Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

terulin
27. srp 2012

@froka No to je mi maminky líto chuděra.... Taky mi to kolegyně nechtěla říct, už mi volala, že mi to neměli vykecat, ale já jsem ráda, že to vim. Aspoň se mi nestane, že bych jí děsila svejme blbejma kecama. To není, že bych neměla radost, že se jim to povedlo, jen mi bylo hrozně líto, že nám ne.

fykyska
27. srp 2012

@ladydi No, jsem zvědavá na sebe jsem hroznej ochrupa miluju postel a to teplo těch naducaných peřin - ale zase se toho hrozně ráda vzám když budu moc mít skřítka na prsou a vůbec hlavně když ho budu držet v náručí 😉 😉 Bych si přála přirozený porod tedy vůbec nevím jak tím otvorem tam dole projde dítě - 😀 😀 no a jaký to je vlastněpo porodu - asi přirozená otázka obava a myšlenka - to bych i řekla že budu hezky zašitá 😀 😅 hlavně ať nemám cisaře - já jsem tak rozena a myslím si že děti které si neprojdou porodní cestou mají opravdu sníženou imunitu - skončila jsem na kysl. stanech a mudři mě davali 50% na přežití - ale mamina by to neutlačila má těžce nemocný srdce ...snad se tomu vyhnu aspoň já ..

fykyska
27. srp 2012

@terulin Víš co jsem se naučila já - postavit se tomu čelem všemu tomu těhulkování - ¨zkrátka když mě něco zranilo nebudu se tomu vyhybat a postavím se tomu - musím se přiznat že občas je to kurňa těžký a někdy je to težký zmáknout ten nápor ale hrozně mě to posiluje - tu bolest nezametat někam pod koberec 🙂 a zjistila jsem že mě to začíná občas těšit sem tak si koupit nějaké dupačky flaštičku dudák zavinovačku atd atd - jsem asi blázen ale čím víc a blíž jsem té ukrutné bolesti tím ví se s ní ,,přátelím " 🙂 ale neříkám že mě to občas nezlomilo min. týden si to vedle mě v metru naštrádovala paní s kočárem a lup ho vedle mě - to jsem neunesla 🙄 😒 😒

fykyska
27. srp 2012

@martinakl 😉 😉 😉 príma že je vše ok 😎

martinakl
27. srp 2012

@fykyska No az na me, ja uz se nemuzu ani hýbat v sede a v leze, jak to boli.. Ale tak hlavne, ze prcek je snad v poradku. Ja to nak budu muset prezit, no. Manzel ted vysava, pak ho asi poslu pro něco dobryho 🙂 Ale co budu delat, az bude zítra zase v praci, to nevim 🙂

fykyska
27. srp 2012

@martinakl No to je jasný budeš tady s námi 😉 😉 😝 Jo holko asi ti nezbude nic jiného než vydržet už to máš za pár všáák on ten klučina Váš vyleze 😠 😀 něco dobrého píšeš hmmm máš predstavu - mě chytla mlsná na brambůrky 😀

martinakl
27. srp 2012

@fykyska A prijdes mi uvarit a vyvenčit psa? 😀 😀
Ja ted ujizdim na sladkym.. Takze to asi bude meloun a vanilkova zmrzlina nebo puding 🙂

fykyska
27. srp 2012

@martinakl Region Praha - neříkej dvakrát psa ti vyvenčím a k jidlu co třeba kuře na paprice s těstovinou 😀 nebo kuře alá kachna s knedlíčkem a perník s čokoládou v tom jsem mistr 😀 😀 😀 služebníček skoro otrok 😀 😀

ladydi
27. srp 2012

@fykyska jo to mi povídej, já jsem spáč jako poleno, nesla jsem to hodně špatně to noční vstávání co 2h 😅 a malé to vydželo hodně dlouho. Milovlala si podudat prso 😀 nejraděj by ho dudala celou noc, no dodneška si nosí svou peřinku co měla a tu si čuchá a dělá u toho jazykem jako když ji kojíš, je s tím hrozná a to jí bude 5. Taková naše prsomilka 😀 no jak projde?? no projdéé projdééé 😀 Já měla 2 stehy, ale je fakt že jsme po 30tt začli masírovat hráz olejíčkem od Weledy, mimochodem už jsem ho zakoupila a mám ho doma a manžel?, no ten už by nejraději začal masírovat ihned. Protože to byla jeho práce, já si tam fakt skoro nedostala a tak on se toho moooc rád ujal 😀 Bez nástřihu a jen 2stehy jsem měla 😉 mohla jsem sedět a na tohle teda parádička. Ale nikdy nezapomenu na ten pocit, když malá měla už hlavu venku a zbytek těla byl uvnitř a já čekala na další kontrakci, oni byli asi minutu po sobě, možná ani to ne, ale v tu chvíli to byla teda věčnost 😀 myslela jsem si, že mě snad roztrhne vejpůl, to byl tlak jako prase na kyšle 😀 😀 😀

ladydi
27. srp 2012

@martinakl no tééda, tak Kubíček se nám parádí, aby byl frajer 😀 a nebo čeká až maminka s tatínkem nasází více vlásků 😀 Nakonec budeš přenášet a malej se narodí jako ta naše 13.9. 😀

fykyska
27. srp 2012

@ladydi No každá žena co porodí je neskutečne statečná - je to zázrak 😵 a já jsem asi blázen já se na to těším 😀 s tou hrází no taky jsem koukala DM na jeden olejíček přírodní kosmetika - jednou ho asi taky použiji si myslím. Také mě trochu děsí strije TORCHŮŮ JEŽIŠ JÁ NAPSALA TROCHU 😀 ne kecám hrozně moc protože teď se mi normálně udělaly zmije na každé pulce pr***ele 😀 a vůbec nevím jak to cože to 🙄 zas takovou kotelničku nemám 😕 Jinak a ty se divíš že rád masíruje 😀 😀 😀 😀 CHLAP 😀 😀 jsem zvědavá na toho našeho tátu ten je úplně fixovanej na ty moje kozeny 😀 copak bude dělat až na nich bude videt skřítek 😀 téda s malou to je rozkošnééé ona je to hluboká fixace na ty prsa a některým jedincům jako je chlap to hold vydží až do 30 😀

martinakl
27. srp 2012

@fykyska Pernik s cokoladou jsem dělala před par dny, ale klido bych si dala znovu 😀 A zbytek menu taky mnamka 😀
Neee, tak manza mi nakoupi mrazenou pizzu a cerstvy pecivo, psa vyvenci rano a vecer a přes den s ni nejak před barak dobelham 🙂 Snad to třeba zítra bude uz dobry...
@ladydi No aby to nakonec nebyl 5kg frajer zase, ze 😀

fykyska
27. srp 2012

@martinakl 😀 No co mám s tebou dělat 😀 😀 (žertuji 😝 ) Hlavně buď opatrná ať to na tebe nepřijde někde pod barákem 😀 😉 😉

ladydi
27. srp 2012

@fykyska já vím, že to bude zase asi hrozný, ale taky se na to těším, neboj nejsi nenormální. Je to sice hrozný, ale ten výsledek za to stojí. Je to takovej zázrak, prostě z pidikuličky a mikrorybičky Ti v břiše vyroste človíček, prostě je to nádhera. A to první pošmudlání ještě špinavýho prdíska, to fakt to je nádhera. Je teda krásný i když jí pak přinesou oblečenou, ale nahá a špinavá ihned, to je fakt nádhera a první přiložení k prsu, to je taky mazec 🙂 jen ta naše beruška ještě nebyloa moc dravá, ale i tak to bylo fajn jak dudlala 😀

@martinakl tak to bych Ti teda nepřála, to nééé. Max 3,5kg to je akorát. Strašili Tě už váhou?? Mě teda strašili, že jako bude mít 4kg a pak měla 2975g 😀 nevěřila jsem, že je to jako moje.

martinakl
27. srp 2012

@fykyska Ale dekuju moc za nabidku, jsi moc hodna 🙂
Nabidla se ted segra, ze za mnou kdyztak zítra dojede a bude se o me starat. A ve cvrtek me stejne chce uz manzel odvezt do Benesova za rodinkou a zustanu tam, dokud neporodim. Tak tam se o me postarají 🙂
Nejhorsi je, ze porad musim behat curat. A to za me bohužel nikdo neudela, ze 😀

martinakl
27. srp 2012

@ladydi Mne delali naposledy odhad v 35t, to mel cca 2500g, coz bylo pry v norme. Tak nevim, jak jsme na tom ted. Podle pupku a vahoveho rustu ale zacinam mit docela obavy 😀

fykyska
27. srp 2012

@ladydi dudududu 😵 😵 😵 teda já jsem tou představou uplně unesená 😵 😵 😅 těší mě že jsem normální 🙂 občas is tak nepřipadám 😀 No chtěla bych aby mi jej po porodu přiložili na prsa žádný že jej nejdřív odnesou omejou a já budu sto let čekat než uvidím vlastní dítě - navíc se tím vytvoří neskutečné mateřské pouto a to já si moc přeju 😵 téda ja sem nějaká přecitlivělá 😀 já mám normálně slzy na krájíčku -- tak co se zase děje v tom těle 😠 ☹ 🙄

aagnes
27. srp 2012

@leeena_4 tak to je super, že existuje něco jako IUI (je to určo levnější než IVF) Existuje spousta vitamínů a bylinek na podporu smermoušů a oni udělali závěr na jednom spermiu, když mi to doktor volal, tak jsem byla na dně, že máme šanci 0% přirozeného otěhotnění. Pak věř doktorům. 😠 Vůbec nám nic nedoporučili žádné vitamíny, zajímavé je, že když šel brácha se švagrovou na umělý a on měl taky málo spermoušů, tak mu nasadili vitamín E, aby se mu spermio zlepšilo. Bohužel dnes je taková doba, že se snadno vydělává na lidech, kteří jsou zoufalí a chtějí miminko, jsou schopni pro svoje mimi udělat vše a hlavně věří "ODBORNÍKŮM" a oni vědí, že jsou schopni zaplatit vše. 😠

fykyska
27. srp 2012

@martinakl No není zač 😉 kdyby ta pomoc byla třeba tak od toho jsme tady né 😉 když je to možný 🙂 Jinak odjet k rodince je dobrý nápad 😉 No chtělo by to nějaký teleport na wé cé 😀

martinakl
27. srp 2012

@fykyska Tak hlavne to odtamtud budu mit podstatne bliz do porodnice a manza nebude nervozni, ze nestihnem dojet 🙂

fykyska
27. srp 2012

@martinakl
@ladydi
teda holky já sem nějaká vyšolichaná bych se smala, pak bych brečela já nejsem normální 🙄 🙄

turcice
27. srp 2012

@ladydi no tak třeba někdy přijedeš a dáme kafíčko a můžeme společně strávit hezký den 😉 😉 😉 Jinak u Huberta už je restaurace zrušená 😒 ale jsou tady další fajn restauračky..já jsem si tady taky zvykla,akorát ta práce nic moc tady 😒

jinak holky..když se tady rozebíraly ty velikosti prsou..tak jsem na tom asi stejně jako Kačka..tak 80B a navíc už malinko věšáčky 😀 😀 😀 😀 takže po dobu těhu a kojení jsem vždy měla krásné prsa a na to se taky těším 😀 😀 Jinak s kojením jsem měla vždy taky problém ale pak jsem to nějak zvládla vlastníma silama a rozkojila jsem se.. 😒

snaženíčko dnes určitě bude..manžílek je sice po odebrání plazmy ale pořád kolem švitoří a mazlí se takže si myslím že to ani do večera nepočká 😀 😀 😀 😀

turcice
27. srp 2012

@fykyska Veruuu...no tak večer zkus čůrnout až budeš doma 😉 😉 😉 a někdy sedneš v PH na bus a můžeš přijet.... 😉 😉 😉 😉 provedu tě Lounama 😉 😉 😉

ladydi
27. srp 2012

@martinakl neboooj, to bude dobrý, třeba si jen Kuba připustil víc bazén 😀 aby to pak tobogánem šlo líp 😀 😀

@fykyska hele, já teď bulím klidně i u reklamy, z otoh si nic nedělej. No jelikož jsem po těch dvou hodinách po porodu nebyla schopná si ani sednout abych neomdlela, tak mi malou přinesli až odpoledne, kdy už jsem jakš takš byla schopná vstát a postarat se o ní. Takže docela jsem byla i ráda, že jsem se nemusela hned starat, ale jinak jsem na ní chtěla koukat, na berušku.

martinakl
27. srp 2012

@fykyska A nejsi nahodou v tom? 😀
Ale tak to je nromalni, občas se to stava vsem takovyhle stavy.. Jen tehulim o něco casteji 🙂

martasl
27. srp 2012

@lorreine strašně moc hratuluju k dcerušce,ať je zdravoučká,hodňoučká,roste jako z vody a dělá vám velikánskou radost🙂

ladydi
27. srp 2012

@turcice to je škoda, bylo to tam fakt skvělí a ta polívka s křepelčím bajíčkem a pak jsme si dávali dezert a ten sýrovej dort nebo jakej a ten byl luxusní a vínečko 🙂 nj to byly časy. Chodívali jsme tam i do toho hotelu pod kostelem. No a na pizzu do bazénu a tu jsme si parkrát objednali až domů 😀 Jj, bez dětí toho šlo.... Ale i s dětma je to fajn, jen je to prostě kapku jiný.

@fykyska to jsou hormony 😀 jinak jsi jistě normální 😀 neboj, počůráš papírek a zjistíš to 😉 jestli je to fakt těhulkovatění a nebo zda je to touhou po mimi.

fykyska
27. srp 2012

@turcice čůrnu máám , ale pochybuju - asi se moc pozoruju - ovšem ty stavy sou šílený sem si pustila písničku a bulím 😀 možná jsem nějaká vnitřně přetažená dneska je to 5 měsíců od operace včera byl přesně rok kdy jsem se zbavila scén svého ex partnera ač jsem si užila príma odpoledne s kamarádkou asi to v té palici mám... Do toho toho to papírkování jestli jo nebo néé 😉 no tak někdy bych přijela viď na holčičí víkend 😉
@ladydi já se třeba bojím tohto císaře aby mě nepotkal protože narkoza a já to nejde dohromady pak mám težké deprese a jsem schopná probrečet treba 2 dny a to by mě s miminem moc nepomohlo...
@martinakl jestli jsem v tom tak 😀 to je přesně to co nevím , pamatuji si jak mě přimém posledním těhu hrozně rozesmálo slovo ŠPUNT 😀 mužskej řekl špunt a já se tak začala smát no neskutečný a když jsem přestala tak jsem se rozbrečela 😀 no se mnou to mlátilo 😀

ladydi
27. srp 2012

@fykyska no tak ber to tak, že prostě když Ti to má pomoct a nebo mimču, tak to prostě jinak třeba nemůže být a to že třeba 2dny po porodu probulíš, to je dost možný 😉 Já v porodce se rozbrečela jako malý děcko, ještě dneska se za to stydím 😀 a to bylo pár dnů po porodu 😀 hormony jsou potvora 😉