Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

a.j.a.
28. zář 2010

@helcenka Heli, tak v tom případě je to NT screening. Já jdu na krev příští týden, takže by to odpovídalo.

a.j.a.
28. zář 2010

@fram jo jo, fram, přesně ten jsem měla na mysli. Triply se berou až po 15tt.

a.j.a.
28. zář 2010

Jinak ty NT testy mi dr nabídnul automaticky, prostě řekl, že za 14dní nabereme krev na NT a tím to haslo 😅 nijak jsem se teda nebránila, pže jsem je tak jako tak chtěla. Tak třeba to i Helči dr bere automaticky ??

U Klárky mi krev na RH faktor, žloutenku, HIV a pod. brali docela brzy, někdy touhle dobou a pak ještě 2x opakovali, pže jsem RH -

herbie
28. zář 2010

daniela699 moooooooc ti gratuluju to je super musis bejt v sedmim nebi 😀

jane84
29. zář 2010

Dobré ráno holky, prodloužený víkend skončil 😠 tak dnes opět do víru velkoměsta. Aspoň, že už neprší a svítí sluníčko. snad to vydrží celý den
Holky jsem dnes 19DC, ovulka byla 14/15DC nevím úplně přesně a dnes jsem začala trošičku špinit. Říkám si, jestli by to nemohlo být uhnízďování mimíska, ale není to brzo?

fram
29. zář 2010

Dobré ráno,
@jane84 není to brzy, mimísek se může zahnizďovat už 5. den po oplodnění 😵 😵 Moc držím palce, ať je to ONO.
Fuj, u nás je zima 😒 Vůbec se mi nechce do práce.

helcenka
29. zář 2010

Dobré ráno všem,
tak jsem malýho odvedla do školky, vypiju si čajík, mám nějakou rýmu, tak budu čajovat celý den. Zítra jdeme taky a pak zase pauza. Těch 5 dní v měsíci je fakt děsný, ale když už si školku platíme a malej si alespoň zvykne na dětičky a pí učitelky.

Fram, AJI, já vím, že tripply se dělají až déle, proto mě to zarazilo, že se mě ani nikdo neptal, jestli teda ten NT chci, prostě Dr. řekl, že nabereme první genetiku a hotovo. Jinak ten RH faktor, žloutenku, HIV.... mi brali u Kubíka docela dlouho, protože mi za celé těhu brali krev jen 2x - jednou to byli tripply a potom někdy to výše. Já mám RH pozitivní, takže v pohodě. Už o tom přemýšlet nebudu, v pátek se zeptám, jestli teda budu schopná, protože tahle sestřička je sice fajn, ale to braní krve..., že mi to normálně nevadí, ale minule se mi tam udělalo blbě a ještě mě pak dva dny bolela ruka a nemohla jsem ji vůbec narovnat. A to jsem ani nebyla těhu.

DANČO, šup s datumem // do tabulky. Pěkně se nám to rozrůstá, a holky nasadily laťku vysoko - od září se to prolomilo a v říjnu musíte být minimálně 3, které najdete //. A tabulka se nám začíná taky pěkně lámat... Mám z toho radost. 😀
@jane84 - to je na uhnizďování akorát. 😉

jane84
29. zář 2010

@helcenka
@fram kéž by to tak bylo 🙂 normálně nešpiním. Ale jednou jsem četla, že by se vlastně ani během zahnizďování špinit nemělo, že to signalizuje nízké hladiny hormonů. Ale tak snad to je to co má 😀 😀 😀 . Akorát bych si nejraději dnes hodila nohy nahoru, v noci jsem skoro nespala a musím lítat celý den po Brně 😒

Heli neboj, v říjnu nás bude až až. Fram, já, Jahudka, pet, meiki, že jo holky 🙂 🙂 🙂

jahudka80
29. zář 2010

Ahoj holky, 🙂u nás je tedy zas hnusně zima a prší ☹ zítra jsme měla jít s malou do herničky za dětma,ale začlo mě bolet v krku ☹ furt mi je zima a to topím 😠 to se zas po novém roce nedoplatíme každej rok doplácíme tak 5tis. 😢a to topím v obýváku a v dětském pokoji. V kuchyni a v ložnici ne v ložnici máme jak v hladomorně 😀

@jane84 😀 😀 😀 😀 😀 jasně 😉 - kéž by 😅 mě od včera pobolívá břicho, ale asi to bude ten segedín 😀
@helcenka kéž by se nám tabulenka do vánoc nahoře zaplnila 😉 bylo by to hezké 🙂 jen mě trochu mrzí ,že sem přestala chodit natula ☹ vždycky poradila s grafíkama a ták, no teď už chodí jen na emimino, nevím proč 😒

zzzzuuuuzzzziiii
29. zář 2010

Liptonek (26let, SP12/2009 Femibion) - 8.4.//
petra.vavra (30let, SP 3/2010 Femibion,kys.listová) - 30.4. //
kopretina82 http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f (28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel) - 5.5.//
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan ) - 24.5.//
leheckova http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova (31let, MA 12/2009 kys.listová) - 21.6. //
angelina987(27let, MA 03/2010,listovka calibrum babyplan) - 23.6. //
mikkisek( 29let,MA 3/2010, kontryhel,kys.listová vit.E) - už jsou //
breberuska (27 let,VP 5/2010,kontryhel,mamavit,femigard) - 28.7.//
a.j.a. (33let, MA 4/2010, jeřáb ptačí, teď Femibion) - 17/8 //
helcenka (31 let, kyselina listová, MA 06/2010) - 18.8. //
rozum (30let, MA 1/2010 Kontryhel, Femibion 800 - 18.9. //
veraakubik (23let,SP 7/2010 kys.listová) - 26.9. //
daniela699 http://www.fertilityfriend.com/home/2f81b4 (34let, MA 5/2010, a mamavit) - //

martasl(34let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan).....................................................32DC
zzzzuuuuzzzziiii (25let, MA 7/2010 kontryhel ).............................................................................28DC
vendulak http://www.fertilityfriend.com/home/vendulak (22let, MA 4/2010, Letrox50,kys.list.+E)...25DC
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 femibion,kontryhel,železo)...........................................25DC
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.)........................................................................ ...................24DC
fram (35let, MA 2/2010,Femibion)...............................................................................................22DC
jane 84(26let,SP 8/2009 kontryhel,kys.listová).........................................................................19DC
endie(23let, MA 3/2010).................................................................................................................18DC
pe_t (34let MA 7/2010,kys.listová, kontryhel).............................................................................17DC
lucie.krajcarova (33let,VP 7/2010 kys.listovou,kontryhel,femigard).......................................17DC
meiki (30let, SP 7/2010, kys.listová )...........................................................................................16DC
jahudka80 (30let, calibrum babyplan ) http://www.fertilityfriend.com/home/2f814a ....... ..14DC
el29(31let,MA1/2010,kys.listová)..................................................................................................13DC
yfka30 (30let, SP 7/2010 kys.listová )......................................................................................... 13DC
natula http://www.fertilityfriend.com/home/2c513a (29let, MA 10/2009 kontryhel,vit.calib.bp)... 9DC

zzzzuuuuzzzziiii
29. zář 2010

Ahoj holky,
dani moc ti to preju... opravdu moc.
jinak co se tyce tabulky, tak jeste by to chtelo 2 holciny a bude vyrovnano...

Co se tyce me bojim se testovat... dneska bych to mela dostat, zatim nic... mam z toho zase nervy v kyblu a porad se kontroluju...

pe_t
29. zář 2010

dobre ranko 🙂
@jane84 juuuu to by bylo bezva 😵 . A jak píše Fram - už 5.den se může mimi zahnizďovat.
Holky, teď jsem dostala sms od kamarádky, že porodili.. ☹ kdyby byl člověk už aspoň těhu, tak se ho to tak nedotkne 😖 .Ale štěstí,že jsou zdravé a v pořídku, to mocinky přeju.

@zzzzuuuuzzzziiii a kdy jsi to dostávala - já třeba nad ránem - proto se ptám, jestli máš nějakou pravidelnou dobu....
Neboj - už ji nedostaneš 😉

jahudka80
29. zář 2010

@zzzzuuuuzzzziiii nenervuj se, já vím mě se to říká. Já minulej měsíc věděla že z toho 100% nic nebude a furt sem se kontrolovala zda už příjde mrcha 😀 od 25dne jsem lítala na wc a kontrolovala čípek 😀 počkej a když zítra nic tak bych v pátek testla 😉 A víš aspoň kdy byla OVU.tedy zda si měříš teplotu a nebo to poznáš sama??

pe_t
29. zář 2010

Holky já občas cítím bříško - ale jen tak zlehka, žádné bolesti. jakoby "zdálky"ms..... 😒

pe_t
29. zář 2010

@zzzzuuuuzzzziiii jojo jsem s jahud za jedno - testla bych až v pátek 😉

jahudka80
29. zář 2010

@pe_t chápu tě jak ti je mě minule bylo taky fajn, když mi kamarádka psala že už má fotečku a že má 10cm a že se hezky kroutil 😒 no když vím, že my už jsme se snažili a ona s přítelem ani ještě nevěděli zda budou chtít druhé, a najednou je ve 3měsíci-tedy už skoro 4 a já furt nic ☹ tak mě to docela zamrzelo

zzzzuuuuzzzziiii
29. zář 2010

pet pred revizi jsem to mela presne na den a poznala jsem to, ale minuly mesic, jsem mela den zpozdeni, tak nevim... no.
jahudko ovulku jsem zkousela poznat podle testu a ty jsem mela od 11 DC defakto pozitivni a od 11 do 16 DC jsme se snazili rano vecer porad... taky nas to od ty doby nebavi 🙂 teda manza uz by si dal rict, ale me to fakt nebavi, nevim, nemam na to absolutne chut.
mam proad chut jit na to wc a zkusit to, jeden testik mam, ale co kdyz tam nic nebude... vsak tyto pocity znate samy... 🙂
jo a pet ja citim brisko od 18 DC denne, takove mirne tlaky - a nejedla jsem segedin 🙂

zzzzuuuuzzzziiii
29. zář 2010

tak v patek 🙂

zzzzuuuuzzzziiii
29. zář 2010

a nebo ve ctvrtek? 🙂

jahudka80
29. zář 2010

@pe_t no já to mám to samé od včera jakoby nafouklá a pobolívá jako když má přijít ms, ale říkám si že to bude ten včerejší segedín 😀 😀 😀

pe_t
29. zář 2010

@jahudka80 ale prd 😉 přece cítíš, jestli je to břicho jako žaludek z jídla, nebo podbřišek jako ms....zeby? 🙂

Holky to by bylo, kdyby nám to fakt teď naráz většině vyšlo 😅

pe_t
29. zář 2010

@zzzzuuuuzzzziiii 😀 😀 a nakonec z toho bude dnešek odp. - 😀 ale to by nemělo smysl, bez ranní....
tak to já nevím, odkdy přesně - ty sy pamatuješ i od kterýho DC? Ale zhruba 5 dní to bude....jen si říkám, jestli to není prostě po té době jen z častého sexu 😒 no musím vydržet

daniela699
29. zář 2010

Dobre rano holky, nebo spis dopoledne. 😀 Teda reknu vam, po dlouhe dobe v praci, to je teda pecka, ted jsem prosla vsechny ty maily, a ceka me kupa prace. Mame zase zaverku, takze jsem do toho akorat vpadla. No bude to zajimavy. 😠

Meiki, rozum, Herbie a Zuziii mockrat vam dekuju za mi drzite palce. 🙂 Je to uplne jiny takhle nez minule, kdyz to vedel akorat pritel na zacatku, a ted to uz vubec nechci okoli rikat, ale vam muzu a tohle je tak hezky. 😀 Tak dekuju kazdemu jmenovite. 😀 A samozrejme Helci a Ditus, co jste mi psaly. Urcite odepisu, ale zrejme se k tomu dostanu az vecer po praci.

Zuzi, a co zkusit zmerit teplotu, jak vypada. Ja jsem podle toho poznala kdy ma prijit ms. A kdyz ted neklesala tak ms neprisla. 🙂 Myslim na tebe, aby to vyslo. 😀
A taky na Jane, protoze to urcite vypada moc nadejne s tim spinenim. A Fram, jsem se moc nasmala jak jsi psala o pytli plnem holek a tech pavoucich. 😀 Ja myslim ze to vyjde. 😀 Moc vam to preju.

Zuzi, jinak dekuju za presun v tabulce, je to zvlastni pocit a snad to bude dobry. Testila jsem 20.9. jestli to tam chces klidne az zitra doplnit. Dekuju. 😀

A ted jdu holky teda poradne makat, doufam, ze to tady nezavarim. 😀 Hezky den preju. 😀 😀 😀

martasl
29. zář 2010

ahoj holky.teda,včera jsem se sem nekoukla a tady taková důležitá novinka a kráááásnááááá.danielko-hrozně moc gratuluju,tak jasný čárky jsme tady dlouho neměli.hlavně ať je všechno v pořádku a zdárně to dopadne 😉
moje ležení a sebekurýrování nezabralo,je mi hůř,takže mažu dnes k doktorce pro neschopenku a léky.v práci jsem byla 3týdny a zase neschopenka.mě to už tááák sere.přemýšlela jsem,že bych si na dnešek a zítřek vzala dovču a vyležela to,ale asi to bude na dýl a manžel zavelel k doktorce,že na prachy se má vykašlat.

zzzzuuuuzzzziiii-prosím o opravu v tabulce,dnes 3DC.takžjsem docela ráda,že se mimi nazadařilo,protože bych panikařila jak prase,jedna chřipka v těhu stačila.doufám,že se mi tu chřipajznu nebo co to je podáří pořádně vyléčit a s klidným svědomím můžem pokračovat ve snažení.zzzzuuuuzzzziiii-a máš nějaké příznaky na ms nebo těhu??nějak se v tom tady už ztrácím.

koukám,že tady bude velký testování.tak ať všem testujícím holkám vyjdou //!! 😉 😉 pěkně se nám ty dvě skupinky snažilek a těhulek začínají vyrovnávat,to je super.jen teda abych v té snažilkovské skupině nezůstala sama,to by se mi už neblíbilo 😅

pe_t
29. zář 2010

Holky já teda doufám a věřím, že do vánoc tu všechny založíme nové těhu téma.
Zase mám zvláštní pocity v podbřišku.....chvilkové....hm hm 😒

zzzzuuuuzzzziiii
29. zář 2010

Liptonek (26let, SP12/2009 Femibion) - 8.4.//
petra.vavra (30let, SP 3/2010 Femibion,kys.listová) - 30.4. //
kopretina82 http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f (28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel) - 5.5.//
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan ) - 24.5.//
leheckova http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova (31let, MA 12/2009 kys.listová) - 21.6. //
angelina987(27let, MA 03/2010,listovka calibrum babyplan) - 23.6. //
mikkisek( 29let,MA 3/2010, kontryhel,kys.listová vit.E) - už jsou //
breberuska (27 let,VP 5/2010,kontryhel,mamavit,femigard) - 28.7.//
a.j.a. (33let, MA 4/2010, jeřáb ptačí, teď Femibion) - 17/8 //
helcenka (31 let, kyselina listová, MA 06/2010) - 18.8. //
rozum (30let, MA 1/2010 Kontryhel, Femibion 800 - 18.9. //
veraakubik (23let,SP 7/2010 kys.listová) - 26.9. //
daniela699 http://www.fertilityfriend.com/home/2f81b4 (34let, MA 5/2010, a mamavit) - 20.9. //

zzzzuuuuzzzziiii (25let, MA 7/2010 kontryhel ).............................................................................28DC
vendulak http://www.fertilityfriend.com/home/vendulak (22let, MA 4/2010, Letrox50,kys.list.+E)...25DC
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 femibion,kontryhel,železo)...........................................25DC
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.)........................................................................ ...................24DC
fram (35let, MA 2/2010,Femibion)...............................................................................................22DC
jane 84(26let,SP 8/2009 kontryhel,kys.listová).........................................................................19DC
endie(23let, MA 3/2010).................................................................................................................18DC
pe_t (34let MA 7/2010,kys.listová, kontryhel).............................................................................17DC
lucie.krajcarova (33let,VP 7/2010 kys.listovou,kontryhel,femigard).......................................17DC
meiki (30let, SP 7/2010, kys.listová )...........................................................................................16DC
jahudka80 (30let, calibrum babyplan ) http://www.fertilityfriend.com/home/2f814a ....... ..14DC
el29(31let,MA1/2010,kys.listová)..................................................................................................13DC
yfka30 (30let, SP 7/2010 kys.listová )......................................................................................... 13DC
natula http://www.fertilityfriend.com/home/2c513a (29let, MA 10/2009 kontryhel,vit.calib.bp)... 9DC
martasl(34let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan).....................................................3DC

martasl
29. zář 2010

pe_t-kéž bys měla pravdu. 😉 to by byly vánoce s pořádným velkým ,,V" 😀 😀 😀 😀 😀

zzzzuuuuzzzziiii
29. zář 2010

daniel tak z teploty ja asi nepoznam nic, nemerim se.
jinak jsem se zkusila zmerit ted a mam 35,9 stupnu, to jsem jeste nejaka podchlazena 😀

zzzzuuuuzzzziiii
29. zář 2010

presne, mit tak do vanoc mimi v brisku...

zzzzuuuuzzzziiii
29. zář 2010

cloveku staci malo a pritom to nejvic...