Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

cabalkova
27. lis 2013

@veruunek No vidis, tak jsem zase chytrejsi, tak jsem si to myslela blbe. Ale tak brala jsem Femibion skoro do 14tt, tak bych mela byt kryta. Ted uz to beru jen ob den, s Tondisem jsem brala celou dobu jen listovku a stacilo to, tak tohle beru i tak jako urcitou nadstavbu.

veruunek
27. lis 2013

@cabalkova No jasně ;) Vůbec bych z toho neměla těžkou hlavu ;)

petulaho
27. lis 2013

@shyanne děkuji...

bibianca
27. lis 2013

@cabalkova
@veruunek Jejda a to už jsem se chtěla pochlubit mužíčkovi, že jsem našla levnější variantu vitamínků

veruunek
27. lis 2013

@bibianca A vidíš, modrý koník ti zkazil radost :D Já si teď Femibion 800 nakoupila v akci za dvě stovky do zásoby, pak přejdu na Miminko....

cital
27. lis 2013

@berusinka1 Děkuji, ale nemám KO 😀
@ppapajade Gratuluji a držím palce!
@petulaho Peti...budu moc myslet.... A očekávat vynikající zprávy. 😉

kacernice
27. lis 2013

@petulaho Peťulinko, moc na tebe myslím a přeju ať je dnešek plný dobrých zpráv 😅

ofina1
27. lis 2013

@ppapajade tichounka gratulace 🙂

kacernice
27. lis 2013

@ppapajade gratuluju 🙂

petulaho
27. lis 2013

@cital
@kacernice děkuji moc, jste zlatíčka....

cabalkova
27. lis 2013

@bibianca No pokud nemas MTHFR, tak muzes to Chytre miminko klidne lupat, ta nastepena listovka je potreba jen v pripade, ze bys mela trombofilni mutaci. 🙂

bibianca
27. lis 2013

@cabalkova No, to právě ještě nevím, co mi je. V lednu jdu na hematologii, tak uvidíme. Ale ted jsi mě vystrašila tou trombofilní mutací. Ty vitamíny jsem užívala už před 2. pokusem a přesto se stalo, tak jak se stalo.. Já se totiž modlím, aby to byla ta trombofilie, protože na to existuje léčivo... Mám strach, že mi na nic nepřijdou nebo, že nebudou vědět co se mnou... 😒

kifsepixam
27. lis 2013

@petulaho Držím pěsti také a to moc!!!

kifsepixam
27. lis 2013

@ppapajade To je nádhera, držím všechny pěsti co mám. Bude vše dobrý!!!

kifsepixam
27. lis 2013

@cabalkova
@veruunek
Holky tak teda ted nevim, co je lepsi??? sice zatím tehule nejsem a byt zatím nemuzu, ale zajimam se. Ja v prvním tehu brala Femibion a stejne v 21. tydnu konecna, ale ted na vysetrenich me bylo receno, ze miminko si vždy vezme všechny latky co potřebuje z tela matky a pak spis strada ta matka, proto jsou ty vitaminy dobře. Nicmene je pravda, ze ten druhy femibion na druhy trimestr stoji mesicce 550 Kč a to je sila. Ale zas co bychom pro miminka a sami sebe neudelaly, ze? Ale kdyby pak byla levnejsi varianta nezlobila bych se🙂

kifsepixam
27. lis 2013

@bibianca No ja taky doufam, ze mi něco najdou, az vim, ze to jde lecit a muzu to podchytit, ale zatím všechny testy, kde uz mam výsledky negativni, takze zatím nevim vůbec nic:_( Drzme si vzajemne pesti!

kifsepixam
27. lis 2013

@dorabell Užij si to moc. Já byla v Paříži v září a bylo to nádherné, je krásná. Památek šíleně moc, ale vše dostupný jen metrem takže pohoda.Bohužel jsem tam byla ještě i s naší holčičkou v bříšku. Ta toho chudák nacestovala i svatební cestu -Seyschely musela absolvovat, bo jsem chvíli předtím zjistila, že jsem těhule. No teď bych už v těhotenství (alespoň v prvním trimestru) určitě necestovala nikam, takže pěkně cestuj a užij si relax a pak to určitě zase brzo vyjde
Jinak ja porevizní MS měla jen 3 dny, ale teda jeden den brutálně silnou, to jsem nikdy nezažila. Ale každá to má jinak.

matysikovad
27. lis 2013

@kifsepixam se přiznám, že já po potratu jsem celý půl rok brala pouze vitamíny acidum folicum na recept od gyndr. a b-komplex z lékárny, nic drahého velkého a po otěhotnění jsem vysadila všechno, protože mi bylo zle a ťuk ťuk ťuk jsme ,,zdraví" žádná vývojová vada, nic

kifsepixam
27. lis 2013

@shyanne
@wosk
Holky jestli se mohu zeptat, co vam odebrali? A jak dlouho trvaji výsledky? Dekuji...

kifsepixam
27. lis 2013

@matysikovad No bohužel si taky myslim, že to nebude o vitaminech, ale něco mezi nebem a Zemi. To vis, ze budete v poradku, opatrujte se!

matysikovad
27. lis 2013

@kifsepixam no ,,zdraví" mám v uvozovkách, protože malá má horší ledvinové pánvičky, ale jinak nic. ale dlooouho jsem se bála, když jsem nic nebrala, ale jak je vidět, jak píšeš, buď a nebo - je to hrozné ☹

berusinka1
27. lis 2013

Ahoj holky, nejsem moc technický typ, takže s tou naší tabulkou neumím, ale nějak nám ta tabulka nepočítá, neb bych dnes měla být 20 DC ne 18DC, takže kdybyste si stím některá z vás věděla rady, tak by bylo fajn ji opravit. Děkuju 😀

petulaho
27. lis 2013

@kifsepixam díky:-*

shyanne
27. lis 2013

@kifsepixam no mě brali krev (celekem asi 4 skumavky) a manželovi sperma. Na výsledky dle pracoviště v Podolí cca 3-4týdny.

lyc
27. lis 2013

@kifsepixam já jsem brala a beru Calibrum Baby Plan a když jsem otěhotněla doporučila mi doktorka Chytré miminko a tak jsem pak brala to 🙂

kifsepixam
27. lis 2013

@shyanne Ja jsem asi spatne položila otázku, spis jsem se chtěla zeptat na co ti brali krev, na jaky problém? Jestli něco jako srazlivost ci tak něco...Dekuji za odpověď. Taky totiž litam porad po odberech, ale nekdy me prijde, ze si berou co chteji a to co chci ja mi stejne neodeberou:_(

kifsepixam
27. lis 2013

Taky u me v tabulce to neodpovida, stejne jako berusinka1, ale ve sve podstate u me je to jedno, stejne se ted ani snazit nemozem zatím:_(

kifsepixam
27. lis 2013

@matysikovad Dobře to bude, vůbec se neboj. Fakt mala to zvladne dobře i ty problémy s ledvinovymi panvickami. Je fakt silene, ze i tohle jde poznat, ze proste ten organ je mensi. Verim a doufam, ze to nezpusobi zadny problém. Drzte se a uz se tesim na foto miminecka, za par tydnu to je tady. Opatruj se!

berusinka1
27. lis 2013

@petulaho Tak jak dopadla kontrola, jsem napnutá a už mě bolí ruce, od toho jak Ti držím pěsti?

shyanne
27. lis 2013

@kifsepixam no tak na co přesně nevím, ale je to hlavně na zjištění toho jakou máš imunitu a jak tvé tělo snáší partnerovo sperma... tak se drž a věřím, že to dobře dopadne.