Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

matysikovad
26. únor 2013

@maximka33 joo, jenomže my jsme se ani moc nesnažili, muj manžílek je takový trochu rozladěný. pořád mi příjde, že není srovnaný s tím potratem, hrozně dlouho moc brečel, tak mi příjde, že se ani o nové vlastně snažit nechce. nechce mluvit ani o tom těhu starém, natož o nějakém novém, takže pokud nebyla ovu 1 den po pozitivním ovu testu, tak nic....stejně jsem dneska nervozní jak sáňky v létě 😠 😠 😠 at už je to tady nebo se fakt zblázním.....navíc je úplně naprd, že vlastně ani nevím, dky má MS dojít, protože to mám každý měsíc úplně jinak 😖 😖 😖 😖

zuza15
26. únor 2013

tak už mi po polední psal doktor sms,tak jsme těhotná a měla jsem k němu jěště dojet před chvíli jsem dojela a dělal mi ultrazvuk,chtěl se ujistit,že to není mimodělož.,vše ok...už tamjde vidět i váček,jsem v 5 týdnu + - a za 2 týdny kontrola ultrazvuk a dal mi utrogestan....

maximka33
26. únor 2013

@matysikovad představ si, že já si i vedla deníček, kdy jste na to skočili 🙂 no prostě blázen 🙂 ale zjistila sjem,že jak jsem byla nemocná 4x, tak vždy vycházel termín porodu v ohnivých znameních!!!! beran, 2x střelec, lev...
@zuza15 gratuluji!! bude to v listopadu?

matysikovad
26. únor 2013

@zuza15 parááda! moc gratulujuu 🙂 🤐

matysikovad
26. únor 2013

@maximka33 Luci, tak mně tomu nebudeš věřit, ale má tqaky deníček. už jsem si psala minulé těhu a před otehu, ale to jsem nakázala manžovi at to vyhodí do popelnice, než dojedu z nemocnice a od ptratu si píšu taky deníček. denodenně pěkně všechno zapisuju. taky totální blázen...magor na entou...ale aspon vím co kdy a jak 😉
pořád cítím, že už to přišlo, letím na WC a tam nic, jééžiši, to zase bude den 😠 😠 😠 😠 😠

zuza15
26. únor 2013

@maximka33 nevím sama....ale jsem to počítala tak to vychází nějak na listopad....jěště nechci nijak uspěchat....prožila jsem toho v loni dost...tak doufám,že už konečně to vyjde až do konce... 😉

zuza15
26. únor 2013

@matysikovad děkuji...i když jsem to nechtěla nijak zakřiknout....ale slíbila jsem vám,že tady napíši jak jsem dopadla.. 😉

antana123
26. únor 2013

@zuza15 gratuluju 🙂

ofina1
26. únor 2013

Holky moc děkuji za podporu jste zlatíčka 🙂 ted jsem dorazila -nějak sjemt o přežila ☹ a ted vyrážíme do města s Jiříkem oslavit narozeniny dnes ve 14.08 se před 3 roky narodil 🙂 tak jsem to skoro obrečela že nemůžu být s ním doma☹ večer Vám napíšu více a dočtu Vás 🙂

matysikovad
26. únor 2013

@ofina1 jaj tak malý oslaveneček 🙂 to je dobře, že jsi to přežila 🙂

maximka33
26. únor 2013

@matysikovad tak to je fajn s tím deníčkem, my tedy rozhodně nesexovali každý den, tak by se to blbě pamatovalo 🙂

matysikovad
26. únor 2013

@maximka33 já jsem asi úplně padlá na hlavu...já pořád doufám ☹ ted jsem si zase vsugerovala, že to bolavý podbřišek je uhnizďování...ach jooo

maximka33
26. únor 2013

@matysikovad ještě nic není rozhodnuto. jak dlouhý jsi měla minulý cyklus a který den tento cyklus ovulku?

matysikovad
26. únor 2013

@maximka33 no tak první cyklus jsem měla 28dní, druhý 32dní a třetí 27 a no a ted čekám...ovulku přesně nevím, ale ten ovu test byl silně pozitivní 20.DC a 21DC už klesal. takže dneska bych mohla být tak 11-12 DC....co ty na to? jsem telátko. ráno MS dostanu a bude to vyřešené ☹

kolino
26. únor 2013

@matysikovad kočko držím pěsti ať ta hnusná červený mrcha nedorazí!!!!!! a co cvičení? cvičíš a nebo sis teď dala pauzičku, já to cvičím tak 2-3x týdně....jsem zdechláček ale aspoň tak ,když už nic.
Já už se ms nemůžu dočkat, ať už mám jasno jestli ta nechtěná otravná velká cysta zmizela a nebo se ji u mě natolik líbí ,že budu muset pod kudlu, ach jo ☹ jen ta představa tak je mi zle,...pak zase dát se dokupy a furt dokola.

matysikovad
26. únor 2013

@kolino jáááj, co s tou cystou....je to mrcha !!! 😠 😠 😠 snad nebudeš muset jít pod kudlu, sama se ztratit nemůže, a ještě jsem četla, že se do ní něco píchá a ona potom praskne s MS...to u tebe nejde? už necvičím, protože se mi nelíbil ten druhý díl ☹ konečně jsem za celý den pojedla....je mi blbě asi z nervů, jak to dopadne ☹ pořád se utěšuju, že mě hlavně píchá v pravém boku až do třísel, který ovuloval, že by to nemusela být přímo MS... ☹ navíc nejde, napíná mě 😠 no a jako správná zdravotní sestra mám panickou hruzu z injekcí do svalu - no jestli pujdu na vyvolávačku, tak mě budou muset uspat ☹

kolino
26. únor 2013

@matysikovad to mi ani neříkej ,že nemůže odejít s ms ☹ mě se chce úplně brečet když pomyslím na laparoskopii to už by bylo po 3 během 2let....nepočítám revizi....když já už mívám panickou hrůzu s bílých plášťů! ☹ ach jo....
Tx ,ale nadějně to u tebe vypadá, no já bych ještě neztrácela naději. pokud ms vynechá tak 😀 ,že by? že by byla další vlna těhulek? vemte mě prosím sebou!!!! já chci těhu vlnu!!!!!!!!!! když řádí ty chřipky tak by mohla tady být těhu epidemie 😀

matysikovad
26. únor 2013

@kolino děvče já to blbě napsala - to měla být otázka na tebe - SAMA SE ZTRATIT NEMŮŽE?? jenže jsem dutohlavec a blbě jsem to napsala

matysikovad
26. únor 2013

@kolino no ale taková těhu epidémie by teda fakticky neškodila - jsem pro!!! 😀

nessik
26. únor 2013

@kolino určitě ta potvora cysta odejde s menstruací, uvidíš!

@matysikovad do dvou dnů se to rozsekne, kéž by byly //. Já mám ovulaci a nevím, jestli to zkusit, ale jsem nachcípaná, mám rýmu a kašel.
@ofina1 jsi šikula, že jsi to zvládla. neboj, za měsíc budeš těhule a doma 😉

maximka33
26. únor 2013

@aniczka2011 ahoj Jani, a jak jsi na tom ty?

matysikovad
26. únor 2013

@nessik ahojky 🙂 no právě, kdyby už došla hned, tak bych byla strašně ráda, takov natahování nesnáším!!!! 😠 😠

nessik
26. únor 2013

@matysikovad a test jsi dneska nezkoušela? Jak dlouhou máš fázi od ovulace do menstruace?

matysikovad
26. únor 2013

@nessik nooo u mě je to tak, že jsem první měsíc stopovala ovulku, takže je to vlastně teprve jeden měsíc, kdy vím přesně ( +-2 dny), kdy byla...

nessik
26. únor 2013

@matysikovad třeba to fakt vyšlo, ěnkdy se potvůrka hnízdí až 10 DPO. Zítra zkusíš testík?

aagnes
26. únor 2013

@zuza15 Super Zuzi, jen tak dál 😉 potichounku gratuluju 🙂

antana123
26. únor 2013

@ofina1 přeju malýmu vše nej 🙂
@kolino držím palce ať cysta zmizí 🙂
@matysikovad dokud nedorazila ms je pořád šance 🙂

mircisek
26. únor 2013

@ofina1 Jééé, já Tě chápu, já taky všechno obrečím. Jiříčkovi všechno nejlepší k narozeninám. 😵
Kontrola dopadla OK - monitor ukázkovej, průtoky ukázkový, malá je už hodně nízko, takže každým dnem a nebo taky ne. 😒 Pokud do neděle neporodím, tak mě v pondělí čeká Hamilton. 😢

matysikovad
26. únor 2013

@nessik nooo nedělala jsem dneska test, budu dělat zítra, mám tam jeden 10 citlivost od Cemio, nebo co to je za firmu, tento jsem kupovala poprvé, byl za super cenu 😀 3 za 45 Kč 🙂 😉
@antana123 jj, Anetko, jenomže ted jsem pojedla kus čokolády, takže předMSová žravost je tady. a navíc mám zase nějaký neidentifikovatelný výtok, tak běhám na WC snad každých 15 minut s tím, že už MS dorazila.... a bolí mě tříísla, auuu auuu. už jsem si brala Paralen, ale stejně to nezabralo ☹
@mircisek jůůůůj, už se ti to kráátí - já už se tak těším,až tady naskočí fotečky tvého miminka 😉 snad se malá rozhoupe a do neděle to pujde samovolně

kolino
26. únor 2013

@matysikovad 😀 aha...já si myslím že může a hlavně pij bylinný lektvar a ten mi tu hnusnou nadíku určitě rozpustí! takže věřím, že bude líp.
Zítra testuješ? jsem napnutá a držím pěsti ať už tu epidemii někdo prolomí!!

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ HOLKY JÁ UŽ JDU V PÁTEK DO NOVÉ PRÁCE!
tak jsem zvědavá co vlastně budu dělat, kde budu zařazená a snad zvládnu 12tky. 🙂