Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

fram
30. pro 2010

Ahoj holky,
@jane84 ty jsi přeci hned po mě 😀 😀 ale já se obávám, že u mě nic. Tak na mě kdyžtak s těma // nečekej. Mrcha sice zatím nikde, ale ani žádné těhu příznaky. Tak uvidím, co se z toho vyklube.
Všem vám moc děkuju za držení palců, chtěla bych vás nezklamat, ale nevím, nevím 😕 😕
@lucie.krajcarova jůů, do práce, ale aspoň přijdeš na jiné myšlenky.
Taky jsem myslela na meiki, doufám, že ji Viktorek pořádně zaměstnává a nenechá moc přemýšlet ☹

lenkacar
30. pro 2010

jestli budete někdo dělat novou tabulku tak mě tam taky prosím dejte ..já to neumím..lenkacar 38let ,MA 20.12,calibrum baby plan,acidofolan

jahudka80
30. pro 2010

@lucie.krajcarova 😀 myslíš že to má cenu na týden?? 😀 buď jsem těhu. a přesunuse do vrchu 😀 😀 😀 a nebo nejsem a už to nebudem zkoušet protože bych byla na pracáku a to nechci..

@fram kdy má přijít??? Já myslím že už nepříjde 😉

jahudka80
30. pro 2010

@lenkacar 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 to se povedlo

lenkacar
30. pro 2010

@jahudka80 napsala jsem něco špatně?????????? 😕

lucie.krajcarova
30. pro 2010

@lenkacar Leni, a který den cyklu jsi dnes?

lenkacar
30. pro 2010

a má to u mě smysl pozorovat dny cyklu ,když neotěhotnim jinak než uměle?

lenkacar
30. pro 2010

ty bych tam třeba dala až budu v akci 😉 ale jestli myslíte ,že tam být mají ,tak já nevim ,někdy byly vlastně na začátku září ..já fakt nevim,až přijdou ,tak se to pak snad nějak vypozoruje..

lucie.krajcarova
30. pro 2010

@lenkacar no když to tam nedám, tak budeš pořád dole v tabulce, tak jestli ti to neva. ale před umělým budeš mít stejně antikoncepci a tím i pravidelnou ms, tak bychom to tam pak mohly napsat.

lenkacar
30. pro 2010

@lucie.krajcarova já půjdu jenom na KET ,,do mrazáku pro embrouše ..po 2 MS tak čekám kdy dorazí ,abych se chytla něčeho ,antiko neberu ..nemám vejcovody ,je to zbytečné víš..

lenkacar
30. pro 2010

že budu dole v tabulce neva ,to je jen pro formu ,abyste věděly kdo jsem ,co jsem a kdy jsem měla MA

angelina987
30. pro 2010

Všchny zdravím a Fram a Martasl držím mooooc palečky, ostatním ale samozřejmě taky

martasl
30. pro 2010

ahoj holky.ty brďo,vy jste toho napsaly 🙂

jinak všem moc děkuju za držení palečků.no uvidíme.dnes mi tepota klesla na 37,tak se bojím aby neklesla ještě níž-to by bylo v prdeli a ms by dorazila.přemýšlím,jetli zítra mám testnout tu 25mamatest,ale bojím se negativního testu.na tu 10 jsem slyšela jen kritiku-jsem si tak projížděla diskuze o testech a BT 😅 😅 😅 .

fram-no když nemáš žádné těhu příznaky,tak by to mohlo klapnout.většinou jsme tady měly každá těhu příznaky jak prase a nic z toho nebylo.tak tfuj tfuj tfuj..... 😉

jahudko-tak jsem tě teď nějak nepochopila,jak píšeš,že to vypadá zajímavě.prosím více info!!!....že by??? 🙂 😉

jane a herbie-tak tenhle měsíc by to mohlo vyjít mě a fram a příští měsíc vám,co???a dlouhodobé snažilky budou z krku 🙂 😀 .

lenkacar-promiň,že se ptám,ale proč nemáš vejcovody??byla jsi na operaci??jestli nechceš odpovědět-nemusíš.a ty dny dc si klidně piš,aspoň se nám v té tabulce budeš hezky hejbat a nebudeš pořád dole.a když budeš mít zpoždění ikdyš po KET,tak nás to krásně mrskne do oka a budem hned držet palečky a myslet na tebe 🙂

holky,na meiki myslím celé svátky-pořád.úplně se mi připoměl můj loňskej potrat.já kráva jsem ještě pořád koukala na foto z utz a bulela.naše mimi bylo stejně staré jako její holčička.no nemohla jsem si pomoct.doufám,že je jí manžel velikánskou oporou a že ji Viktorek aspoň trochu přivede na jiné myšlenky.ale nejhorší je,když všichni usnou a v hlavě se začnou honit černé myšlenky a vzpomínky-to bohužel nic nepomůže.holt můžem na ni jen myslet a pokud sem někdy nahlídne,tak jí popřát,aby ten příští rok byl šťastnější,veselejší,zdravější,plodnější a plnej vytoužených a hlavně zdravých miminek-to platí i pro nás ostatní 😉 😉

martasl
30. pro 2010

jé,angelinko,jak se máš??co miminko??se ti to krásně krátí,co??už se chystáš chystat a prát na mimi??

martasl
30. pro 2010

koukám,že ve fotoblogu píšeš,že máš 4 kg navíc.teda,to je něco.to se ti bude krásně hubnout.co ti na to řekl doktor/ka??a co kočárek,který jste vybrali??máš ve fotoblogu pěkný typy.

a.j.a.
30. pro 2010

Ahoj holky 🙂

@rozum no, tentokrát z téhle návštěvy moc neuvidím. Ještě nejsem doléčená, takže sedím doma v chalupě 😝 akorát zítra jedeme za babičkou na Kašavu a jinak se poctivě držím doma. Ale příště už bude lépe, tak se o tipy přihlásím 🙂

@lucie.krajcarova Luci, tak fajn, že se vám podařilo nějaké jesle nakonec sehnat. A na kolik vyjdou ? Kdy bys musela zpátky do práce ?

a.j.a.
30. pro 2010

@martasl mi taky BT kolísala a těhu jsem nakonec byla 😉 jen teda by neměla klesnout moc, no. O desítkových MM jsem taky četla většinou jen negace. Tak uvidíš podle zítřejší BT a když tak zkus tu 25 😉

Na Meiky taky moc moc myslím ☹ je mi jí tak moc líto ☹

lucie.krajcarova
30. pro 2010

@martasl ahojky, taky jsem pro test 25, je to spolehlivější.

@a.j.a. vyjde mě to na 4 tis. měsíčně. jen nevím, jestli budu muset platit už od ledna - aby mi drželi místo. jestli jo, tak se budu snažit o dřívější nástup do práce. a když ne, tak nastoupím v dubnu.

jahudka80
30. pro 2010

@lenkacar to byla reakce na toho oře pomalého a zdechlého jako že se ti to povedlo souhlasím s tebou.
@martasl no neplaš se já mám tento měsíc hrozně rozházenej graf... ale ovule byla aj sexík, tak čekám ještě mám týden čas ale mám takové pocity jako minulej měsíc... 😉
Jinak jsem zas našla v ložnici plíseň už mě to fakt se.. v noci jsem kašlala a teď taky kašlu,... musím to postříkat savem to tydy bude zas smradu ,,... 😠 to je těma plasťákama a tím že to není zateplené 😠 když mám mikro tak topení jede úplně na plno a v místnosti je zima tak to bychom se nedoplatili 😠 okna věčně orosené a pod balkonovejma dveřma kaluž a plesnivé parkety to je fakt na ho...
No nic holky mějte se hezky já letím do práce moc se mi nechce,ale je to letos naposled 😵

a.j.a.
30. pro 2010

@lucie.krajcarova tak to jde ta cena. To je za celodenní pobyt ? Malý tam bude od rána do odpo ? No je fakt, že školka se platit, i když ještě prcek nenastoupil, musí. Ale tak třeba to v těch jesličkách bude jinak.

No každopádně teď, když máš všechno tak pěkně naplánované, tak určo otěhotníš 😵 😵 😵

a.j.a.
30. pro 2010

Koukala jsem, že i Kopre má za 11dní termín 😵

leheckova
autor
30. pro 2010

ahoj holky už se to blíží většině z nas je teda jeste nějakych 53 dnů ale to je taky co by dup dnes jsem se třeba vzbudila a byla jsem docela dost mokra až jsem se lekla že už mi praskla voda ale asi se mi uvolnuje vic hlenu ci co mam to už asi 3dny miminko už mě tlačí dost dole takže se ani nedivim za chvili budu nosit asi plínky 🙂 😀 😀

lenkacar
30. pro 2010

@jahudka80 tak jo ,to jsem ráda ,že to nebylo na tu tabulku 😀 😝

martasl
30. pro 2010

no holky přemýšlím,že zítra testnu,jestli se teda odhodlám.jestli teplota zase klesne,tak to bude asi zbytečný-to určitě dorazí ms.no uvidíme.zkusila bych tu 25-dám na vaše rady. 😉

luci-u vás jsou tááák drahé školky??to je masakr.u nás by na to lidi neměli.u nás se platí kolem 500,- za obědy a za boha si nemůžu vzpomenout,kolik jsem platila za školku.ale moc to nebylo,já si to schválně zjistím,kolik se teď platí.u nás jsou rádi,že jim nějaký dítě přibude.

leheckova-tak to musel být po probuzení šok.ale na vodu je ještě čas-teda ale utíká ti to pěkně,co??už pereš a žehlíš,,kočárek jste už vybrali??máte vybraný nááádherný jména.a co Ríša,už se asi nemůže dočkat,co?chtěl by ségru nebo bráchu?

fram
30. pro 2010

@leheckova jéé, Viktorka,taky nádherný jméno. 🙂 Škoda, že my máme dost tvrdý příjmení, u nás by nešla, stejně jako Klárka, co má vybranou breber.
@jahudka80 mrcha měla teoreticky přijít v úterý, ale protože to nemám pravidelně, klidně i později. Jenže vždycky cca od toho 28DC cyklu špiním, i když se rozjede třeba až za 3 dny. Teď nic. Špinila jsem 25-26DC a od té doby nic, ani při sexíku 😕
@lucie.krajcarova teda, 4tis. měsíčně, to je dost drsný 😕
@angelina987 tu už to máš taky za pár 🙂
@martasl budu moc držet palce

a.j.a.
30. pro 2010

@martasl jj, jen testni 😉

A s tou cenou, myslím, že to bude tím, že to jsou spíše jesle. Pže Lucka tam bude dávat malého už od 2let. Školku pak později určo bude platit daleko méně. Já teď malé platím polodenní školku 780,- na měsíc, takže to je v pohodě. Ale ty jesličky vychází mnohem více.

a.j.a.
30. pro 2010

@fram a máte moc tvrdé příjmení ?

Jinak to s tebou vypadá stále moc moc nadějně 🙂

fram
30. pro 2010

@a.j.a. s tím příjmením to není tak hrozný, ale máme R hned v první slabice,tak si myslím, že by se to s dalším r ve jméně dost tlouklo. Mrcha zatím ani náznak, ale zároveň žádné těhu příznaky. Jsem z toho dost rozpačitá a snažím se udržet naději na uzdě, aby to zklamání pak nebylo tak veliký.

slunicko_luca
30. pro 2010

Ahoj holky pres svatky jsem se sem nedostala tak to ted napravuju 🙂 , ale mam ted napilno ve skole cekaji me na zacatku ledna 4 zkousky, tak se obavam, ze s moji ucasti na diskuzi to ted moc valne nebude. Jsem 31 dni po kyretazi a zatim zadna ms, ani nic necitim, ale sestinedeli uz jsme porusili s kondomem a nebylo to ono ☹

mv
30. pro 2010

@leheckova obě jména jsou moc hezká... 😵 Já taky chtěla Kryštůfka.. 😉 Teď jsem nedávno slyšela maminku, jak na dítě volala nějak Štoufo a to mě teda rvalo uši.Tak krásný jméno a tak ho komolit... 😒

@fram
@martasl moc vám holky držím palce!!!!

Mě tento cyklus děsně bolej vaječníky, skoro vůbec nemůžu chodit,asi ty cysty nezmizely, ba naopak, 😠 takže se naše plány pomalu rozplývají v nedohlednu.Dokud se cyst nezbavím, nemůže se nic dít.MM jde asi v únoru na operaci, takže to vidím až na jaro,nejdříve duben. .... ☹ 😠 ch jo...Další 4 měsíce v háji...
😝
no nic, mějte se. 🙂