Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

a.j.a.
5. čer 2010

Jee, Beverly Hills, to už jsem neviděla sto let 🙂 taky jsem je na netu našla a říkala si, že bych se někdy mohla mrknout 🙂

jane84
5. čer 2010

ahoj holky, Gamb jen mě tak napadlo, říkala jsi, že jsi možná měla ovulku, nemohla bys být těhu?

adela27
5. čer 2010

A myslíte, že mě vezmou na pohotovost, když nemám žádné bolesti? ten výtok je tmavo žlutý, až nahnědlý, nevím jak to popsat. Mám špatnou zkušenost s pohotovostí tady u nás v KV, minule jsem tam čekala 4 hodiny, než mě vzali!!! Bojím se, že mě odpálkují ať si zajdu v pondělí ke své doktorce, ale u té jsem už byla během 3 týdnů dvakrát a nevypadá nadšeně, když tam jdu, jeden pátek mi řekla, že jsem potratila a druhý pátek mi řekla, že je to v poho a mimi roste!!! nemám k ní důvěru, takže zvažuju přestup. na KO mám jít 28.6. tedy v 10 tt, ale když se stalo tohle,,, fakt nevím co teď. čtu o potratech, jak se krvácí a jsou bolesti...(((.

fram
5. čer 2010

adel, odpálkovat tě snad ani nemůžou ?! 😠 Od toho tam jsou, aby se o tebe postarali! Je teprve sobota, představ si ty nervy do pondělí! Jeď na tu pohotovost (jen pro jistotu, abys nic nezanedbala), je jasný, že se ti nechce, ale myslím, že tě tam uklidní. Držím palce, ať je vše v pořádku a dej vědět.

jane84
5. čer 2010

adel na tu pohotovost určitě zajdi. že se na tebe doktorka dívá na to se vykašli. Jde o zdraví tvé a dítěte. Když já potratila v 6 tt, jen jsem lehce špinila a neměla žádné bolesti. Nenech se na pohotovosti vykolejit a vyhnat. Jsou POVINNI tě vyšetřit

fram
5. čer 2010

adel, ještě poznámka - v začátku těhu špiní spousta holek a vůbec nic to neznamená, každopádně by to ale měl dr. vidět. Už proto , že takovej nervák mimískovi taky zrovna nesvědčí. Drž se.

fram
5. čer 2010

jane, ahoj 🙂 , už jsi zregenerovala po náročném týdnu 😀 ?

jane84
5. čer 2010

fram ahoj. trochu mě bolí v krku, ale aspoň jsem to dospala 🙂 vyprala tu haldu prádla, co jsem dovezla a našla doma po příteli 😉 ale musela jsem se dnes začít učit na další zkoušku

herbie
5. čer 2010

ahoj jane takze bylo dobre hlavne ze jsi uz doma no adel upaluj na tu pohotovost nic nezanedbej i kdyz te tam nechaj cekat 4 hod kvuli mimisovi musis 😉

gambrinuska
5. čer 2010

Holky dík za rady 😉 ☹
sexík snad zkusim zítra mam furt noční a manža hafo práce tak se ani nevidíme, tak snad zítra ☹
taky mě to napadlo jane84,ale test byl lpředevčírem negativní ☹ , chjooo 🙄
já taky dneska trochu uklízela, ale je to furt dokola, tak hodně štěstí na zkoušku 😉

herbie
6. čer 2010

holky tak jsem si dneska udelala ovu test jelikoz ma odedneska ovulka prijit a bolelo me bricho a muj nejlepsi digi test mi ukazal silne // a krasnyho smajlika coz znamena ze ovuluju juuupppiii mam radost takze jsem na vecer pripravena kez by to vyslo holky uz chci bejt tehu a zitra ma milacek narozeniny 😀

natulaaa
6. čer 2010

Dobré ránko holky,dneska bude zase určitě krásně,tak se jdu opalovat 😵 😵 ,Herbi tak super,dneska na to musíte vlítnout 😵
Gam víš tak nějak přibližně,kdy si měla ovulku?

fram
6. čer 2010

ahoj holky,
herbie, přeju úspěšné snažení 😉
Asi dnes taky udělám opalovačku, jako natul, a moc se na to válení těším 🙂
všem krásný den

adela27
6. čer 2010

Děkuji moc všem za pomoc, ještě k tomu všemu nervování mi mojemilovaná kočička dneska donesla domu živou myš, já doma jak naschvál sama, tep jsem měla 220! museli jí vyhnat prarodiče ven, chudáci, sami se jí báli. teď mě to břicho fakt tlačí a ještě jsem vytřela tmavý hlen, to mám vždy když jsem rozrušená a nebo déle chodím. Ach jo, jak kdyby toho bylo málo. Asi si tam sjedu, sice už se psychicky připravuju, jak budou nepříjemní, ale malá naděje tam je, že třeba nááhodou mě překvapí. děkuji pa.

natulaaa
6. čer 2010

del tak to mi udělala naše kočka taky v létě,ale měla ji v hubě a když jsem zařvala,tak s ní vyběhla ven,ale kdyby mi ji pustila,tak by bylo asi po mě 😵 😵 .adel jed a dej nám pak vědet,ale myslím,že to bude ok 😉

adela27
6. čer 2010

ano dám.. 🙂

silvidee
6. čer 2010

Ahojky všem🙂

silvidee
6. čer 2010

adela: Adel ty jsi z K. Varů? Já taky, pohotovost je tady příšerná, ale být tebou radši bych tam jela, jsoi tam nepříjemný akorát sestry. A co máš za doktorku?

adela27
6. čer 2010

silvidee: ano, jsem z KV...minule jsem tam byla 4 hod, než mě uráčili vzít, ale to nebylo kvůli těhu. Ano nevím, kde tam je gynekoligická pohotovost...☹(. doktorku mám Polomisovou 😒

silvidee
6. čer 2010

adela: pohotovost je v prvním patrř, jak jsou porodní sály, musíš tam na setru zazvonit, je tam jeden zvonek do 20tt, a druhý po 20tt. Já měla Čejkovou,ale odešla jsem od ní, mám ted Koprnickou🙂 Hlavně se ničeho neboj a radši si tam zajed, je tam jedna mladá doktorka, jmenuje se Janová, je skvělá a hodně hrozná, ale doktorů je tam víc, střídají se, já měla to štěstí, že tam byla ona, jinak sestrea byl nepříjemná, na to, že to je ženská tak fakt kráva, ale já jsem držka, tak jsem jí hned setřela, že kdyby to nebylo akutní, tak tam nejsem a stejně ti tvoje doktorka řekne, kdyby něco, tak jedte do nemocnice, tak co.

natulaaa
6. čer 2010

Holky to tam máte fakt tak strašné,tak já na Opavskou porodnici nemužu říct ani slovo,strašné příjemné sestřičky i doktoři,aspon jsem teda zatím na nějaké špatné nenarazila 😒

jane84
6. čer 2010

ahoj holky, u nás takhle funguje zubařské středisko. Sestra tam ve dveřích přítelovi řekla, že jestli ho to nebolí dva týdny tak, že by mlátil hlavou do zdi, tak tam nemá co dělat. Jako chápu, že každej občas může ujet, ale stávat by se to nemělo nebo aspoň opakovat

natulaaa
6. čer 2010

Jani to si děláš prdel,ale ono možná kdyby jsme si začali víc stěžovat na takové mury,tak myslím,že by se tam dlouho neohřály,ale člověk ,je zaprvé rád,že to má za sebou a sere na nějaké stížnosti,já to chápu,taky bych to asi neudělala ale na druhou stranu,kdyby jsme si fakt otevřeli hubu i my,tak by to bylo možná jiné 😒 ,protože ony se někdy chovají,jako by byly ředitelkou nemocnice 😠 ,mě se to naštěstí ještě nestalo,ale z vyprávění 😒

breberuska
6. čer 2010

Ahoj holky, přeju pěknou neděli!
herbi, grauluju k ovulce, ať se večer dneska vydaří 😉 !!
my jsme byli včera na svatbě, bylo to docela fajn, jen jsem se během obřadu spálila a večer trpěla jak Hus, tak se dnes mažu panthenolem o 106 - to slunko je jakési silné, pár minut a člověk je jak rak!

s tou pohotovostí v KV je to síla, u nás je to naštěstí v pohodě...a i můj doktor mi vždycky říká, kdyby něco, přijďte hned do nemocnice.

adela27
6. čer 2010

silvidee: tak jasný, žekdyž člověk nemusí, tak nejde, ale byla jsem na pohotovosti v KV celkem 3x a pokaždé dlouhé čekání, neochota a šlo vidět, že se jim nehce makat prostě. Minule jsem to málem vzdala, ale manžel se nedal, když už jsme tady tak nás vezmou třeba i ve tři ráno!! no čekali jsme od 18 a ve 22 nás vzali a byla jsem za 15 minut hotová. Hrůza. Teď je dole čisto jako nikdy. To tělo si se mnou dobře hraje. Takhle zmatená jsem ještě nebyla.

fram
6. čer 2010

adel, jestli máš gyndr., které příliš nevěříš, není lepší přeci jen zajet na tu pohotovost? I kdyby byli protivný, odborně na tom třeba budou lépe než tvoje dr. Když půjdeš k té své zítra a ona ti poví, že je vše v pořádku, budeš si tím jistá a uklidní tě? Jak jsi tady psala, že ti řekla , že těhu je zamlklé a druhý den už bylo vše jinak .....

kasperli
6. čer 2010
herbie
6. čer 2010

ahoj holcicky tak vcera vecer snazenicko bylo tak kez by z toho neco bylo nejradsi bych pojistila jeste dneska vecer tak uvidime holky tady jsou doktori taky nektery na hovno podle toho kam a ke komu jdete jak jsem zacla krvacet pri mojim prvnim tehotenstvi tak jsem jela na pohotovost a byla jsem tam 8 hodin necistili me nic vycistila jsem se sama ale jenom ultrazvuk a cekani to bylo nekonecny a pak se me ve finale doktor nejakej zeptal jestli jsem opravdu byla tehotna pak zjistilili moje hcg a uverili protoze z ultrazvuku uz neslo nic videt jak jsem krvacela tak mimis uz tam nebyl asi noooo hruza fuj uz o tom prestanem psat holky ted uz jenom to dobry jo tak vam preju krasnej vecer pa 😉

kasperli
6. čer 2010

vidííte jak na mě půůsobííííte

fram
6. čer 2010

herbie, radši to ještě dnes pojistěte, ať je to tutovka 😀
kasperli, ten ovulační mikroskop vypadá dobře 😕