Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

a.j.a.
28. bře 2011

Ahoj holky 🙂 malá je ve školce, tak pokračuju v uklízecí mánii dokud mám energii 🙂

@mikkisek moc moc velká gratulace k Honzíčkovi 😵 porod si dovedu představit, Klárka byla stejný cvalda jen o cenťák menší 😅

jahudka80
28. bře 2011

@mikkisek Gratulace k Honzíčkovi, je to kus chlapa 😉 přejeme mu hodně zdravíčka a štěstíčka.

lichtakova
28. bře 2011

@helcenka
@daniela699
@mircisek
děkuju, teďka jsem od rána zase zkroucená, jestli mi zavolají tu genetiku nebo co.... ☹ 😖

jane84
28. bře 2011

@lichtakova Bude to dobré 😉

Nevíte někdo, co Marta, dívala jsem se, že má už 62DC? 😲 Jinak v neděli to bude rok, co se Lehe založila tuto diskuzní skupinu. V tabulce už je delší horní skupinka a máme tu krásná miminečka. Jen tak dál 🙂

lucie.krajcarova
28. bře 2011

@lichtakova triply? držím moc palečky!!!
@jane84 Jani, takže takové malé výročí, to by se mělo oslavit. myslím, že tento rok králíka bude také velmi plodný 😀

jane84
28. bře 2011

@lucie.krajcarova a víš, co by bylo nejlepší způsob oslavy? Kdyby někdo zahlásil //

lichtakova
28. bře 2011

@lucie.krajcarova nene, ta první z krve, z asi z 12tt...-teďka nevim, triply příští měsíc...zase další stresy 😖

lichtakova
28. bře 2011

@jane84 já DOUFÁM, když mi řekl, že NT je ok...
pořád nic....

fram
28. bře 2011

@jane84 tak jsem mrkla na 1.stranu a zapojila jsem se do diskuze 4.4. , takže tady s vám už opravdu bude rok 🙂
@lichtakova výsledky krve ještě nemáš?
Taky myslím na Marti, doufám, že to aspoň dostala a není jí moc zle ☹

lucie.krajcarova
28. bře 2011

@jane84 to máš recht!
@lichtakova jj NT, tak ať to dobře dopadne.
@fram tak ty už máš dárek k výročí v bříšku, tak to má být 🙂

fram
28. bře 2011

@lucie.krajcarova máš pravdu, kdo by to byl před rokem řekl, že touhle dobou už budu mít pupík 🙂 Ale vy ostatní si tenhle dáreček taky brzy nadělíte 🙂 🙂

slunicko_luca
28. bře 2011

@lichtakova, @ mikkisek juuu, moc gratuluju, i kdyz kazde k necemu jinemu 😉

mv
29. bře 2011

@lichtakova je, tak to je super, moc gratuluju. 🙂

@mikkisek Honzíkovi hodně štěstí a zdravíčka do života, ať vám dělá jen samou radost... 🙂

My byli na víkend v Krumlově, nádhera to byla celej pobyt.Moc jsme si to s manžílkem užili, snad ještě více než za mlada...
😀 😀
Za 2 týdny bychom měli jet na 4 dny do Maďarska do lázní, loni jsme dostali pobyt k narozkám od bráchy, tak se těším..

Co asi Marťa???,to číslo v tabulce vypadá hrozivě...
😒

fram
29. bře 2011

@mv ahoj, dlouho jsi tu nebyla. Doufám, že u vás všechno O.K.

lucie.krajcarova
29. bře 2011

petra.vavra (30let, SP 3/2010 Femibion,kys.listová) - 30.4. // VIKTORKA 5.1.2011
kopretina82 (28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel) - 5.5.// ANEŽKA 12.1.2011
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan ) - 24.5.// JAROMÍR 6.1.2011
leheckova (31let, MA 12/2009 kys.listová) - 21.6. // VIKTORKA 13.2.2011
angelina987(27let, MA 03/2010,listovka calibrum babyplan) - 23.6. // NICOLKA 17.2.2011
mikkisek(29let,MA 3/2010, kontryhel,kys.listová vit.E) - už jsou // HONZÍK 22.3.2011
breberuska (27 let,VP 5/2010,kontryhel,mamavit,femigard) - 28.7.//
a.j.a. (34let, MA 4/2010, jeřáb ptačí, teď Femibion) - 17/8 //
helcenka (31 let, kyselina listová, MA 06/2010) - 18.8. //
daniela699 (35let, MA 5/2010, a mamavit) - 20.9. //
veraakubik (23let,SP 7/2010 kys.listová) - 26.9. //
vendulak (22let, MA 4/2010, Letrox50,kys.list.+E) //
fram (35let, MA 2/2010,Femibion)- 31.12.//
marulinka (27 let,MA 10/2010, femibion) 9.1.2011 //
lichtakova ˇ(29 let, MA 6/2010, Femibion) 20.1.2011 //
Jahudka(30 let,SP 12/2010,kys.listová) 29.1.2011 //
anavirez (29, MA 9/2010, kontryhel, kys. listová, calibrum babyplan) 20.2.2011 //
zzzzuuuuzzzziiii (26 let, MA 7/2010 a beru Femibion 800 a Aloe Vera) 14.3.2011 //

martasl (35let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan)......................................63DC
slunicko-luca (29 let MA 11/2010, femibion, vitamín E,bylinný čaj)..........................30DC
endie (23let, MA 3/2010)........................................................................................30DC
lucie.krajcarova (34let,VP 7/2010,kys. listová,jeřáb ptačí).......................................29DC
jane84 (27let,SP 8/2009 kontryhel,kys.listová)........................................................27DC
herbie (28let, SP 8/2009 prenatal vit.)....................................................................24DC
el29 (31let,MA1/2010,kys.listová)...........................................................................21DC
sarykbrok (32let,VP 6/2010, Femibion, kontryhel)....................................................18DC
mpetula (25let,MA 1/2010, MA5/2010, kys. listová..................................................15DC
silvidee (35let,SP 10/2009,MA3/2010 femibion,kontryhel,železo)............................15DC
i.komtesa (36let,MA 3/2011, kys.listová, calibrum babyplan).................................14DC
pe_t (34let MA 7/2010,kys.listová, kontryhel)..........................................................10DC
tiburcia (26let, MA 2/2011, Swiss one ten, rybí olej)..................................................9DC
rozum (31 let, MA 1/10, 10/10,ac. folicum, Femibion 800,kontryhel. čaj....................8DC

lucie.krajcarova
29. bře 2011

@mv ahoj ahoj, tak to se máte, spousta relaxu takhle na cestách. ve čtvrtek vyrážíme do krkonoš, taky se moc těším.

meiki
29. bře 2011

ahojky holky

@lichtakova velka gratulace

je holky dneska zase od rana nam sviti slunicko do oken, tak snad bude dneska pekny den

jahudka80
29. bře 2011

Ahoj Holky u nás je zas krásně tak pujdem ven, už jsem se konečně objednala k dr. s těma zádama tedy kyčlí občas mě to tak bere že se mi chce brečet. Jé Krumlov, no jestli prodáme byt tak chci jed na dovču po 6ti letech si to myslím zasloužím 😅

fram
29. bře 2011

U nás je taky krásně 🙂 🙂

endie
29. bře 2011

čauky

tak já mám zpoždění 2 dny, test bílej, tak nevím co je, mívám to na den přesně a ted toto 😠 to bdue asi změnou času 😀

slunicko_luca
29. bře 2011

@endie endie, u me je to naprosto stejne, a to to taky mam vzdycky presne na den

jane84
29. bře 2011

Ahoj holky, u nás je dnes také krásně. Svítí sluníčko, ale ve stínu je chladno. Ráno bylo pod nulou.
@endie já mám někdy pocit, že je to změnou ročního období. Jak přijde jaro nebo podzim, tak se mi změní cyklus. A co doma? Budete se dál snažit o druhé mimčo?

U nás zatím žádná změna. Včera mi řekl, že potřebuje ještě čas, abych na něho netlačila. Jenomže jsem si pak říkala, že bychom měli asi používat kondom 😠 představa, že se rozhodne, že děti nechce a já bych mezitím otěhu. Ještě by mohla klapnout práce a už bych se tu fakt zbláznila

lucie.krajcarova
29. bře 2011

@endie
@slunicko_luca naděje umírá poslední 🙂
@jane84 tak to je situace... možná by se mi pak vůbec nechtělo.....

lucie.krajcarova
29. bře 2011

@endie
@slunicko_luca naděje umírá poslední 🙂
@jane84 tak to je situace... možná by se mi pak vůbec nechtělo.....

jahudka80
29. bře 2011

@jane84 ☹ to jo Jani pokud si není jistej tak se rači chraň víš jak to je člověk něco moc chce a nejde to pak to zas až tak nechceš a ono to výjde a abys pak byla s miminkem sama 😒 ach jo ty chlapy 😠 Ten můj zas nejde s malou třeba sám ven abych si doma v klidu poklidila buď musíme všichni nebo jdu s malou sama já ale on s ní ne 😠 už to vidím až budou 2 to mě asi klepne 😖
Holky my se byly projít ze sousedkou má o 10měs.mladší holku ale je velká jak ta naše a Maruška se jí bojí zas dělala scény , já s ní budu muset jít snad k dr. a zeptat se co s ní mám dělat. Když jdem na hřiště a jsou tam děti tak tam nechce jinak tak jde a klouže se na klouzačce ,ale běda jak k ní někdo jde nebo by se chtěl také klouzat hned zdrahne k mamince ☹ už jsem z ní nešťastná, to je tím, že mi jí nikdo nepohlídá a je furt jen se mnou 😠 No jo no do školky pujde hold za rok a nusí se otrkat.

anavirez
29. bře 2011

@jahudka80 ahojky, o víkendu jsem na tebe myslela a naše sousedka troufla tu tvoji. začala vysavat 5,54 ráno a včera 20,30 večer 🙂 není nad dobré sousedské vztahy

zuzi když je mi spatne od zaludku, tak popíjím zlehka ne moc pravou cocacolu. nesmís ji vypít moc, tedy dle ruzných webových stránek. krásně se mi uklidní zaludek. u me je to nejhorsí dopoledne, pak uz to docela jde. ale ty pachy ty mi taky davají zabrat. 🙂 je to jiné než s adulkou 🙂

anavirez
29. bře 2011

holky moc na vás myslím a moc si přeju, aby to každé z nás dopadlo dobře. takže tfuj tfuj tfuj pro stestí, drže te všechny !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

slunicko_luca
29. bře 2011

@lucie.krajcarova Luci, zacnam spinit, takze mi tak hod 1 DC ☹ , uz sem byla fakt natesena, zpozdeni jsem mela jen 1x, a to jsem byla tehotna, jinak jsem mela vzdy MS jak hodinky ... No 10.DC mam jit na gyndu, tak uvidime, co mi dr. rekne. Jsem z toho dnes spatna, pomalu jsem si myslela, ze by to mohlo vyjit.
@jane84 Jani, nemas to jednoduche, nejhorsi je ta nejistota, kdybys alespon vedela co se deje ...

lucie.krajcarova
29. bře 2011

@jahudka80 a co chodit s malou do mateřských center - na cvičení, hraní, pořád je tam spousta dětí. v každém případě dál chodit na hřiště a pískoviště, aby si na děti zvykala. školka pak stejně bude šok... a co kamarádky, příbuzní, nepohlídají malou někdy?
@anavirez děkujem 🙂 a kdy si dáš mimi do pasu?

martasl
29. bře 2011

ahoj holky 🙂
včera nám nešel počítač a dnes taky nejde.kuva 😠 😠 😠 😠 ,tak jsem si půjčila od Katky,nežý dojede ze školy.

mikkisek-ty tajnůstkářko 😅 ,ale chápu tě a moc gratuluju 😉

jani-teda,používat kondom,kdo by to byl řekl,co?

všem co byly na kontrole,gratuluju.co na kontrolu půjdou,tak ať to dobře dopadne.

luci,napiš mi prosím tě dnes 3dc.

takže holky ms dorazila,pád z takové výšky byl hooodně bolestivej.vybulela jsem se a už je líp.aspoň ta zatracená ms dorazila.mám ji hodně silnou,no není divu,že?začala jsem brát to poslední balení clostilu.manželovi jsem oznámila,že už mu nebudu říkat,kdy asi ovuluju,ať přijede,ať si jde lehnout a tak.prostě už na to doprošování nemám nervy.bt budu ještě měřit,když beru ten clostil,ale asi se na to pak vyprdnu-uvidíme.dnes jswem se byla poptat na práci.z té fabriky,kam bych chtěla jít mi ještě nevolali,tak jsem tam zavezla znovu dotazník.podala jsem si ještě dotazník do jedné fabriky,ale tam prej teď neberou.no a poptala jsem se ve dvou obchodech a taky nic.no musm doufat,ještě mám na to měsíc.

jahudka80
29. bře 2011

@anavirez 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 5:54 tak to bych na ní vážně vlítka 😠 to se fakt asi zbláznila 😀
@lucie.krajcarova Luci , kamarádky ne,...příbuzní no tak to už vůbec ne a babičky máme taky na prd (krom prababí která jí párkrát hlídala) . Tchýně sice půjde do důchodu, tak by i možná pohlídala, ale většinou hlídá manželovu druhou dceru a tak jí už nechci já zatěžovat, a moje mamka....no tak ta nejprv Mája blinkala a bylo s ní moc práce tak nehlídala pak zas měla plínku tak taky nehlídala a teď když už se sama umí najíst je bez plen tak je zas divoká a máma chodí ještě do práce a je unavená.....😠 výmluvy výmluvy buď má zájem a chce nebo nechce, vím je to smutné už jsem si i párkrát pobrečela a pohádala se s manželem, je to její první vnučka a tedy že by se hrnula do hlídání a byla z ní unešená to tedy né ☹ . Já jsem vytočená a trápí mě to ale nic s tím nenadělám ☹ . No a to mám rodiče 8km od nás a malou skoro nevidí 😠 😖 . Zas je mi do breku, 😢 já to teď nechci řešit, ale čas letí a asi mamce nikdy nezapomenu že si malou nikdy nevzala a nepojezdila si s kočárkem jako hrdá babička, teď mektá jak chce mít volno a že si malou veme ať si odpočinu a stihnu doma udělat co potřebuju , a já přesně zas vím, že na to budu sama, budu tady s malou mejt okna, a prát oblečky na miminko a shánět s malou věci do porodnice.... Mě to tááák štve 😢 , vím, že jí to asi jednou řeknu ,že jsem si tedy myslela že když budu mít mimčo tak se bude chovat víc jako babička... ale já na to nemám teď sílu , nemám 😢