Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

leheckova
autor
24. kvě 2010

Natu taky ti přeju hodně štěstí na zítřek jako všechny holky budu na tebe myslet bud statečná ...ju.. 😉 Herbi,Petruško děkuju za přání

natulaaa
24. kvě 2010

baby já jsem totálně v řiti,kruci,neumím se nějak vzchopit ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ,minule jsem taky byla nervní,ale ted jsem mnohem víc,ach bože ☹ ☹ ☹ ☹ .Přece nemužu být taková sračka ☹ ☹

leheckova
autor
24. kvě 2010

Natul teda nezlob vis jak si minule plakala a měla si teplotu nech toho nebo dostaneš na zadek děláš to kvuli miminku proste si řekni že musiš

natulaaa
24. kvě 2010

Lehe já víííííííííííííííííííííííííííííííííííím,ale ta moje hlava ,tam se ty černé myšlenky furt nějak tvoří,už mě to taky sere,ale já za to nemuuuuuuuužu ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

svoba
24. kvě 2010

Ahoj, před týdnem jsem potratila - samovolný potrat v 8tt. po roce snažení. chjo ☹ chci se zeptat, jaký vyšetření mě ted čekaj? a jak se vám podařilo nastartovat organismus?

leheckova
autor
25. kvě 2010

Svoba IP 😉

angelina987
25. kvě 2010

Svoba, vyšetření asi žádné, pokud to bylo poprvé, měly by jen tvému dr poslat ze špitálu papíry z histologie, jinak nic. Musíš dodržet šestinedělí (i když málokdo dorží) - že holky 😉 a všechno bude ok, neboj, čas vše vyřeší a zahojí. Jinak vítej mezi náma.

Natu - myslím na tebe 😉

leheckova
autor
25. kvě 2010

liptonek (26let, SP12/2009 Femibion)..............................................................................8.4.//
petra.vavra(30let, MA 3/2010 Femibion,kys.listová)............................................................................30.4. //

kopretina82(28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel)........................................................................50DC
http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f
andrissek( let,MA 4/2010)............................................................................................................36DC
lucifer1987(23let,SP 3/2009, MA 12/2009)kys.listová,mamavit..............................................................36DC
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan )....................................................................................35DC
vendulak(22let, MA 4/2010, Letrox50, kys.listová 800, vit. E 400,čaj vitality a plodnosti)........................... 33DC
http://www.fertilityfriend.com/home/vendulak
hadonoshka(42let,MA 12/2009 clostilbelgyt).....................................................................................28DC
leheckova(31let, MA 12/2009 kys.listová,vit.E,kontryhel) ...................................................27DC
http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.).................................................................................................26DC
mircisek(30let,MA 11/2009,5/2010) kontryhel....................................................................................25DC
gambrinuska (28let, MA11/2009 calibrum babyplan,methformin,fostimon-injekce ..................................24DC
endie(23let, MA 3/2010)...............................................................................................................22DC
breberuska (27 let,VP 5/2010)kontryhel,mamavit,femigard......................................................................21DC
natulaa(28let, MA 10/2009 kontryhel,vit.calibrum babyplan) ...............................................................16DC
http://www.fertilityfriend.com/home/2c513a
el29(31let,MA1/2010,kys.listová)....................................................................................................... 12DC
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 femibion,kontryhel,železo)..........................................................11DC
jane 84(26let,SP 8/2009kontryhel,kys.listová)......................................................................................9DC
fram(34let, MA 2/2010 femibion).......................................................................................................8DC
martasl(34let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan)..................................................................5DC
angelina987(27let, MA 2010,listovka calibrum babyplan)......................................................................2DC
mikkisek( 29let,MA 3/2010) kontryhel,kys.listová vit.E...............................................................................2DC

leheckova
autor
25. kvě 2010

Natulko hlavně ty se nenervuj v klidu at tě nebolí hlava a vše probíhá tak jak má neboj doktoři vědí co dělaji myslime všichni na tebe a žádné slzy nebo nervy všechno dobře dopadne uvidiš že si odpoledne budeme volat a ty budeš už v pohodě kočko 🙂 🙂 🙂 😵 😵 😵 myslim na tebe ju?????

breberuska
25. kvě 2010

natu, tfuj tfuj... 😉 moc ne tebe myslíme!

natulaaa
25. kvě 2010

holky už jsem na pokoji a ležím v andělovi ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ,mám strašný strach,že se neprobudím ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ a je mi zle od hladu ☹ ☹ ☹ ☹

natulaaa
25. kvě 2010

holky už jsem na pokoji a ležím v andělovi ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ,mám strašný strach,že se neprobudím ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ a je mi zle od hladu ☹ ☹ ☹ ☹

angelina987
25. kvě 2010

Ale bež, takové řeči se ani neříkají, za chvilku zavřeš oči a a ni se nenaděješ a budeš tady opět s náma zkoumat křivky a grafy 😀 Ničeho se neboj

natulaaa
25. kvě 2010

Angel já prý jdu až v pul jedenácté ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

herbie
25. kvě 2010

natul drzim palce 😉

breberuska
25. kvě 2010

natul, takové myšlenky pusť z hlavy!!! těš se na mimčo, kterému tím díky tomu pomůžeš 😉

natulaaa
25. kvě 2010

holky děkujíííí za podporu ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

myisiska1
25. kvě 2010

Ahoj holky,
dlouho jsem tu nebyla. Omlouvám se, ale byl to záměr. Vydařilo se. Včera //. A pořádný tlustice.

Všem držím palečky, ať jste co nejdříve maminky a díváte se do malinké usměvavé tvářičky.

natul: myslím na tebe a držím palečky

leheckova
autor
25. kvě 2010

No Myisisku supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer 😉 😉 😉 😉

myisiska1
25. kvě 2010

lehe: Díky, vlastně jsem až včera zjistila, že před týdnem měla dojít MS, takže u nás se nemyšlení na miminko povedlo. Zatím se ale rozhodně moc neraduji. Počkáme si na výrok doktorka, ke které se bojím objednat.

kasperli
25. kvě 2010

Natuliii, moc na tebe myslím 🙂

kasperli
25. kvě 2010

Svobo - já minuoý týden ve středu přišla taky o miminko v 10tt ☹ takže vím jak ti je... Chjo

leheckova
autor
25. kvě 2010

liptonek (26let, SP12/2009 Femibion)..............................................................................8.4.//
petra.vavra(30let, MA 3/2010 Femibion,kys.listová)............................................................................30.4. //

kopretina82(28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel)........................................................................50DC
http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f
andrissek( let,MA 4/2010)............................................................................................................36DC
lucifer1987(23let,SP 3/2009, MA 12/2009)kys.listová,mamavit..............................................................36DC
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan )....................................................................................35DC 24.5.//
vendulak(22let, MA 4/2010, Letrox50, kys.listová 800, vit. E 400,čaj vitality a plodnosti)........................... 33DC
http://www.fertilityfriend.com/home/vendulak
hadonoshka(42let,MA 12/2009 clostilbelgyt).....................................................................................28DC
leheckova(31let, MA 12/2009 kys.listová,vit.E,kontryhel) ...................................................27DC
http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.).................................................................................................26DC
mircisek(30let,MA 11/2009,5/2010) kontryhel....................................................................................25DC
gambrinuska (28let, MA11/2009 calibrum babyplan,methformin,fostimon-injekce ..................................24DC
endie(23let, MA 3/2010)...............................................................................................................22DC
breberuska (27 let,VP 5/2010)kontryhel,mamavit,femigard......................................................................21DC
natulaa(28let, MA 10/2009 kontryhel,vit.calibrum babyplan) ...............................................................16DC
http://www.fertilityfriend.com/home/2c513a
el29(31let,MA1/2010,kys.listová)....................................................................................................... 12DC
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 femibion,kontryhel,železo)..........................................................11DC
jane 84(26let,SP 8/2009kontryhel,kys.listová)......................................................................................9DC
fram(34let, MA 2/2010 femibion).......................................................................................................8DC
martasl(34let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan)..................................................................5DC
angelina987(27let, MA 2010,listovka calibrum babyplan)......................................................................2DC
mikkisek( 29let,MA 3/2010) kontryhel,kys.listová vit.E...............................................................................2DC

martasl
25. kvě 2010

ahoj holky.teda teď tady byl pěknej krátkej slejvák a už zase svítí sluníčko.to je jak v Kocourkově ☹

všem Janinkám dodatečně gratuluju k svátku a přeju hlavně ty // 😀

myisiska1-jééé,to je super.obrovská gratulace a hlavně,ať je vše ok!!!!!
koukám hoílky,že se nám tady začíná s těma // konečně dařit.tak nás těhulky pořádně poprskejte,ať se to rozjede ještě víc.ale hlavně,že už tady taky máme těhulky.

leheckova
autor
25. kvě 2010

Natulka už ma po operaci Peta psal na emimino že to dobře dopadlo vaječník vejcovod a cystu vzali ale něco psal že ten druhy vejcovod ma zužený ale že až se pořádně probere napise ted mele jednu větu dokola Natulkooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo jupíííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí ted už to bude dobrý kočko 😉 😉 😉 😉 😵 😵

kasperli
25. kvě 2010

Děkuji za zprávu o Natulce, ať je ji brzy dobře 🙂

myisiska1
25. kvě 2010

martasl: tfuj tfuj

Někdo další?

breberuska
25. kvě 2010

myisiska, prskej o 106🙂 moc gratuluji!!!!
lehe, tak to jsou dobré zprávy, děkujem 🙂

natulaaa
25. kvě 2010

holky už jsem tuuuuuuuuuuuuuuuuu,no jak psala Lehe mám bohužel ten zdravý vejcovod trošku zdeformovaný a je tam prý stížená pruchodnost 😔 ,takže do konce léta,to jsou tři měsíce se máme snažit normálně a pokud to neklapne,tak nám doporučí mimotělní oplodnění,což je asi ivf a ket,tak ted fakt nevím,jestli brečet,nebo se i radovat,že je takový a budem spolu na tom mimču pracovat takhle a rychle,což jsem valila oči 😕 ,ale na druhoustranu co když to nevyjde 😔 😔 ,takže zase uuuplně super jsem nedopadla,mám jeden vaječník a vejcovod ,který je navíc na p...u s prominutím,ale nemožné otěhotnět přirozeně to není 😒

vendulak
25. kvě 2010

Natu kočko nevěš hlavu!!! Hlavně že cysta už ti dá pokoj a že si to všechno zvládla! 😉
A k tomu vejcovodu, znám holku co měla na veječníkách děěěsný srůsty a byli totálně neprůchdný oba! A doktoři řekli že na přirizený otěhotnění nemají tedy nejmenší šanci a že jediná možnost pro mě bude IVF a že v tom případě by bylo lepší oba vaječníky vzít, aby spíš nedělali neplechu. Ona že to si musí ještě rozmyslet. Nakonec že zkusí IVF i s tim že tam vejcovody nechají a dají je pryč kdyžtak pak. IVF se jim nepovedlo. Měli pak ještě mrazáčka na KET tak šla ještě na ten a ten se taky nepovedl. Tak si chtěla chvilinku odpočinout než dá vejcovody pryč a půjdou do druhého IVF a...hádej...makali na domečku, spoléhali na IVF a najednou je jí divný jestli už neměla dostat ms, a měla, ale ta nikde tak udělala test a tam //. Dneska už má myslím půlročního klučinu, přirozeně. Tedy nic není nemožné! A vejcovod je zůžený né neprůchodný! Spermijky i vajíčka jsou malinký a určitě se protáhnou! Zkus teď myslet pozitivně, nabrat sílu, ať se můžete teď vrhnout na snážo! A uvidíš že to půjde! Moc držím palce! 😉
Mysi a tobě mooooooc velká gratulka! 😵 😉 (a musím přiznat že tedy tajně i závidím, potratili jsme stejně a ty už máš // a jsi znovu těhulka, já ani nevím kde v nedohlednu mám mrchu, návštěvu CAR, kde určitě řeknou, ať si uděláme pauzu, takže natožpak // a těhu, to je pro mě scifi v nedohlednu 😢 😢 😢 . Omlouvám se, mám dneska nějakou depku 😢)

gambrinuska
25. kvě 2010

Ahojky holky 😉
mysisko gratulka 😀 😀
Natu myslela jsem na tebe 😉 neboj furt ta šance je jak psalal Vendula CAR taky neni špatná volba 😉 vim o čem mluvim, pozítří si jdu vyzvednout léky na iVF 😅