Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

anavirez
8. říj 2010

@lucie.krajcarova
u adusky ve skolce ve tride jsou 3🙂 takze asi jo. ALE osobne ti muzu rici, ze se nadherne sklonuje🙂

zzzzuuuuzzzziiii
8. říj 2010

@anavirez to je mi moc lito...
na tyhle otazky se ptame vsechny a porad... a doktori zase rikaji ze nevi, ze to tak proste melo byt a proste se to stava...

do tabulky pisu jmeno, vek, co se stalo, napr u me zamplkle tehotenstvi v 7/2010, a co piu nebo beru - kontryhle, kyselina listova a pak dny... takze treba me dneska konci mrcha, takze jsem 7 den cyklu 7DC...

az dostanes prvni MS budes 1 DC a rada te do tabulky dam, kdyz budes chtit

a neboj se, opravdu je nejhorsi prave tohle obdobi, kterym si ted prochazis... pak uz aspon muzes zit tou nadeji, ze pro to muzes neco udelat... a to utece jako voda, uvidis!!!

jahudka80
8. říj 2010

Ahoj Holky tak abych vás o něco neochudila testila jsem a je duch ale!!!!!! 😀 u mě byl i tenkrát a dostala jsem ms tak beru že těhotná nejsem, manžovi už jsem to psala tak si odych , ale zatím se drží teplota a tak nevím co to zas je 😠 😠 😠 😠 😠 když mi začla klesat tak vždy už jen dolu a za 3-4dny přišla ms a teď 😠 😠 😠 😀 😀 😀 😀 no já tvrdím že těhotná nejsem a čekám na ms 😀 😀 😀 . Mě nejde vložit foto ☹

jahudka80
8. říj 2010

už jde 😀 😀 😀 holky moje zlatý hlavně nic nezkoumejte prostě je tam duch a nic víc. jdu uklízet je tu bordel a já jsem na nervy v noci nespím koukám kam to všechno zabalím 😀

pe_t
8. říj 2010

@lucie.krajcarova 27 jí je. To je hříčka osudu 😉

a.j.a.
8. říj 2010

@jahudka80 juu, Jahud, to vypadá zajímavě a napínavě 😵 😵 😵

leheckova
autor
8. říj 2010

jahud ja toho ducha vidim taky to je super 😉 🙂

a.j.a.
8. říj 2010

@lucie.krajcarova Luci, Adélka je moc pěkné jméno. Mi se taky strašně líbí, ale protože v okolí je Adélek milion, tak budu přemýšlet o jiném jméně. Jen mezi služebními maminkami jsou 4 Adélky 😒 no ale nedivím se, pže jméno to je fakt krásné.

breberuska
8. říj 2010

@jahudka80 na té první fotečce je krásně vidět!!! 😵

pe_t
8. říj 2010

@jahudka80 koukám, že máš dnes 23 DC. Kolik ho míváš?

jahudka80
8. říj 2010

@a.j.a. nic z toho nebude, přijde ms cítím to 😉
@leheckova 🙂 😠 já mám duchy pořád 😀 😀 😀
@breberuska já vím ale minule byl ještě tmavší a nic z toho 😉
@pe_t normálně 25, nebo 28 podle toho jakej je to vaječník 😉 ale teď bych to měla dostat zítra když ovule byla už 9DC

daniela699
8. říj 2010

Ahoj holky, jen jsem rychle nakoukla, musim vas o vikendu docist.

Ale co to vidim Jahud? 😀 To jsem vazne zvedava, ty teploty bych rekla hodne napovidaji. Jasne je jeste brzo na zavery, ale presne takhle jsem to mela ted v zari. Rikala jsem si urcite to nevyslo a ocekavala mrchu, a pak teploty furt nahore, tak si rikam, co to hernajs je? A ono bylo. 🙂
Zkus jeste v nedeli, to asi rozhodne, jezis to bude napinavy. 🙂 Vis jak, casto prece byva kdyz to necekas, nebo spis nechces, tak ono to vyjde. 🙂 A hlavne, byli tam dva, tak treba. Drzim pesti, i kdyz by se to asi trochu ted zkomplikovalo, ale ja vim, ze by jsi byla stastna. 😀

daniela699
8. říj 2010

Jani, taky jsem zahlidla ten 1DC. 😢 Myslim na tebe. Ze ty cekas na tu fram? 🙂
A nebyla jsi na nejakych vysetrenich? Treba ten hormonalni profil, ten urcite hodne napovi. Treba je to nejaka jednoduse odstranitelna vec, ktera vam ted brani.

a.j.a.
8. říj 2010

@jahudka80 hm hm, ale teplota je zatím hezká a drží se. Tak jsem zvědavá copak se nám z toho vyklube 😀 😵 já bych se nedivila, kdyby z toho nakonec bylo miminko. To se tak s oblibou stává, že se všechno semele najednou 😀

pe_t
8. říj 2010

@jahudka80 jsem na tebe zvědavá 😉

ivasa
8. říj 2010

@lucie.krajcarova já si to říkala 😉 No na roční prohlídce měla 7,7kg a 70,5cm 😉 Ona strašně jí, odmalička, fakt hodně, mnohem víc, než "tlusté" děti, ale až teď ji ta váha začíná jít konečně nahoru 🙂 Všechno má jen v tvářičkách, ty má jak sysel 😀

@pe_t téda, to je příběh jak z televize 😕 😀 No jo, příroda je mocnější než cokoli jiného 😉 😀 Ale hlavně že si mimi nechá, myslím, že by ji to časem mrzelo, kdyby ho dala pryč...

No, špinění opět ustává, tak už jsem z toho jelen! Asi to prostě bude jako s Elis, nemůžu mít prostě nic v klidu 😠 😉

ivasa
8. říj 2010

@jahudka80 krásnej duch, je vidět, takového jsem měla před 14ti dny 😉

helcenka
8. říj 2010

Ahoj holky,
dneska je konečně ten pravý podzim, jaký mám ráda. Konečně po dlouhé době sluníčko. 😀
A na mě zrovna něco leze. Šíleně mě bolí od rána nohy a jsem utahaná.

@ivasa - tak mě napadá, já jsem tě tady zaregistrovala teprve teď, tak dodatečně tě tu vítám. To je tím, jak jenom přelítnu, co je nového... A lepší už to ani nebude.

@jahudka80 - nic si o těch testech nemyslím, duch tam je, ale ty už jsi duchy měla. Tak uvidíme. A stěhování ti nezávidím. Já jsem se sice stěhovala v životě už víckrát, jako malá dvakrát, to už si ale ani nepamatuju. A pak k manželovi - tehdy přítelovi, ale to bylo tak nějak postupně, po půl roce jsem zjistila, že jsem u něj víc než u našich a u našich jsem neměla pomalu ani co na sebe... Ale loni na jaře, to stěhování. 😝 Ale hlavní je, že prodáte byt a konečně budete budovat domeček. 😉

anavirez
8. říj 2010

@jahudka80 tez ji tam vidim,kdyz jsem toho ducha naposledy mela ja, tak se pozdeji staval zretelnejsim 🙂 stehovani ti vubec nezavidim, my jsme tchyni rekonstruovali bytecek, tak uz toho mam plne zoubky, ale uz bydlime sami
vlastne se nam zadarilo az byla pryc🙂 no snad se zadari znovu 🙂

lucie.krajcarova
8. říj 2010

@anavirez smutný příběh, je mi to moc líto... za zamlké těhu nemůže nikdo a nic!!!!!!! opravdu se to nedá zdůvodnit. mimi se prostě přestane vyvíjet. v mnoha případech jde o poškození plodu, proto to takto skončí... drž se...

lucie.krajcarova
8. říj 2010

@ivasa no vidíš, my 8,30 a 76 cm. no hubeňour na ty cm... ale od roka mi začal přibírat - každý měsíc 300 g. nejvíc asi z mlíčka, vypije dvě láhve za noc.. joa jinak říkala jsi doktorce o tom špinění? nebo jsi tam ještě nebyla? je krev čerstvá nebo tmavá??
Jahůdko, že by??? že by se ti od nás nechtělo? 😀

jahudka80
8. říj 2010

@daniela699 ale já spiním a cítím ,že to dostanu 😉 při prvním těhu jsem vůbec nešpinila, vidím to na mrchu a teplota vysoká ze stresu 😀 a na 10, testu 14DPO by měli bejt koleje a né duch 😀 😀 😀 těhotná nejsem jé a dvojčata no to už bvůbec ne nestraš 😀 😀 😀
@a.j.a. ne miminko ne to jsou jen rozházené hormony mám vysokej prolaktin 49, prý má být 29, a když je vysokej tak se nemůže otěhotnět, a pokud ano hrozí potr. a to tedy nechci
@pe_t no být Tebou tak bych od toho vážně ale vážně nic nečekala už se trochui znám zítra příjde mršule 😀
@ivasa 😀 😀 😀 já měla i čárky a dostala ms tak na duchy nehraju 😀 😀 😀 zaroveň tě vítám vidím, že jsi tu nová 😉 ještě jsem neměla čas pročítat
@helcenka No Helči myslím že na mě nemáš 😀 já se stěhovala 1)od rodičů do 2+1, 2)pak na ubytovnu , 3) z ubytovny 15km daleko do Turnova do 1+1 , 4) pak znovu JB do 1+1, 5) pak do Rychnova 3kk, 6) do JB do 1+1 , 7) ke tchýni a 8) od ní sem do našeho byt 3+1 no 😀 8) to bude 2kk a 9) pak už snad náš vysněný dům 4+1+G Tak co ty na to 😀 . A těhu nejsem prostě mám v těle HCG před ms 😀
@anavirez též tě vítám mezi námi, a ono většina holčin mají dušíky co tmavnou jen u mě to moc neplatí já měla před 2měsíci ducha a pak čárky jedna tedy slabší ale už šla hezky vidět a pak další den nic a pak přišla ms 😠

Holky mám vysokej prolaktin a to nejde s těhu.dohromady 😉 A spíš mi moc držte palečky s bytečkem aby to klaplo my dnes jdem dát 5tis. rezervační popl. a nerada bych o něj přišla ☹ Paní chce abychom se 1.11.nastěhovali když se nenastěhujem náš problém ale kaukci a nájem zaplatit musíme ☹ jen aby to vyšlo, jen nevím kam ty věci nacpu 😢 😀
@lucie.krajcarova no nechce ale chtěla jsem ukazat dušíka i když nejsem těhule prostě jem to ale případ 😀

jahudka80
8. říj 2010

takhle vypadá suchej 😀 😀 😀

ivasa
8. říj 2010

@lucie.krajcarova taky pěkná váha a hlavně cm 😕 🙂 No ona to mudra o tom špinění ví, kdyby se to zhoršilo, tak za ní pojedu, jinak nic... Já měla prostě úplně to samý s Elinkou... Vím, že hnědá barva je špatná, tak si to kontroluju... Ale je to spíš zatím jen zabarvený výtok - slabě, tak neplaším... 😉

@jahudka80 jj, duch nic neznamená, ale taky může znamenat všechno 😉 🙂 Já taky dokud nevidím srčíko, tak nehraju ani na //...

martasl
8. říj 2010

jane-tak to mě hrozně moc mrzí.nějak jsem věřila tomu,že ti to vyšlo ☹ a ono zase nic.mě připadne,jako by jsme já,ty a fram byly prokletý či co.už mě to pěkně sere 😠 😠

ivasa-teda to je děs.pořád nevíš na čem jsi a jak to dopadne.to musí být hrozný.ta nejistota a hlavně strach.šetři se a myslím na tebe,aby to nic neznamenalo a miminko se drželo jako klíště 🙂

jahud-tak to jsem teda zvědavá,co z toho tvého ducha zase bude.to je napínavé,kdo to má vydržet 😀 !!

meiki-čárka určitě sílí,tak ať v sílení pokračuje 😉 .aspoň víme,že se nám ten řetěz s // nepřerušil.

holky,ty berušky musej být krásný.já letos viděla snad jenom 2-3.nějak u nás nejsou. 😒

lucie.krajcarova
8. říj 2010

@ivasa jéé já to slyšela naopak.. hnědá nevadí, čerstvá červená je špatná... no hlavně a´t ti to dobře dopadne..

ivasa
8. říj 2010

děkuju 🙂
Ono tmavě hnědá, ale hodně, je většinou počátek potratu - umě to tak teda aspoň vždycky bylo... No a pak dorazí výrazně červená a to už je v prd...

Jdu krmit dravou zvěř 😀

jane84
8. říj 2010

holky tak moje krvácení se zeslabilo, spíš už špinění, ale když jsem kontrolovala čípek, který je docela dlouhý a skoro zavřený a tvrdý, tak tam bylo trochu čerstvé krve. Asi se to ještě pořádně rozjede, snad ne v Brně na nákupech

martasl
8. říj 2010

jane-z toho ms určitě nebude,ale miminko. 😉 .budeš ještě testovat,jestli se ms nerozjede??

jane84
8. říj 2010

@martasl opatrnosti není nikdy nazbyt, testovat budu i když se MS rozjede