Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

nessik
25. říj 2014

@kifsepixam zlatíčko, děkuju, ale moje naděje padly, 10 DPO sněhobílo, já mívám duchy už 8 DPO ☹
Jé, tak Adinka bude příští týden už na světě, to se moc těším na kočičku, držím pěsti na pohodový porod a ať jste holky obě v pořádku a po těch peripetiích máš holčičku v náručí. Bude to dobré a obě to zvládnete na 1*.

mmonika87
26. říj 2014

@kifsepixam Jéé, ty už odpočítáváš hodiny do prvního setkání s "malou" prdelinkou 🙂 To je krása 🙂 Moc Ti přeju, aby porod byl rychlý a co nejméně bolestivý!!! A moc se těším na první společnou fotku. Držím pěstí!

dorabell
27. říj 2014

@kifsepixam moc na tebe dneska myslím, zvládnete to 🙂 posílám ti srdíčko, aby všechno dobře dopadlo!!!!! 😉

mala_carodejka
28. říj 2014

ahoj holky..tak se tady tím koníkem už nějakou dobu protloukám a nějak to vypadá, že jsem pořád součástí spíš těch citlivých a nepříjemných debat.. ale..jsou to životní zkoušky, musíme je zvládnout. Mám po prodělaném mimoděložním v dubnu 2014, pravý vejcovod pryč, bez revize. Pak jsme si dali pauzu, že to zkusíme až na podzim a ono to vyšlo hned teď v září. Mno..včera prokázaný rozbíhající se potrat, 6+5, gestační váček po celou dobu prázdný, rostl, ale uvnitř ani jednou ani náznak žloutkového váčku natož embrya.
A můj dotaz je - pokud se vnitřní struktury ani nevytvořily, chtěla bych zkusit, jestli odejde samo, dát tělu šanci, máte s tím někdo zkušenost? Nebo je lepší jít rovnou na revizi? Chtěla jsem zkusit odkrvácet a pak jít na UZ kontrolu, jestli je všechno pryč, případně až pak na revizi..
Budu ráda za všechny vaše zkušenosti..přeju všem vše dobré, ať už je líp*

nonacek
28. říj 2014

Ahojky,tak Já se nastartovala tim,ze vznikla nova naděje na otěhotnění, ale už pul roku má propadlou lhůtu,😈😈😈😈😈😈😈😈😔😔😔😔😔

tsterinka
28. říj 2014

@kifsepixam jsem napnutá jak kšandy 😀

mmonika87
28. říj 2014

@tsterinka Hihi, taky čekám 🙂

lyc
28. říj 2014

Moc vás holky zdravím, dlouho jsem nepsala, ale máme to teď trošku 'komplikované'. Včera mě propustili z nemocnice do klidového režimu (vypadá to, že to do TP prostě nedáme a ta naše princezna asi přijde dřív). Poctivě ležím a prosím za každý další den a týden, jen aby ta naše maličká byla v pořádku a vyhnuli jsme se JIPce. Tak ráda bych ji po porodu měla rovnou u sebe 🙂

donia
28. říj 2014

@lyc drzim palce, at to co nejdele jeste vydrzite 2v1 a pak at je vse v poradku jak ma byt 😵

mmonika87
29. říj 2014

@lyc taky Vam holky,moc drzim pesti,at vydrzite jeste alespon mesic dohromady!

lyc
29. říj 2014

@donia
@mmonika87 děkuji holky. Dělám pro to všechno, muž pracuje z domu a ostřížím zrakem hlídá, abych jen ležela (chtěli bychom, aby to tak 4 týdny ještě vydrželo) ale jsem ráda i za každý den. Ať to té naší Nelince co možná nejvíc usnadníme 🙂

lusyy
29. říj 2014

@mala_carodejka takto jsem to proděla já o víkendu,začala jsem krvácet v 6+4 a nechali se mně v nemocnici,odkrvácela jsem si to,píchali mně injekce na stažení dělohy a příští týden jdu na ko,zda tam nic nezbylo,pak by byla až revize. Ale v lednu 2014 jsem byla v 10.tt nekrvácela jsem,byl tam váček,takže hned šup na revizi.

wosk
30. říj 2014

@shyanne @kifsepixam Tak co holky, jsem zvědavá, jak jste na tom, jestli už máte ty své uzlíčky u sebe :o))
A tobě @lyc přeji, ať vydržíte co nejdéle vcelku. Ty holčičky teď nějak spěchají. Z lednovek už jsou 2 miminka - holčičky narozené...

lucinka58
30. říj 2014

@luci.sv Z toho si nic nedělej, to se nám stalo skoro všem. Když se podíváš na tyhle diskuze, tak se to stává poměrně často. Pro tebe je plus, že již jedno zdravé dítko máš. Mě se to stalo v mém prvním těhotenství v 33 letech a teďka si mládím hlavu, že jsme nezkoušeli mít miminko dřív. Přijdu si stará a čas furt utíká. Každopádně moc držím pěstičky, aby se brzo zadařilo 🙂 Neboj, určitě to byla jen jednorázová chyba, po druhé se to opakovat nebude. Já jsem teďka skoro druhý měsíc po kyretáži. Vyčkala jsem poctivě šestinedělí a od první menstruace už jsme začali zkoušet nanovo 🙂 Neměj strach, určitě to vyjde 🙂

kifsepixam
30. říj 2014

Holky omlouvam se za pozdni reakci, ale bojuji sama ze sebou a kojenim, tim, ze jsem od porodu nespala a tak. Nicmene se povedlo, mam holcicku Adinu uplne zdravou, mela 52cm a 3800g, narodila se v 21:54 v pondeli...porod dost silenej, dlouhej, tlacila jsem 4 hodiny, mela pupecnik pres nozicku a to ji tahalo porad zpet. Jinak tentokrat placenta i cevy v pupecniku v poradku, ale pupecnik opet uzky a cim to je, nikdo nevi, takze jsem stastna, ze se to povedlo a snad se ted srovnam i ja a s malou to zvladneme.

lyc
30. říj 2014

@wosk ano o těch lednových miminkách vím (kdo ví, proč se chtějí ty uzlíčky na svět podívat tak brzy) 🙂 ale snad to zvládnou a budou brzy doma se svými šťastnými rodiči 🙂
@kifsepixam moc ti gratuluji k dcerce a doufám, že kojení se rozjede jak má a tebe to hodí do správné maminkovské pohody 🙂 budu se moc a moc těšit na fotku té tvé princezny

berusinka1
30. říj 2014

@kifsepixam Moc gratuluju, je to super zpráva 🙂

mmonika87
30. říj 2014

@kifsepixam supeeeer,velika gratulace k princeznicce!At Vam dela jen radost.

shyanne
30. říj 2014

@wosk ahoj, tak já stále čekám, malému se asi v bříšku líbí, zatím se nic neděje, takže uvidíme, snad už se brzy rozhodne přijít🙂

katerinap1978
30. říj 2014

@kifsepixam Moc a moc gratuluji!!!!
Drž se, teď je to náročné, ale za pár dní bude lépe 🙂.

katerinap1978
30. říj 2014

@lyc Držím palečky, ať vydržíte 2v1 co nejdéle, myslím na vás 🙂.

dorabell
30. říj 2014

@lyc ano pořádně se šetři 🙂 snad klidový režim pomůže a malá se ještě u tebe v bříšku pořádně dopeče.
@wosk je to hrůza, koukala jsem na to jako blázen, že z lednovek už jsou dvě miminka narozené. Já tomu našemu píďalovi domlouvám, že u maminky v bříšku je mu hezky a ať vydrží až do ledna 🙂

@kifsepixam moc moc moc gratuluji, přeji pevné nervy, ať se vám vše zajede do režimu a ty si začneš maminkovatění užívat 🙂

wosk
30. říj 2014

@kifsepixam moc moc gratuluji. Bylo mi jasné, že toho máš hodně, ale zvědavost je zvědavost, že :o)) Přeji, ať se co nejdřív sladíte a máte se krásně a pohodově.

antana123
30. říj 2014

@kifsepixam jůůů moc gratuluju at vám dělá samou radost 🙂

antana123
30. říj 2014

@lyc držím palce at to dotáhnete co nejdál 😉

nessik
30. říj 2014

@kifsepixam moc gratuluju k princezne 🙂

nessik
30. říj 2014

Holky, poradíte? Proč jsem to pořád nedostala, když teplota klesla? ☹ http://www.fertilityfriend.com/home/261e8d

bbibianca
30. říj 2014

@nessik a co test??

nessik
30. říj 2014

@bbibianca negativní a navíc klesla teplota, takže určitě nic.

bbibianca
30. říj 2014

@nessik Tak MS ještě přijde. Já po poslední revizi měla cykly dlouhé 33 dní