Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

terulin
7. bře 2013

Holky potřebuju uklidnit. Včera jsme doma měli obr-hádku, sice krátkou, ale intezivní. Malá po ní vztekle kopala, pak asi usnula a teď se tam vlní a malinko mě v tom břiše píchá... Já jsem krapet vyděšená, že jsem jí určitě hrozně ublížila... ŽE NE!? Jsem horká hlava snadno se vytočím a mám pocit, že jako těhotná jsem celkem emoční labil... ale mě nejde být pořád nad věcí, že se zdravá miminka nerodí jen těm, co dokonale ovládají své emoce!?!?!?!?!!?

maximka33
7. bře 2013

@antana123 teda, roste ti krásně, má tolik, co náš skoro ve 4 letech.. my na tu endokrinologii musíme!!!! není to normální, že ne?
@kolino tak bezva, že máš v práci takovou parťačku. ten výtok by mohl být i těhotenský. a nemůže se ti to posunout z nervů? z cysty, z práce?

maximka33
7. bře 2013

@terulin Terko, určitě je všechno v pořádku. to bys musela být v permanentním stresu, aby to bylo vážné. my se včera taky hádali, ale naštěstí prcek byl v pohodě. neber si to tak. ty naše hormony taky někdy lítají a nedají si říct.

matysikovad
7. bře 2013

@kolino ty kolíne a jen tak pro formu si test nedělala? jen jako kdyby náhodou...za to nic ne??? v pohodě nejsem ani náhodou ☹ už ani nevěřím tomu, že bychom někdy měli děti, hlavně proto, že s potratem už je to rok, co se snažíme ☹ no chutná to jak pndrek rozpuštěný ve vodě .... poctivě dodržuje všechno co tam u toho je napsané - 21x promíchat, pul hodky před tím a potom nejíst a čekám co bude. ms byla superrozně krátká, po třech měsících bylo na čase. ... ale nálada debilní ☹ nějak se v tom zase utápím, ale co už se mnou...

matysikovad
7. bře 2013

@terulin hlavně klid! ještě po hádce mimčo stresuješ tím, že se o něho bojíš, vážně buď v klídku, mysli na něco hezoučkého. ani nevíš, jak já lituju, že jsem se vždycky nadupaná hormonama rozčílila jak čertík v krabičce a dlouho nedokázala zklidnit. takže klííííd 😉

matysikovad
7. bře 2013

@kolino jo ještě jak píše @maximka33 - ten výtok vypadá pobezřele těhotensky a navíc ta únava - holka já nevím nevím.....

terulin
7. bře 2013

@maximka33 @matysikovad Děkuju, děkuju... snad se nám nenarodí malej nervák...

matysikovad
7. bře 2013

@terulin neee, určitě to nebude o nic větší nervák než ty s tvojím 🙂 😉

kolino
7. bře 2013

@maximka33 těhotná být nemůžu neměla jsem folikuly narostené. 🙂 spíš ten stres, i když si myslím ,že jsem v klidečku tak vnitřně asi ne.

@matysikovad nene test jsem nezkoušela! a ani nebudu dělat, mám doma poslední jeden, a vím že nebyly folikuly tak není z čeho bych otěhotněla....hele Zlato podívej se do tabulky, na to od kdy já se pokouším otěhotnět! ☹ takže plně ti rozumím, ale nejsme samy i @winterska (myslím na tebe a moc držím palce) ta si taky užívá ☹ ne a ne to miminko se podařit.....holky ale my se dočkáme, jen si hold musíme počkat!!!!!!!!!! ale miminko bude!!!!! Já ho asi taky zkusím, už pro tu lepší náladičku. protže to na mě taky často padá....dnes se mi zdálo že mě chlap opustil, kvůli tomu ,že jsem mu nedokázala porordit dítě, že jde k jiné která má 2děti a třetí čeká s ním....ach jo to byl humus sen. až jsem z toho nespala od 4 hodin. ☹ často se mi zdávají takové škaredé sny a nevím jak tomu zabránit.
K tomu výtoku, já právě myslela ,že takový má být před ms, jenže takový už mám skoro 14 dnů. 😒

berusinka1
7. bře 2013

@makiska1 Mě Dr. říkali že je to normální, že můžeš 3 dny krvácet, pak třeba 4 dny nic a pak zase, ale nemělo by to trvat déle než 14 dní

berusinka1
7. bře 2013

@ofina1 dík za kompliment, obývák jsem dnešní noc zdárně dodělala (je te´d nějaký větší, vůbec jsem netušila, že máme tak velkou místnost, jak byl zastavěný 🙂) a jdu na kuchyň. taky jsem docela KO, jak moc nespím, ale od revize strašně špatně usínám a nemám moc pěkný sny, tak mi pomáhá, když už padám na "hubu", to pak usnu v tu ránu a ani se mi nic nezdá.

terulin
7. bře 2013

@matysikovad To je přesně to, co mě děsí (ikdyž můj drahý je celkem kliďas a to mě točí na maximum) 😀

matysikovad
7. bře 2013

@terulin no tak bude kliďas po tvém a budou tě štvát obá dvá :D to je náhodou dobrá vyhlídka 😉 ne?

matysikovad
7. bře 2013

@kolino jj, já snad v koutku duše vím, že se někdy dočkám, jenomže..... všechny holky, co bud byly těhotné se mnou, tak budou za chvíli rodit ( hrozně rychle se blíží termín porodu ☹ ) a ty co potratili tak nějak se mnou, už jsou vesměs všechny těhotné ☹ a já si naivně myslela, že na vánoce budu těhu. pak na manželovi narozky a tak to vypadá, že nestihnu ani svoje narozky.... ☹ nesmím nad takovýma volovinama vubec přemýšlet

pavlina26
7. bře 2013

Ahojky 🙂 nevíte náhodou, copak je s @eva518 ? Jak se má?

matysikovad
7. bře 2013

@pavlina26 už jsme ji vzpomínali a upozorňovali ji, at nám napíše, jak se beruška má 🙂

pavlina26
7. bře 2013

@matysikovad já jsem ji právě před cca 2 týdny psala a zatím se mi neozvala ☹...snad se má dobře...

terulin
7. bře 2013

@pavlina26 Jenezodpovědná... jako by nevěděla, že tady se musí pravidelně hlásit, jako u maminky 😀 já to říkám pořád 😀

pavlina26
7. bře 2013

@terulin 😀 to jo 🙂 a jak Vy se máte? 🙂 My jsme byly včera na screeningu ve 21tt a vše v pořádku, až na cystu v chorioidním plexu...byla jsem trochu vyděšená, ale prý to je v celku normální věc, do konce 30tt by se to mělo vstřebat...tak budeme doufat 🙂 chtěla jsem sem dát fotečky naší princezničky, ale je to uložené v jiném formátu než jpg a já to neumím změnit 😕 má 350g a dneska mě krásně kope 🙂 nepojedete taky o víkendu na ten veletrh "pro dítě" ? Nemohu se dočkat 🙂

terulin
7. bře 2013

@pavlina26 No my se máme dobře, malá dneska kope celkem fest, ale já jsem ráda, protože jak jsem tady psala, včera jsem vyletěla jak čert z krabičky a mám děsnej strach, že ta malá mi to spočítá! Taky jsem včera poprvé vyrazila na těhu cvičení a všechno mě bolí (jen doufám, že to není z toho rozčilování, ale jsou to svaly - jsem evidentně vzteklá a paranoidní... Čekala jsem lážo-plážo na míči a odcházela jsem propocená a stahaná jak po zumbě...
Malou jsem naposledy viděla před týdnem, už nešla změřit a vážila 540 g. Jsme na ní hrozně zvědaví, tak jen doufám, že je fakt v pořádku srdíčko naše mrňavý. Na veletrh bych vyrazila, ale mám muže na služební cestě a samotný se mi nechce... tak uvidím.

cabalkova
7. bře 2013

Ahoj holky, tak hlasim, ze mam zitra rano nastup na revizi... telo se snazi sec muze, ale v deloze stale zbytky i skoro po tydnu... takze tak. Mrzi me to, ale co nadelam.

terulin
7. bře 2013

@cabalkova To je škoda, ale za je lepší revize, než zánět.

cabalkova
7. bře 2013

@terulin Presne, akorat jsem to mohla mit uz davno za sebou a tohle si usetrit...

pavlina26
7. bře 2013

@terulin jééé, tak to jsem zvědavá, jestli to cvíčo u nás bude taky tak náročné 😀 zařekla jsem se, že budu chodit od dubna 🙂 tak jsem zvědavá 🙂 tak ať se Vám daří 🙂

maximka33
7. bře 2013

@pavlina26 gratuluji k ultrazvuku 🙂 kdy a kde je ten veletrh?
@cabalkova Klárko, tak to mě mrzí.. bohužel se to stává. Bude to nepříjemné, ale určitě to budeš mít brzy za sebou... tak to je, každý doktor má jiný přístup. já jen krvácela a volala hned do nemocnice, říkali ať hned přijedu.. moje doktorka akorát ten den ordinuje jinde.

pavlina26
7. bře 2013

@maximka33 🙂 děkuju! ten veletrh je od zítřka přes víkend a je to v Brně na výstavišti 🙂 mají tam mít všechno možné- těhu módu, vše pro mimi 🙂 chceme tam vybrat kočárek (výstavní ceny budou nižší)

maximka33
7. bře 2013

@pavlina26 aha, tak do brna nepojedem 🙂

matysikovad
7. bře 2013

@cabalkova to je mi líto, ale jak to budeš mít za sebou, budeš mít dobrý pocit, že nemůžeš nic chytit, že do dalšího kola pujdeš s čistým štítem. akorát myslím, že se ti prodlouží ta doba na další kolo, že? ale tak nějak to uběhne a bude zase hej 🙂

nessik
7. bře 2013

Zdravím holčičky 🙂
@antana123 páni, ty máš ale krásného chlapečka 😵
@kolino teda, ty jsi podezřelá, třeba jsi těhu. Ono to tak bývá, nová práce a hned těhu 😉 , jsem zvědavá, jak to dopadne 😉

nessik
7. bře 2013

@matysikovad to je super, že MS byla konečně normální, jsem moc ráda 🙂

@pavlina26 gratuluju ke kontrole, cystu měla příbuzná u chlapečka a v 30. tt tam už nic nebylo, řekli jí, že je to běžný nález, neboj 🙂