Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

matysikovad
25. únor 2013

@nessik @ofina1 @kolino @mircisek @maximka33 @antana123 a ostatní -Všem, co na mě mysleli, moc děkuju, test je úplně sněhobílý, takže u nás se tento měsíc zázrak nekoná.... Ale beru to s klidem, tak nějak jsem s tím počítala.... Třeba příště

nessik
25. únor 2013

@matysikovad Dani, ach jo, já tomu tak věřila. Příště to vyjde!!!! Jinak já jsem jako ty, taky bych udělala test, abych věděla na čem jsem, pro mě je horší čekat, jestli potvora dojde nebo ne. Asi tělíčko čeká na jaro, až bude hezky, bude plodit příroda a my všechny taky....

nessik
25. únor 2013

@ofina1 Ofi, já mám pocit, že chytnu co 2 měsíce něco. Je to hrůza. Ale nemívám teploty, jen chrchle, sople apod. Pěkně nás ty dětičky kosí, že? Někdy si říkám, jestli nejsem blázen, že chci třetí, třeba to ani nezvládnu. 😀

matysikovad
25. únor 2013

@nessik jj, příště 🙂

ofina1
25. únor 2013

@matysikovad tak spolu do dalšího kola ☹ ach jo ale na jaře budeme všechny těhulky i s @nessik

@nessik no to jo 🙂 někdy je to na palici !!! ale co by jsme pro ty naše miláčky neudělali 🙂 a třetí určitě zvládneš jsi šikula 🙂 a jak holky vlastně staré ?

nessik
25. únor 2013

@ofina1 6 a 3 roky
jasně, že budeme na jaře všechny těhule
🙂 😉

nessik
25. únor 2013

@matysikovad
@ofina1 a pak tu budeme řešit obr problémy, třeba pohlaví, jména a kočárky a tak 😀

zuza15
25. únor 2013

@maximka33 děkuji....měli jsme oba dva strach,ale dávali jsme si pozor nic hrozného,jako nějak až mooc....to ne,prostě pomalu a v klidu....hlavně..opatrně....no uvidíme zítra jak dopadnou výsledky krve ráno na hcg a odpoledne budu vědět výsledky...V pátek i dneska jsem si dělala test a mám ho stále více pozitvní obě dvě čárečky jsou tmavé tak uvidíme.... 😉

maximka33
25. únor 2013

@matysikovad Dani, dokud nepřijde ms, tak nic není ztraceno!!

matysikovad
25. únor 2013

@maximka33 jj, já vím 🙂
@ofina1 @nessik snad to jaro jistí 😉 😉 😉

mircisek
25. únor 2013

@maximka33 Bylo by to fajn, ale já to vidím maximálně na probdělou noc (jako malá jsem byla náměsíčná, teď už jen blbě spím).
Včera večer jsem brečela a brečela, že už nemůžu. Chudák manžel.

ofina1
25. únor 2013

@mircisek drž se kočko už to dlouho trvat nebude. Kamarádka přenáší už týden ☹ a už se děsí vyvolávačky měla to tak i u prvního ☹ první si přejeme aby se v bříšku udrželi a potom si přejeme aby už byli s bříška ven 🙂

lllllllllllll
25. únor 2013

@maximka33 Lucy no podla grafu to bude asi ako som ja napisala ,mrkni 😉

lllllllllllll
25. únor 2013

inac mam novy ucet,na tom som mala kedysik fotku a mam obavy ze ma vypatral niekto kto nemusel

aagnes
25. únor 2013

@matysikovad a nevyhodila jsi ho moc brzy? na to pozor, někdy ta čárka je tak zhnilá se objevit, že to chvíli trvá. Já jsem ho naštvaně vyhodila a pak jsem ho lovila z koše.

Holky, na jaře to bude vlna // dálnic jako to tu bylo v září a listopadu 😉

@zuza15 Zuzi, poslala jsem ti srdíčko pro štěstí na zítřejší den. A s tím sexíkem, tak doktoři to zakazují, když jsou takové potíže a zadaří se. Budu na tebe myslet a tfuj, tfuj, tfuj. 😉

aagnes
25. únor 2013

@lllllllllllll takovej graf jsem měla po 6 nedělí dva měsíce po sobě, skoro v jedné lajně. Kontryhel mi upravil ms a už to nebylo jen přímka.

maximka33
25. únor 2013

@lllllllllllll ty jo, ty máš více nicků? jinak na ty grafy zas tolik nedám.. nemám s nimi zkušenosti, a přesto se mi povedlo otěhotnět..

zuza15
25. únor 2013

@aagnes děkuji.....příště s sexík vynecháme 🙂 ...zítra se odpoledne ozvu....děkuji za srdíčko a i že na mě myslíš... 😉

antana123
25. únor 2013

@matysikovad je mi to moc líto ☹
@lllllllllllll graf je za tím nic moc chce to sledovat další dny jak bude BT vypadat

mircisek
25. únor 2013

@zuza15 Teď ještě miminku opravdu nemůžeš ublížit. Vždyť je to shluk pár buněk. 😉 Neboj, to bude OK.
@matysikovad Dani, dokud nepřijde MS, tak bych to nevzdávala. A když ne, tak si aspoň užívej snažení. 😅

lllllllllllll
25. únor 2013

@maximka33 neviem ci stary zrusit ,skoda ze sa neda nick premenovat,bo sa bojim pisat na verejne diskusie uz z toho stareho aby ma neter nešmírovala ,oni vedia o mne vsetko ,prave na MK som zverejnila ze ideme na dovcu a svokra to vedela v momente ...mala som tam dlhy cas fotku ,ma to nenapadlo ze by aj tu mohla smirovat ,jej spravanie je nechutne.

Mne doktor povedal ze uz boli aj pripady ze BT nesuhlasili s ukazkovym grafom a boli pozitivne ,neviem ci mam verit doktorovi ale v minulosti pred potratom som mala vzdy po ovulke zvysenu ,momentalne uz treti tyzden kazdy druhy den poctivo chodim do posilky na hodinku aj stvrť a rozmyslam ze aj tomoze zapricinit taky graf ...
@aagnes Anička ja pijem poctivo do pol cyklu kontrihel ,aj sarapis teraz beriem no nepomaha vidis.Hormonalny profil je ok ,ovu som mala minuly mesiac aj vsetko nasvedcovalo ovu tentokrat len blba BT je vselijaka a to som mala posledne cykly 29Dní.☹.... velmi som zvedava kedy dojde ms ,graf si robim prvi krat

lllllllllllll
25. únor 2013

@antana123 ale teda som prekvapena ze ovu testy boli pozitivne tam jak je to + v zelenom a este den po to som neznacila ,tak comu mam viac verit ☹

antana123
25. únor 2013

@lllllllllllll hele věřila bych ovu testu pač bt je ovlivnitelná strašně moc faktorama mě se bt neshodovala taky s ovu testmama ani s UTZ co mi řekla dr. kdy ovu bude

antana123
25. únor 2013

@lllllllllllll a kontroluješ k tomu i čípek???ten by ti měl víc napovědět jako bt navíc pozitivní ovu test může být i několik dní

lllllllllllll
25. únor 2013

@antana123 nie nekontrolujem cipek,nejako na to nemam odvahu,
hej veru to som zistila ze ovu test bol 2 dni pozitiv ale uz je to aj tak daleko ,ze do 48 hodin maximalne by mala dojst ovu po poslednom ovu teste

antana123
25. únor 2013

@lllllllllllll no proto je lepší při ovu testu se snažit aspoň 4 dny at se trefíte
jinak čípek je super jen to chce cvik než se to naučíš vše rozpoznat

camiben
25. únor 2013

Ahoj holky, tak z revize dnes nic nebylo. Sice se nic nezměnilo, ale doktor mi dal týden na to, aby to ze mě vyšlo samo…dal mi spíš na výběr. Prý, jestli mám trpělivost, tak by počkal…prý je to šetrnější, šance je 80 procent a pokud by to samo vyšlo, tak bychom mohli hned začít s přípravou na transfer těch našich dvou mrazáčku, takže bychom nemuseli čekat. Pokud by to nedopadlo, tak me revize čeká příští pondělí v 11h, a pak bych musela po 14 dnech do práce a začít bychom mohli až za dva nebo tři měsíce. Je to hrozný…dva měsíce dělám vše proto, aby se to udrželo a teď budu dělat vše pro to, aby to odešlo…takové životní paradoxy… Ale je to pro mě zas nadějě, že bych už brzo mohla mít v bříšku další mimísky!!!

luuc_2012
25. únor 2013

@maximka33 Ahoj, asi to budu já, jdu si zabalit posledních pár věcí a směr nemocnice. Kvůli vysokému tlaku si mě tam určitě nechají. Tak pak se ozvu papa

lllllllllllll
25. únor 2013

@antana123 praveze ja nemam na to povahu si ten cipok kontrolovat ale vdaka za info 😉 ,my sme sa snazili pred ovu aj po ovu ale ked som treti den po ovu stale mala rovnaku teplotu tak som sa vyprdla nato a dalsie rano opat ☹ no tak len dufať ...uvidime co bude ,mam doma aj clostilbegit az by ani dalsi cyklus nebol jak ma byt tak ho zacnem brat

mircisek
25. únor 2013

@luuc_2012 AAAAA ty máš posunutý i termín, že? Tak držím pěsti, ať jde všechno hladce. 😵 😵 😵 😵