Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

a.j.a.
30. črc 2010

@daniela699 he he, jak tak čtu, tak ty jsi lépe připravena a vybavena než naše vojenské jednotky 😀 😀 😀 to je správný přístup 😉 já už si dneska maliník taky dala. Jen do toho grepu se furt nějak nemůžu nanutit 😝 ale zítra, zítra už si ho teda dám 😝 myslím, že Natulka psala, že holky pily litr denně 😝 😝 😝

Škoda, že ti nejdou přidávat fotky. Ten slimák mohl být zajímavý 😉 bych si ho dala do alba místo čtyřlístku pro štěstí 😀 😀 😀

veraakubik
31. črc 2010

Dobre rano,tak jsem zase tady mezi vami..Nevydrzela jsem cekat na prvni ms jak mi po samovolnem potratu a samovycisteni bylo doporuceno nechala jsem se unest ve viru vasne a trochu nam to ujelo-a to mozna 2x,ale jednou si neni ani manze jist,ale po duhy to tylo jisty..Bylo to v pondeli-sakra nebo utery to bylo a druhej den me malicko bolelo bricho,ale netrvalo to dlouho a preslo to..Vcera jsem to mela dostat a jeste nic,ale nechci plasit,protoze muzu mit jen zpozdeni..Myslete na me a drzte palce..Jinak vam vsem preki hezky den!

jahudka80
31. črc 2010

Liptonek (26let, SP12/2009 Femibion)..................................................................8.4.//
petra.vavra(30let, MA 3/2010 Femibion,kys.listová)...............................................................30.4. //
kopretina82(28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel)...................................................................5.5.//
http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan )..................................................................... 24.5.//
leheckova(31let, MA 12/2009 kys.listová) ...................................................................................21.6. //
http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova
angelina987(27let, MA 03/2010,listovka calibrum babyplan).............................................................23.6. //
mikkisek( 29let,MA 3/2010, kontryhel,kys.listová vit.E)......................................................................už jsou //
breberuska (27 let,VP 5/2010,kontryhel,mamavit,femigard).............................................................26DC - 28.7.//

mircisek(30let,MA 11/2009,5/2010,kontryhel)....................................................................................62DC
gambrinuska (28let, MA11/2009,calibrum babyplan,puregon) ..............................................................46DC
hadonoshka(42let,MA 12/2009 clostilbelgyt).....................................................................................41DC
el29(31let,MA1/2010,kys.listová).................................................................................................. 29DC
fram(35let, MA 2/2010,Femibion).......................................................................................................19DC
vendulak(22let, MA 4/2010, Letrox50,Elevit Pronatal,čaj vitality a plodnosti)........................................................19DC
http://www.fertilityfriend.com/home/vendulak
jane 84(26let,SP 8/2009kontryhel,kys.listová)..........................................................................................18DC
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.).................................................................................................18DC
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 femibion,kontryhel,železo)..........................................................................17DC
helcenka (31 let, kyselina listová, MA 06/2010 ) ...................................................................................15DC
martasl(34let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan)..................................................................14DC
daniela699 (34let, MA 5/2010, a mamavit)..................................................................................13DC
http://www.fertilityfriend.com/home/2f81b4
natulaa(28let, MA 10/2009 kontryhel,vit.calibrum babyplan) ...............................................................9DC
http://www.fertilityfriend.com/home/2c513a
jahudka80 (30let, kys.listová, kontryhel, Mojžíšová)...................................................................8DC
http://www.fertilityfriend.com/home/2f814a
meiki (30let, SP 7/2010, kys.listová )...................................................................................6DC
endie(23let, MA 3/2010)................................................................................................. 3DC

jahudka80
31. črc 2010

Ahoj holky taky máte tabulku, než pojedem na výlet, jedem na Trosky- asi 😀 ať Natula zas nebrečí že se sváma nebavím, tabulak se mi rozhodila nevim proč furt jí dělám stejně a jednou za čas se takhle posune 😠 ta já se jdu nasnídat a pofrčíme.
@natulaa ty teploty mi nějak lítaj asi stresem ☹ 😒 včera mě bolela hlava a dnes taky 😠 , ale sexík byl 😅 mě by to bylo pak líto že jsem se nesnažila a promarnila šanci 😉

natulaaa
31. črc 2010

Dobré ránko holky 🙂 🙂 ,vidím,že tady se rozjíždí příprava ve velkém 😀 😀 ,AJI,Dani ,myslím tim čaje grepy a tak 😀 😉 .já vás přišla dneska jen pozdravit,jdu chystat na ten dnešek,venku prší,ale máme krytou terasu,tak snad se tam nějak poskládáme 😉 😉 ,ale už to nebude ono,tak já valím,jdu se dát dokupy nejdřív já a potom chystat stoly a jednohubky a tak 😝 ,tak papa

natulaaa
31. črc 2010

@jahudka80 užijte si toa kdy se teda vrátíš,jedete jen na jednodenní,nebo na díl?

jahudka80
31. črc 2010

@a.j.a. což o to 1L grepového pro mě žádný problém 😀 😀 😀 ale moje pleť s tím má problém jsem alergik a už teď jsem samej pupínek i bez grepu a až ho vypiju tak budu jek puberťák samej beďar 😀

Jo a ještě by mě holky zajímalo jak poznáte 😀 😀 😀 jakej je hleník , pokud nemám sexík tak je to v poho to poznám ale pak když má člověk sexík (každej večer) tak tedy jako nevím co je hleník a co je zbytek mého manži 😀 😀 😀 plodná tekutinka 😀 😀 😀

Jinak malá blbne jako vždy tak se budu modlit ať jí nic není. Ráno hulákala kočár novej deme pápá.Tak se tu mějte hezky já frčím papa 😉

jahudka80
31. črc 2010

@natulaaa večer jsem tu jako na koni, tedy už dřív odpolede ale budu péct Marušce dort tak budu v kuchyni, a ty jsi také dnešní oslavu užij 😵 my budem až zítra 😉

jahudka80
31. črc 2010

@natulaaa jé Natulííí u nás je modro a slunko, ☹ to mě mrzí že tam prší, sem to asi příjde odpol. tak proto razíme na výlet raději hned 😉 než to sem příjde od vás, a neboj třeba zas u vás bude odpol.hezky 😉

natulaaa
31. črc 2010

@jahudka80 no oni hlasí,že na severní moravě bude hnusně 😠 😠 ,joo ted je hnusně a až si začnu píchat injekce a bude mě oblívat horko,což ty injekce zpusobují,tak bude 35 při mém štěstí 😠 😠

fram
31. črc 2010

@natulaaa tak ať se oslava vydaří, u nás je od rána krásně 😕
@jahudka80 krásně si užijte výlet, a ať se ti dortík povede. A k tomu , jak poznat hleník - manža přijel po 12 dnech, se to do mě ani nevešlo 😀 😀 takže můj hleník neměl šanci 😀 😀 😀
@veraakubik třeba se zadařilo, spoustu holek otěhotnělo krátce po MA a bylo vše v pořádku

fram
31. črc 2010

@daniela699 ty ses teda poctivě pustila do přípravy na snažení, 😀 to musí vyjít, i kdyby nechtělo 😀

lucie.krajcarova
31. črc 2010

Natul, nebuď smutná.. my měli mít martínkovu oslavu taky venku.. a bylo asi 10 stupnů.. ale stejně jsme grilovali v mezičase, kdy nepršelo 😉
teda, to si užívám, že už mi skončilo šestinedělí 🙂 a manžel má ze mně radost. akorát to teda zkoušíme mimo, moc s tím zkušeností nemáme 😀

natulaaa
31. črc 2010

holky přišla jsem na vás kuknout,jsem hotová,vše přichystáno,už neprší a vykukuje sluníčko,ale furt tomu nějak nevěřím,tak jsme to raději nachystali na terasu 😉 😉 ,Ale jsem nějaká unavená 😝 😝 😝 ,už se vídím v posteli,ale snad mě to přejde,musíííííííííííííííí, 😀 😀

el29
31. črc 2010

Ahoj,hlásím 1 DC. Nedaří se a nedaří. Už nemám sílu a chuť. Nemám na to. Klidně mě můžete z tabulky vyřadit.
Čtu Vás pravidelně,ale už na to fakt nemám,vzdávam to... ☹ ☹ ☹

fram
31. črc 2010

@el29 nevzdávej to, je nás tady víc, co se nám nedaří, ale musíme věřit, nic jinýho nezbývá. Taky mám chvilky, kdy jsem na dně,ale zkoušíme dál. Drž se.

lichtakova
31. črc 2010

Ahoj holky, zdravím vás po návratu z valtic, bylo to super.
jak se vám daří? 🙂

martasl
31. črc 2010

el29,přesně jak píše fram,nevzdávej to.s frm víme o čem píšeme,věčně manželé pryč a najít tu správnou chvilku je u nás problém.taky to nemůžem vzdát,jinak bychom se mimin nedočkali.musíš věřit tomu,že to jednou vyjít musí!!!co doktor,třeba by se tomu dalo trošku pomoct.já dvě těhotenství mám přez clostylbegyt(jedno bohužel neúspěšné),ale otěhotněla jsem.

lichtakova
31. črc 2010

@martasl je to děsný, to věčný čekání, ale určitě do třetice nějakýho čápa určitě sestřelíte, uvidíš 🙂

lichtakova
31. črc 2010

@fram jakpak se máš? 🙂

fram
31. črc 2010

@lichtakova ahoj 🙂 tak to je dobře, že jste si užili dovču. My odjíždíme za týden do Beskyd a moooc se těším 🙂 🙂 Má to jen malou chybičku - v sobotu odjíždíme a v pondělí nebo úterý (středu) přijde mrcha 😒 Bohužel na ovulku mm nebyl doma, tak ji mám jistou. Ale i tak se nemůžu dočkat. A jak ty ?

breberuska
31. črc 2010

Ahojky holky, zdravím po návratu z dovči. dočtu vás a budu reagovat na to, co jste nakecaly trochu později, jen teď dávám slíbené foto - je teda dnešní, protože jsem dopoledne chytla nerva jak hrom, malinko jsem špinila a už viděla všechno černě, to bylo slz...tak jsme se ještě cestou museli stavit pro testík 😒 manžel ze mně už chudák nemůže 😎
moc všem děkuju, držte prosím palečky, já mám strach až běda ☹ K Dr. nevím kdy půjdu, asi podle toho, co to špinění bude dělat dál...jinak plivu a prskám, snad "zdravé" bacily 😉 !!!!

fram
31. črc 2010

@breberuska vítej z dovolený, nádherný, ukázkový testíky, ještě jednou velká gratulace 🙂 🙂 🙂 Špinění nejspíš vůbec nic neznamená, ale chápu, že jsi vyděšená. Já bych byla taky. Ale bude to v pohodě, neboj.

lichtakova
31. črc 2010

@breberuska jojojoj, to je děsný, to jsou zas nervíky hned od začátku, ale určitě bude všechno dobrý, uvidíš 🙂

lichtakova
31. črc 2010

@fram já se teďka chystám ve středu na gyndu, tak jsem zvědavá, co mi řekne....snad nic 😅

yfka30
31. črc 2010

@breberuska velikánská gratulace 😵 a nestresuj, já taky špinila a docela dlouho a dokonce jsem byla na pohotovosti s krvácením a mimís byl v pořádku 🙂 ...tak budu držet palečky, at všechno dopadne tak jak má 😵 😵 😵

fram
31. črc 2010

@lichtakova tak budu ve středu držet palce, ať řekne, že je vše v pořádku 😉

jahudka80
31. črc 2010

@breberuska 🙂 krásňoučký // a neboj budeš v pořádku, hlavně se nestresuj 😉

Holky výlet byl super neuhodly byste kde jsme nakonec byli 😀 😀 😀 šli jsme pěšky od nás přez naší chatu k našim 😀 😀 😀 je to cca 7-8km takže dohromady 14-16km 😀 😀 😀 krásně jsme se prošli manža bědoval, že budu na večer unavená a, že musím být fit 😀 😀 .
Jinak dortík se povedl, ráno dozdobím - těď to tam dát nemohu minule se mi to rozpustilo 😠 jsem to nevěděla hold chybama se člověk učí 😉
Tak a teď jsu popíjet koktejlek a věnovat se manžovi- začal nám hleník 😀 a zítra testím ovulák 😀
papa a dobrou noc
@el29 - do tabulky přidám, a nesmutni výjde to 😉
PS: tady máte fotečku dortíčku 😉

breberuska
31. črc 2010

Holky, tak jsem vás dočetla a vím prd z toho, co jsem chěla napsat...mazec 😠 Ale vítám nové příchozí, to jsem asi jediné nazapomněla 🙂 Jahůd, držím palce, ať je je malá i klíště OK a všem na blíží se kontorly! @ yfka, taky vím, že se to někdy stává, ale blnu. Holky já ani nevím, jestli vás tu nějak neprudím s takovýma věcma...můžu tu s váma zůstat? 😖

breberuska
31. črc 2010

jahud, dortík je kráááásný, dala bych si 😀 užijte si noc 😉 😎