Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

martasl
9. říj 2010

no já myslím,že chlapi to spíš dusej v sobě.můj manžel o tom nikdy nemluvil a už vůbec ne s někým.

rozum
9. říj 2010

@jane84 to jo, ale v této akutní situaci to neprobírá, potom, až ten horor odezní, tak pak určitě. Ale myslím si, že by bylo dobré, aby i oni si mohli o tom promluvit. Vím, že když jsem měla po potratu, tak se mě o tom nechtělo vůbec mluvit, ale cítila jsem, že MM tu potřebu má, a jelikož jsem věděla , že jsem jediná osoba se kterou teď může mluvit, tak jsem se vzmužila a mluvili jsme a mluvili.

martasl
9. říj 2010

tak manžel už dorazil.tak zatím ahoj a večer ještě nakouknu. 😉

rozum
9. říj 2010

@martasl hurá, hurá, tak se hezky věnuj manžílkovi 😵 😵 😵 😵

fram
9. říj 2010

@jane84 no, já dnes malinko líp,je hezky, zítra jedem na výlet, tak se těším. Ale mm zase neví, jestli dostane dovolenou. Když ne, bude další měsíc promrhaná ovulka. A to fakt nevím,jak zvládnu. Svatby mě taky vždycky rozhoděj, protože si myslím, že každá nevěstinka určitě hned otěhotní, pokud už těhulka není.
Můj chlap se mnou o potratu vůbec nemluvil, vyslechl mě, ale myslím, že moc nepochopil, proč mě to tak bere. Pro něho to byl počůranej papírek s //, nevyšlo to, tak to vyjde příště. Ale snažil se mě podržet, to zas jo.
@martasl a ty už se tady nezdržuj a utíkej znásilňovat 😀
@rozum snaž se být v klidu, teď to stejně neovlivníš a to hcg vyskočilo krásně. Myslím, že tě dr. úplně zbytečně vyplašil.

breberuska
9. říj 2010

krásnou sobotu holky! jak jsem to tady četla, doufám, že vám nevadí, že vám se pořád lezu... 😔
@martasl já bych volila tu střední školu farmacii - já jsem anorganický chemik z PřFMU a co jsem se setkala v práci s našima labortkama, tak všechny "obecné chemie" říkali, že měli problém sehnat práci, narozdíl od holek, co studovali farmacii...prý se s tím lépe shání místo i pokud se rozhodneš nestudovat dál.
@anavirez TP je blbé období, taky mi v ten den nebylo nejveseleji...ale ty do té doby určitě už bude těhule!

meiki
9. říj 2010

holky je to jeste duch nebo uz carecka, dostala jsem nejaky strach, ze se ms rozjede a rozjela jsem se pro test a jeste ted vecer testla
prosim, co si o tom myslite?
mam strach
vrchni, vcera rano, dole z tedka
dekuji

fram
9. říj 2010

@breberuska ahoj těhulko, jak ti roste bříško? 🙂 Já myslím, že všechny chceme,abys sem "lezla", protože nás zajímá, jak se s miminkem máte. Nakukuju ti do fotoblogu, abych věděla, jak pokračuješ, tak tady s náma buď dál a podávej zprávičky 😉

fram
9. říj 2010

@meiki to je náádherná čárka, obzvlášť večer. Co bych za to dala 🙂 🙂 😉 😉

breberuska
9. říj 2010

@meiki já myslím, že je to jasná čárečka - na večer kráááááásnáááá 😀 držím palce!

breberuska
9. říj 2010

@fram bříško trochu zpomalilo růst, ale já jsem úchylná....což mi říká manžel 😀 , protože ho pořád pozoruju, jestli je OK a nezmenšuje se nebo tak něco...nemůžu dočkat páteční kontroly, začínám být nervózní jak pes...ten měsíc je tsrááášněěě dloooouhýýýý ☹

fram
9. říj 2010

@breberuska bude to v pořádku, uvidíš, budu držet palce. Nemůžeš chtít po mimískovi, aby rostl raketovou rychlostí, všechno hezky popořádku. Neboj, v 39tt už to bříško bude mega a ještě budeš vzpomínat,jaká to byla nádhera v15tt. 😀

breberuska
9. říj 2010

@fram já vím, že máš pravdu...jen jsem prostě někdy střelená a hysterčím, už se těším, až mně ta kontrola uklidní a doufám, že i po ní ten kontrolní screening dopadne dobře 😉 na minulé kontrole ani tom screeningu jsem tolik nervní nebyla, tak nějak jsem si říkala, že je 50na50, ale pak když řekli, že to vypadá dobře, tak jsem se začala s mimčem konečně zžívat a teď se bojím... ☹ jsem posera 😖

mv
9. říj 2010

@meiki to vypadá velice nadějně.... 😵 😵 😵

meiki
9. říj 2010

holky zda se mi ze zacinam spinit, proc ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

meiki
9. říj 2010

je mi uplne na nic, ja nevim co mam delat, strasne se klepu a brecim

breberuska
9. říj 2010

@meiki hlavně KLIIIIIIIIID!!! špinění v době MS je úúúplně normální, já jsem to měla pár dnů po pozitivním testíků taky (angelina taky) a doktor mi vysvětlil, že je to běžné ještě okolo "další" MS. Dokud to není jasná krev - a třeba kousky sliznice je to stále OK. Ale nejvíc tě uklidní asi, když si zajdeš na pohotovost, vezmou ti když tak kerv a dají ti ascorutin a utrouš, ale neboj a neházej mimčo do žita!!!

mv
9. říj 2010

Můj manžel je v mluvení horší než ženská, takže i o tom MA chtěl pořád mluvit.já jsem pravej opak a vydržela bych mlčet půl dne, a už vůbec se mi o tom mluvit nechtělo.Ale nějak jsme to zkorigovali.
Kupodivu i se mnou po tom včerejšku mluví a dokonce mi dneska kopil dopoledne nový hodinky.Prostě zlato je to, i přes to věčný mluvení... 😀

meiki
9. říj 2010

@breberuska to uz by i carecka zeslabla, ze? a ne zesilila, ultrogestan, ten mam doma zminula

mv
9. říj 2010

@meiki hlavně nepanikař, hodně holek na začátku špiní....

Já se loučím, jdeme ke známým a pak snad klapne ten "pěkný" večer. 😉 mějte se

breberuska
9. říj 2010

@meiki já myslím, že ano, teď na začátku by asi slábla, pokud by klesalo HCG a mimi se pouštělo, hlavně se zkus uklidnit, to pomůže prďolovi nejvíce 😉

jahudka80
9. říj 2010

@rozum no ms ještě nedorazila 😖 a zítra ráno testííííím 😀 manža už má strach a já taky 3dny už mu tvrdím, zítra to dostanu, títra to dostanu ,....páč jsem malinko špinila ale teď 2dny už nic a hlavně když šáhnu na čípek tak je tvrdej a mám hleník 😒 a ten tedy před ms nemývám 😒 no jsem zmatená a nevím co si o tom myslet ještě před 3dněma jsem byla přesvědčená že příjde ms a teď si tas tak jistá nejsem. Ach jo když to člověk chce snaží se tady přez půl roku roku jak pako a nic, a když řekne no necháme to stejně se budem stěhovat budem mít jiné starosti tak to výjde 😠 u nás je to jako naschvál 😀 Ale dokud nejsou koleje 😀 a potvrzeno od dr. tak žádné závěry dělat nebudem

fram
9. říj 2010

@meiki já když posledně našla //, tak druhý den po sexíku jsem prudce krvácela. Myslela jsem, že je konec. A nebyl. Zamlklé bylo až za dva týdny, po tom krvácení jsem byla v pořádku. A přešlo mě do druhého dne. Špinění je fakt normální, i když je jasný, že to nervuje. Zajdi zítra k dr. a poraď se o tom utrogestanu. Klid, ať nestresuješ bobíška.

fram
9. říj 2010

@jahudka80 😀 😀 tak ani nevím, jestli mám zítra držet palce, aby tam ty kolejnice byly 😀 Ale myslím, že pokud budou, tak budeš šťastná 😉

jahudka80
9. říj 2010

@breberuska nevadí jsme rádi 😉 🙂 však já se od tut také nemohu odtrhnout 😀 😀 😀 😀

jahudka80
9. říj 2010

@meiki je určo tmavší 😉 jde to vidět, zítra dám svuj testík 😀 😀 😀 tak můžem porovnávat 😀 😀 😀 😀

jahudka80
9. říj 2010

@fram je to těžké, už jsem si řekla ovu.propásli a pak mi to graf vyznačil přesně, no a já si řekla to už jsme měli několikrát a nic z toho.... a najednou volal ten pán , že ty lidé chtějí koupit ten byt a já super, řešili jsme to z manžou že bychom si druhé stějně v tomhle bytě nemohli pořídit sice je tu dost místa ,ale náklady ...a druhého drobečka bychom neutáhli tak muříkám, super nejdem podnájem a když budem mít o polovic menší náklady tak zvládnem mimi...a najednou se to obrátilo a manža říká ne myslím, že vy bylo lepši abysis našla práci abychom mohli co nejdřív začít stavět, a mimi si pořídíme do domečku, ano. A já i když smutná říkám jo máš pravdu miláčku, už mě 5dní bolí břicho jako před ms a tak furt manžoj říkám zítra to příjde,.... no a ono zatím nic. No asi bych radost měla 😉 kecala bych když bych řekla že ne, ale jestli tam budou // tak to bude vše o něco těžší ☹

jane84
9. říj 2010

@jahudka80 no nalajnovaly jste si 3 měsíčně, tak to teď musí někdo plnit 🙂 já ani nevím, co ti napsat. Ať už to dopadne jakkoliv, radost bude, ale kdyby nebyly //, byla by asi větší. Třeba je to jen stres s tím bytem a stěhováním

jahudka80
9. říj 2010

@jane84 Jani to se nedá takhle říct já jsem ženská která po tom miminku toužila a tak budu ze // šťastná i když nám to přinese trochu komplikace ale budu moc štastná, když nebudou / tak zas nebudu smutnit jako předminule ale trochu zklamaná budu přiznávám 🙂 😉 ☹

martasl
9. říj 2010

holky,tak dnes asi nic nebude.manžel od té doby co přijel,tak leží a je mu zle od žaludku.doufám,že ho to do rána přejde. 😨

meiki-podle mě je to taky jasná čárka.a to bez debat.a s tím špiněním to píšou holky dobře,je to normální,hlavně v době,kdy měla dorazit ms-to mám taky od doktora.tak se neboj ahlavně nestresuj.

breberusko-já jsem taky ráda,že sem pořád chodíš.mám radost z tvé radosti 😀 😀 😉

jahud-tak teda to jsem fááákt zvědavá čím nás překvapíš.hlavně sem ten test zítra nezapoměň dát.