Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

lucie.krajcarova
13. zář 2010

@jane84 gratulace k prvnímu dni 🙂 a jsem ráda, že píšeš, jak jste na tom se snažením. protože jsem si říkala, že asi budeš chtít mít aspoň rok praxe ne?
@meiki a byli duchové? já na ně fakt nevěřím.. však vidíš, jak jsem dopadla 🙂

jahudka80
13. zář 2010

@lucie.krajcarova ,@pe_t tedy holkysváma se dnes roztrhl pytel myslím s ms já jí taky čekám každou chvíli 😀tedy vidím to asi na zítra, dnes pobolívá břicho 😒
No už aby místo mrch začly přibejvat // čárky začíná mě to tady pěkně depkovat, to že nám to nejde 😀 to není nic neobvyklého u prvního byly problémy s otěh. a tak to ani u druhého nebudu jiné. Ale vy??? 😀 Já bych chtěla být jako Helča tedy že jim to vyšlo na poprvé 😵 😵 😵 😵to už není ani štěstí, ale zázrak 😀

@martasl neplakej já to tenhle měsíc prokaučovala a manžela jsem měla doma ☹ 😠 bych si namlátila asi to bude muset bejt jako v srpnu šuk.. a šuk.. a š... 😀 😀 😀
@zzzzuuuuzzzziiii ty se dnes u tabulkuješ 😀 😀 😀 tady máš kdyžtak graf 😀 😀 http://www.fertilityfriend.com/home/2f814a ale dej ho tam až zítra nebo až mě budeš dávat 1 den ms myslím že to už zítra bude ještě napíši 😒 😖

Musím říct že jsem byla v poho. tedy byla jsem marod a věděla ža 100% těh.nejsem protože jsme se netrefili, ale zas se vidím další měsíc když se nám povede snažení a já budu celá natěšená, nedočkavá, pozorovat příznaky a pak z toho bude zas prd ☹ 😒 😠 no rači na to nemyslet. Už na mě jde podzimní depka před barákem nám pomalu žloutne bříza a listy padaj 😢 😢 😢 já chcí jaro bééé a teplo a nebo být těhu. to by mě byla zima ukradená 😅

meiki
13. zář 2010

@lucie.krajcarova ja vubec nevim, jestli ho vidim nebo jen chci videt, takze spise nic a fakt na to dlabu

jahudka80
13. zář 2010

@jane84 jani neboj rok by měl být tedy podle dr.normál a stou školou má asi pravdu umíš si představit porodit a třeba po 6nedělí jít na státnice (nevyspalá ....ono dá mimi ze začátku zabrat 😀 😀 ) než si navykneš na roli mamči. Já si myslela jak to bude hračka a pak jsem čuměla 😀 😀 ještě že jsem měla ze začátku u sebe manžu jinak nevím nevím 😒 a neboj výjde to, nám všem i tobě 😉 aspoň jsi ještě mlaďoučká.

Holkýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý já chcí abysme byly do vánoc všechny těhule 😢 😀 já jsem zoufalec 😠 nejprv mi je to jedno ,že to jako nebudu hlídat, ale mě to prostě nedá 😢 počítám dny kdy už bude zas ovule a to jsem to ještě ani nedostala 😀 😀 😀

meiki
13. zář 2010

holky se citim uplne pod psa, nejen ze strasne unavena, ale aji spatne od zaludku a to jsem dneska nic nejedla, neco na me asi fakt leze

meiki
13. zář 2010

a to nemluvim o tom, ze me porad pobnolivaji prsa

pe_t
13. zář 2010

@meiki dyť ty seš podle to ho co píšeš jasnej případ 😀 🙂

martasl
13. zář 2010

meiki-já myslela,že jsi měla jasnějšího ducha než minule.asi v tom tady už mám guláš.

jahudko-tys byla nachlazená,to bych neriskovala ani já.ale mě nic neníííí,jen jsem bez manžela 😝

meiki
13. zář 2010

@martasl jednu chvilku to tak vypadalo, ale pak vymizel
@pe_t jenze na testu nic

meiki
13. zář 2010

neco se veme deje, ale porad se nechce ukazat co to je, fakt to vzdavam a necham to do patku plavat

meiki
13. zář 2010

ale spise si myslim, ze to tehu neni, to uz by se preci na tech testikach muselo ukazat

leheckova
autor
13. zář 2010

Ahoj holky ted mi psali smsku od doktora že vysledky krve jsou OK mám šílenou radost mame zdravé miminečko :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

pe_t
13. zář 2010

@leheckova 😵 😵 to je skvěléééé, přeju i dál hoooodně štěstíčka a spokojené bříško 🙂 🙂 😵

meiki
13. zář 2010

@leheckova to je super, blahopreji

pe_t
13. zář 2010

@meiki mě překvapuje ten tvuj krátkej cyklus - 21. Kdyby se třeba teď dával dohromady, nebo nějak "normalizoval", tak bys byla v těchto dnech s ms ještě v normalu ne? Neboj, to určo nic nebude. Buď přijde, nebo budou // 😵 . Podle těch příznaků co popisuješ, bude jedno, nebo druhý. Ale určitě nic vážného 😉

jane84
13. zář 2010

@leheckova Lehe super zprávička 🙂 🙂 🙂 držím palce ať je i nadále vše v pořádku

jahudka80
13. zář 2010

@leheckova 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 supééééééééééééééééééééééééééééééééééééééér 😵 😵 😵 😵 posíláme pusinu 😉 🤐

leheckova
autor
13. zář 2010

Holky ani nevite jaky kámen mi spadl ze srdce uf hrozne holek ted kolem me meli spatnou krev a museli na neprijemné vysetrení plodové vody uf ....a co tady nového Natulce jsem psala ta zatim čeká a jeste nekdo z vas je v cekaci dobe-že by nekdo mohl v blízké dobe testit????

jane84
13. zář 2010

@leheckova teď nás tu spousta měla zpoždění, ale nikdo // neměl, teď snad jen meiki testí, byl dušík, tak se uvidí. Září je Natulky 🙂

meiki
13. zář 2010

@pe_t no snad ano, davam tomu tyden a pak kdyz tak dojdu za mudr

meiki
13. zář 2010

@jane84 jj zari je natulky 😀 😉

martasl
13. zář 2010

lehe-tak ten spadenej kámen si dovedu představit-úplná hora.gratulujuuuuuuuuuu 😀 😀 .to by si miminko zasloužilo nějaký dáreček,ne??že se tak snaží 😉

lichtakova
13. zář 2010

Ahoj holkýýýýýýýýýýýýýýý 🙂
zdravím vás všečcky ze zakrámované ordinace, už abychom byly přestěhované, je to blázinec, děs a hrůza
@leheckova moc moc gratuluju, super zprávy
@jahudka80 jo to by bylo super, do Vánoc.... 😵 😵 😵
já jsem teď tady ze situace v práci tak otrávená, že vážně uvažuu o výpovědi, minulé úterý jsem přemýšlela, jestli mám začít okukovat inzeráty anebo volat na gyndu, ať mi nachystají clostil, že žádný čekání do konce roku....chjo, hrozně mě tohle vyčerpává.....

fram
13. zář 2010

Ahoj holky,
pet, lucie, vám poslední gratulka k mrchám , příště už budu gratulovat ke // 😀 😀
@jane84 takže paní učitelka to zvládla 😀 super.
@leheckova veeelikááánská gratulace, jen tak dál 🙂 🙂
@meiki ty jsi taky záhada 🙂 Držím palce, ať jsou v pátek jasný //
@jahudka80 přesně jak já - chci jaro anebo být těhule, aby mi zima byla ukradená. Se obávám, že já do vánoc těhotná nebudu, jestli vůbec ještě někdy budu ☹
@lichtakova ahoj, vlítni na clostíka a na práci se vykašli 😉 😉

jane84
13. zář 2010

@fram nejlepší je, že každá tady ostatní podporuje a dodává odvahu, ale sama si myslí, že už nikdy nebude těhulka 😀 Holky negativní myšlenky se tu ZAKAZUJÍ 😠

fram
13. zář 2010

@jane84 😀 😀 máš pravdu 😀

lichtakova
13. zář 2010

@jane84 jojo, to je přesný😀

angelina987
13. zář 2010

@leheckova Mooooooooooooooooooooooooc gratuluju, já jdu na tripply zítra 😒

lucie.krajcarova
13. zář 2010

@leheckova gratulace, to se musí řádně oslavit 🙂))
@angelina987 držím palečky, ať je vše v pořádku!!

yfka30
13. zář 2010

Ahoj holky, tak hlásím po delší odmlce zase příchod. Nějaký novinky? Budu vás muset dočíst 🙂 . U mě nic závratnýho se nedělo, krom toho, že mi po měsíci dojel muž a celej týden jsme na tom leželi 😀.
Tak jdu dočítat, ať jsem v obraze 🙂