Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

julie123
3. črc 2010

@fram dekuji, neni silne, to bylo hlavne 3-5 den, ted je uz slabe ale stale krvacim. Mivate nekdo treba tak dlouhou ms? Stale se snazim doufat ze je to proste jen dlouha ms 😅

natulaaa
3. črc 2010

Dobré ránko holky,dneska bude zase pařák 😝 😝 😝 ,u mě už ta viroza asi končí,už mi je líp ,už mě nebolí celé tělo,ale ještě jsem raději doma,na sluníčko raději néé ještě,to mám strach
Juli já u první porevizní krvácela právě mín a u druhé jsem to měla strašně silné ,uplné kusy,ale trvala normálně 5 dní,s tímhle fakt nevím,9 dní je dost,já bych do porodnice aspon zavolala,ale když zase říkáš,že je to lehké krvácení 😒 😒 ,tý jo fakt nevím

jahudka80
3. črc 2010

@angelina987 z toho si nic nedělej já jsem taky naplácaná, a včera jsem sežrala půl pytlíku gum. medvídků , manža už na mě tak koukal jak žeru a, že když nadávám, že jsem tlustá, že bych neměla jíst ty medvídky 😀 😀 😀 vše mi je těsné a to ještě ani nejsem těhu 😀 😀 😀 a tojsem si říkala jak krásně do drhuhého těhu zhubnu 😀 😀 😀 , nezhubnu hold pak to budu muset zvládnou s 2 dětmi lítat a nežrat 😉

jahudka80
3. črc 2010

@angelina987 jo to dělají ty vedra a hormony, třeba se ti teď drží víc voda v těle, fakt se na to vyprdni 🙂 buď štastá , že tam dole je malilinkej mimísek 😵 juuu co já bych za to dala když bych už také byla 😉 neboj bude líp, vůbec si neber narážky na váhu kor když oni neví že jsi těh. buď šťastná a řekla bych ještě no a tak jsem manželovi se to líbí 😀

jahudka80
3. črc 2010

@fram tak to je dobré já odepisuji hned co si přečtu a nedočetla jsem to a ty jsi angelince napsala v podstatě to samé co já 😀 😀 😀

jahudka80
3. črc 2010

@jane84 o plavkách mi ani nemluv dnes máme jít ke známejm na zahradu budou tam ještě jejich známí budem slavit narozky, vedro jako prase a já nevím v čem mám jít ☹ a plavky 😀 😀 😀 tak ty rači nechám doma ať se jim neudělá šoufl 😀 😀 😀 😀

angelina987
3. črc 2010

Holky všem děkuju za podporu a užívejte si sluníčka, já vařím a po obědě se plácnu do bazénu, protože nic jiného se stejně v takovém vedru nedá dělat 😀

breberuska
3. črc 2010

Ahoj holky!

natu, to je fajn, že ti je už líp,a le stejně ještě odpočívej, ať jsi jak rybička🙂Angel, to je jasné, to dělá to vedro, vůbec si to nezabírej...teď i když máš něco "na víc", tak je to krásné!!! Julie, já bych asi taky zeptala Dr, je to už docela dlouho...a nebo zkus popíjet kontryhel, mně vždycky krvácení hodně zeslabil.

my máme doma dneska den blbec, na co jsme šáhli, to se nám pos....takže asi někam vypadneme ven, doma se nic dělat nedaří ☹

jo a jinak hlásím 1 DC, úplně to mám chuť slavit, neboť se oficiálně po MS začínáme snažit....taková blbost, a jak to člověkovi udělá radost🙂

martasl
3. črc 2010

breber-tak konečně ms dorazila a hurá na snažení.tak ať to co nejdřív vyjde!!

lichtakova
3. črc 2010

Ahoj holky, zdravím vás při parném a hlavně prodlouženém víkendu.
Breber, tak super, držím pěsti, ať to klapně co nejdřív 😉

veraakubik
3. črc 2010

Ahojky holky,jsem tady nova a tak se jdu taky vypsat..Mam doa dve krasne zdrave deticky,ale ted jsme zatouzily po 3 ditku..Minuly mesic jsem vysadila HA a pak jsme si udelali peknej vecer a ja pak tupe zirala na tehu testik-dve carky-jak je mozne,ze se to takhle rychle povedlo..Byla jsem stastna,ale moje stesti mi dlouho nevydrzelo-vcera rano jsem zacla krvacet-presne tyden po ocekavane MS..Hned jsem sla k mudre a ta me rovnou poslala do nemocnice-tak mi nejaka mlada doktorka vysetrila a rekla,ze uz to neni tehotestvi a budu muset na vyskrab a hned vyplnila papiry pro hospitalizaci..Cekala jsem dlouhy 2 a pul hodiny na vysledky krve a vyjadreni pana primare,kterej sam nevi-zda jsem tehu a mam ,,jen,, menstruaci,nebo je to potrat a deloha se cisti..Tehu test vysel neco 12 a jinak pry je 1 cela 1,nebo co,ale nerekl nic vic a propustil me domu a stim,ze na vyskrab to zatim neni-ze treba k nemu dojde az pujdu na kontrolu (7.7),ale ze to muze byt dobry,tak jsem zvedava..Mozna bych vam ela napsat,ze nez se narodil prvni syn,ze jsem pred tim 2x potratila,kdyz jsem cekala malyho,tak jsem lezela v nemocnici v 7tt kvuli krvaceni a hematonu a pak prislo tehu s malou-na prvni pokus,bez problemu zakoncenym snadnym a rychlym porodem a ted tohle..Kdyz jsem se ptala mudry,tak rikala,ze ted uz by melo byt vse v poradku a zase neni,takkze si ted kladu stejnou otazku jako vtesina vas,ktere taky potratily-proc zrovna ja?!Snad se na nas usmeje stesti..Vam vsem drzim palecky..

lichtakova
3. črc 2010

veru, to víš, že jo, všecky doufáme, že to bude brzo a vše v pořádku, ty tady budeš přeborník, dvě dítka žádná nemá 🙂

martasl
3. črc 2010

ahoj veru.to přebolí,uvidíš.a jak koukám,tak s otěhotněním problém nemáš,tak se brzo zadaří a miminka se konečně dočkáte.

licht-já mám taky dvě děti 🙂 sice už trošku odrostlejší a s pěknou pubertou.

breberuska
3. črc 2010

Veru, neboj, bude líp...vítej mezi námi, určitě ti tu bude aspoň občas veseleji. Každá víme, jak se cítíš...odpověď na otázku proč se hledá těžko, někdo má to štěstí a najde ji, ale většina z nás ne...Objdnali tě spoň na nějaké další testy a nebo genetiku?
marti, co ovu test dneska? 😉

lichtakova
3. črc 2010

@martasl jéje, tak to pardon 🙂 , já vás tak ještě dobře neznám 😕 😅 🙂

fram
3. črc 2010

@jahudka80 my jdem zítra na prase k příbuzným, bude tam i bazén, ale plavky si já v žádným případě nevezmu, bych se hanbou propadla, to se radši přežeru do bezvědomí 😀 😀
@veraakubik teda ty toho máš taky hodně za sebou ☹ doufám, že příště už se zadaří a bude vše bez problémů
@breberuska tak jupíí, můžete na to vlítnout, jak taková mrcha dokáže potěšit,viď? 😀 Ale hlavně, aby ta další už nedorazila
@martasl jak vypadá tvůj ovu testík?

breberuska
3. črc 2010

Fram, taky že vlítnem a doufám, že bude poslední🙂 my jedem zase na zahradní akci s opékáním a bazénem v pondělí a já ty plavky taky neberu 😀

breberuska
3. črc 2010

Liptonek (26let, SP12/2009 Femibion)..................................................................8.4.//
petra.vavra(30let, MA 3/2010 Femibion,kys.listová)...............................................................30.4. //
kopretina82(28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel)...................................................................5.5.//
http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan )..................................................................... 24.5.//
leheckova(31let, MA 12/2009 kys.listová) ...................................................................................21.6. //
http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova
angelina987(27let, MA 03/2010,listovka calibrum babyplan).............................................................23.6. //

mircisek(30let,MA 11/2009,5/2010,kontryhel)....................................................................................36DC
el29(31let,MA1/2010,kys.listová).................................................................................................. 25DC
jane 84(26let,SP 8/2009kontryhel,kys.listová)......................................................................................21DC
fram(35let, MA 2/2010,Femibion).......................................................................................................20DC
vendulak(22let, MA 4/2010, Letrox50, Elevit Pronatal,čaj vitality a plodnosti)...................................... 20DC
http://www.fertilityfriend.com/home/vendulak
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 femibion,kontryhel,železo)..........................................................19DC
gambrinuska (28let, MA11/2009,calibrum babyplan,puregon) ..............................................................18DC
mikkisek( 29let,MA 3/2010, kontryhel,kys.listová vit.E)......................................................................14DC
martasl(34let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan)..................................................................14DC
hadonoshka(42let,MA 12/2009 clostilbelgyt).....................................................................................13DC
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.).................................................................................................10DC
natulaa(28let, MA 10/2009 kontryhel,vit.calibrum babyplan) ...............................................................7DC
http://www.fertilityfriend.com/home/2c513a
jahudka80(30let,kys.listová)...............................................................................................................4DC
http://www.fertilityfriend.com/home/2f814a
endie(23let, MA 3/2010)...............................................................................................................4DC
breberuska (27 let,VP 5/2010,kontryhel,mamavit,femigard).............................................................1DC

fram
3. črc 2010

@breberuska já si chtěla koupit nový plavky a při zkoušení jsem se málem zhroutila 😀 takže musím otěhotnět, aby ty špeky vypadaly jako těhu břuch 😀

breberuska
3. črc 2010

fram, tak to je dobrý důvod 😉 já se celkově v plavkách nerada ukazuju a stejně si myslím, že mi ani to těhu v tomto nepomůže 😀

helcenka
3. črc 2010

Ahoj holky,
koukám, asi většina někam vyrazila.
My dneska byli na zahradě, malej se cákal v bazénku a po odpoledním spánku vyrazili na hrad na kozičky. Máme je v hradním příkopu, tak je malej s taťkou nakrmili.
Zítra vyrážíme na Helfenburk na slavnosti, tak doufám, že bouřky, které hlásí, přijdou až večer.

Jinak já kdybych se měla ukázat někde v plavkách, tak bych se asi musela hanbou propadnout. Na zahradě teda jo, ale jinak... I když jsem od ledna do května sundala 8 kilo a jsem na to řádně pyšná. A zase mě to nestálo moc úsilí. 😉

Užijte si neděli.

el29
3. črc 2010

Ahoj hlásim 1 DC. Všem,které našli // moc moc gratuluju.

natulaaa
4. črc 2010

Ahojte holky,tak u nás je dneska pod mrakem, 😕 ,no to čumím teda,
Veru vítej 😔 😔 ,a vím jak se cítíš 😔

Holky potřebujuuu raduuuu,já normálně začala jakobu slabě krvácet,ono je to něco mezi špiněním a krvácením 😕 ,já dostala ms v neděli a v uterý a středu jsem si vzala tu HAK,pak kvuli tomu odložení jsem to vysadila a středa ,čtvrtek už jen slabé špinění,takže normálka,a v čera a dneska už zase jakoby i krev,jakoby slabá ms,že by to mohly zpusobit i tydvě pilule HAK 😕 😕 😕 ,nevíte,jsem z toho dost na nervy,protože mám strach,aby se zase něco nedělo,v životě se mi to nestalo 😕

angelina987
4. črc 2010

@natulaaa Je to určitě tou HA, rozhodí ti to hormony, tak se s tím tělo musí nějak vypořádat 😉
Co vaříte? Jsem bez inspirace ☹

natulaaa
4. črc 2010

Angel ale po dvou pilulkách? 😕 😕 no snad joo,doufám,že v tom nebude nějaký jiný problém,jinak já mám kuřecí řízek a brambory

kopretina82
4. črc 2010

Nat, těžko říct...Ale zkus si zítra brnknout Dr., ten Ti poradí...😉 To je rada nad zlato, viď? 😀
Angel, já dnes dělám jen vývar, na 2. pojedem na Pernštejn-jsou tam slavnosti, tak tam jedeme mrknout 😉 Ale příští týden chci dělat peč. kuře se sl. zelím-mňam mňam, už mi tečou sliny 😉

Mmch, teď jsem četla v chytrý knížce, že mímo už má všechny orgány a nejkritičtější období je za náma, teď ještě aby ten screening a hematom byli ok. a budu totálně šťastná, teda v rámci těhulkování po potratu 😉-pořád to tak nějak beru, že dnes jsem zítra být nemusím, ale v tom mi asi rozumíte 😉
Přeju všem krásný prodloužený víkend...

natulaaa
4. črc 2010

Kopre ahojky,užijte si výlet 🙂

Jínak s tou HAK já ti nevím,jsem z toho ale špatná,na vložce ale nemám nic ale když se utírám po wc,tak je toho hafo,ještě víc jak včera ☹ ☹

angelina987
4. črc 2010

@kopretina82 ty se máš, chytrá knížka nelže, to nejhorší už máš za sebou, už aby to bylo i za mnou, užívej si volna 😉

angelina987
4. črc 2010

@natulaaa myslím, že klidně může být, uvidíš, bude to ok

natulaaa
4. črc 2010

holky tak jsem vyčetla z letáku,že cituji 😀 -u každé pilulky mužete mít během prvních měsícu užívání nepravidelné vaginální krvácení nebo špinění ,tak je asi fakt možné,že mi to tímto zablblo 😠 😠