Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

lucie.krajcarova
30. pro 2010

@a.j.a. jj je to za celodenní školku a je jen na mě, jak často ho tam budu dávat. jako nižší cena už z toho nebude 😀 no s tím otěhotněním, to už by fakt bylo mimo plán, ale to je přece úplně normální 😉
@leheckova jejda, taky se ti to kvapem blíží!!!! s tou zátkou bacha... je to začátek porodu. tak ať si tě pohlídají..... je to přece jen ještě brzy..
@martasl jj to je totiž soukromá školka -jesle. státní tu jsou jen pro 6 dětí!!! a ještě ne v naší vesnici, tak jsme bez šance.stojí to prý asi 2 tis. no a školka tu je, cenu tipuji na 1,5 tis. včetně jídla, to je asi průměr. takže od tří let se budem snažit dostat do státní - levnější školky.
@fram teda, vypadáš nadějně 🙂)))))))
@slunicko_luca myslím, že se ti to už blíží.. mně první přišla už po 20 dnech, zato ty další se blíží 40 dnům 😢 a co studuješ?
kryštof je moc fajn. jen se nesmí komolit. jedna paní říká malého Kríšo a ostatní reagují na Ríšo....
@mv teda, další cysty? no to je snad už moc životní smůly, ach jo!!!!!! 😢

mv
30. pro 2010

@lucie.krajcarova je to asi tím, že jsem z toho hlavního města,či jak, ale mě to připadá cenově dost dobré.Mám 2 kámošky i kolegyni v bývalé práci, co musely dát dítko ve 3 letech do soukromých školek,kde platí třeba 12tis.měsíčně+jídlo,protože se prostě na místo ve školce vůbec nechytaly.A kdyby nenastoupily, přišly by o místo.A to si dneska nemůže nikdo dovolit přijít o místo s malým dítětem, protože jiné nesežene.Takže 3/4 měsíčního platu dávají za tu školku a doufají, že za rok se dítě dostane do státní.Jako je to fakt maso v dnešní době s místama ve školkách, alespoň v Praze teda jo.
Známá mi říkala, že byla zapsat malou v půl roce do školky a řekly jí tam, že měla přijít už jako těhotná před rokem,takhle prý těžko pro ní budou mít za těch 2,5 roku místo...

a.j.a.
30. pro 2010

@fram tak ono je pak nejlepší si napsat jméno a příjmení na papír a zkusit si ho i párkrát říct. Člověk si kolikrát řekne, že to bude vypadat blbě nebo se říkat blbě a nakonec to je v pohodě. Tak až pak budete řešit jméno, tak zkoušet zkoušet zkoušet 😀

S příznaky bych si hlavu nelámala. Já neměla krom vyšší BT ze začátku vůbec žádné 😉

a.j.a.
30. pro 2010

Jo jo, taky myslím, že to je ještě dobrá cena za soukromou školku-jesle. U nás jsou ty ceny mnohem větší. To by se mi ani nevyplatilo jít do práce. Státní školka je pak už samože cenově úplně někde jinde.

lucie.krajcarova
30. pro 2010

@mv jj ve srovnání s prahou to fakt ještě jde. to bych si musela připravit aspoń 8 tis.
no děvčata, začíná mě píchat nalevo, takže ms se asi blíží. jedem na chalupu, kde není pořádně voda, tož to teda bude 😕 ale je divné, že mě bolí i kostrč, jen trošičku..

mv
30. pro 2010

@lucie.krajcarova jéé, hory,to je krásný, to si moc užijte.A třeba pak po návratu zjistíš, že jste tam už byli ve čtyřech. 😉

lenkacar
30. pro 2010

mě se taky líbí jméno Kryštof 😵 ale mýmu ne ,ten by chtěl Daniel..

lucie.krajcarova
30. pro 2010

@mv díky za přání, no uvidíme 🙂
@lenkacar tak Danielů do 2 let znám asi 5 🙂 řekla bych, že je to teď velice populární jméno.

lenkacar
30. pro 2010

neni špatné ,ale mě by se líbilo něco zajímavějšího ..

lenkacar
30. pro 2010

a už se těšíš do práce? 😵

anavirez
30. pro 2010

ahoj holky,moc se omlouvam, ale nemam moc casu sem chodit. nase snazenicko nevyslo jsem ted 5DC. snazim se na to nemysleta dat myslenky na mimi nekam hluboko. no,moc se mi to nedari. jestli se nam mimi povede, tak bude opravdu vymodlene. kazdy vecer dekuji za nasi adelku a zaroven se modlim, abychom meli jeste jedno miminko. v praci mam hodne prace, takze je to bezva a nemyslim na to az tak moc. no, jedna kolegyne ma 5 mes. detatko a chodi tam 3x do tydne a kdo ho chova nejvice jsem ja 🙂 jjj dokazu se pekne pretvarovat i sama sobe.
moc vam vsem ze srdce preji do noveho roku hodne boziho pozehnani, pevne nervy a plodna lůna🙂 😉

wanda1
30. pro 2010

No koukám, že tady to opravdu žije. Přišla jsem sem před pár dny a to tu bylo chmurno a najednou tu je tolik naděje. To jsem opravdu ze srdce ráda, protože se to o hodně lépe čte….
🙂 Chtěla bych se zeptat na jednu věc, jestli s tím nemáte některá zkušenost. Psala jsem si na netu jednomu doktorovi o mojí situaci a on mi odpověděl, že bych měla jít na odběr trombofilií a pakliže se na něco příjde, je dobré od počátku těhu aplikovat miniheparin. Tak mě to teda dost vylekalo. 😨 ..
Jinak vám všem chci popřát veselého a pohodového Silvestra. A do toho nového roku 2011 hlavně zdraví, optimismus a hodně lásky kolem vás.

mv
31. pro 2010

@wanda1 rozhodně na vyš. trombofílií běž,mě tak našli jednu z mutací,bohužel tu nejzávažnější, co způsobuje potraty i v pozdějších stádiích těhu 😠 a taky doufám časem zkončím na Clexanu, ale co by člověk pro mimi neudělal... 😉 Prý na té aplikaci nic není, je to jen minijehlička.Můžu poreferovat příští měsíc, pokud ho začnu brát.

Všem krásného Silvestra a hodně optimismu do roku 2011!!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 Hlavně neztrácet víru... 😉

jahudka80
31. pro 2010

HOLKY PŘEJI VÁM KRÁSNÉHO SILVESTRA A ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK 2011 🙂

pe_t
31. pro 2010

Všechno dobré do nového roku, spoustu zdraví, štěstí, rodinné pohody, lásky a hlavně .......!!!!!! vytoužená miminka 😵 😵

Marti, Fram moc na vás myslím a držím palce, ať nám krásně začnete ten nový, nadějný a určitě lepší rok 😉

jahudka80
31. pro 2010

😒 no co dávaj na čt 1 pro děti to je fakt humus, malá bulí že se bojí, to je fakt píčov... ať žije silvestrovskej pořad,...to je fakt
mě od rána bolí břicho na ms 😠 😠 😠 doufám že to dostanu jako letos 😢 přesně na Nový rok ☹ a jak na novej tak po celej a koukám, že to nezklamalo .No nic jdu poklidit ať tu nemáme hned zítra ráno nepořádek 😀

jahudka80
31. pro 2010

@mv koukám jsi ranní ptáče já byla sice taky vzhůru měřila si teplotu a šla se vyčůrat ale zas jsem spala do 7:30 😀 naž mě vzbudilo mamíííí chcí čůůůrat 😀 😀 😀

jahudka80
31. pro 2010

tak za tohle jim platíme každej měsíc 135kč to je na poblití 😠 ještě koukat na nějakou černou držku , my normální maminky přišly kvůli cigánům o porodné ...

fram
31. pro 2010

Dobré ráno, holky,
přeju vám všem krásný poslední den v tomto roce. U nás bude nádherný 😵 😵
Prosím, držte nám palce. Jsem moc šťastná a hrozně vyděšená 😅 😕

fram
31. pro 2010

Ještě se dnes ozvu, teď nestíhám.

jahudka80
31. pro 2010

@fram 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 zlatíčko ty si těhulka já tu normálně bulím za Tebe štěstím , já mám dnes tak blbou náladu a tohle je to nejhezčí co mi udělalo dnes radost 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

breberuska
31. pro 2010

@fram framulko, jupíííííííííííííííííííí! strašně moc vám to přeju a držím všechny palce, co doma máme, aby šlo všechno tak, jak má!!!gratuluju, to je snad dneska ta nejhezčí zpráva!! 😀
@jahudka80 já jsem taky úplně na měkko....

martasl
31. pro 2010

ahoj holky.
fram-SUPEEEEER?GRATULUJU!!!!!!!!strašně moc ti to přeju,konečně úžasná zpráva v tomhle podělaným měsívi.všechno bude v pořádku,neboj.a hlavně se opatruj. 😉

já už dobré zprávy nemám.teplota klesla na 36.8.test jsem si teda udělala-gravitest25 od apotheke a byl negativní.já už jsem přišla o veškerou naději.jsem z too heozně zklamaná a šíleně rozhozená.už tomu vůbec nerozumím.kdyby aspoň ta teplota tak neklesla(ikdyž i to je na mě slušná teplota,ale asi ne těhotenská) ☹ ☹ 😒 .pokud ms do neděle nedorazí,tak si v pondělí zajdu na krev.

holky,všem těhulkám a hlavně fram tobě,přeju,aby se miminka zdárně vyvýjela,krásné a bezproblémové těhulení až do toho úžasného dne D,kdy si konečně budete moc pomuchlit ty svoje miminka.nám snažikám přeju hlavně vytrvalost,zdraví,pevné nervy,milující partnery a bezva kamarády kolem sebe.a ať jsme tady pořád tak bezva parta,jak jsme byli doposud 😉 Martina

jahudka80
31. pro 2010

@breberuska no já úplně v pr... asi to dostanu a moje šance na mimi je pryč. Od nového roku se už nebudem snažit tak zněla dohoda.... no život je někdy krutej ale nedá se nic dělat

jahudka80
31. pro 2010

@martasl ☹ je mi smutno ach jo co ta tvá ms blbne máš to hrozně rozhozené 😒 a máš nějaké těhu.příznaky ?? Já to co cítila už asi necítím tak čekám že na novej rok dorazí svin. mrchovatá ☹

breberuska
31. pro 2010

@martasl @jahudka80 je mi to moc líto, že se tak nedaří, ale jsem přesvědčená, že je to tím zatraceným letošním rokem a ten příští pro všechny bude o 100%lepší!!!!

@martasl já jsem teploty nikdy neměřila, takže nevím, ale dokud není mrcha, tak bych vyčkala...v pondělí uvidíš, i když chápu, že jsi smutná a ta nejistota je na palici...posílám aspoň malé pohlazení, ať ti trochu spraví náladu....
@jahudka80 nedělej teď takové závěry, jakože šance na mimi je pryč, určitě se všechno rozleží a urovná a zase se budete snažit! 😉

jahudka80
31. pro 2010

@breberuska ono se nemá co urovnávat jsem s manžou v pohodě, ale hold je státní zaměst. přišel o peníze a už to tady nezvládámě dávat za bydlení i s hyp. skoro 16tis. ☹ musíme ten byt prodat jinak nevím 😢

lenkacar
31. pro 2010

@fram krásně vybarvený testík ,to budete mít príma oslavičku 😵

marulinka
31. pro 2010

@fram strašně moc gratuluju a držím palečky,ať je vše tak jak má být,po takové době snažení si to zasloužíš 😉 😉 😉 🙂 🙂
@martasl jak píše breber..mrcha ještě nedorazila,naděje pořád ještě je,držím palce 😉
jinak holky všem přeju pěknýho Silvestra a do Nového roku hodně zdraví a úspěchů a ať se konečně všechny dočkáme toho po čem toužíme nejvíce🙂

lenkacar
31. pro 2010

prominte ,že negratuluji ,ale nechci nic zakřiknout .. 😉 jinak všem přeji štastný rok 2011 a ať už je lépe .. 😵 a vše se daří ,děti a manželé moc nezlobí a miminka ať se brzy nastěhují do bříšek 😵