Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

matysikovad
26. dub 2013

Holky, víte, co to je jeden den sežrat dva velké zavináče a druhý den balík pravých tvarůžků na snídani??? to je moje ultra rozežranost 😝 ( PS:ani jedno nejím, nesnáším to, fuuuj ...teda mňááám 🙂😉 😀 )

eva518
26. dub 2013

@matysikovad no tak vidíš 😀 😀 pak že žádný příznak 😀 😀

Já vyhlížím kamarádku, musím ji navigovat k baráku. Paaaa!!!! 😵

berusinka1
26. dub 2013

@matysikovad Ahoj, testy Ti neslábnou, to se Ti opravdu jen zdá, navíc vžyť se Ti objevily // ještě před MS. Tetni až za 2 dny a uvidíš ty dálnice 😉

berusinka1
26. dub 2013

@antana123 Luxusní testík 😉

antana123
26. dub 2013

@berusinka1 moc děkuju 🙂

maximka33
26. dub 2013

@matysikovad no vidíš, jako netěhotná by sis to nedala. já měla bolesti několik dní před i po testech a nevěděla jsem, jestli to je z hormonů.. minulý měsíc jsem stimulovala na IUI. nebo to mohlo být z utrogestanu. předtím jsem bolesti nemívala. tak neblázni 🙂 já měla bolesti, že jsem myslela na mimoděložní, ale to prý jsou strašné křeče, co se nedají vydržet.

kolino
26. dub 2013

Ahoj holky tak uz to mam za sebou. do dnesniho dne zbylo pouze 1 takze nic k zamrazeni....☹ tak snad to bude bojovnicek!

matysikovad
26. dub 2013

@kolino Ahoj!!!!! Moc držím pěsti, ať se ti chytne broučínek milovaný!!!

antana123
26. dub 2013

@kolino držím co mám 🙂

berusinka1
26. dub 2013

@kolino Ahoj, moc držím palce 🙂 🙂 🙂

maximka33
26. dub 2013

@kolino tak aspoňn ten jeden!!! kdy bude transfer?

kolino
26. dub 2013

@matysikovad
@antana123
@berusinka1 Dekuji...snad to bude bojovnik!!!

@maximka33 dnes byl transfer. uz mam bojovnika u sebe!

petulaho
26. dub 2013

@antana123 nádhera,bude mimi jupííí🙂
@matysikovad sílí neboj🙂 a chut máš teda super🙂
@kolinotak nakonec zavedeno jedno?moc moc držím palce....jinak já jdu v pondělí,v 8.15 mám být v nemocnici a výkon cca kolem 10?

petulaho
26. dub 2013

@kolino jo u to čtu,určitě to vybojujete i s jedním, nezoufej....

petulaho
26. dub 2013

@matysikovad určitě se nemusíte omlouvat,já sem ráda,že testujetevás to uklidnuje a já se aspon kochám🙂a od toho tole forum jetakže úplně v klídku,jasný mamko?🙂

petulaho
26. dub 2013

@matysikovad NĚKO PSAL ŽE TY MAMAMTESTY TED STOJÍ ZA PRD..JEDINĚ TY TYČINOVÉ BY MOHLY BÝT LEPŠÍ....

antana123
26. dub 2013

@petulaho v pondělí budu na tebe moc myslet 😉

petulaho
26. dub 2013

@antana123 dík Anet,já myslím na tebe každý den....-)

antana123
26. dub 2013

@petulaho ty si hodná 🙂

matysikovad
26. dub 2013

Ahoj holky, koupila jsem jiné testy a jsou testovací čárka je stejně silná, jak kontrolní, ty mamatesty hodit do koše 🙂 😉 jinak jedeme s mojím na večeři, těšila jsem se celý den. Po tom zážitku se nějak neumíme z těch // radovat, ani jeden ☹ já se furt prohlížím a on se furt mračí ☹ Tak snad postupem času ....
Musím se jít zušlechtit 😀 ať mu nedělám ostudu, jsem bledá, jak kdybych trpěla chudokrevností 🙂 😉

eva518
26. dub 2013

@kolino jééé, to je paráda!!! Tak se drž a opatruj, aby se mu u tebe líbilo a pěkně rostl 😵 😵 😵

eva518
26. dub 2013

@matysikovad dobrou chuť 🙂 neboj, radost přijde 😵
@petulaho 8.15 a v 10 budeš škytat, jak na tene tady budeme myslet 😉

petulaho
26. dub 2013

@eva518 jste zlatíčka,moc děkuuju...
@matysikovad Dani,,chce to čas,oba máte strach,po 1uz bude líp a o 12tt úplně,...chce to čas...moc myslím,užijte si večeři🙂

kolino
26. dub 2013

@petulaho presne jak pise Evik, budes skytat jak na tebe budeme myslet 😉

petulaho
26. dub 2013

@kolino moc mi to dodává odvahu,děkuji...
ale jak je tobě?odpočíváš?

ofina1
26. dub 2013

@kolino moc na tebe myslím a na bojovníčka taky spolu to dokážete 🙂 a za chvíli budou //

@matysikovad jééé no krásný testíky neboj neslábnou 🙂 je to jasný !!! těhule 🙂

@petulaho jejda v pondělí na tebe budeme všiochni myslet aby jsi to měla brzo za sebou 🙂
@antana123 no teda úplné dálnice 🙂 suprrrr tak prskat prskat 🙂

kolino
26. dub 2013

@petulaho jojo dnes odpocivam. mam naplanovane navstevy kamaradek, prochazky, knizky, kino proste 14ti denni dovolena...aby mi ty dny nejak utekly. 😉

@ofina1 bylo by to fajn ,ale jsem hodne strizliva.

eva518
26. dub 2013

@ofina1 hele, co je to za řeči, že budeš poslední???? Chceš dostat na holou nebo co? Uvidíš, že se zadří ne více frontách, tohle nejsou poslední // tady na fóru 😉
Jinak teda mě mrzí, že tě zlobí ty zuby pořád... To je fakt hnus. Nepomůže ústní voda na citlivé zuby nebo proti paradontóze?

terite
26. dub 2013

Ahoj holky, já měla trochu hektický týden, tak jsem tady od pondělí až teď a nestačím se divit.
Je to samá fotečka s pozitivními těhu testy 😀

@antana123: čárečka sílí a kontrola se blíží, držím palce ať je vše ok - myslíš, že už něco uvidí na UTZ?
@matysikovad: moc moc gratuluji, vypadá to parádně a třeba to fakt budou dvojčata, když máš hnedka ze startu to HCG tak vysoké, že to barví čárku jedna radost 😉

terite
26. dub 2013

@kacernice @petulaho @ofina1: holky, měříte ovu? kdy začínáte měřit? už se těším na další snaženíčko, kéž na nás holky naplivaly dost těhu bacilů a ujme se to i u nás 😉