Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

natulaaa
20. črc 2010

@a.j.a. no víš jak,já budu vděčná i za jednoho prdolku,ono dvojčátka,to už je i riskantnější,víš jak,předčasné porody a tak,ale tak uvidíme,dali jsme se na to,tak musíme bojovat 😵 😵 😵

daniela699
20. črc 2010

Veru, ja teda nevim, ale myslim, ze takhle by se kamoska chovat nemela. Prijde mi to teda docela hnusny.
Ja jsem teda neco podobnyho zazila doma, kdyz jsem videla segru, moc spolu nevychazime, tak se ptam mamky, ze jestli se mi to zda nebo je tehu a ona mi lhala ze neni. A tyden na to, mi napsala smsku! ze teda je opravdu tehu a ze prej chape jak mi je. Nechapala nic, vlastni matka, uplne jsem se slozila. Zhnusena z takovyho jednani a z toho ze ja nemam nic. To bylo tak 3 tydny od revize, tak nejak jak jsi ted ty, takze v tu dobu to jeste hodne bolelo. Takze si dokazu predstavit jaky to je a myslim, ze tohle opravdovy kamosky fakt nedelaj. 😒

daniela699
20. črc 2010

@fram, @breberuska @natulaaa - holky diky moc, budu to potrebovat. Zacalo me zase dost hodne pichat v miste kde je ta cysta, tak tam sv...a asi porad je au au, jo to bych nebyla ja, abych mela trochu stesti. Takze uz jsem smirena s tou operaci. Ale bojim se fest. Taky si rikam, konecne jsem to dostala, a ted mi to ta operace zase rozhazi a kdo vi co bude. Je to nejaky nekonecny. Taky predstava ze v lete lezim v nemocnici a pak doma a nebudu moct nic, me desi.
Natul, jak dlouho ti pak trvalo, nez jsi mohla zase trochu normalne fungovat? Taky do bricha asi napousti nejaky vzduch, takze budu mit bricho jako balon, ze jo? Ach jo. A taky jsi psala o tom gelu proti srustum, jak se to prosim te jmenuje? Ze bych si to taky nechala, at aspon eliminuju to co muzu ovlivnit.

Breberus, tak treba tvoje boleni bude to uhnizdovani. 🙂 Posledni dobou mi to prijde ze to ctu casto, tak jednou to prece musi vyjit a bude to fakt ono. 🙂 Drzim pesti. 🙂 🙂 Jsem moooc zvedava, kandidatko. 😲 🙂

a.j.a.
20. črc 2010

@natulaaa jo jo, Natul, věřím, že i jeden prďolka tě uspokojí 😵 hlavně, že bude a bude ok 😵 určitě nás v srpnu ohromíš přehlídkou dvoučárkových testů 😵 😵 😵 😵

a.j.a.
20. črc 2010

Holky utíkám spát.

Dobrou všem 😔

daniela699
20. črc 2010

Holky, tak po dlouhe dobe tu cumakuju vecer. 😀 Ale uz taky jdu hajankovat. Tak at se krasne vyspite a zdaji se vam hezke sny. Dobrou noc. 🤐

natulaaa
21. črc 2010

@daniela699 já fungovala hned odpoledne po operaci 😵 břicho jsem neměla nafoklé,ten plyn z tebe vypustí,jen mě trochu bolely ramena z toho plynu,ale pomohl ibalgin a bylo to 😉 ,no a za dva dny jsem šla domu,jizvičky mě trochu pobolívaly,ale jinak nic,já byla jen víc unavená 😉 ale sexovali jsme po 10 dnech a v poho,nic necitíš a tím,že ti to nebudou dělat přes spodek,tak ti to ani nenaruší cyklus nic,další měsic mužete snažilkovat 😵

jinak já se držíííím 😒 😒 😒 😒 😒 😒 😒

natulaaa
21. črc 2010

dani tam není šestinedělí nic,já jen dva dny špinila a konec a ms jsem ostala na den přesně,to není jako revize,to je daleko lepší 😉 protože pár dní po laparce nebudeš věde,že tě operovalli 😉 ,laparoskopie je fakt zázrak 😉

mv
21. črc 2010

Dobré ránko,
o nevhodnosti jednání některých známých jsem se včera taky přesvědčila a měla snad nejhorší den za ty 3 týdny od revize.Depka, jako trám... 😒
Pročetla jsem večer nějaká témata, že se nemusí v sexu dodržet šestinedělí, teda spíše, že málokdo to dodržel. 😉 .Na zprávě z nemocnice mám psáno bez styku 14 dní a sestra mi pak říkala o 6 nedělích.tTak co myslíte???Tenhle jeptiškovej život mě už fakt neba.
😀

jahudka80
21. črc 2010

Liptonek (26let, SP12/2009 Femibion)..................................................................8.4.//
petra.vavra(30let, MA 3/2010 Femibion,kys.listová)...............................................................30.4. //
kopretina82(28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel)...................................................................5.5.//
http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan )..................................................................... 24.5.//
leheckova(31let, MA 12/2009 kys.listová) ...................................................................................21.6. //
http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova
angelina987(27let, MA 03/2010,listovka calibrum babyplan).............................................................23.6. //
mikkisek( 29let,MA 3/2010, kontryhel,kys.listová vit.E)......................................................................už jsou //

mircisek(30let,MA 11/2009,5/2010,kontryhel)....................................................................................52DC
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 femibion,kontryhel,železo)..........................................................37DC
gambrinuska (28let, MA11/2009,calibrum babyplan,puregon) ..............................................................36DC
mikkisek( 29let,MA 3/2010, kontryhel,kys.listová vit.E)......................................................................33DC
hadonoshka(42let,MA 12/2009 clostilbelgyt).....................................................................................31DC
natulaa(28let, MA 10/2009 kontryhel,vit.calibrum babyplan) ...............................................................25DC
http://www.fertilityfriend.com/home/2c513a
jahudka80(30let,kys.listová)...............................................................................................................22DC
http://www.fertilityfriend.com/home/2f814a
endie(23let, MA 3/2010)...............................................................................................................22DC
breberuska (27 let,VP 5/2010,kontryhel,mamavit,femigard).............................................................19DC
el29(31let,MA1/2010,kys.listová).................................................................................................. 19DC
fram(35let, MA 2/2010,Femibion).......................................................................................................9DC
vendulak(22let, MA 4/2010, Letrox50,Elevit Pronatal,čaj vitality a plodnosti)........................................................9DC
http://www.fertilityfriend.com/home/vendulak
jane 84(26let,SP 8/2009kontryhel,kys.listová)..........................................................................................8DC
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.).................................................................................................8DC
helcenka (31 let, kyselina listová, MA 06/2010 ) ...................................................................................6DC
martasl(34let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan)..................................................................4DC
daniela699 (34let, MA 5/2010, a mamavit)..................................................................................3DC

jahudka80
21. črc 2010

Ahojky holky, nestihla jsem vás ještě přečíst, včera jsme byli s manžou večer pryč, teď asi pojedu s malou na zahradu, ať nesedíme doma, kdyby bylo něco špatně v tabulce tak písněte 😉

natulaaa
21. črc 2010

@jahudka80 ty máš ale taky ukááázkový graf 😉 😉 😉 ,kdy teda testneš ? 😵 😵

angelina987
21. črc 2010

Dobré ráno holky, právě jsem dojedla misku s cornflakes a poctivě vás dočítám.
@mv my jsme vydrželi opravdu cca těch 14 dní, to šestinedělí podle mě ani nejde, ale chránili jsme se, abych nedostala infekci. 😒

@jahudka80 budou // ??

@natulaaa a ty kdy bbudeš testovat královno??

Jinak v pátek ráno odjíždím na Slovensko na dámskou jízdu, jede nás na víkend sedm bab, tak se těším 😀

jahudka80
21. črc 2010

@natulaaa @angelina987 😀 😀 😀 no holky nechci vás zklamat páč sebe už jsem zklamala 😀 😀 😀 na testu nic ☹ sněhobílo

jahudka80
21. črc 2010

@natulaaa hm buď je brzo , a nebo tam spíž nic není 😒 je fakt že to mám dostat za 3-5dní tak uvidím, ale myslím , že opět nic 😠

natulaaa
21. črc 2010

@angelina987 já nevííííííííííííííííííííííím 😵 😵 😵 mám stracaaach 🙄 😀

@jahudka80 fáááákt,a kolikátkou si testovala 10,25?

jahudka80
21. črc 2010

@natulaaa GS mamatest 😒

jahudka80
21. črc 2010

@natulaaa no vidíš na konec budeš těhulinka ty 🙂 a já si budu muset hold měsíc počkat no, no kdyby měsíc 😅 ,já už měla včera blbou náladu a tak jako by mě něco říkalo ,že ať se smířím s tím, že je kámoška těhotná a já ,že hold nic , že mi nemáme v tomhle štěstí.A to ještě říká ,že je to brzo ,že to tak brzo nechtěla 😠 Natu minule byl testík taky neg. a pozitivní až 29DC tak uvidím ale spíž vím že mě čeká o víkendu mrcha 😠

meiki
21. črc 2010

@mv : taky nevim jak to vydrzet, jak jsem psala, citim se naprosto v poho a o to vic snad mam i chute. Ach jo. Mne pan doktor vysvetloval, ze by nic nemelo byt , ze je tam ranka a aby se tam nedostala zadna infekce, takze ani zadne koupani a ani tampon pri tom tydenim krvaceni - to taky byla muka s vlozkou

meiki
21. črc 2010

@jahudka80 budoutam // urco

natulaaa
21. črc 2010

@jahudka80 já se tu normálně musím řehonit 😀 😀 😀 😀 😀 ,jak my dvě furt špekulujem 😀 😀 😀 ,jahud já nebudu těhulka,podle minulého grafu,mám dostat mrchu zítra,nevím,kdy byly přesně ovule,nemužeme na 100% věřit červené čáře,je to jen program,ale já když měla poz. ovu test,tak ovulace musela být den, dva po,takže mužu být 11,12dpo,takže taky nevím,no uvidíme jak to dopadne,ale cítím,že to prostě nevyšlo,dneska mi je uplně kramovsky 😒 😉 ,já taky nesnáším to čekání,tak když už,tak at už to dostanu a hotovo a néé takové natahování 😠 😀

lucie.krajcarova
21. črc 2010

ahoj holky, včera jsme si byli do nemocnice pro zprávu a mluvila jsem s doktorem. jsem moc ráda. říkal, že miminko opravdu bylo moc nemocné.. možná by do porodu vydrželo, ale umřelo za pár dní 😔 tak jsme jen to čekání a trápení zkrátili.. navíc tam zase mají další paní na stejný výkon, je toho nějak hodně 😢 šla jsem i za psychologem a moc mi pomohl. nejdřív jsem tam brečela, ale pak jsem odcházela s malinkým úsměvem, prostě to šlo 🙂
včera jsem si koupila listovku a ještě jsem chtěla femigard, ale lékárnice to vůbec nemohla najít.. berete to někdo?

terinda
21. črc 2010

Ahoj holky, můžu se zeptat, jak dlouho po revizi se nesmí cvičit?

lucie.krajcarova
21. črc 2010

terinda, mně po potratu zkrátili šestinedělí na čtrnáct dní. takže pak cvičit začnu a budu jezdit na bruslích.

natulaaa
21. črc 2010

@terinda jej tak to já nevím,já byla po revizi dost unavená,ale asi psychicky,takže to fakt nevíím 😒 aso záleží i jak cvičit,jestli posilovat,nebo jen tak cvičit,fakt ti nevím 😒
@lucie.krajcarova tak je fajn,že se z toho dostáváš a psycholog byla dobrá volba 😉 ,já beru jen listovku s femigradem nemám zkušenost,

Tak vidím,že jsem vám oběma pomohla co? 😀 😀 😀

breberuska
21. črc 2010

hezké ráno holky!

Jahud, sněhobílo? třeba je ještě fakt brzo!

lucie, já beru femigard a jsem s ním spoko🙂 s tou zprávou jsem to měla stejné, taky se mi trochu ulevilo, když jsem to měla černé na bílém a věděla jsem, že se doktoři opravdu nespletli...člověk má pochybnosti do poslední chvíle. ale neboj, už bude jen líp!

jinak mi se sexíkem začali asi po 3 týdnech, ale taky jsme se chránili kvůli infekci, stejně jak angelina.

terinda
21. črc 2010

Holky díky, dám tomu aspoň 14 dní - až 3 týdny 😉
Chci zumbu, fitbox apod. Potřebuju vybít vztek.

breberuska
21. črc 2010

terindo, jestli jdeš na kontorlu po 14 dnech od revize, tak se raději zeptej a uvidíš. Doktor ti určitě řekne co a jak, když budeš úplně OK a bez problémů, tak to nemusí být problém.

terinda
21. črc 2010

Breber, to bude asi nejlepší 😉

veraakubik
21. črc 2010

@a.j.a. No o co hur-rekla to tomu svymu a ten ted ma strach,ze to nezvladnou a zene ji na potrat a ona nevi co ma delat-je proti potratum-to jo,ale nevi jak se rozhodnout,tak jsem ji psala,ze bych do toho urcite nesla,ze jednou toho bude litovat a ze je tolik snazilek,ktery to miminko tolik chteeji a nejde jim,to,nebo nemuzou,tak at je rada,ze bude mit deticky tri a bude mit doma veselo...Jsem se i vecer vybrecela do polstare,pak manzovi do naruce a bylo mi lip..Jsem rikala,ze bych chtela taky a ten muj tak pojd,ale jeste porad nevim-asi radeji pockam na mrsku a navic jsem prosvihla plodny dny,tak to necham asi bejt a kdyz ted pred detma jsem taky zadne plodne dny nepocitala..Nevim,ale asi pockam,abych pak nebyla zklamana..