Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

cital
6. srp 2013

Holky, tak jsem jen tak ze srandy zkoušela poslat manžela koupit ovulační testy. Nevyšlo to 😀 . Zajímavé je, že koupit tampóny, vložky, těhotenské testy mu nečiní problém 😀 😀 😀 .

diginka29
6. srp 2013

@cital budu držet palečky ať je vše v pořádku 😉 a myslet na tebe

diginka29
6. srp 2013

@maximka33 Moc gratuluji 🙂

ivazapisovatelka
6. srp 2013

Posledních pár dnů to nějak nedávám ☹ Nevím, jestli je to tím, že dorazila MS. I když na druhou stranu jsem ráda, že dorazila a tělo funguje, jak má, ale ... nic mi nejde, všechno mě rozčiluje, chytají mě záchvaty pláče 😖 Měla jste to některá taky tak?

karamela8319
6. srp 2013

@aagnes To je kulíšek přenádhernej!!! 🙂

petulaho
6. srp 2013

@ivazapisovatelka tyhle pocity a stavy jsou normální, každá se s tím srovnáváme jinak rychle, mě to trvalo celkem dlouho....a i když racionálně víš a dokážeš si to zdůvodnit, srdce to nechápe☹chce to čas...drž se...jsme tu pro tebe

petulaho
6. srp 2013

@terulin já se jen ptala, jestli nemá o Lucce někdo zprávy a bylo odpovězeno, že v neděli porodila, ale víc nevím....☹

sanuli
6. srp 2013

@maximka Vítám na světě nového človíčka a přeji mu, ať se mu tu líbí a ať se ho drží štěstí!

sanuli
6. srp 2013

@antana123 To je úžasné.. gratuluji a tiše (a někdy i pěkně nahlas) závidím 🙂

antana123
6. srp 2013

@sanuli děkuju 🙂

sanuli
6. srp 2013

@ivazapisovatelka Hm.. já to tak mám.. kdybych se nehlídala občas bych se rozplakala. Na potratu jsem byla téměř před dvěma měsíci a občas je mi hodně smutno. Za 14 dní snad přijde druhá popotratová menstruace a my se začneme opět snažit - té představy se držím a to mi pomáhá.
Přeji hodně sil!

petulaho
6. srp 2013

@sanuli drž se, brzy budeme všechny těhulky a budeme se radovat,moc tomu věřím...

sanuli
6. srp 2013

@petulaho I já tomu věřím.. nic jiného si vlastně ani nemumím představit..

mircisek
6. srp 2013

@aagnes Krásný kulíšek. Gratuluju!!!
My jsme dnes byli na rodinném focení. Fildík klasicky stávkoval, ale malá se projevila jako rozená modelka. Paní fotografka z ní byla úplně paf, protože za celou hodinu a půl ani jednou nefňukla. Tak nám to vynahradil náš nejstarší. Tak snad se fotky povedou.
@maximka33 Lucííííí, velká gratulace. Tak nakonec na @jahudka80 Marušku. 😉

shyanne
6. srp 2013

@petulaho ahoj, tak jsem dnes byla u Wahlgrenis a musím říct, že mě to dostalo, je neuvěřitelné co všechno se člověk dozví a jak to pak najednou do sebe zapadá. Už vím, proč nás to potkalo a taky to, že už brzy budeme rodiče, miminko počneme na pozdzim a příští rok už se z něj můžeme radovat až budu s námi z "očí do očí" 🙂 Mám takovou radost!

petulaho
6. srp 2013

@shyanne fakt?jéé to je super,napiš do IP vše co ti řekla🙂

shyanne
6. srp 2013

@petulaho jasně, ale až zítra dnes už nestíhám. Hezký večer🙂

sanuli
6. srp 2013

@shyanne Tak to je skvělé a jistě ti to vlilo novou "krev do žil"! To musí být krásný pocit..

shyanne
6. srp 2013

@sanuli to mi povídej, nepopsatelné a krev tu tedy mám opravdu novou🙂

petulaho
6. srp 2013

@shyanne chjo☹,tak to budu pořád nakukovat...jsem děsně zvědavá....

petulaho
6. srp 2013

@shyanne máš taky napsat odpouštěcí dopis?

terite
6. srp 2013

@maximka33: Luci, myslíme na tebe a Ondráška a těšíme se, až se nám nahlásíš... Držíme palečky, ať se mate báječně.

aagnes
6. srp 2013

holky, tak prostřižení uzdičky máme za sebou, byla to rychlovka a malej trošku zaplakal. Maminka hrdinka byla vedle v místnosti a babička byla na křesle a malýho držela 😅 Takže kdo na to bude muset jít s miminkem, tak se nebojte, nechte to udělat hned a vemte babičku 😎

janiczka2011
6. srp 2013

@maximka33 velka gratulaceee 🙂 tesim se na fotecku Ondraska a preji rychlou rekonvalescenci 🙂
@antana123 krasny ksichtinek 🙂 gratuluji k super vysledkum 🙂

antana123
6. srp 2013

@janiczka2011 moc děkuju 🙂

ofina1
7. srp 2013

Ahoj holky tak hlásím výsledky z včerejší kontroly.Miminko má srdíčko-to je nejhlavnější odpovídá 8 týdnu.no ale zatím úplně nejásám- minulé bylo taky všechno v pořádku a pak to nedopadlo dobře.takže uvidíme..ale zatím je to dobré.Utrogestan budu mit až do konce prvního trimestru.no není to moc příjemné,ale co bych pro toho drobečka neudělala.
@maximka veliká gratulace k Ondraskovi !
@antana123 juu super gratulace ke zdravému miminackovi
@aagnes jste sikulky že jste to zvládli
@mircisek pak ukaž fotecky budou určitě krásný

ivazapisovatelka
7. srp 2013

@sanuli Tak mě to naštěstí chytá (nebo spíš párkárt chytlo) když jsem byla večer sama doma a malá spala. Ještě, že už jednu příšerku máme, alespoň to míň bolí. Tobě přeju, aby MS přišla tak, jak má a co nejdřív se zadařilo 😉

ivazapisovatelka
7. srp 2013

@petulaho Hezky napsané, děkuju 🙂 Říkala jsem si, že jsem si pobrečela pár dní "po" a bude to dobrý, ale jak vidno, tělo si prostě dělá co chce. Snad se všechny brzy dočkáme zdravých miminek.

sanuli
7. srp 2013

@ivazapisovatelka Jak už jsem psala výše.. vůbec si nedokážu představit jinou možnost, než že se zadaří! A ono se nám, milé holky, všem zadaří!!!

ivazapisovatelka
7. srp 2013

Taky věřím tomu, že dřív nebo později se nám všem zadaří. Musí 😀
@sanuli