Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

alicie_k
13. únor 2016

@verca1508 Tak ono je důležité, že zabírá co ti dávají 🙂 Držím moc palce, pořádně odpočívej, věřím, že to musí být už dobré! A k té paštice - kdoví, jestli to ty játra nevidělo jen z dálky 😀

janarichla
13. únor 2016

@verca1508 super zpravy, az na to jidlo a zakaz navstev... Potom si to doma vsechno vynahradis a poradne se najis🙂 drzte se oba 🙂

alicie_k
13. únor 2016

@janarichla O tom Gynexu taky přemýšlím a ještě o homeopatikách, a taky se musím objednat na hematologii, jestli bude nutno píchat nějaké injekce až otěhotním... Teď se raději nesnažíme do zjištění všech výsledků z krve... Pomáhá ten Gynex i na podporu otěhotnění??

ilonar
13. únor 2016

@janarichla ja Gynex kapu od min.týdne,předtím jsem ho taky užívala pár dní,pak vysadit. Je to přírodní,bylinky,beru to ted hlavně kvůli té ms,jinde holky psaly,že jim to pomohlo. A já si ho pořídila kvůli těhotenství původně,tak i na to
@alicie_k

verca1508
14. únor 2016

@ilonar Jo, to se budene tesit. Hlavne, ja asi nebudu moct nic delat, s tim on pocita. Rikal, ze se budu presouvat mezi posteli, gaucem u TV a zachodem 🙂

verca1508
14. únor 2016

@alicie_k To ja vim a jsem za to rada, ze to tak zabira. No, odpocivam snad jako nikdy v zivote a ani mi to neprijde tak dlouhy, nevim proc. No, s tou pastikou jsem si to taky rikala, uz nevim, kolik tam bylo psano procent, bud 28 nebo 48, to je jedno 🙂 A diky moc, doufam, ze zpatky sem pojedeme az v zari, az se bude mrnousek hlasit na svet 🙂

verca1508
14. únor 2016

@janarichla No, jidlo a zakaz navstev je vedlejsi, hlavne, aby mrnousek byl v poradku. Jsem zvedava, kdy me zase vezmou na utz, dneska jsem 8tt+4. Jak ja jsem si rikala, ze nevim, jak preziju do 24.2., kdy si mam prijit pro prukazku a na odbery a nakonec jsem takto pod kontrolou 🙂

janarichla
14. únor 2016

@ilonar jasne, tak snad pomuze, taky nad nim premyslim

janarichla
14. únor 2016

@verca1508 lepsi byt pod kontrolou, aby bylo vse v poradku. A dneska vsechno dobry?

verca1508
14. únor 2016

@janarichla No, prave, jsem za to moc rada. Jo, dneska dobry. Doktorka to nijak neresila a rekla, tak jeste chvili, jak jsem Vam slibila. Zitra je velka vizita, tak uvidime, co mi reknou.

kopretina3
14. únor 2016

verca1508 - možná by šlo, že když je zákaz návštěv, aby manžel přijel a sestrám na oddělení přeedal co potřebuješ - jídlo a tak - a oni ti to předají.
Jinak přeju zdravé miminko.

janarichla
14. únor 2016

@verca1508 tak rano dej hned vedet jak po vizite🙂 a jen same pozitvni zpravy 🙂

verca1508
14. únor 2016

@kopretina3 Jj, uz jsme to tak praktikovali, jinak to bohuzel nejde. Dekujeme moc, ted uz to proste vyjit musi 🙂

verca1508
14. únor 2016

@janarichla Jj, dam, jenom je mozny, ze vizita bude az po obede, zalezi, jestli budou mit nejake operace a tak. Taky jsem napnuta, ale myslim, ze tu budu tak do patku, kdyz bude vse, jak ma.

alicie_k
14. únor 2016

@janarichla Děkuju, je to tam moc pěkně vysvětleno a popsáno 😉

janarichla
15. únor 2016

@verca1508 hlavni je, at jste oba zdravi🙂

verca1508
15. únor 2016

@janarichla Tak velka vizita jeste nebyla, zatim mala. Rano jsem zase zaspinila. Sestricka mi rikala, ze se to docistit musi a doktorka, no, nic, musime vydrzet. Proste to jsou asi ty zbytky a jak lezim, tak to tam zustane a kdyz se zvednu, tak to obcas jde.

alicie_k
15. únor 2016

@verca1508 Držím moc palce na vizitě 😉 A do nového týdne jen samé pozitivní zprávy! Já mám teď radost z několika pacientek od nás z kliniky, dlouho se nedařilo a teď jsou těhotné, a to je jedna z nich hodně 40+
Holky hodně štěstí 😉

verca1508
15. únor 2016

@alicie_k Ty jo, to jsou hezke zpravy. 🙂 no, ja uz se zda, ze jsem zase ok, bylo to zrejme jenom po ranu. Je to jako na houpacce.

verca1508
15. únor 2016

Tak je po velke vizite. Zpravy spis takove neutralni, zitra nebo pozitri kontrola na utz a bez ohledu na to se pokracuje stale v lecbe.

janarichla
15. únor 2016

@verca1508 no, hlavne ze nic nezanedbaji a vse je dobry🙂 na utz uvidis prcka a vsechno bude dobre 😉

verca1508
15. únor 2016

@janarichla No, nevim, jestli ho uvidim, ta obrazovka je vzdycky vypnuta. Hlavne, ze bude v poradku a doufam, ze zase nebudu rano spinit, ted je to ok, jenom rano. Vypadam pak jak debil 🙂 A na chvilicku snad uvidim manzela, tak se tesim 🙂

janarichla
15. únor 2016

@verca1508 to je super, ze se uvidite🙂 ty jo tak ja jsem mela obrazovku vzdy zapnutou. No radeji 10x vypadat jak debil a udelat pro to maximum, nez neco zanedbat🙂 a co nebyla bys prvni ani posledni co spinila🙂

verca1508
15. únor 2016

@janarichla Jo, to ja ji mela u myho doktora taky vzdycky zapnutou, jenom tady je to asi jiny. Hlavbe, ze ho vidi doktor nebo doktorka, treba ji ted zapnou, tezko rict. Mne staci ted ta informace, ze se mu tam dari 🙂 No, to nejsem prvni ani posledni, ale doktorka se tomu divila. Jako kdyz jsem v patek krvacela a stopli mi to temi prasky a injekcemi, tak to tam asi zustat muselo a musi to odejit a kdyz porad lezim, tak beni jak.

verca1508
15. únor 2016

Holky, tak jsem asi dve minuty byla s manzelem a oba jsme se shodli, ze hned mame lepsi naladu 🙂

verca1508
15. únor 2016

Tak zitra pry kontrolni ultrazvuk, na jednu stranu se tesim a na druhou bojim. Ted ale vim, ze jsem pro to udelala maximum a proste to musi byt ok. To bude asi dlouha noc dneska.

matylda123
15. únor 2016

@verca1508 neboj vše bude v pořádku... Teď když mimi cítilo na chvilku i tatínka, tak bude zítra ukázkový ultrazvuk a půjdete za chvíli domu do pelíšku 🙂

ilonar
15. únor 2016

@verca1508 Ahojky, neboj, určitě to bude v pořádku!!! Hoď nožky nahoru a snaž se myslet pozitivně. Já jsem se dnes objednala na gyndu, tak ve středu jdu na kontrolu, abysme nějak zkusili vyřešit tu mrchu, proč pořád nechodí. Tak doufám, že mi nějak pomůže. I když jsem zrovna včera četla, že otěhotnět jde i bez menstruace, jen musí probíhat ovulace a aby byla sliznice, čehož se dá docílit tím kontryhelem, tak dneska si ho zase nasazuju po nějaké pauze.

verca1508
15. únor 2016

@ilonar Jo, myslim pozitivne, ja si ani nic jineho moc nepripoustim, ted to proste vyjit musi 🙂 Tak pak dej vedet, co a jak, je to zahada, co? A cajik pij, ten Ti neublizi. 🙂