Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

cabalkova
21. bře 2014

@petulaho Ale moc dekuju, ze jsem to sem mohla napsat a popovidat si o tom, uz jen to mi ulevilo... ted jeste kdyby na ucet spadl ten honorar... to normalne zaklinam...

bibianca
21. bře 2014

@cabalkova a copak děláš?? To zní zajímavě o tom co píšeš.

cabalkova
21. bře 2014

@bibianca Pro CT ted mam serial Pan Hracicka, je to takova vytvarka pro Decko, pak hodinovy dokument Picasso, no a pro TV Barrandov drtim Pokemony... docela rozptyl... 🙂

petulaho
21. bře 2014

@cabalkova určitě penízky přijdou co nevidět...a tam není stálá platba?nemělo to přijít k nějakému datu?

nessik
21. bře 2014

@cabalkova jé, Klárko, ty jsi šikovná. Doufám, že peníze přijdou, je mi líto, že máš takové stresy ☹

tsterinka
21. bře 2014

Holky já teda koukám jak blázen co tady píšete,ten dnešní svět je opravdu na prd,člověk už se pomalu ani z ničeho nedokáže radovat,protože jsou všichni obaleni spousty starostma.Uplně nenávidím řeči,jako že bude hůř,to už snad ani horší být nemůže. ☹ Je fajn že se tady můžem vypsat atd,protože to někdy opravdu pomůže a ještě víc pomůže když někdo napíše nám.Holky jsem ráda že jste mě mezi sebe vzaly,jste užasný človíčkové,moc vám za to děkuji 🙂 Všem přeji hezký den a posílám <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3

cabalkova
21. bře 2014

@petulaho Nene, jsou to honorare, tak ty chodi jak samy chteji. 🙂 Vcera jsem ale mluvila s ucetni, tak vim, ze to posilali 19.3., tak si myslim, ze uz by to tu melo byt. Bohuzel to jde pres neceskou banku, jinak by to tu bylo do druheho dne... Minuly mesic mi ze stejneho zdroje dorazil honorar taky v patek 21. nekdy kolem poledniho, tak porad jeste doufam, no...
@nessik No jo, za stresy si clovek muze sam, koupila jsem par veci pro mimi a minuly vikend byla v kine a na vece s kamoskou, tak to ted mam... jsem holt pocitala s tim, ze honorar prijde driv, no... tak mam ted jeste ke vsemu vycitky svedomi, ze jsem nemusela utracet... ale to uz bych se uplne zblaznila. Vim, ze ty penize mam vydelane a jen musi dorazit, tak snad uz se uraci. 🙂

nessik
21. bře 2014

@cabalkova ale vždyť jsi jenom člověk. taky sis musela udělat radost, nemůžeš jenom dřít a držet rodinu, jsi těhotná, naopak by tě měli všichni šetřit a obletovat. Moc doufám, že peníze přijdou, ať máš klid.
Já bych ti klidně věcičky na miminko vyprala a vyžehlila, aby sis odpočinula a nemusela to dělat ale asi jsi z jiného koutu republiky...beztak region Praha, ne?

cabalkova
21. bře 2014

@nessik Nessicku, ty jsi zlato, ja ty vecicky nejak zvladnu, uz se na to tesim. Ted jsem povesila jedno nase pradlo a pustila v pracce cistici cyklus, aby byla vyblejskana, a zitra uz tam snad hodim prvni varku a aspon ji vyperu, kdyz uz nevyzehlim. Bydlime na Brdech, kousek od Karlstejna...

nessik
21. bře 2014

@cabalkova já si to myslela, já jsem z Moravy 🙂

cabalkova
21. bře 2014

@nessik No jo, to je na piglovani hadriku trochu z ruky. 🙂

nessik
21. bře 2014

@cabalkova no, to jo, kdybys bydlela blíž, taky bych pro ně zajela, ale 300 km je celkem dálka 😉

bibianca
21. bře 2014

@cabalkova Nj, ale pořád nechápu co tam děláš s těmi seriály.. To jako maluješ nebo točíš nebo střiháš nebo co?? Vůbec si to nedovedu představit jakou činnost vlastně děláš? 😉

cabalkova
21. bře 2014

@bibianca Prekladam. 🙂

cabalkova
21. bře 2014

@nessik Leda bych ti to poslala kuryrem. 🙂

nessik
21. bře 2014

@cabalkova Klárko, klidně pošli, ráda to udělám. Musím valit do práce, tak se opatruj a pokud možno odpočívej.

cabalkova
21. bře 2014

@nessik
@petulaho Holky, jupí, prave mi na ucet dopadlo sestadvacet klacku... jestli jste slysely ranu, tak to mi spadl kamen ze srdce. 🙂 Obri. 🙂

nessik
21. bře 2014

@cabalkova no super, obr šutr jsem slyšela až sem. Ty to oslav 😉 , já už konečně valím do práce 😝

cabalkova
21. bře 2014

@nessik Tak at ti to odsejpa, ja za chvili frcim pro Tondaka do skolky, ale uz se mi bude delat o poznani lip. 🙂

terite
21. bře 2014

@pisisvori Díky, jojo asi nevydržím a pochlubím se nahlas 😀 Já takhle otálím kvůli bráchovi a švagrové. Oni byli u obou dětí takoví zodpovědní a řekli nám to vždycky až někdy po 15tt.

terite
21. bře 2014

@cabalkova Teda smekám. Jsi šikovná a takhle makat v poslední fázi těhotenství, to chce i odvahu. Tleskám a jsem ráda, že penízky dorazily a máš klídek. Tak to byste si s Toníčkem alespoň procházku zasloužili teďka. My máme krásně a u vás myslím taky tak bude.

cabalkova
21. bře 2014

@terite U nas je dneska naprosto nadherne! Tondak ted spi, tak jeste neco popracuju a pak spolu vyrazime na chalupu k nasim, je to kousek, nejakych patnact kilaku, prijede tam v podvecer bracha se synovcem, tak si opeceme burtiky a aspon nam vecer lip utece, kdyz budeme bez taty. 🙂 No ulevilo se mi, s tema prachama, to ti musm priznat, hned mi to vsechno prijde snesitelnejsi a zvladnutelnejsi. 🙂

petulaho
21. bře 2014

@cabalkova nádhera,moc gratuluji🙂taky by se mi takový penízky líbily🙂

cabalkova
21. bře 2014

@petulaho No ono se to zase rychle rozpusti na poplatky a vsechno mozne, ale hlavne ze se tim splachnul ten nedoplatek hypoteky a nemusim pred vikendem resit, jestli koupim rohlik nebo jogurt. 🙂

dorabell
21. bře 2014

@cabalkova moc na tebe myslím....a soucítím s tebou.....ale neboj, teď už bude jenom krásné počasí, sluníčko tě pořádně dobije energií, miminko je na cestě a práci zvládneš 😉 ber to tak, že teď je to sice hektické, ale ještě chvilku a vše se ti zvolní a budeš mít více času pro sebe a pro malé!!!!! 🙂

dorabell
21. bře 2014

@nessik je to na palici ☹ ale jsme holky šikovné, tak to nějak zvládneme!!! snad to co nevidět přijde. Buď budeš mít dvě čárky, nebo ti přijde MS a hurá do dalšího snažení 😉

dorabell
21. bře 2014

@kifsepixam tak ti povím, že to je přesně to co potřebuješ, že? Neposlouchej maminu, zbytečně se nestresuj. V manželovi máš obrovskou podporu a miminko má určitě sílu všechno zvládnout, uvidíš. Wahl ti to přepověděla, tak jí věř 😉

tsterinka
21. bře 2014

Holky muže mi kontryhel nějak ovlivnit ovu,někde tady na nějaký diskuzi (už nevim kde to bylo) psala holčina že po kontryhelu přestala ovulovat,že je to blbost?Už mi hrabe,ovu test dopoledne negativní,se zbláznim ☹ udělám ho ještě večer.Taky jsem četla o drnku obecném,urychluje ovu,ale při pití se mi zvedá žaludek 😝

bibianca
21. bře 2014

@tsterinka Ahoj já si myslím, že je to blbost, taky jsem dnes vypila šálek kontryhele... Drnek Obecný urychluje ovu? A k čemu je to dobrý? Když je ovu delší, tak je větší pravděpodobnost ne?

tsterinka
21. bře 2014

@bibianca promin,blbě jsem to napsala,třeba když má někdo ovu později než v půlce cyklu,tak jí posuvá.Já minulý měsíc měla ovu 20 DC a ms přišla už 28 DC,snaženíčko bylo kolem ovu,ale bylo to k ničemu když přišla MS tak brzo ☹