Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

fram
11. čer 2010

ahoj holky,
taky jsem upečená za živa 😀
breber, manža je vtipálek 😀 Červenec je krásnej měsíc na plození, tak věřím, že se vám zadaří
Já jsem tááák ráda, že je víkend a zítra má být "jen" 25st., to je akorát

natulaaa
11. čer 2010

Breber já mám doma taky srandistu a je to super,než nějakého mrzouta 😀
Marti no ono se to fakt dělá bez umrtvení,píšu si s holkama UNICA BRNO ,tak je to bohužel tak 😵 ,je to prý to nejbolestivější,co nás čeká,ale je to prý vteřina,tak snad to vydržím,vydrželi i jiní a navíc si říkám,kdoví jestli mi to třeba budou dělat,když už jsem těhu byla a i na revizi a vše jde přes čípek,ty holky totiž nebyly těhu,tak kdoví,no v uterý vše zjistím 😵
Přijela jsem z porodnice,byla jsem za primářem pro zprávy,které musíme brát s sebou,on je zlatý,na tu folikulometrii mužu chodit k němu a on se bude s Brnem domlouvat telefonicky,takže tam aspon nebudu muset tolik krát jet 😵 ,mám mu dát vědet,jak jsme dopadli,jde vidět,že má zájem nám pomoct a to mě fakt těší 😵 😵

martasl
11. čer 2010

natul-.tak to je fajn,že se to všechno konečně začalo hýbat a výsledky se dostaví,neboj 😉

breberuska
11. čer 2010

jasně, holky, je lepší mít srandistu, aspoň je život veselejší🙂
natu, to je fajn, teď vám to začne rychle utíket a než se naděješ, bude TO tu 😉

gambrinuska
11. čer 2010

Ahojky holky, to vedro 😝 ale lepší než ty zimy 😅
Natu tak to máš dobrý, já mam CAR jen přes půl města tak to jde, jsem tam vždycky jen mžik, tak bych nechtěla dojíždět
Dneska jsem tam byla, nabrali mě krev na HCG-negativní, ale s tim se počítalo, jen pro jistotu 😖 sestřička mi propíchla žílu tak mam pěknou modřinu 🙄 a dostala jsem dvojitou vyvolávačku, tak snad se zas bude něco dít 😅 nejhorší je to neustálé čekání na něco 🙄

gambrinuska
11. čer 2010

Taky mam srandistu, zaplať pánbů za něj, nevim jak bych to bez něj všechno zvládla 😅

natulaaa
11. čer 2010

Gam tak to máš super,já jsem z opavy a jedu až do Brna,což je asi 170km 😒 ,ale díkybohu po dálnici,tak to snad zvládnem 😵
Gam ty si slyšela ,že u umělého se zkouší pruchodnost čípku?prý fest bolestivý zákrok 😠 😠 ,to nemuže jít nic lehce 😠 😠

leheckova
autor
11. čer 2010

ahoj holky

silvidee
11. čer 2010

ahojky všem🙂

natulaaa
11. čer 2010

Ajojte 🙂 ,tak mi se blíží ovu,strašně mě píchalo na veječníku a tak jsem hodku nepila a zkusila testík a už je celkem pěkný,ještě ne pozitivní,ale zitra nebo v neděli bude 100%,tak je fajn,že je víkend,to nebude manža unavený 😵

natulaaa
12. čer 2010

Dobré ránko holky,dneska máme zase na padnutí 😝 😝 😝 😝 ,za chvílí zavírám všechny okna a zatahuju co se dá 😵 😵

natulaaa
12. čer 2010

😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕
Já mám ovulacíííííí 😵 😵 😵 😵 😵 😵

jahudka80
12. čer 2010

🙂 natul supééééér , já ani nevím ale měla by být takřka na stejno jako ty, tak uvidíme 🙂 venku je dusno, fuj je mi úplně blbě. Horší je že mi zas po pobytu na zahradě propuká alergie ☹ a nevydržela jsem to a vzala si prášek 😢 a ten bych neměla když chci otěhotnět. 😒

breberuska
12. čer 2010

ahoj holky! to je zese vedro!

natu, moc gratuluju k ovulaci 😀 😉 !!!! tak ne, že budeš sedět celý víkend u počítače, pěkně se věnuj manžovi 😀 😀 😀

natulaaa
12. čer 2010

Holky já dneska uklidila celý byt,manža dělá venku plot a my tu máme takové dusno,že mě rozbolela hlava 🙄 ,musela jsem si vzít ibalgin a ted jsem asi pul hodky mluvila s kámoškou,my si denně volali,ona mě má v přátelích,tak jsme protrindali hodiny a chuděrka rodí,už týden přenáší ,tak ji to vyvolávali a tak mi zavolala,každou chvilku ji začínaly kontrakce,tak ji dělalo dobře,že není sama,chlapa má strašného vola,tak tam ještě nebyl,tak jsme kecaly,vždycky mi zahlásila,že už to naní zase jde 😵 😵 ,jej strašně na ní myslím 😵 doufám,že ji to dobře dopadne,nemuže chodit,je napojená,malý měl nějaký menší problémek,tak proto,,volali i primáře,nějaká mladá paní dr potřebovala poradit,tak to mě zase přesvědčilo o tom,že jsem ráda,že chodím k prim a že si u něj zaplatím na celé těhu nadstandart a to mám i s tím,že mě bude na zavolání rodit on,
Breber my už máme navěnováno až až,však kukni graf 😵 😵 ,tak dneska už dáme pauzičku,ale zítra na to vlítnem 😵

fram
12. čer 2010

ahoj holky,
ovulační královna natul opět ovuluje 😀 To je super, zvláště, když vám už teď nic nebrání ve snažilkování. Tak držím pěsti, a kdyby to nedopadlo, tak určitě vyjde v CARu.
jahudka, jsi si jistá, že při těhotnění nemůžeš léky na alergii? Mám pocit, že se to tu už někdy řešilo a připadá mi divný, že bys při snažení musela nechávat alergii bez léčby. Zeptej se MUDr. Kouckého na porodnice.cz - je to úžasná poradna.

gambrinuska
12. čer 2010

Ahoj holky 😉
Fram vystihla jsi to natu je opravdu ovulační královna 😀 😀 😀 já to mam max 1 a to ještě mizerně a ta 3krát 😅 🙄
Natu o té průchodnosti čípku slyšim poprvý, když jsem byla na inseminaci tak to při zavádění trochu bolelo, že jsem ho měla dost zavřenej, ale jinak nic 😕 😕

fram
12. čer 2010

Kdepak jste všechny? U nás bylo dnes ještě nádherně, ale už je zataženo a vypadá to, že se něco žene. Aspoň pořádně vyvětráme. 🙂
Začala jsem špinit, myslím, že v pondělí nebo v úterý mrcha dorazí ☹ Skoro jsem to obrečela. Vím, že špinění může znamenat i těhu, ale já už hodila flintu do obilí a čekám na ms 😢

herbie
12. čer 2010

ahoj holky fram nehazej jeste z toho neco muze bejt ale znam to taky jsem takova a uz radsi nepocitam s nicim 🙄 natul ovulacni kralovna tak to je dobry 😉 super tak sup sup at zahlasis // co nejdriv jinak pocasi tu mame dneska na prd je zatazeno a tak chladno posledni tyden je na prd ale nevadi tady toho slunicka je fakt moc takze nejakej tem mracek vubec nevadi uz se mi to krati holky za par a jsem v cesku...... 😉

fram
12. čer 2010

herbie, jsem v poslední době hrozná, pár dní po ovulce plná nadějí, pak mě to přejde a už jen rezignovaně čekám na ms 😒

herbie
12. čer 2010

ja jsem to sami fram porad na neco cekam tak si rikam, ze je lepsi moc na to nemyslet asi a nechat to bejt ono si to mimco k nam cestu najde samo 😉

breberuska
12. čer 2010

holky u nás už začíná krápat 😉
fram, nevzdávej to. já vím, že to čekání je na prd ☹
herbie, abys nepřijela do deště, prý se to teplíčko má zase pokazit 😖

jahudka80
12. čer 2010

fram: neboj dočkáš se i ty i ostatní našeho štěstíčka, jsem na tom podobně jako ty.A na ty léky se zeptám v pondělí Dr. přeci jen ví když už mě léčí tak dlouho.
Pádím do sprchy a pak hurá na manžela viď naty 😀 😀 😀 ovu se nesmí propásnout 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

gambrinuska
12. čer 2010

fram tak tu mrchu pošli mně, já už po ní snad i toužim 🙄

natulaaa
12. čer 2010

Hej já vám dám ovulační královna 😀 😀 😀 😀 ,My se ted vrátili z opekačky,chtěli jsme se po cestě stavit na nějaké polní cestičce,že to zkusíme jako za mlada,ale volala mi ta kamoška že už porodila,tak nakonec rodila 8hodin,prý katastrofa,ale na to brzo zapomene 😵 ,malý měl dvakrát omotanou pupeční šnuru,ale nakonec to zvládli 😵 jsem za ní fakt štastná,protože ji mám ráda,je to taková kámoška co vyslechne mě a já jí,když máme problémy a bulíme 😵
Jinak jsem udělala ještě jeden ovu testík a už slábne 😕 😕 ,tak vrchol byl v noci a ráno,tak to jsme se trefili na 100%,no a ted jen čekat,jak jsem dneska už psala,mají už poslední šanci mé pohlavní orgány 😀 😀 ,popravdě s tím moc nepočítám ale aspon si řeknu,že jsme to ještě zkusili 😝
Tak dobrou noc 🙂

Jahudko no to si piš 😀 😀 😀 😀

natulaaa
12. čer 2010

Gam já ti pošlu ty moje,ale až za 14 dní,nevadí? 😀 😀 😀

gambrinuska
12. čer 2010

Vadí včera už bylo pozdě ☹

herbie
12. čer 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

natulaaa
12. čer 2010

Gam a tak přišli ti na něco,že co se děje,ty si už někdy v minulosti mívala problémy s MS?nebo to je prvně?

herbie
13. čer 2010

dobre ranko holky jak se mate? ja dobre mame tu ted milacka synovce je zlatej je mu uz 19 ale je super akorat jsme dojedli veceri tak ho povezem domu za chvili....dneska me trochu boli bricho jak na ms ale mam to dostat az pristi nedeli nebo pondeli?? tak nevim co je to a nic jsem nejedla snad spatnyho jo spenat akorat hmmm tak nevim......co ty natul byl sexicek? 😎