou.

lichtakova
27. zář 2010

@a.j.a. děkuju, jsi hodná 🙂