Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

fykyska
5. zář 2012

@terulin Téda takovové romance máš v plánu no tak at se s kolegou smetákem moc nezapotíš 😀 😀
@turcice JO! ať mi třeba skočí na hrb dědek jeden arogantní 🙄 nejsem žádnej pucflek na buzerplace aby si mohl dovolovat to co už si stačil dovolit za posledních pár týdnů - na to se mám moc ráda... 😵
@froka No tak to máme hezky duplicitní ty naše stavy a neschopnosti 😀 to je dobře aspoň na to nebudeme sami.. Já už si všechno nastrkala do krabice a přijede pro mě muž ať tonetahám a nazdar bazar - a až mi jednou bude končit rodičovská hledám si jinou práci - sem už nejdu - však ono se něco najde 😕 a to jsem do té práce chodila ráda nadšená odpočatá a spokojená a posledních pár dní je mi zle už jen z představy že mám ráno vstávat do téhle šílenosti..

turcice
5. zář 2012

@terulin no hezký vášně tě čekají 😉 mě tyto radosti neminou celý den... 😉 a ještě nemám hotovo a jsem utahaná 😉 😉 😉

turcice
5. zář 2012

@froka
@fykyska no holky..super obě stejně na PN... 😉 😉 😉

lenickan
5. zář 2012

@maximka33 no jo byla dlouhá a hubená... A co slyším tak to.půl kilco.sem tam je bezny

lenickan
5. zář 2012

@turcice ahoj díky za optaní, zda se mi že ano... Uvidíme v úterý na screeningu co řeknou

ladydi
5. zář 2012

@martinakl jsi šikulka, já se nudit, tak z toho nic hezkého nikdy nevznikne, jsem totiž jelito 😅

ladydi
5. zář 2012

Holky, mám doma už tu autosedačku, takže paráda a ještě mi k tomu paní poslala osušku a overálek od Nextu na holčičku 🙂 a i ten potah modrej navrh a ten je od Emitexu.

fykyska
5. zář 2012

@turcice 😉

Vy děvčatka moje jak si myslíte že to mám zařídit sexuálně teďka v těhu - téda ně že bych na to nějak výrazně měla chuť - ale nezeptala jsem se mudra pudra stále máme stop stav a já ho nějak nehodlám měnit rozhodně čekáme aspoň do další kontroly - ale i tak po tom všem nebude dobré vydržet třeba první trimoš ? co myslíte 🙂
Vím že za normálního fiziologického těhu je sex dokonce přínosnou relaxací - ale já snad budu mít věčně strach 😕

turcice
5. zář 2012

@lenickan tak držím palečky ale uvidíš,bude to dobré 😉

ladydi
5. zář 2012

@fykyska netrap toho manžu tolik, my neděláme sexík nijak často, ale prozatím jen s kondomem většinou, bez až kolem 35tt raději

ladydi
5. zář 2012

@lenickan taky jsem dnes přemýšlela kdy že to jdeš a pak vzpomněla že 11.9. určitě to bude dobrý, neboj se toho 😉

turcice
5. zář 2012

@fykyska uvidíš co ti řekne mudřík 😉 😉 ale já myslím že občas to snad vadit nebude 😉 😉 😉

holky čučím na prímu na romantik film a zasejc řvu 😀 😀 😀 jsem ale citlivka tedy

lenickan
5. zář 2012

Holky tu Pn si uzivejte, to vám závidím... Já mám zimnici pořád v zádech... Nedá mi chvíli klidu 🙂
Ale koncem.září jde na pár.dní k rodičům tak bude doma klid - asi s manžel někam vyrazíme jako za mladá 😉

leeena_4
5. zář 2012

@turcice Kdyby to bylo jen a jen na mě, tak 4 kilča dám. Ono tak bude mít týden před termínem 4 kila. Uvidíme jak to nakonec dopadne. Já to holt neovlivním Dokotoři posoudí, jestli se tam vejde a třeba se do té doby cvalda vykulí sám 🙂

aagnes
5. zář 2012

ahojky holky, řešíte tu nádhérné věcičky 🙂 těhulky, přeji hodně zdravíčka 🙂
já jsem byla dnes na 3 hodiny trhat hrozny na vinohradu a zbytek dne jsem celá hotová 😝
jsem zvědavá, kdy budu testit já 😒 zatím měřím teplotu 4 dny 😵

fykyska
5. zář 2012

@lenickan děkujem - téda já si jí naramně užiju začnu asi tím že postupně vrátím byt do stavu - kdy se tu bude všechno blejksat 😀 teď na to nebyl vůbec čas a taky ta hromada žehleního jééé jééé - jinak držím ti palečky na kontrolách ať všechno dobře dopadne 😉 😉 😉

@turcice jééé a co dávaj já mam rada ,,rosáámund pilčr" a tu její romantetiku 😉 😉 😀

@ladydi já mu pokoj dávám ba dokonce si myslím že až moc 😅 - jen mě ti tak napadla takováhle otázka přeci jen je to pořád chlap a občas potřebuje upustit nebo by se s ním nedalo vydržet 😅 😅

@aagnes ahoj číčo tak sis přišla zabrebentit príma 😵 😵 😵 testit budeš určitě co nevidět dej tomu čas 😵 😵

turcice
5. zář 2012

@fykyska tak tu přesně dávali 😉 😉 😉 😉

fykyska
5. zář 2012

@turcice 😵 😵

vanilka31
5. zář 2012

@ladydi Gratuluju k úspěšné kontrole.

ladydi
5. zář 2012

@fykyska hele jsem na tom podobně, myslím si, že to dělá i strach o to mimčo, sex máme tak 1 max 2x za týden. Navíc jsem i dost obezřetná u toho.

@vanilka31 moc děkuju 🙂

turcice
5. zář 2012

ahojky holky tak hlásím že jsem se opět přepapala 😝 😝 😝 ta rajská na italský způsob byla výbornáááááá s kys.smetanou a s opečenými krutony...no a pak jsem dělala z vepř.kýty něco jako znojemskou omáčku s párkem a okurkou s hořčicí a smetanou..to bylo táák dobrý..no kila co byly pryč už jsou zase nahoře 😒 😒 Akorát tedy manža mě namíchnul že polívku nechtěl ani ochutnat tak jsem byla docela dotčená že to mé veledílo zdravé polévky ani neokusil

ladydi
5. zář 2012

@turcice chlapi 😉 jinak teda Znojemskou by jsi mě neuctila, nesnesu okurky v omáčce 😀 😀 😀 Díky tomu moc nemusím ani španěláka 😀

eva518
5. zář 2012

@ladydi Ahoj, to je super, že máte další kontrolu ok. Sbíráš fotečky a děláš už album nebo ještě ne? 😉

eva518
5. zář 2012

@fykyska Ahoj Veru, nic si z toho nedělej a buď ráda, že budeš v klidu doma. A ne abys začala uklízet moc vehementně - opatrně, jak říkám, bordel ještě nikdy sám neutekl. Bohužel... 😉

eva518
5. zář 2012

@leeena_4 Jé, Leni, tak to možná bude už za pár, co? To bude asi kluk jak buk 😵 Držím moc palečky, aby to všechno šlo jak po másle.

eva518
5. zář 2012

@lenickan Na screening budu držet moc moc palce 😵 😵 Moc ti přeju jenom krásné zprávy.

eva518
5. zář 2012

@martinakl Teda, ty jsi šikovná. Taky se takhle ráda bavím, ale nemám teď na to čas.. Snad už se Kubík rozhodne konečně podívat, jak vypadá máma zvenku, co? Držím moc pěsti, aby to všechno co nejíp klaplo. 😵 Jsem nedočkavá na fotky od tebe i Leničky. 🙂

froka
5. zář 2012

@lenickan Ahoj Leňulko, díky a ty si taky doma urvi chvilku pro sebe 🙂

froka
5. zář 2012

@leeena_4 To teda bude macek! Tak to ti přeji, ať se co nejdřív frajer uráčí už ven 🙂

froka
5. zář 2012

@ladydi no to je paráda, že máš k sedačce i tolik dárečků, to byla paní fakt štědrá 🙂