Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

cabalkova
5. bře 2014

@tsterinka No vsak jo, tak to uloz jako jpg, ne? Holky to sem normalne davaly.

tsterinka
5. bře 2014

@cabalkova poslala jsem ti poštu,tak jestli se ti chce,tak se koukni 🙂

cabalkova
5. bře 2014

@tsterinka Koukla jsem na to, tak ti oznacilo ovu jak jsi myslela, ze byla, ne?

kifsepixam
5. bře 2014

@nelamas Tak to teda je krásné ranko, já si to myslela a věřila jsem v to!!!To víš, že bude sílit čárečka. Jéééé to tam🙂 Já udělala jeden test ve čtvrtek a pak další v pondělí a byl to krásný rozdíl. Takže to tam jeeee. Jsem moc ráda, že jak jsme si před měsícem říkaly, tak to vlastně je. A kdys teda měla poslední MS? Já 1.2.2014.
A už to manžel ví? Myslím na tebe!

tsterinka
5. bře 2014

@cabalkova no tak nějak,kéž by se z toho něco vyklubalo 😀 a jinak děkuji za tvůj čas 🙂

petulaho
5. bře 2014

@nelamas bude to dobrý🙂mám radost🙂opatrujte se....a mysli pozitivně a věř miminku!!!!!

cabalkova
5. bře 2014

@nelamas Super zprava, mam velikou radost a drzim palce, aby carka krasne silila, ale urcite bude, vubec o tom nepochybuju. 🙂

nelamas
5. bře 2014

@kifsepixam
@petulaho
@cabalkova Holky dekuju strasne moc ... jste moc hodne. Ja mam v hlave takovy zmatek 😅 Ale musim myslet pozitivne, proste musim ... ted hlavne at se z ducha stane carka a prvni ,, meta ,, bude za nama 🙂 Vy se opatrujte !!!

nelamas
5. bře 2014

@kifsepixam taky jsem si na tebe hned vzpomenla,jak jsme se o tom min mesic bavili tak vono to asi ze klaplo 🙂 no manzel na duchy neveri, takze ceka na lajnu, snad teda bude 🙂 Jde na nem videt, ze se nechce moc radovat predcasne. A ja mela posledni 4.2 a je to mazec, protoze to mam narozeniny 😎 A jak se citis ty, dobry ?

kifsepixam
5. bře 2014

@nelamas Tak si kup ten digitální, fakt už to tam bude, já už to měla 27 DC, na obyč slabý duch a na digi už to bylo.
U mě dobrý, zatím žádný problém, už už abych byla po kontrole nebo po další kontrole a bylo aspoň srdíčko, to už bych zase byla ráda.

kifsepixam
5. bře 2014

@tsterinka Tak držím pěsti, když to bylo teda ve vhodnou dobu, tak by to mohlo vyjít.

lyc
5. bře 2014

Holky prosím nemáte zkušenost s injekcí na (podporu prasknutí cysty ve vaječníku)? Já jsem ob den teď špinila a čekala jsem, že přijde MS a po včerejší návštěvě gynekoložky a aplikaci té látky (zaboha si nevzpomenu jak se jmenuje) nic... Tak jsem z toho zase celá špatná ☹ ani špinění ani MS... Nic

cabalkova
5. bře 2014

@lyc No tak ale prasknuuti cysty se neprojevuje ms, to nemusi nic znamenat, ze nedorazila.

tsterinka
5. bře 2014

@kifsepixam bych se po.... štěstím 😀 noo uvidíme počkám a když MS nedorazí,udělám test.Když jsem byla v lékárně pro ovu testy,tak jsem vzaly i tt 😀 ,jako kdybych to věděla 😀

terite
5. bře 2014

Holky, tak jsem po kontrole. Zatím to vypadá dobře. V děloze je gestační váček 7mm s jasně ohraničenými okraji, což odpovídá přesně délce těhotenství, jak ho mám spočítané (5+0tt). Doktorka by mi měla mailem poslat i obrázek, tak kdyžtak pak vložím. Dostala jsem dalších 20 injekcí Clexane a 2 balení Utrogestanu. Další kontrola 13.3. Tak se mi zase na chviličku ulevilo. Zítra ještě musím do CARu, trochu jsem je z těch kontrol vynechala. Chtějí mi vzít krev kvůli hcg a možná utz, ale asi jim řeknu, jak jsem dopadla na dnešní kontrole a další utz si dělat nenechám. A nejspíš se s nimi i domluvím, že přejdu jen ke gyndr. Nebo co myslíte? Nechci, aby mě přehnaně moc ultrazvukovali, to prý není dobré.
Moc děkuji, jak na mě myslíte a držíte palečky 🙂. Strašně bych si přála, abych se tentokrát mohla radovat až do konce.

terite
5. bře 2014

@nelamas Moc gratuluji k dušíkovi. Tento měsíc je úspěšný, doufám, že to tak i bude pokračovat. Posílám srdíčko, aby čárečka sílila!!! 😎

bibianca
5. bře 2014

@terite úspěšný je a mně to přivádí k úsměvu jen, aby byl úspěšný i na dále... a první naše snaženíčko.. vyšlo úspěšně.....

nelamas
5. bře 2014

@kifsepixam ten digitalni chci udelat v patek , tak snad 🙂 a u me teda to same, uz abych mela po kontrole a teda srdicko je u me stezejni .... tam jsme se vzdycky zasekli .... ted to uz kruci musi vyjit

nelamas
5. bře 2014

@terite jejda dekuju moc , si hodna ! Tobe drzim taky palecky at je vse v naprostem poradku !!!! Ted to proste musi vyjit 🙂

berusinka1
5. bře 2014

@nelamas Tak to potichounku gratuluju...

kifsepixam
5. bře 2014

@nelamas Srdíčko bude, prostě to špatné jsme si už vybraly. Pro mě sice ani srdíčko není vyhráno, ale až já budu mít po UTZ v 20. týdnu a bude vše v pořádku, tak i já si trochu oddechnu. Ale věřím, že to bude dobrý. V pátek budu čekat na zprávu a srdíčko posílám i já.

kifsepixam
5. bře 2014

@terite To je nádhera🙂
A na kontrolu jdeš za týden, takže to už bude i srdíčko. Myslím na tebe a jedno srdíčko ti taky přistane, ať je ten den ještě lepší. A bude dobře, fakt to musí tak být.

berusinka1
5. bře 2014

@terite tak to jsem moc ráda, že to vypadá dobře 🙂 Za těch 14 dní už bys mohla mít srdíčko a další meta bude za Tebou!!

nelamas
5. bře 2014

@berusinka1 Dekuju !

kifsepixam
5. bře 2014

@lyc To je mi broučku moc líto:_( A co takhle těhotenství to by být nemohlo?

nelamas
5. bře 2014

@kifsepixam jejda nee 🙂 ted si i ty musis srdicka nechat at prinesou stesti .... dekuju ... verim, ze pro tebe je to trochu na dyl, to oddychnuti, ale dle meho to mas ted zalekovane tema injekcema a bude to dobre ! Presne tak to spatne jsem si uz vybraly, ted uz to musi byt jen dobre, ja v tom pevne verim !!! Myslim na vas holky @terite

pisisvori
5. bře 2014

@terite skvělé!!! Ať je pořád vše dobré...🙂

lyc
5. bře 2014

@kifsepixam bohužel si myslím, že ne ☹
@cabalkova vím, že MS to nevyvolá - ale já už mám zase 4 zpoždění ☹ a vždycky mě to rozhodí.

kofik.h
5. bře 2014

Holky dotaz...jsem po revizi, probehlo 6ti nedeli...twd cekam na dalsi ms, ale jsem uz 30DC. Redtim jsem to mela v rozmezi 29-33DC. Kdy myslite, ze ma cenu si udelat test a ttosku plasit?

lyc
5. bře 2014

@kofik.h já bych ještě klidně tak týden počkala (ale zase pro tvůj klid pochopím, když budeš chtít testovat dřív) - já to měla a mám po revizi úplně jinak než jsem byla zvyklá předtím 🙂