Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

meiki
9. bře 2011

@fram 😀

jahudka80
9. bře 2011

Holky jsem tu omlouvám se dřív jsem se sem nedostala, tak podle PM jsem dnes 9+4 a miminečko odpovídá 10+6 🙂 měří 3,5cm a na další kontrolu jdu 23.3. 🙂 no 22.3. jdu k zubaři to budem mít pěkně po hromadě 😀

jahudka80
9. bře 2011

Když by někdo chtěl vidět tak tady je foto 😵

lucie.krajcarova
9. bře 2011

jj taky jsem slyšela, co tady adminky vyvádějí 😠 spousta holek odsud už odešla,když s nimi měla konflikt 😔

@martasl to je fakt smutný rekord, Marti ☹((( ať už ti ta potvora dorazí..
koukám, že tu máme víc adeptek na rekord, ale endie se nehlásí, sarybrok jo, tam bude asi taky nějaký problém...

lucie.krajcarova
9. bře 2011

@jahudka80 super super supr, to je paráda!!!!!!

fram
9. bře 2011

@jahudka80 Krásná zpráva, moc gratuluju 🙂 🙂

marulinka
9. bře 2011

@jahudka80 gratuluju,krásný mimi 🙂 🙂

rozum
9. bře 2011

Čau holky, jsem tada po čase, tak všechny moc zdravím. Jdu dočítat...a hned první stránka...Jahu, krásné foto!!!!

denousek
9. bře 2011

ahojik rada s vama pokecam..muzu?tedkom jsem mela na testu / / ale na UZV stale nebly tyden a pak 2 tydny po vynechani MS nic videt tak mi dr vzal krev a 45DC hcg jen 92 ☹ a 47DC 67...tak mi doporucoval ravizi ale odmitla jsem s tim ze to chci zatim nechat na prirode...po poslednim odberu jsem to dostala a jde to vse ven..je mi na nic,,na krev jdu zase v pondeli...moc uz by jsme chteli miminecko ...

fram
10. bře 2011

@denousek je mi to moc líto, jasně, zůstaň tady s námi a věřím , že ti trošku pomůžeme zahojit srdíčko. Budu moc držet palce, ať se brzy znovu zadaří.
@rozum ahoj 🙂 Jak je? 🙂

lucie.krajcarova
10. bře 2011

petra.vavra (30let, SP 3/2010 Femibion,kys.listová) - 30.4. // VIKTORKA 5.1.2011
kopretina82 (28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel) - 5.5.// ANEŽKA 12.1.2011
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan ) - 24.5.// JAROMÍR 6.1.2011
leheckova (31let, MA 12/2009 kys.listová) - 21.6. // VIKTORKA 13.2.2011
angelina987(27let, MA 03/2010,listovka calibrum babyplan) - 23.6. // NICOLKA 17.2.2011
mikkisek(29let,MA 3/2010, kontryhel,kys.listová vit.E) - už jsou //
breberuska (27 let,VP 5/2010,kontryhel,mamavit,femigard) - 28.7.//
a.j.a. (34let, MA 4/2010, jeřáb ptačí, teď Femibion) - 17/8 //
helcenka (31 let, kyselina listová, MA 06/2010) - 18.8. //
daniela699 (35let, MA 5/2010, a mamavit) - 20.9. //
veraakubik (23let,SP 7/2010 kys.listová) - 26.9. //
vendulak (22let, MA 4/2010, Letrox50,kys.list.+E) //
fram (35let, MA 2/2010,Femibion)- 31.12.//
marulinka (27 let,MA 10/2010, femibion) 9.1.2011 //
Jahudka(30 let,SP 12/2010,kys.listová) 29.1.2011 //
anavirez (29, MA 9/2010, kontryhel, kys. listová, calibrum babyplan) 20.2.2011

martasl (35let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan)......................................44DC
sarykbrok (32let,VP 6/2010, Femibion, kontryhel)......................................................40DC
endie (23let, MA 3/2010)...................................................................................40DC
tiburcia (26let, MA 2/2011, Swiss one ten, rybí olej)................................................35DC
el29 (31let,MA1/2010,kys.listová).......................................................................30DC
rozum (31 let, MA 1/10, 10/10,ac. folicum, Femibion 800,kontryhel. čaj...................26DC
pe_t (34let MA 7/2010,kys.listová, kontryhel)......................................................25DC
mpetula (25let,MA 1/2010, MA5/2010, kys. listová................................................25DC
zzzzuuuuzzzziiii (26 let, MA 7/2010 a beru Femibion 800 a Aloe Vera).......................22DC
silvidee (35let,SP 10/2009,MA3/2010 femibion,kontryhel,železo).............................15C
slunicko-luca (29 let MA 11/2010, femibion, vitamín E,bylinný čaj)...........................12DC
lucie.krajcarova (34let,VP 7/2010,kys. listová,jeřáb ptačí).......................................11DC
jane84 (27let,SP 8/2009 kontryhel,kys.listová)......................................................8DC
herbie (28let, SP 8/2009 prenatal vit.)..................................................................6DC

@rozum ahojky, prima že tu jsi 🙂
@denousek ahoj, je mi to moc a moc líto. příroda je prostě nevyzpytatelná. dobře, že jsi nemusela na operaci. budeš s tady s námi? bude ti líp, uvidíš.

meiki
10. bře 2011

@denousek ahojky, je mi to moc lito jak to nakonec dopadlo, ale snad vse bude ok a pokud to vse zvladne priroda, tak se bez problemu muzete hned snazit dal, a ted je "pohnojeno" tak se dobre pak dari 😉

@jahudka80 moc gratuluji

jahudka80
10. bře 2011

Holky děkuji.
Co to máme s tabulkou takové vysoké čísla?? Já jdu uklízet malé pokojík, poslední dobou mě zlobí jak čert 😠 spávala do 7-7:30 a teď tak v 6:30 a dnes dokonce 6:12 😠 přez den dělá blbiny neposlouchá...vůbec si nedovedo představit mít k ještě miminko 😢 .Jinak záda bolej lezu jak šnek a dr. říkala že koňskou mast mohu...jinak nic.
Holky všem co čekáte na // držím moc palečky.

daniela699
10. bře 2011

Dobre rano holky,
@jahudka80 - Jahu moc gratuluju ke kontrole a krasne fotce. 😀
Ja jsem vcera taky absolvovala prohlidku. 🙂 Prekvapilo me, ze odhadem mame uz 1700 g a po premereni kosticek dokonce o tyden navic. Tak jen doufam, ze se z nej nevyklube nejaky obrik. Dosud jsme odpovidali vzdycky presne, treba se to jeste nejak ustali. 🙂 Zatim jsme hlavickou nahoru, a pry uz by tak nejak byl cas, tak jsem mu vcera domlouvala, ze se musi otocit a ne si tam sedet jak v kresle. 😀 Chtela bych normalni porod, snad si jeste da rict. Bylo to srandovni, jsem rikala doktorovi ze me tlaci kosti dole, jako kdyz jedete dlouho na kole, vite co myslim 😀 a on no to se nedivte, uz jste 30. tyden, to tlaci hlavicka a jeste mi sahl na bricho, ze tam je. A pak vzal UTZ a rika, aha, to neni hlavicka, to ma tak tvrdej zadek. 😀 😀

daniela699
10. bře 2011

Ja jak nestiham docitat, tak jsem teprve dva dny zpatky zjistila jak je na tom Natulka. Rikala jsem si jak uz je v pulce a tak a sla jsem kouknout na emimino a neco jsem zahlidla tady. Nechci se k tomu vracet, uz jste to probraly, ale byla jsem z toho uplne vyrizena, kdyz jsem to cetla. Takovej malinkej clovicek a tolik bolesti uz musela prozit. Uplne mi lezl mraz po zadech, kdyz jsem zjistila ze byla na te kontrole ve stejny den co ja. Stejny den a jak ho kazdy proziva uplne jinak, ja jsem mela radost, ze mame vsechny organy a vse odpovida a ona chudinka lezela v nemocnici. Nejhorsi je, ze clovek ty smutny myslenky nemuze nikam odhodit, smazat a rychle zapomenout. Musi jen cekat az to spravi cas. 😢

mircisek
10. bře 2011

@jahudka80 Ahoj, moc gratuluju ke krásnýmu mimozemšťánkovi. To je tak hezký, jak ty miminka takhle brzy vypadají jako medvídci. 😅
To jsme na tom s čertíkama stejně. Malej vstával kolem 8 a teď se to přesunulo na sedmou, jestli se to posune na dřív jako vám, tak si to půjdu hodit. ☹ A taky máme horší období. Na cokoliv říká ne - nechcu do školičky, ze školičky, ven, domů, oblíct se, vyslíct se, papat, spinkat. Občas už mi pěkně tečou nervy. 😠 Četla jsem v Matějčkovi, že tohle nastupuje kolem 2,5 let a je to stejně náročný jako puberta. Prý v tom taky hrajou roli hormonální změny v prckovi. Tak nám asi nezbude nic jinýho než vydržet a nepřizabít je. 😅 Když se ti mrňous narodí, tak už malá bude mít malinko přes tři roky a podle chytrých knih to už bude lepší. 😉
@lucie.krajcarova Já jsem tak pochopila, že je to hlavně jedna adminka, ale netuším která. 😲
@daniela699 Danielko, nám taky kolem toho 30TT začali tvrdit, že mimčo je dokonce o 14 dní větší. Do té doby na den odpovídal. Narodil se přesně na termín a měl normální míry 3,60 kg a 51 cm, takže klid. To bude dobrý. Někde jsem četla radu, že na otočení miminka je dobrý klekat na všechny čtyři - na kolena a na lokty. Každý den chvíli, prý pomáhá gravitace. 😎
@denousek Vítej ve fajn partě, i když ve smutném tématu.

breberuska
10. bře 2011

ahojky holky, my máme za sebou kontrolu a podle dr.sice steh na vlásku drží, ale malá už je tam pěkně nacpaná a nachystaná...o víkendu mi odešla hle, zátka, takže čekáme 😀 už bych aj rodila, všechno mně bolí a malá mně už děsně tlačí🙂

já jsem nějak vůbec nepostřehla, co se stalo natul? 😒

jinak doufám, že se vám všem daří dobře a ty velké čísla v tabulce budou znamenat // 😎

tiburcia
10. bře 2011

Dobré ránko holky...u mě ty DC nic neznamenají, pořád čekám na porevizní ms 😠 😠 😠

tiburcia
10. bře 2011

@breberuska každý den co je v bříšku je k dobru... je fajn, že jste to tak dlouho spolu vydržely 😉 🙂

fram
10. bře 2011

@daniela699 pořádnej chlapák 🙂 Moc přeju, ať se otočí a jsem hrozně ráda, že jste v pořádku 🙂 🙂 🙂

fram
10. bře 2011

@breberuska jéé, tak už to je opravdu na spadnutí 🙂 🙂 Moc se těším, až uvidím Klárku na fotkách. Jinak přeju rychlý a bezproblémový porod 🙂 🙂 Natul zjistili VVV a musela na potrat ☹ ☹ 😢 😢

breberuska
10. bře 2011

děkuji moc holky
...teda s tou natulkou je mi to tak líto...to snad už ani není pravda ☹

@fram já doufám, že rychlý bude, když už máme takovou dobu k němu nakročeno 😀
@daniela699 malý je šikula, odhady se netrap, teď už jsou fakt jen orientační, dokonce někdo říká, že i plus minus 300g. počkej, jak bude tlačit hlavička! 😎 jinak mně se malá otočila v 31tt a normálně to bylo cítit, najednou ty pohyby začaly být úplně jiné🙂 a prý na to pomáhá teplá vana, kleknout si v ní a zapřít se o lokty a vydržet tak 10-15 minut....aspoň to radili jedné paní sestřičky v nemocnic 😉

anavirez
10. bře 2011

ahoj holky,dneska me probudily bolesti v podbrisku jako pri ovulce.trvalo to tak 10 min. ted uz to trosku polevilo. byla jsem radeji na kontrole. moc se ji ty bolesti nelibi ani to ze jsem nachlazena. porad mi opakovala, ze zalezi na tom jak je mimi ulozene.vse odpovida 6tt i byla videt srdecni akce. mame pockat a uvidime, stale me pripravovala na variantu, ze to spatne dopadne.chjo.ja sama mam dobry pocit ale nechapu ty bolesti.jestli je to spojeno i s tim nachlazenim. same otazniky.

a.j.a.
10. bře 2011

Ahoj holky 🙂 posílám krásný zasněžený pozdrav z Jeseníků 😵 je tu super, za chvilku se chystáme jít na svah omrknout lyžařskou školičku pro holky.

@jahudka80 gratulace ke kontrole a krásnému miminku 😵

@daniela699 juu, tak to je pěkný kousek chlapa 😵 😀 ale neboj za chvilku to může být zase jinak. Ve 36tt bude ta váha daleko přesnější. Náš prcek měl teď ve 31tt 1542g, tak se zatím tajně raduju, že budu rodit malého tříkiláče a ne čtyřkilový kusanec jako byla Klárka 😀 tak snad si prcka už moc nevykrmím 😀 😅 v pondělí jdu na kontrolu, tak mrkneme zase na váhu a jsem zvědavá, jak se to za 14dní změnilo.

@breberuska super, že ještě držíte 😵

denousek
10. bře 2011

jůůů ahoj holky no koukam na váš super přístup ke mě ,to si asni nezaslouzím ... no ja nevim jestli musim nebo nemusim na operaci..dr mi ji doporucoval ale na hodne diskuzich on line doktori mi rekli ze se to vycisti samo..tak cekam ...snad ano....muj dr me chtelmit asi,, z krku,, ale ja se proste citim dobre a kdyz vam nekdo opravdu rekne ze to neni treba pri tak nizkem hcg tak proc bych se tam hnala.... a jak rikate je ..pohnojeno ,, 😀 tak treba za mesic budu zase resit / / ovsem doufam ze i s happy endem 😉

rozum
10. bře 2011

@fram U mě dobré, pracujeme na mimču a užíváme si zatím života bez něj. Ale samo, to tak růžové moc není, MM už začíná trochu vyšilovat ☹ a moc dobře ví, kolikáty DC jsem 🙂 A co já, co Ty? Nepíšu, ale chodím sem a čtu a sleduji jak Vám rostou týdny, je to nádhera. A samo se mě vybavují zprávy od Vás, jak jste psaly, že MS vynechala, že budete dělat test... 😵 😵 😵 Moc hezké vzpomínky. A samo držím pěsti, ať vše klape, jak doposud
@luci - děkuji
@brebe - moc na Tebe myslím
@denousek - ahoj
Jinak jsem byla v šoku, čučím z okna a on sníh!!!

a.j.a.
10. bře 2011

@denousek já bych taky ještě chvilku počkala. Nač se zbytečně hnát tak brzy na revizi. A pohnojeno určitě bude, pže u nás pak taky bylo 😵

denousek
10. bře 2011

@a.j.a. ja vim rada bych ale aby mi dr aspon neco rekl poradil..jenze on se mnou nehodla dikutovat...je nasranej ze jsem revizi odmitla a vic se se mno nehodla bavit... 🙄

daniela699
10. bře 2011

@breberuska to je super, ze jste to nakonec tak hezky ustaly. Tak ted uz jen ten rychly a malo bolestivy porod. 🙂 Taky se moc tesim az uvidim fotecky Klarinky. 🙂 Ta tabulka pak ma jeste jiny raz, kdyz tam pribyvaji jmena nahore. My zatim jeste nemame jasno a vybirame. 😀
Jinak ja jsem taky citila ze se otocil, lezel predtim napric a najednou zacal byt svisle, a mela jsem i pocit ze vim kde je hlavicka, ze neni dole a vcera se mi to potvrdilo. 🙂 Ale tak jeste ma cas. Taky spoleham na gravitaci, ze prece jen hlavicka je tezsi a tim padem by se mela otocit dolu. Snad. Pry ma natazene nozicky, tak rikal doktor ze by to mohl jeste zvladnout. Hlavne nesmi tak rychle pribirat aby mel misto. 😀 A jak jste psaly o tom kleceni, to znamena ze budu mit boky vys nez hlavu, jestli jsem to pochopila dobre? 😀 Zkusim to, vsak tim nic pokazit nemuzu. 🙂

@mircisek jeee, dekuju za uklidneni, bylo by to super. Ja jsem se vzdycky hrozne bala porodu, a ted bych asi nerada rodila cisarem, chtela bych to prozit, ale rodit obrika normalne asi neni to co bych si uplne prala. 🙂

A jak jste psaly o tom kleceni, to znamena ze budu mit boky vys nez hlavu, jestli jsem to pochopila dobre? 😀 Zkusim to, vsak tim nic pokazit nemuzu. 🙂

daniela699
10. bře 2011

@fram dekuju a napodobne. Hrozne to utika, divala jsem se na tvoje tydny a mela z nich moc radost. 😀 Taky se mi to meni ve stredu. 🙂