Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

antana123
16. dub 2013

@petulaho né oni mi ani vyšetření jako imuno nedělali pokud tohle těhu nevýjde jako předchozí tak snad mě někam pošlou a budou se pídit proč se to děje
každopádně asi laparka opravdu k něčemu byla od října jsem už po 2 těhu 🙂

petulaho
16. dub 2013

@antana123 vyjde to,musí!minule byl potrat v 8tt?

antana123
16. dub 2013

@petulaho hele dle MS jsem měla být 11tt ale dle UTZ jen 7tt no uvidíme víš jak to je člověk by moc chtěl ale po tom všem se musím držet při zemi....
moc ti děkuju 🙂

petulaho
16. dub 2013

@antana123 jj vím,úplně vím,o čem mluvíš...musíš zvednout hlavu a snažit s emyslet pozitivně,i když to jde těžko a věřit...zázraky se prostě dějí...

berusinka1
16. dub 2013

@antana123 Tak tiše gratuluju!!!Ale tentokrát to vyjít musí!!!! 🙂

antana123
16. dub 2013

@petulaho snad máme smůlu už vybranou 😉
@berusinka1 moc děkuju 🙂

yttit
16. dub 2013

Ahojky holky, taky jsem po zamlklém potratu :( Byla jsem měsím v nemocnici, neboť jsem měla veliké komplikace :( a mohl za to doktor.. ted mám šestinedělí, pak 1MS a pak šup na to. Doktor říkal, že po 1MS se můžem hned snažit.

winterska
16. dub 2013

@petulaho zatím IUI s gonalem, a v červnu nebo červenci KET..

kacernice
16. dub 2013

@antana123 Krásné 😵 Gratuluju 😉

antana123
16. dub 2013

@kacernice moc děkuju snad to bude mít lepší konec než naposled 😉

petulaho
16. dub 2013

@antana123 určitě a bude už jen a jen dobře...
@winterska tak budu moc myslet,aby se už taky konečně zadařilo...je to dlouhé...☹
@yttit to mi je moc líto a jak ti dr.zanedbal péči?

antana123
16. dub 2013

@yttit Vítej mezi náma....

matysikovad
16. dub 2013

@antana123 Anetkooooooooooooo!!!!!!!! Za dva dny musíš znovu!!!!!!!!!!!!!!!!! Jááá ho vidím, je nááádhernýýýý!!!!!!!

antana123
16. dub 2013

@matysikovad děkuju 🙂

matysikovad
16. dub 2013

@winterska @ofina1 Holky mrzí mě, že vám to nevyšlo, květen je lásky čas 😉 ten musí vyjít, i kdybysme nechtěli 😀

matysikovad
16. dub 2013

@winterska kdy jdete na to IUI?

kacernice
16. dub 2013

@antana123 Musí a bude to mít ten nejmiminkovější konec na světě 😀

antana123
16. dub 2013

@kacernice 😵 😵 já doufám že to bude ten nejkrásnější vánoční dárek 🙂

kacernice
16. dub 2013

@antana123 No jóóó, on to bude malinkej Ježíšek 😀 To je krásný 😵 😅

kacernice
16. dub 2013

Holky, to je paráda, jak se tu ty // hezky množí. Těhotenství je prý nakažlivé, tak doufám, že se tu všechny brzy nakazíme 😀 😀 😀 😀 😀 Už se to hezky šíří a brzy tady bude těhotenská epidemie 😀 😀 😀 😀 😀

cabalkova
16. dub 2013

Holky, tak hlasim, ze jsem konecne 1DC, porevizni ms se uracila dostavit po 36 dnech, tak se raduju. Tak ještě jeden mesic pauza a jdeme na to. 🙂

matysikovad
16. dub 2013

@kacernice to by nebylo, aby to už nebylo!!!! 😀 nákaza TĚHOTENSTVÍ se šíří rychle, jsem toho svědkem. minulý rok jsem nakazila půlku oddělení 😀 v září jsem došla se // já, primář mi ze srandy zakázal se stýkat s mladým kolektivem, že prej jen se staršíma, nebo jim je tam všechny nakazím, v říjnu přišla další a týden na to další 😀 😉 takže to musí být 🙂

A víte že jsou to v dubnu už 3 x // ??? to je úúúplná paráda 🤐 🤐 🤐 🤐 😵 😵 😵

matysikovad
16. dub 2013

@cabalkova hurá, tak ještě jedna a sláva do toho 🙂 😉 PS:sem to říkala 35-37 DC 😉

cabalkova
16. dub 2013

@matysikovad Jojo, mohla by ses zfleku zivit jako vestkyne. 🙂 Doufam, ze tenhle cyklus utece rychle, pujdu ještě na cytologii a nejspis na konzultaci do trombocentra kvůli te MTHFR a pak vzhuru na ovulacni testy a snazeni. 🙂

matysikovad
16. dub 2013

@cabalkova 😉 já to měla taky tak, tak jsem jen myslela, že to budeš mít podobné 🙂 tak to než všechno oběháš, tak se ani nenaděješ a další ovulka bude tady 😉

petulaho
16. dub 2013

@cabalkova paráda,že se uráčila dorazit...,madam jedna😀uteče to....

cabalkova
16. dub 2013

@matysikovad
@petulaho Fakt uz jsem ji vyhlížela skoro jak //. 🙂 Od soboty jsem mela migrénu, coz před ms mivam, tak jsem si rikala, ze by mohla byt na ceste... tak jsem vazne rada, ze je tu a muzeme jet dal. Uz jsem spočítala, ze nam první snazeni vychazi kolem 10. cervna, tak se tesim. 🙂

nessik
16. dub 2013

@antana123 bombáááááá, mám strašně velikou radost, úplně nádherná čárka, bombastická 😵 , to vyjde, jsme si jistá 😵 😵 😵 Drž se.
@ofina1 Beruško, nesmutni, tenhle měsíc to už vyjde!!!!!
@winterska to je mi líto, ale koukám, že vždy otěhotníš v na jaře, takže to určitě už vyjde.
@terite vítám tě tady a doufám, že za pár dní nahlásíš // 🙂

antana123
16. dub 2013

@nessik mooooc děkuju 😵 😵

nessik
16. dub 2013

@cabalkova jé, koukám, že došla, tak paráda. A pak mi prosím dej vědět, jak jsi dopadla v trombocentru, mám taky MTHFR, prý stačí anopyrin.