Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

matysikovad
29. dub 2013

@terite možná se ti někde den zatoulal 🙂 dneska už se to stalo cabalkove 🙂

m_artasek
29. dub 2013

@maximka33 Letošní rok je úspěšný a doufám, že i úspěšný pro nás pro všechny zůstane. Otěhotněla jsem skoro po dvou a půl letech přirozeně a to jsem měla jít v dubnu na poslední inseminaci. Doktorka mě chtěla poslat dřív, ale já nechtěla, dokud nebudu mít výsledky z hematologie, kam mě poslala a dokonce jsem si musela o výsledky volat, zda něco nenašli, protože jsem zjistila, že jsem těhu 🙂

matysikovad
29. dub 2013

@m_artasek jj, ovocné taky nemůžu ani cítit, neměla jsem co pít, tak jsem utíkala do lékárny a koupila tam všechny druhy těhu čajů, ale až doma jsem zjistila,
že obsahují maliník a kontryhel - @eva518 @maximka33 - holky, co si o tom myslíte? čaje jsou chuťově dobré... 😨 😨 😕

kolino
29. dub 2013

@m_artasek Ahoj!!! co to vidim!!! je mam z tebe obrovskou radost! to je parada myslela jsem nedavno na tebe a ted vidim , ze uz zacinas 4mesic! to je parada. Jak se vam to podarilo?
moc gratuluji!!!!!

m_artasek
29. dub 2013

@kolino Já na Tebe a Tvoji bublinku taky myslím, tak doufám, že budeš následovat //. Podařilo se nám přirozeně po dvou a půl letech. Pořád jsem z toho v šoku a asi až do porodu budu. Věřím, že snad se konečně i my dočkáme.

nessik
29. dub 2013

@m_artasek to je super, mám hroznou radost 😵 Je to super, když to kolikrát vypadá beznadějně a dopadne to dobře 😵 A už víte, co to bude? Mně to ve 12 tt týdnu řekli u obou dětí 🙂
@kolino a co ty, beruško, nějaké příznaky???
@matysikovad Dani, tak mimoděložní nemáš ani náhodou. To by nebyly takové dálnice. Spíš aby to nebyly dvojky. 🙂 Ale to by bylo super, ne?

m_artasek
29. dub 2013

@nessik Neřekli nám, co čekáme my se nezeptali a pan doktor nic neříkal ☹ Já vůbec nevěřila, že se přirozeně podaří.

kolino
29. dub 2013

@m_artasek to je parada!!!! si mi zvedla naladu 😉

nessik
29. dub 2013

@m_artasek to neva, ono to stejně nejde poznat na 100% 🙂 Tak ať jste zdraví.

eva518
29. dub 2013

@matysikovad já se taky bála mimoděložního, když mě bolelo hlavně na jedné straně, ale to prý jsou hrozně velké bolesti a křeče, které trvají delší dobu. A ty // by byly jiné. Neboj, to je normální 🙂
@m_artasek kašli na to. Vím, že od rodiny mrzí nejvíc, ale kdybych se měla kvůli tomu pořád trápit, tak nic jiného nedělám. Bych ti mohla povyprávět o mojí tchýni.. 😒 😒 😒
Zelený, bílý i černý můžeč, ale v omezeném množství - je tam thein a to je jako kofein. Úplně si vzpomínám, jak jsem měla žízeň a nemohla se ničeho napít - ze všeho mi bylo zle 🙄 Ale ovocný čaj jsem nakonec trochu mohla, ale jen citronové nebo zázvorové s citronem. Jiné vůbec. Tak jsem to střídala s ochucenýma minerálkama, které normálně moc nepiju a občas ten zelený. Ale přešlo to kolem 15tt 🙂

kacernice
29. dub 2013

@nessik já měla i ten včerejší ranní s // i když ta druhá byla o něco málo slabší, ale teď už testovat nebudu, už mi vyskočila teplota, tak už asi vájulo vyrazilo 😀 😀 😀

m_artasek
29. dub 2013

@eva518 To právě taky znám, mám hlad, žízeň, ale mám pocit, že nic můj žaludek nepozře. Sice nezvracím, ale několikrát už jsem měla na mále a žaludek se mi houpal až v krku 🙂

kolino
29. dub 2013

@nessik priznaky? mam sem tam silne krece v podbrisku a pak nasleduje histerie place ,ze to nevyslo...kdo na ten verdikt za 10dni ma vydrzeet. 😀 stejne nechapu co vysiluji....jako bych to mohla ovlivnit.

eva518
29. dub 2013

@matysikovad maliník ani kontryhel nee!
@m_artasek @matysikovad Holky, mě pomohlo, když jsem si do čaje nakapala citron - pak jsem mohla vypít i ten ovocný. Chudák zubní sklovina 😅
@m_artasek nic si z toho nedělej, já jsem byla tak nervní ze screeningu, že jsem se také zapoměla zeptat a dr. nic neřekl, takže jsem se to dozvěděla až v 21tt na velkém ult. Ale vím to jen já, přítel to vědět nechce, že si počká

m_artasek
29. dub 2013

@kolino Já na Tebe každý den myslím, snažila jsem se poctivě Vás číst, tak vím, co se tu děje. A ve Zlíně jsem byla vždy spokojená, i když nakonec jsme pomoc jejich nepotřebovali 🙂 No ale po listopadovém potratu aspoň doktorka začala se sérií vyšetřeními. Docela dost mi toho zjistili, ale věřím, že vše bude dobré, nic jiného mi nezbývá než věřit, tak taky věř.

eva518
29. dub 2013

@kolino myslím na tebe, kočko a těším se, že za 10 dní tu budeš hlásit dobré zprávy 😵 😵

kolino
29. dub 2013

@m_artasek dekuji za podporu...nejak to dopadne.
a ty mysli hlavne sama na sebe,kasli na reci v rodine. verim ,ze to boli ,ocekavas od nich nejvetsi podporu a vetsinou tomu tak neni, ale prece nikdo vas nemuze soudit ,kdyz nevi poradne cim jste si prosli...hlavu vzhuru my ti moc fandime, my jsme tvoje silna podpora a vsichni verime, ze 2013 je uspesny a prinasi plno zdravych miminek!

nessik
29. dub 2013

@kolino jak dlouho jsi po transferu a jak velké embryo ti dávali? Třeba bys mohla testovat dřív. Křeče v podbřišku, to je nadějné, mohlo by to být uhňizďování 🙂

kolino
29. dub 2013

@matysikovad Kristina Debnarova vypadla.

kolino
29. dub 2013

@nessik jenze ja ty krece uz mam od soboty :'( a to jsem byla v patek na zavedeni...5denniho. a ne moc dobre kvaluty tak si nadeje nedavam... i kdyz je tady pani co ji zavedli 3embrya spatne kvality nedavali ji moc sanci a ma trojcata 😀 takze je fakt jen na tom jak je silne!

nessik
29. dub 2013

@kolino já myslím, že to 5 denní se okamžitě snaží zavrtat, takže na tom nevidím nic divného, že máš křeče od soboty. Moc držím pěsti, snad bojovník zabojuje 🙂

mircisek
29. dub 2013

@m_artasek Moooooc a mooooc gratuluju a věřím tomu, že už všechno bude v pořádku a dotáhneš to až do konce. A ještě přirozeně. Nádhera. 😵 😵 😵 😵 😵

matysikovad
29. dub 2013

@kolino jjj, než jsem si dala dopolední spánkovou pauzičku, tak už to říkali na NOVĚ 🙂 aspoň, že tak. Uvidíš, že je to zavrtávání a na žádné příznaky nedej, ani na šestý smysl, ten se na tebe vyprdne jak na mě 😀 nebudeš to vědět do poslední chvilky 🙂 myslím na tebe, určitě to bude zavrtávání, bude to silný bojovníček 🙂 🤐

@eva518 já vím, že tyhle dvě byliny ne, ale když je to v těchu těhotenských čajech? jsem z toho dost zmatená ☹ tak nebudu moct pít nic. ovocné šťávy a minerálky neee ☹
Už mě nikde nic nebolí, jsem se z toho vyspala 😉 Ale teda mimoděložní je strašák @m_artasek je mi líto, že jsi to musela zažít, ale teď se zdravím miminkem v bříšku je všechno jinak 😉

nessik
29. dub 2013

Holky, naše Petulka už to má za sebou, vše v pořádku, nic nenašli, vzali si jen vzorek. 😵

matysikovad
29. dub 2013

Tak holky, na ranní nevolnost je nejlepší lék - zavináč se zelím a paprikou s čerstvým rohlíčkem 😝 😝 😵 😵 😵

V předchozím příspěvku mám několik hrubek, omluvte mého češtína 😖 😠 😠

matysikovad
29. dub 2013

@nessik tak jsem zase ty časy popletla, jsem moc ráda, děkujeeem za zprávičku, nessíčku 🙂

barbarucha
29. dub 2013

@froka Obrovská gratulace!!! Mám velikou radost, ať je vám spolu moc dobře! 🙂

maximka33
29. dub 2013

@m_artasek myslím, že hrnek zeleného čaje neuškodí. nebo minerálky nebo ředěný džus.
@matysikovad při mimoděložním jsou strašné bolesti, co se nedají vydržet, tak to tě mine 🙂

maximka33
29. dub 2013

@m_artasek teda přirozeně to vyšlo, to gratuluju ještě více!!! u mně taky. hned další měsíc po nevydařeném IUI. věřím,že ty hormony tělu pomohly, u tebe taky 🙂 a vyšlo to krátce po potratu ne?
@matysikovad no s bylinkami bych v ttěhu byla fakt opatrná, i máta se nemá pít. nejlepší máš vodu s ledem a citronem nebo vodu se š´távou 🙂 já si udělám to druhé do 1,5 l petky a piju to celý den. v tomhle počasí na čaj nemám chuť 🙂

matysikovad
29. dub 2013

@maximka33 no právě, já zase ne na šťávu... uvidím co zítra, pokud to dopadne aspoň trochu dobře, tak si koupím balík těch jemně slazených vod, nějakých pro štíhlou linii a budu asi pít to. Ani sodastream nemůžu, tam jsou zase bublinky a samotná voda mi smrdí chlorem ☹ jééjej, holky, bojím se toho zítřka, že tam nic nebude. a celkově začínám panikařit ☹