Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

a.j.a.
26. črc 2010

@angelina987 Angel, držím pěsti na zítřejší kontrolu 😵

a.j.a.
26. črc 2010

@meiki no, spontánní je, že mimi odejde samo a většinou netřeba revize. Zamlké těhu většinou nepoznáš a je pak třeba revize.

fram
26. črc 2010

@meiki sp je spontánní potrat, MA - missed abort je zamlklé těhu a revize

fram
26. črc 2010

odpověděly jsme s ajou spolu 🙂

a.j.a.
26. črc 2010

@kopretina82 velká gratulka k úspěšnému NT 😵

fram
26. črc 2010

@herbie ovulkujem spolu, ale já se nemám s kým snažit ☹ tak přeju,ať to vyjde aspoň tobě 😉

a.j.a.
26. črc 2010

@fram tak jsem ráda, že jsem to nepopletla 🙂

meiki
26. črc 2010

fram dekuji za vysvetleni

a.j.a.
26. črc 2010

@fram já už chci taky ovulovat 😵

fram
26. črc 2010

@a.j.a. budeš, neboj. Já zase ovuluju a je mi to k ničemu. Leda by do mě vstoupil duch svatej, ale to bych zase ovulku nepotřebovala, nebo jo?? 😀 😀 😀

dancicka
26. črc 2010

@a.j.a. zatím se v těch zkratkách neorientuju - co je to NT? Ať můžu taky gratulovat? 😅

jahudka80
26. črc 2010

@kopretina82 děkuji snad to tentokrát pomůže 😉 😀

jahudka80
26. črc 2010

@natulaaa 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 já vím jen jsem tě chtěla pobavit 😀

a.j.a.
26. črc 2010

@dancicka nt screening je vyšetření...odběr krve+utz, které by mělo odhalit největší procento vývojových vad. Je přesnější než tripple testy.

a.j.a.
26. črc 2010

@fram tak doufám, že budu ovulovat v pravý čas a ne pro srandu králíkům 😅 😖 ale teoreticky by mi to mělo vycházet na týden, co budeme s manžou u jeho rodičů 😅

dancicka
26. črc 2010

@a.j.a. Moooc děkuji 🙂 jsem vážně v začátcích - takže i já se přidávám a kopretina82 gratuluji 😵

meiki
26. črc 2010

@fram je, dekuji za komentarek

a.j.a.
26. črc 2010

@dancicka není zač 😉 já taky na začátku toho moc nevěděla. Ale zase na druhou stranu, někdy je lépe nevědět 😉

lucie.krajcarova
26. črc 2010

ahojky, Kopretino, veliká gratulace!!!! těším se, až budu oznamovat totéž 🙂
fram, to byla ale hnusná macecha, takhle se chovat k mimískovi 😖

lucie.krajcarova
26. črc 2010

ještě se zeptám, co je zkratka VP z tabulky? tuším, že tam jednou budu mít stejnou zkratku..

a.j.a.
26. črc 2010

@lucie.krajcarova hm hm, teď jsi mě dostala 🙂 jsem přemýšlela, kde by se v tabulce taková zkratka vzala, tak jsem ji šla pohledat. No, a jelikož jsem ji našla u Breberusky, tak že by to bylo něco jako vyvolaný porod ? Potrat ??

Breber, jak to je ?

a.j.a.
26. črc 2010

Utíkám spát.

Hezký sen všem 😵

herbie
27. črc 2010

no fram: ja taky nemam s kym se snazit vcera jsme meli nadhernou noc sly jsme na koncert proste super sexicek byl taky krasnej jenze pritel byl tak vzrusenej ze ho proste vyndal a hodil mi to na bricho omlouvam se za ty vyrazi ale pisu to tak jak to bylo 🙄 holky ja pak tak brecela jsem s nim nemluvila tak mi rika promin ale pokazdy se delam do tebe a ted jsem to chtel tak jak se mi to libi no hej ja sla do kolen jsem brecela jak mala ze jsem si sla zakourit cigaretu a to jsem prestala je to tak rok bylo mi to lito mu rikam ze mam zrovna ovulku a on to nevedel uz mu to nerikam ( pritel je jinak zlatej) rika mi pak vis ze si nepreju nic jinyho na svete nez mit miminko s tebou mu rikam no ja ti neverim tak kdyz to tak chces tak musis pro to neco delat no holky ja mela nervi fakt ale .... no a dneska jsem prisla domu mela jsem zarizovani a doma pranicko v tom milostny vyznani na stole 2 dziny mikinu a svetr hihihihihi pak jeste tu noc se mi omlouval neustale jako chapu to taky je to chlap oni to maj obcas radi po svym ale bylo mi to fakt lito .... dneska uz mne to preslo mam i hlen peknej ale k cemu mi to je kdyz vcera nic ze jo ... no takze jsem te chtela fram uklidnit omlouvam se ze jsem se tak rozepsala ale musela jsem to nekde napsat 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

angelina987
27. črc 2010

Ahoj za chvilicku jedu k dr.držte palečky - jinak krásné ránko všem 😉

herbie
27. črc 2010

angelino drzim pesti pak dej vedet ted jsem si testla ovulku a jsou tam krasne silne // ja ho musim dneska nejak znasilnit doufam ze mi neusne nebo je tento mesic fakt v p....i 😅

natulaaa
27. črc 2010

Dobré ránko 🙂 🙂
Angel držíme držíme,neboj 😉 😉
Herbi věřím ti,že je to o nervy,ti chlapi 😠 😠 ,ale nemyslel to tak noo,ale když máš hlen ,tak ještě sexujte,ted nevím,pokud si měla pozitivní test v ten den,tak je lepší sexovat druhý den,ovulka příjde do dvou dnu od testu.A nakonec se ti krásně omluvil 🙂 🙂 🙂

lucie.krajcarova
27. črc 2010

A.j.a., jo díky, to bude ono.
Herbie.. to je mi moc líto. a dnes by to nešlo napravit??? vžďyť ovulka trvá několik dní.. muselo tě to sebrat, když jsi psala takto v noci...
Herbie a potěším tě, my to asi budem dělat jako tvůj přítel, když musíme mít tu pauzu, no kondomy se mi kupovat nechce 😀

herbie
27. črc 2010

lucie no jasny ale tak vy tu pauzu mit musite hahahahaha no dneska 🙂 🙂 ten hlen a pozitivn test takze nej je sexovat do dvou dnu jo od toho pozitivniho testu po vcerejsku nevim jestli budem ale mozna zitra ? jeeeeeeeeee ty chlapy fakt jim naflakat nekdy 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

herbie
27. črc 2010

lucie ja mam jinak cas jak vy v cesku mam o 9 hodin min 😉 .. takze neponocuju ale vcera jsem vam chtela napsat po tom sexu hned jaky jsem mela nervi to me prave stve ze vas tu moc nezastihnu a nepokecam pokazdy vas docitam 😠

lucie.krajcarova
27. črc 2010

Herbie, aha 🙂 takže jsi někde v Americe? tak to se vysvětluje 🙂