Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

lucie.krajcarova
15. únor 2011

@jane84 Jani, užívej volna, to by chtělo nějaké nakupování, výlet, návštěva kámošek, večerní mejdlo 🙂 no ke švagrové není co říct.. my jsme zdraví, ale venku jsme vydrželi asi 20 minut, bylo fakt mrazivo.. 😖
@angelina987 Teda, už? toto uteklo. takže se holčička neotočila, viď..

lucie.krajcarova
15. únor 2011

A teď bude soutěž, kdo bude dřív, mimčo od Angeliny nebo Lehe 🙂

jane84
15. únor 2011

@angelina987 jejda, tak se malá neotočila? Takže datum porodu 17.2. 2011. Nezabývá se tu někdo numerologií? Budu na vás holky moc myslet, abyste to obě dobře zvládly a porod byl bez komplikací. A nezapomeňte fotit, fotit a fotit, ať se pak můžeme pokochat 🙂

fram
15. únor 2011

Ahoj holky,
dnes jsem byla na krvi na NT, udělal mi rychlý UZ,jestli mimi odpovídá (jsme o den napřed 🙂 )a na ten důležítý UZ jdu 1.3.
@jahudka80 moc gratuluju, nádherný pocit, viď. A já průkazku ještě nemám 😅 Dostanu ji 23.2 a to budu 12+0 😅
@jane84 však si odpočinek zasloužíš a ta tvoje švagrová , to je teda pěkná kr.va 😠 Ještěže má synoveček tak úžasnou tetičku 🙂

mircisek
15. únor 2011

@angelina Tak tfuj tfuj tfuj. Budu na Tebe moc myslet. Hlavně ať Ti potom není zle. 😅
@fram Taky jdu 1.3., ale jen do poradny. 😉
Tak Lehe už je snad v porodnici, že se neozývá. 😅

angelina987
15. únor 2011

Holky díky všem, budu vás číst, mám internet v mobilu, tak na mě myslete a drže palečky, určitě se brzo ozvu.papa

a.j.a.
15. únor 2011

Ahoj holky 🙂

@pe_t to je fajn, že ses rozhodla změnit dr. Tak snad se to teď trošku rozhýbe a za chvilku budeš hlásit // 😵

@jahudka80 gratuluji 😵

@martasl k nám do termínu naposledy psala, že tak tak zatím drží. Tak doufám, že malá ještě aspoň ty dva týdny v bříšku vydrží.

@angelina987 juu, teda to ale rychle uteklo 😕 za chvilku už budeš mít princeznu u sebe 😵

Já zrovna s hrůzou zjistila, že už jsem 30tt a pomalu za 2měsíce můžu rodit 😕 ještě nemám nic připravené 😕 ani vymyšlené, jak to bude s Klárkou 😕 a nejsem psychicky připravená na porod 😕 a tak se to na mě nějak sesypalo a jsem úplně v prd... 🙄

lucie.krajcarova
15. únor 2011

@angelina987 a dáš někomu z nás vědět, že už je mimi na světě?

zzzzuuuuzzzziiii
16. únor 2011

Ahoj holky... vecer jsme si dosli s manzelem na veceri a sla jsem na zachod a zase jsem zjistila, ze spinim!!! Rano zase nic a ted cekam co se bude dit... Nevim, ze by uhnizdovani trvalo takhle? Spis se bojim, aby to nebyly predzvesti MS... ale nikdy jsem pred ni nespinila...

herbie
16. únor 2011

angelino drzim palce na ten ctvrtek a preju ti hodne stesti......dej pak hned vedet......zzzuuuzzziii tobe taky at je to uhnizdovani ( ja obcas spinim dva dny pred ms takhle a pak se rozjede teprve ) ale snad to neni tvuj pripad preju vam krasnej den!!!! a kde je lehe? ze by uz mela mimiska 😉

lucie.krajcarova
16. únor 2011

petra.vavra (30let, SP 3/2010 Femibion,kys.listová) - 30.4. // VIKTORKA 5.1.2011
kopretina82 (28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel) - 5.5.// ANEŽKA 12.1.2011
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan ) - 24.5.// JAROMÍR 6.1.2011
leheckova (31let, MA 12/2009 kys.listová) - 21.6. //
angelina987(27let, MA 03/2010,listovka calibrum babyplan) - 23.6. //
mikkisek(29let,MA 3/2010, kontryhel,kys.listová vit.E) - už jsou //
breberuska (27 let,VP 5/2010,kontryhel,mamavit,femigard) - 28.7.//
a.j.a. (34let, MA 4/2010, jeřáb ptačí, teď Femibion) - 17/8 //
helcenka (31 let, kyselina listová, MA 06/2010) - 18.8. //
daniela699 (35let, MA 5/2010, a mamavit) - 20.9. //
veraakubik (23let,SP 7/2010 kys.listová) - 26.9. //
vendulak (22let, MA 4/2010, Letrox50,kys.list.+E) //
fram (35let, MA 2/2010,Femibion)- 31.12.//
marulinka (27 let,MA 10/2010, femibion) 9.1.2011 //
Jahudka(30 let,SP 12/2010,kys.listová) 29.1.2011 //

el29 (31let,MA1/2010,kys.listová).......................................................................30DC
silvidee (35let,SP 10/2009,MA3/2010 femibion,kontryhel,železo).............................28DC
zzzzuuuuzzzziiii (25 let, MA 7/2010 a beru Femibion 800 a Aloe Vera).......................25DC
anavirez (29, MA 9/2010, kontryhel, kys. listová)..................................................24DC
martasl (35let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan)......................................22DC
yfka30 (30let, SP 7/2010 kys.listová, calibrum baby plan )......................................19DC
jane84 (26let,SP 8/2009 kontryhel,kys.listová).....................................................18DC
sarykbrok (VP 6/2010, Femibion, kontryhel).........................................................18DC
endie (23let, MA 3/2010)................................................................................18DC
slunicko-luca (29 let MA 11/2010, femibion, vitamín E,bylinný čaj)...........................17DC
tiburcia (26let, MA 2/2011, Swiss one ten, rybí olej)................................................13DC
herbie (28let, SP 8/2009 prenatal vit.)................................................................11DC
lucie.krajcarova (34let,VP 7/2010,kys. listová,jeřáb ptačí).......................................11DC
pe_t (34let MA 7/2010,kys.listová, kontryhel).......................................................3DC
mpetula (25let,MA 1/2010, MA5/2010, kys. listová.................................................3DC

jane84
16. únor 2011

@zzzzuuuuzzzziiii nezbývá nic jiného než čekat. Ona taky ta injekce s hormony, co ti dal dr, může být příčinou toho špinění, hormony šly s injekcí nahoru a teď klesají, tak můžeš špinit

zzzzuuuuzzzziiii
16. únor 2011

@jane84 ahoj jani, mas pravdu... buh vi, co jsem si pichla dobrovolne do tela 🙂... s manzelem se zaciname smirovat s nejhorsim, i kdyz tohle obdobi nesnasim... kdyz to nevyjde, volam hned v pondeli k doktorovi a objedname se na to UIU. Kdyz me chyti depka mam strach z toho, ze to snad nikdy neprijde... nechce se mi padat z vrchu tabulky zase dolu ☹

jane84
16. únor 2011

@zzzzuuuuzzzziiii vím, co cítíš. Když přijde MS člověk je smutný, ale zároveň se začíná těšit na další snažení. A po ovulce, kdy padneš po několikadenním intenzivním sexu únavou, najednou musíš čekat. A my ženský jsme holt stvoření netrpělivá 🙂 chceme všechno hned.

el29
16. únor 2011

Ahoj,jen hlásím 8 DC. Zase jsem to dostala 24 DC :o(
Tak u nás to pokročilo k rozvodu...Manžel vůbec nenamítal ani se mně nijak nesnažil přesvědčovat,tak to asi nemá ani zmysel ani cenu...

jahudka80
16. únor 2011

Holčenky moje všem moc děkuji za přáníčka, gratulace. Já jsem úplně KO, nemohu jíst je mi děsně zle jdu zas ležet dnes nejdu ani do práce, včera se mi tam udělalo zle ☹ koupila jsem si lízátka na nevolnos a ty taky nepomáhaj 😖

a.j.a.
16. únor 2011

Ahoj holky 🙂 u nás je dneska pěkně sychravo, brr, ve 12hod. jdu pro malou do školky a pak už nevystrčíme nos ven 🙂 jsem dneska nějak mega unavená, sotva chodím a všechno mě bolí 😝 v noci jsem prd spala a pořád se budila, to bude tím blížícím se úplňkem 😝

@el29 jejda, tak to mě mrzí ☹ nějak mi uteklo, že máte s manželem nějaký problém ☹

mircisek
16. únor 2011

@el29 Jejda, tak ať to hlavně brzo přebolí. 😢 Však on na Tebe ten správný chlap čeká někde za rohem. Bude líp. 🙂

zzzzuuuuzzzziiii
16. únor 2011

@el29 El je mi to moc lito, ale ver tomu, ze az tahle chvile prejde a bude po vsem najde se nekdo lepsi a ty miminka pujdou samy... ja si vzdycky rikam, ze to tak melo byt, to miminko nechtelo nekam, kde to nefungovalo, ale to konci a bude dobre a pak to pujde.
Pokud se chlap trochu nesnazi, tak to za ten boj nestoji. A taky bude jaro a to je vsechno optimistictejsi a cloveku je hned lip... Zacni znova a ver si. Drzim ti palecky.

zzzzuuuuzzzziiii
16. únor 2011

@jane84 ja vim, ja si vzdycky rikam, nic necekej atd... ale tady nejde jen o me, ja bych strasne tomu svymu chlapovi doma chtela udelat radost, aby se mohl chlacholit, ze si udelal miminko a vim, ze by byl skvelej tata... hrozne bych mu - nam to chtela doprat ☹

jane84
16. únor 2011

Tak jsem se teď vrátila z finančáku. Byla jsem se pozeptat na pár věcí, protože přítel to měl loni krapet složitější. Tam mi sice poradili, ale když vidím, kolik on má různých dohod o provedení práce a pracovní činnosti, plus byl na pracáku, plus měl normální pracovní smlouvy. Ale ke všemu nedostal potvrzení o příjmech. Hlavně, že ty jednotlivé firmy mají různé názvy, ale vlastní je stejní lidé a mzdová účetní je ta stejná pro všechny firmy. Ale nemůže mu prý daňové přiznání udělat, že když je toho víc, musí si ho podat sám. Když jsem se v tom šťourala, tak hned vidím, že něco chybí. Já bych jí to nejraději hodila na stůl, ať to laskavě udělá sama. A nebo ať k tomu dají všechny papíry.

jane84
16. únor 2011

A nejlepší je, že je mu je to jedno, že podá, to co mu dali, vždyť oni s ním vždycky jednali dobře a určitě ho nechtějí podvést. Říct, že jsem vytočená, je asi slabý odvar. Jsem nas.aná. Nic si sám nezařídí a ještě bude brblat

angelina987
16. únor 2011

Ahoj holky,tak jsem uz ns pokoji mám zs sebou všechna vyšetření a rano kolem osmé půjde mala na svět.budu umrtvena jen epiduralem,protože mám těhotenskou rymu,tak normální anestezie nejde.držte palecky a zítra se urcite ozvu jak jsme dopadly.pište ať mám co číst

marulinka
16. únor 2011

ahoj holky
@angelina987 toto uteklo,tak už budeš mít mimíska u sebe,to je paráda 🙂 tak na zítra držím palečky,držte se 🙂 🙂 🙂

anavirez
16. únor 2011

@angelina987 budu na tebe myslet a drzet ti palce, aby sis to jenom krasne uzivala 🙂 a posli fotecku 🙂

anavirez
16. únor 2011

koukam na magickou tabulku, tedy trosku s obavama, jestli zase propadnu dolů, u me nic noveho neni. v podbrisku me poboliva od ovulky a prsa sem tam taky, toz teda nevim, asi zase nic ☹

fram
16. únor 2011

@angelina987 🙂 🙂 budu na vás myslet a moc se těším na fotečky 🙂 🙂
@el29 je mi moc líto, že máš takovýhle trápení ☹ ☹

lucie.krajcarova
16. únor 2011

@el29 teda, to mě moc mrzí... asi by to chtělo nový začátek, věřím tomu 🙂
@jane84 ano Jani, tohle je na daňové přiznání. taky to budu dělat manželovi - loni měl zaměstnání i trochu podnikal. nakonec mu tam budu muset šoupnout i úroky z hypotéky, protože u mně to nejde odečíst, když jsem loni neměla žádný příjem. tak jsem zvědavá, jak to vyjde. čas je naštěstí do konce března.
@angelina987 tak to je prima, lokální je lepší, hned malou uvidíš, můžeš si na ni šáhnout, já to moc chtěla. a pak ti ji můžou brzy přiložit. na spinál nedám dopustit, jsem ráda, že jsem mohla být u toho 🙂))))

tiburcia
16. únor 2011

@angelina987 myslím na vás 😵

jahudka80
16. únor 2011

@angelina987 budu na vás myslet 🙂