Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

cabalkova
8. dub 2014

@lyc Ja nevim, proste to tak nejak citim... co ty by sis prala?

sanuli
8. dub 2014

@lyc Juuuu.. moc gratuluju a držím palce tak pevně, jak to jen jde. Opatrujte se ♡

nessik
8. dub 2014

@lyc zlatíčko, moc gratuluju, jsem za Tebe moc šťastná 🙂 🙂 Taky myslím, že to bude holčička 😵 A prosím o naplivání těhu bacilů, už se chci taky přidat ...

bibianca
8. dub 2014

@cabalkova No, MS bych měla dostat nejdřív v neděli. A prakticky od pondělí špiním.. Bylo to tak uz i minulý měsíc, ale tomu jsem nevěnovala pozornost. Ale ted mě to štve, kdyz zjištuji ze můze být nekde problem..

nelamas
8. dub 2014

Holky bohužel oznamují špatně zpravy, zítra valim na revizi. Ns utz pouze gestacni vacek. Prosím aby jste mě vymazaly z tabulky. Děkuju moc za vaši podporu, přeji všem jen to nejlepší a já se někdy ozvu.

wosk
8. dub 2014

@nelamas to mě tak moc mrzí!!! Drž se a ať to máš co nejdřív v pořádku za sebou...

terite
8. dub 2014

@nelamas Zlatíčko, to je mi strašně líto. Moc jsem doufala. Ani nevím, co říct... Vím, že to bolí a potřebuješ se teď vyplakat a vysmutnit. Poddej se tomu a nic v sobě nedus, máš na to právo. Pokud se budeš chtít vypovídat, jsme tady. Moc mě to mrzí ☹

nessik
8. dub 2014

@nelamas zlatíčko, tak strašně mě to mrzí 😢 , vůbec nevím, co na to říct, kdybys potřebovala, budeme tu pro Tebe. To je tak nespravedlivé!

lyc
8. dub 2014

@cabalkova vím, že se to tak říká, ale já bych opravdu byla šťastná za holčičku i chlapečka - jen kdyby ten mrňousek malinký byl v pořádku 🙂 manžel by si moc přál holčičku, ale vím, že ani z chlapečka by nebyl zklamaný. Já u toho prvního nějak věděla, že je to chlapeček..... A kdysi mi bylo 'předpovězeno', že budu mít chlapce, holčičku, chlapce 🙂 tak kdo ví... Ale na tušení já dávám hodně, tak jsem teď sama zvědavá jak to nakonec bude (hlavně, aby bylo).
@sanuli děkuji za gratulace, snad se to nyní povede až do konce 🙂
@nessik ani nevíš, jak moc bych ti to přála... Takže tfuj, tfuj, tfuj... Víš přece, že květen bude tvůj měsíc, ale pro jistotu <3

cabalkova
8. dub 2014

@nelamas To me moc a moc mrzi, doufala jsem, ze dnesni kontrola dopadne presne naopak... moc se opatruj, myslime tu vsechny na tebe a jsme kdykoli k dispozici.

nessik
8. dub 2014

@lyc moc děkuju, nepřeju si nic jiného, hrozně moc už chci zdravé miminko, které se mnou vydrží až do konce...

nessik
8. dub 2014

@tsterinka já je koupila na netu a občas si je vyložím, když nevím kudy kam, jsou takové pozitivní 🙂

lyc
8. dub 2014

@nelamas je mi to moc a moc líto ☹ ach... Kéž by se takové věci nestávaly. Budu na tebe moc myslet.

kifsepixam
8. dub 2014

@nelamas Tak jsem se vrátila domů teprve teď a teď to čtu. Kočičko ani nevíš, jak je mě to líto. Život je strašná svině a je nespradlivej, ty už jsi měla vybráno a těď už to tak být nemělo.
Vůbec nevím, co na to říct, nejde říct asi nic. Musí to šíleně bolet. Moc na tebe budu myslet zítra, ať to je rychle za tebou a jsi rychle doma mezi nejbližšími. My jsme tady kdykoliv pro tebe, kdybys potřebovala, i když asi teď nebudeš mít na to chuť. Kočičko drž se a bojuj, jsi mladá ženská a ta smůla se ti nemůže lepit na paty pořád a miminečko bude a ne jedno...Třeba je čas se pak zkontaktovat s Walhgrennis a pokusit se to vzít za jiný konec jestli medicína je krátká. Nicméně jestli ti neudělali zatím všechny vyšetření, tak si je vydupej...broučku úplně brečím, kopla bych do toho a štve mě, že nemůžu nic udělat....myslím na tebe a posílám sílu jít dál!

kifsepixam
8. dub 2014

Holčičky a teď k mé kontrole...je mi až nepříjemný to tu teď psát...ale držely jste mi pěsti, tak ať víte. Po kontrole jsem musela do práce školit lidi, takže jsem do večera byla tam a pak šla na svůj kurz astrologie, takže jsem se k počítači dostala až teď.
Miminko má 2,58 cm a odpovídá 9+1 což sedí dle UTZ z minulé kontroly před 14 dny (7+1), dle MS bych měla být o pár dnů dále, ale prý to nemám řešit. Srdíčko krásně tlouklo, žloutkový váček prý pravidelný a přiměřeně velký, děloha 2-3 prsty od pupku, takže snad vše v pořádku. Chtěla si mě pozvat až za 3 týdny, ale jak viděla, jak se třepu, tak si mě pozvala ještě jednou po 14 dnech a pak už po třech týdnech. Já ji říkala, že vím, že nic neovlivním, že pro miminko dělám vše a můžu mít kontrolu denně a stejně se miminku může cokoliv stát.
Jinak už mám i průkazku a jinou než minule, za to jsem ráda, protože ta krásná předtím mi štěstí nepřinesla. Dokonce si v čekárně sedám i na jiné židle, no pošuk, že?
A příští čtvrtek na odběry krve na genetiku a kontrola 22.4 a genetika 6.5. V druhém trimestru prý budu chodit na genetiku častěji, ať mi sledují ty průtoky pupečníkem a placentu jestli tentokrát je to v pořádku.
Díky za držení pěstí a držte je dál. Mé kritické období přijde až za 2 měsíce.

lyc
8. dub 2014

@kifsepixam jsem moc ráda, za pozitivní zprávy z kontroly, bylo by dobré, kdyby se nám tu hromadili 🙂

petulaho
8. dub 2014

@kifsepixam to mas jedno a hla ne v kazde laborce a u kazdeho dr je to jine😉

petulaho
8. dub 2014

@terite no vzdyt v pohode mela jsem to stejne.zadnej stres😉bsim si sama projdes

petulaho
8. dub 2014

@lyc super zprsvy.vse je a bude ok😉
Jinak holky shyanne je ok,mimi odpovida 11tt a vse je jak ma byt.ozve se sama po screeningu🙂

terite
8. dub 2014

@kifsepixam Super, super, moc gratuluji. Jen tak dál, děvče. Máš i obrázek?
@petulaho Peti, díky za zprávy od shyanne, už se těším, až se k nám připojí. Pěkně dlouho nás nechává čekat 😉 Ale hlavně, že je vše v pořádku.

lyc
9. dub 2014

Dobré ráno holky 🙂 tak jsem dnes dělala kontrolní těhu test a už je tam opravdu hezká druhá čárka, ale bohužel jsem i trošku zašpinila a tak dnes budu volat celá na nervy své doktorce ☹ ach kéž by to se mnou tentokrát tečka vydržela až do konce.

terite
9. dub 2014

Holky, poradte prosím... Včera před spaním jsem se šla vycurat a přitom mě opravdu silné pichlo v podbřišku. Bolest pak ještě chvíli pretrvavala. Ráno na slipovce tmavší skvrna, tak jsem hned vydesene rozsvitila a začala to zkoumat - byl to flicek světle hnědé barvy, takhle jsem začínala spinit před MS. Vyděsilo mě to, zavedla jsem 2 utrouse (teď už ho beru jen 1-0-1) a šla jsem si lehnout. Teď se to zdá být dobry, slipovka je čistá a toaletak po utreni taky. Raději zůstanu ležet, ale k dr.snad zatím nepobezim, až kdyby se to opakovalo. Co myslite?

petulaho
9. dub 2014

@terite nohy hore,dej si sumivy cecko prip.ascorutin a odpocivej,kdyby se to nedej boze opaklo.skakni k dr.verim ze je vse ok.drzte se s miminkem♥
@lyc skakla bych k dr aby ti napsala utros.dej vedet.

cabalkova
9. dub 2014

@lyc
@terite Dobre rano, holcinky, ja vim, ze to je s tim spinenim o nervy, zvlast po nasich zkusenostech, ale urcite je vsechno v poradku. Pro klid si kupte v lekarne ascorutin nebo udelejte dzban silne citronove limonady, ale urcite bude vsechno v naprostem poradku, to jen prekrveny cipek pracuje a treba tam praskla nejaka zilka. Drzim palc, aby to uz bylo v klidu, ale v nic jineho ani neverim.

bibianca
9. dub 2014

@cabalkova Ahoj tak ne tehu testu ani znamka. Objednala jsem se k dr. Na patek. To bude jeste halo v praci. No a polozim telefon a zase spineni. Co kdyz to do patku dostanu? Bozinku, co ted?

terite
9. dub 2014

@petulaho @cabalkova Děkuji za rady holky. K tomu Ascorutinu jsem četla příbalový leták a je tam vyloženě napsáno, že se v těhotenství nesmí. Ale já vím, že se při krvácení v těhu předepisuje. Ale asi bych si nelazla vzít si ho sama. Udělala jsem si citronádu s třtinovým cukrem a odpočívám. Vytékají ze mě teď ty utrogestany spolu s nahnědlým výtokem. Rozhodně to není červená krev a ani toho není moc, tak snad nemusím šílet, ale klidná teda nejsem. Budu to dneska pozorovat a doufat, že je to jen běžná součást rozpínání dělohy a překrveného spodku. Nevěřila bych, jak mě to vystresuje ☹ Tu teorii, že se špinění může objevit, znám a přesto, když se to děje mně, jsem vyschízovaná.

bibianca
9. dub 2014

@nelamas To je mi moc lito. Osobne si myslim, ze jsi pro to udelala maximum. V tabulce ctu co vsechno uzivas. Je to smutny, ze i pres lecbu to nevyslo. Ale nejsi v tom sama. Je nas tu vic. Ja se bojim toho sameho. Hrozne moc jsem chtela na narozeniny objevit // ale vim ze neni vyhrano ani potom. A nenasla jsem je.. Nevim jestli mam byt rada nebo ne.. . Ja se tak bojim i za tebe co bude dal. Spolecnymi silami to ale zvladneme. Je dobre ze zijeme v dobe kdy se neschovava a verejne se o tom mluvi. Jedine tak muzeme sbirat zkusenosti jinych a eventualne delat pokusy. Zni to smesne, ale je fakt, ze v medicine neni nic na 100%. Kazdy je individual a kazdemu sedi neco jineho. Myslim, ze urcite existuje dalsi zpusob jak dosahnout vytouzeneho konce. Devce drz se.

kifsepixam
9. dub 2014

@terite Terisku, ja tehda z toho spineni taky byla uplne mimo, to je normalni bohužel, ze clovek ma depku hned jak se objevi něco trochu jinak, ale klid, vse bude dobry. Utrogestan mas, a miminko uz je veliky, takze se udrzi neboj se nic. Myslim na tebe. Fotecku vecer svého mrnouska pridam.

terite
9. dub 2014

@kifsepixam Jojo, já vím, žes byla taky vyplašená a že bylo vše v pořádku. Já věřím, že i u mně je vše dobré, ale na klidu to nepřidá. Já jsem asi před týdnem výrazněji snížila dávkování Utrouše, tak si říkám, jestli to nemůže být i tím. Každopádně to pro jistotu zase navýším, tím určitě nic nezkazím. Těším se na fotečku 😉

terite
9. dub 2014

@lyc A dala ti dr. Utrogestan? Pokud ne, vyžádala bych si ho.