Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

natulaaa
22. srp 2010

@angelina987 ale si dobrá,že to tak tajíš,fákt to nikdo neví ještě joo? 😕 😕 ,to já bych taky chtěla,ale já to asi nedokážu a u nás to bude o dost těžší,že jezdíme do toho Brna a na co se mám fut vymlouvat a tím,že bydlíme s rodiči v jednom baráku,tak nevím,jestli utajím to,až pujdu na odběr vajíček a tak 🙄 ale chtěla bych to utajit,at se mě pak každý neptá,že co ajak a jestli jsem ěhu nebo ne,to bude na palici 🙄 🙄 ,a i kdyby to vyšlo,tak jsme to chtěli utajit,ale nevěřím mojí mamě,ta mě sklamala u prvního těhu,jak to všude roztrubila 😠 😠 ,do dneška jsem ji to neodpustila a podruhé už to nemužu dopustit,víte jak je to na vesničce a jak si každý ještě přidá 😠 😠 a nedejbože kdyby se mi něco stalo i podruhé,to by bylo něco pro klepny,tak vubec nevím noo,musíme to s manžou nějak vymyslet 😖 😖 😖 😖 😖 .

A s rajčaty to nevím teda,mamka dělá kečup,ale to by se mi teda nechtělo

angelina987
22. srp 2010

@natulaaa Taky dělám kečup, už druhou várku, ví to mej tři nejbližší kamarádky, ty věděly i oprvním těhu, tak automaticky jsem jim řekla o druhém, jinak nikdo nic netuší, jen mi říkají, ať nežeru, že tloustnu :D břichomám jak v pátém měsíci, ale to maskuju volnýma trikama, i když mi už připadá, že se na mě každý dívá, ani nevíš, jak se těšímk až si dám klidně uplé a budu pyšná na bříško,jen nevím, co mi na to řeknou zákaznice, ale mám v plánu dělat doma, tak snad těch 6km přijedou

fram
22. srp 2010

Ahoj holky,
já už taky začla depkovat ze zimy 😒 Kdybych byla těhule, tak by mi to bylo jedno, ale takhle si představuju, jak za tmy vstávám do práce, za tmy se vracím a pořád dokola, a není se na co těšit. ☹
@angelina987 zítra držím palce, to bude překvápko až oznámíš, že čekáš zdravýho mimíska 🙂
@natulaaa my naštěstí nikomu neřekli, že jsem těhu, věděla to jen moje ségra, a nikdo netuší , že se snažíme.

a.j.a.
22. srp 2010

Ahoj holky 🙂 dneska opět nádherně, takže jsem vyhnala manžu s malou na hřiště. Já mezitím vyprala, umyla poslední okna, co mi chyběla a dělám oběd.

@angelina987 držím pěsti na zítřek 😵 to pak bude pro všechny krásné překvápko 😵

Já se pak své těhu taky nechystám nějak brzy všem oznámit. Chtěla bych to říct jen mažovi, mamce, pže ta mi musí hlídat malou, až půjdu na kontrolu k dr a ještě své kámošce, co spolu řešíme všechno. A ostatním tak v tom 10-12tt. Po tom, co se stalo v dubnu bojim bojim. Tenkrát to naštěstí taky věděli jen ti tři lidi. Ale člověk míní a život mění, abych to pak nevytroubila do celého světa hned po první kontole 😀

jahudka80
22. srp 2010

@natulaaa ahojky, no jo zima příjde a nic s tím nezmůžem kdyby se nám aspoň rostli pupíky 😀 jinak skype mám 😉 tak můžem písnout já tu jsem většinou večer po 20h -když pracuji a po 13h když chodí malá spát 😉 JO a kdy že bys natulí měla jít na IVF ??? Třeba opravdu čekám na Tebe 😀 😀
@angelina987 tak to jsi borec 3měsíce to tutlat 😀 to já bych chtěla taky ještě jsem říkala že to bude třeba vánoční překvapení(když otěhotním v říjnu v listopadu 😀 😀 😀 ) ale to bych se nesměla prokecnout a já jsem taková huba 😀

jahudka80
22. srp 2010

Tak tohle je už fakt zákon schválnosti vždycky jsem se tady kochala fotečkama ve fotogaleriích mimískama, testíkama, a jak sem si teď řekla ne žádné děti žádné testy, tak jsem šla na modrou střechu a koukám jak tam lidičky dělají bydleníčka, a sním si o domečku koukám tak na věci co by se mi líbili a tím pádem myslím na něco jiného než na otěhotnění a nějaká krá.. si tam dá foto s ultrazvuku a jupííí bude miminko 😠 😠 😠 to už fakt nevím co má ULT společného s rekonstrukcí domu 😠

breberuska
22. srp 2010

Krásnou neděli holky!
@angelina987 hodně šěstíčka v pondělí! Jste dobří, že to tak dlouho tajíte🙂 my jsem teda zatím taky tajnůstkáři, ale břicho se mi (v 8tt) tak nezkutečně valí, že nevím, jestli to to toho 12 týdne vydržíme, ale ráda bych🙂 Prý u druhého těhu roste rychleji, začínám tomu věřit🙂
@fram na podzim budeš těhu a vyspávat do 11, takže žádná depka!!!!

natulaaa
22. srp 2010

@jahudka80 no ted čekám na ms,počítám že zítra by tu mohla být,tak ve středu si jedu pro první injekce a začínám píchat a píchat budu asi 10-14 dní,podle toho,jak mi porostou vajucha 😀 😀

natulaaa
22. srp 2010

holky já ted posekala trávník a ostříhala stromečky 😝 😝 a mám dost,valím do spršky umýt hlavu a zahajují holící kuru 😵 😵 ,už to potřebuju 🙄

lucie.krajcarova
22. srp 2010

ahoj holky,Jahudko, to je prima, že jsi tu 🙂
jj a jak mluvíte o podzimu, to je ještě fajn, ale zima je horší ☹ Právě jsem se bála, jak bych to zvládla s malým v zimě, když nemůže ven a musí být s námi doma i s miminem. no tak tyto starosti už nemusím mít...
včera jsme byli na ssvatbě. bylo tam tolik těhotných - asi 5 a dalších 10 dětí, to jsem ještě nezažila... a přitom novomanželům ještě nebylo třicet, ale asi jejich kamaáradi a rodina mají děti dřív. my jsme se brali, když mi bylo 30 a nikdo z našich ještě děti neměl - jen švagrová dvě v bříšku. ale svatby obě byly veselé. i když tentokrát to bylo spíš hlavně hlídání malého 😀
teď jsem na návštěvě právě u té švagrovky s tříletýma dvojčatama, jak čeká třetí v prosinci, jsou tu ještě jejich známí, co čekají druhé v lednu, tak jsem z toho trochu v prdeli 😢 jo a včera na svatbě se mě dva lidi ptali, jestli čekáme druhé 😔

lucie.krajcarova
22. srp 2010

@breberuska něco na těch břichách bude, taky jsem vypadala těhu u druhého dřív.. no nechci to vidět u třetího... protože to právě chci taky tutlat!!!!! řeknu to jen manžovi a možná ségře.. jinak až po triplech!!!!!!! klidně budu zatloukat..

lucie.krajcarova
22. srp 2010

@natulaaa tak už to máš za pár, to je paráda!!!! jsem zvědavá, jestli to vyjde tobě i ségře 🙂

natulaaa
22. srp 2010

@lucie.krajcarova No s těma miminama na návštěvě tě chápu 😢 😢 ,já pokud nedejbože neotěhotním,tak asi nerozdýchám narozeniny a vánoce u manžovi babiny,tam se vždycky sejdou všechny sestřenice a batanci a všichni mají mimina 😕 😢 😢 ,loni ná vánoce jsem to dala tak tak,ale letos pokud nebudu těhu,tak jsem manžovi už řekla,že tam nepujdem a pujdem ji pořát jindy 😖 ,to je jedno,si něco vymyslím,že jsem nemocná třeba,každý se vyptává a všichni jsou z mimin posr..i,já vím,že to k tomu patří,ale mě to prostě deptá no ☹ ☹ .A dost smutnění hernajs 😀 😀

Luci tvoje segra taky jde? 😕 😕

fram
22. srp 2010

@breberuska kéž bys měla pravdu ☹
To je dnes pařák. A zítra do práce 😠 Mě se táák nechce. 😒
Já naštěstí momentálně nikoho známýho těhotnýho nemám, stačej mi cizí pupiky, který potkávám a závidím.Ale dost často poslouchám, proč máme jen jedno dítě a kdy bude další. To je taky docela vopruz. 😒

lucie.krajcarova
22. srp 2010

@natulaaa jo za týden letí do čr,už bere HA, ale prej jí to nějak nesedlo, že pořád krvácí. tak neví,jestli to vyjde 😔 ale jede si teda už pro druhý, takže to bude KET. a taky v brně.

vánoc se bojím teda dost... moje švagrová už bude mít mimčo, ségra možná těhu... to mi asi bude do pláče, jestli to nevyjde 😒

martasl
22. srp 2010

ahoj holky 😉

angel-zítra na tebe budu myslet,ať je vše ok a hned nám dej vědět,jo?? 😉 teda,jste v utajování borci.já jsem dnes taky říkala manželovi,že pokud se fakt zadařilo a já jsem otěhotněla,tak to zatím nebudem nikomu říkat.ani našim holkám.tak jsem zvědavá,jestli to vydržíme-teda spíš já,mám hubu nevymáchanou.a vymlouvat se zatím budu na rehabilitace.a nedělala jsi třeba lečo nebo čalamádu,ale na to potřebuješ i jiný ingredience 😅

holky já u druhýho těhu neměla skoro žádný břicho,měsíc před porodem na mě kamarádka čučela,že budu rodit.taky jsem nabrala jen 2 kg.já si to vynahradila po porodu-jak kg tak břicho 😠 😠 😠 😒

breberuska
22. srp 2010

@martasl a kdy testuješ? já jsem to asi nějak přehlédla, tak ať vím, kdy držet palíky 😎 😉

veraakubik
22. srp 2010

ahojky holky,jak se mate-jsou nejake novimky?

jahudka80
22. srp 2010

@natulaaa Tak to aby dorazila 😉 a vajucha dobře rostly 🙂 říkám čekám na Tebe jdu do toho s tebou 😀 😀 😀 a příští týden končí srpen HOLKY tak se třeba ještě něká // objeví 😉 ať v tom není Helčenka sama 😀 😀 😀 a natulko nám to výjde 🤐 🤐 🤐 a jestli mě ne tak to neva , ale tobě musíííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí 😉

jahudka80
22. srp 2010

@fram na pupíky se vyprdni, já už na ně nekoukám deptaj mě jen ty co maj pupek + batole v kočáře a kolem sebe další 3 děti 😀 všechny víme o kom mluvíme 😉
@martasl týýýý jo jen 2kg jo to jsi musela na začátku hodně zhubnout ne,???

Holky já dnes přesazovala pivoňky, tedy s manžou, ale já musela mít takovou smůlu a přepůlila 2 slepíše 😢 chudinky, já hady nemusím, ale když jsem viděla, že mají ocásky zvlášť tak mi to bylo líto, zvlášť když to byla asi maminka s malým 😢 a říkala jsem manžoj vidíš a teď mě potrestá příroda a nebudu mít mimi protože jsem jim ublížila ☹ No už jsem fat hráblá no 😒

natulaaa
22. srp 2010

@jahudka80 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 si mě pobavila teda ,že měli zvlášt ocásky 😀 😀 😀 😀 ,já vím,že ti to je líto,ale tys to tak směšně napsala,že se tu chlamu 😀 😀 ,doufám,že se neurazíš,já vím,že na živo je to jiné 🙄 .

Tak manža je doma,tak se mu jdu trochu pověnovat 😵 😵 ,asi bude poslední sexík 😀 😀 ,protože dostanu ms a jak si budu píchat,tak se nesmí a po punkci vajuch taky ne a po ET taky ne a pak budu těhu a to nebude chtít,protože se bojím a když nebudu těhu,tak taky nebudu chtít,protože na to nebude nálada 😢 ,Takže tak i tak nějakou dobu sexík prostě nebude 😀 😀 😀 😀 😀 ,tak dobrou 🙂 .

Jahud jinak v záři musíme být tím pádem tři těhule,když srpen je jen jedna,kdo se ještě hlásí 😀 😀 😀 😀

veraakubik
22. srp 2010

jak bych si prala pridat se k helce,ale nevim nevim..Mrchu cekam koncen tydne,kterej zitra zacn-pokud prijde po 28dnech,tak treba a snad..Ale preju to toda vam vsem a uplne nej by bylo kdyby uz jsme se vsechny radovali z rostoucis brisek..

a.j.a.
22. srp 2010

@natulaaa juuu, Natul, takže poslední sex 😕 ? Tak to šup na manžu a ať se země zachvěje aspoň třikrát 😀 😵 😀 jsem vůbec nevěděla, že když budeš píchat, tak se nesmí sexovat. A nevíš z jakého důvodu ? Úplně mi z toho jde mráz po zádech, že už se ti ti tak blíží 😵

a.j.a.
22. srp 2010

@jahudka80 Jahud, to je jasné, že září je Natulky a tvé 😵 😵 😵 a ještě teda někoho třetího 😀 😵 nebo i čtvrtého 😅 😀 ? Prostě do Vánoc už budeme všichni více či méně s pupíky 😵 😵 😵 takže na Nový rok si tu všechny přiťukneme s džusem 😀 😎

veraakubik
22. srp 2010

@a.j.a. kez by to tak bylo-klidne bych si tim dzusem pritukla,jen kdybych vedela,ze je k tomu duvod..Budeme doufat,abys mela pravdu..

jahudka80
22. srp 2010

@natulaaa Dobrou a krásně si to užijte 🙂 já bych taky sexovala ,ale ještě to mám 😠 a nezlobím se no ocásky byly fuč 😀 ☹

a.j.a.
22. srp 2010

@veraakubik já mám vždycky pravdu 😀 😀 😀 takže už si můžeme nakupovat zásobu džusů 😀 😀 😀

jahudka80
22. srp 2010

@a.j.a. no natulinky každopádně a to víš že bych se k ní moooc ráda přidala, ale hold nejsem kouzelnice uděláme pro to co půjde i když ovuláky a teploty si měřit nechci 😀 😀 😀 jak jsem se zařekla tak jsem na sebe zvědavá 😀 to abych ten teploměr hodila do koše 😀 né prostě se tím nesmím stresovat pak se na to člověk upne a je to v pr... 😅

angelina987
22. srp 2010

Holky všem moc děkuju, držte palečky na zítra, ráno brzo vstáváme, tak jdu do hajan 😉

natulaaa
22. srp 2010

Ještě jseem tuuuu 😀 ,přišel synovec s fotkama ze závodu a sedí tu doted 😠 😠 😀 ,
@a.j.a. no jak prý rostou vajucha,tak by se to nemělo a ono to není ani příjemné,potože v břichu bude tlak,jsou to prý nepříjemné pocity,tllačení a fut se chce na malou,tím jak to tlačí 😲 😀 a představte si,že já mužu mít třeba 10,12 vajiček na jednom vaječníku,z toho 6 třeba 2centimetrových a bytek jsou třeba menší,takže je to prý nepříjemné 😵 😵 ,ale já si moc přeju,aby to bylo nepříjemné,aspon budu vědet,že jich je moc moc moc 😀 😀 ,ale ted už Papa