Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

jane20
1. bře 2013

@makiska1 Děkuji za podporu.

turcice
1. bře 2013

@jane20 ahoj zlato 😒 moc mě to mrzí a bolí co se Vám stalo 😒 Bože to je fakt hrozný 😒 Tohle by se neměla stávat..Moc Vám držím palečky abyse co nejdřív zadařilo a vše dopadlo tak jak má..momentálně teď to bude nejhorší a nejtěžší období ale tady holky to hodně pomůžou..svou energií a pochopení.Posílám mnoho sil a objetí

froka
1. bře 2013

@makiska1 Ahoj, myslím, že jsem na tom byla tak, že bych chtěla hned, ale měla jsem strach, po druhé ms jsme se začali pořádně snažit 🙂 Není tu důležitá jen fyzická pohoda, ale hlavně ta psychická 🙂 Drž se! 🙂

makiska1
1. bře 2013

@froka ahoj, no právě, hlavně ta psychika, myslím že ten strach bude velký, jako že se to může opakovat, ty jo, nad tím ani nechci přemýšlet... no, teď to mám čerstvě za sebou, tak jsem celá bolavá a srdíčko hlavně bolí a ta prázdnota... ale ono bude za pár dní lépe... 🙂

makiska1
1. bře 2013

@jane20 nemáš zač, tyhle věci by se prostě sakra neměly stávat!!!!!!!!!!! kruci, něco je tady prostě špatně! beruško drž se!!!!!!!

makiska1
1. bře 2013

ahoj holky, tak revize je za mnou... byla jsem v Brně na Orlí, úžasný personál tam byl, absolutně na nic si nemůžu stěžovat!!! jen už bych se tam nikdy nechtěla vrátit!!!!! ☹ bylo to strašné... před tím jsem byla úplně mimo... jen jsem odhodlaně ležela, občas brečela a čekala, až na mě přijde řada... po probuzení to bylo lepší, břicho mě teda bolelo fest, vyteklo ze mě spoustu krve, ale potom jako když utne a je to dobré, tak snad nebudu nijak moc krvácet... teď už si to nechci vůbec připouštět, prostě je to za mnou a hledím vpřed, to zlé je za mnou a teď už bude jen a jen líp... 🙂 dva týdny bez sexu, a aspoň těch šest týdnů neotěhotnět.. takže... nic není ztraceno, miminko bude, jen se mu teď prostě k nám ještě nechtělo, holt nebyl pro něj ten správný čas... ☹ je to smutné, ale život jde dál... ☹

maximka33
1. bře 2013

@makiska1 to je fajn, že už to máš za sebou. hlavně ať nejsou žádné komplikace. jen šest týdnů, to jde 🙂 to akorát půjdeš asi na kontrolu.

makiska1
1. bře 2013

@maximka33 No jakože těch šest týdnů je minimum, já chci určitě počkat dýl, aspoň dvě ms, ať vím zda tělo funguje víš.... 🙂 a taky mu dát trochu "oraz" 🙂 bylo toho teď na něj dost, tak ho nechám odpočnout, zregeneruju se a pak jdem na to 🙂 na kontrolu mám jít za 14, a pak uvidím, na kdy mě objedná...

maximka33
1. bře 2013

@makiska1 tak to je asi rozumné.

camiben
1. bře 2013

Ahoj holky, tak u mě se revize nekoná. Včera se to u mě rozjelo a snad to bude dobré. Břicho mě bolí jen trošku, tak to snad tak zůstane. Dnes jsem volala do CARu a doktor mi řekl, že je rád, že se tělo čistí samo, a že mám přijet až dokrvácím, a pak budem pokračovat dál.

camiben
1. bře 2013

@jane20 Je mi to hrozně moc líto! Držte se!

jane20
1. bře 2013

Děkuji všem za podporu. Vím, že nic nevrátíme a čas vše zahojí, i když si myslím, že u nás to zahojí až narození zdravého miminka. Asi to byl nějaký vyšší princip, i když zatím nechápu jaký, možná časem na to přijdu. Ale otázka proč zrovna já mě sem tam napadne.V našem okolí se teď narodilo 8 zdravých dětí, moc mi to na psychice nepřidá, ale říkám si, že neštěstí přece nemůže chodit dvakrát. Snad doktoři zjistí, čím to bylo a druhé těhotenství bude jako z knihy a narodí se nám zdravé dítě. Naděje umírá poslední a myslet pozitivně je důležité.

zuza15
1. bře 2013

Holky,chtěla jsem se zeptat jaké beret vitamíny v těhu?? Já jsem brala před tím femibion 800 před otěhotněním,..pak kyselinu listovou 400 a ted ji beru kys.listovou 800...a jsem v 5.týdnu.....CO je pro mě lepší nebo něco jiného hm???děkuji

matysikovad
1. bře 2013

holkyyy, já stále meškám ☹ břicho bolí, zle mi je ☹ poraďte mi něco ☹

matysikovad
1. bře 2013

@zuza15 v těhu jsem brala femibion 800, k tomu mi doktroka dala ještě acidum folicum

matysikovad
1. bře 2013

@camiben to je dobře, tak snad nebudeš mít žádné komplikace 🙂

camiben
1. bře 2013

@matysikovad Děkuju! Snad se nic nepřihodí 🙂

janikana
1. bře 2013

@matysikovad a co BT? meris? Ja jsem ted mela strasne divnej cyklus, trval 39 dni. Posledni dva dny teplota klesla a pak se to rozjelo...

maximka33
1. bře 2013

@camiben tak hlavně ať to zvládneš. miminko bylo po IVF? tak to ještě víc zamrzí..
@jane20
@zuza15 beru stále kyselinu listovou a nějaké vitamíny pro těhotné, teď mám mamavit.
@matysikovad jak jsi to psala, kdy ti přišla ms před dvěma měsíci? třeba to teď bude stejně.

matysikovad
1. bře 2013

@janikana jo měřím bt teplotu už mám 36,5 dneska ráno, spadlo to z 37,7 °C, tak snad už se to rozjede, ted mám nějaký hormonální rozvrat, dojela jsem z práce a brečím a brečím a brečím ☹ to se mi vubec nestává ☹ je mi líto jednoho dědečka v práci, jsem totání mešuge.

matysikovad
1. bře 2013

@maximka33 tak se mi nespozdila, byla jsem myslím 31 dc a dostala jsem to .... já myslím, že už to bude dobré, v pondělí si zajdu na poštu pro ten gynex 🙂

kolino
1. bře 2013

@matysikovad Ahoj kočičko, tak už dorazila mrcha jedna červená?

Zdravím holky,
děkuji všem za podporu co na mě dnes myslely. 1.den v práci , teda spíš první den bude ve středu do te doby mám školení, jelikož budu dělat s kyselinami a vysoce toxickými kyselinami tak proto to školení.
No jsem zvědavá jak se mi tam bude dařit. snad než se zaučím se budu doma kolatit! 😅 mám to ale bujnou fantazii....

Vítám tady nové bolavé dušičky! kočky držte se,dočkáme se všechny! 😉

janikana
1. bře 2013

@matysikovad tak to budes mit treba stejne jak ja, klesla mi teplota z 37 na 35,6, ale dostala jsem to az druhy den potom. Tak neboj, pujde to samo, vyvolavacka nebude potreba

ofina1
1. bře 2013

krásný večer 🙂

@matysikovad ta mrcha si teda dává načas. Nebud smutná kočko ... posílám moc síly ...a taky srdíčko

@kolino jůůů tak už ti to taky začalo ?? a jak to zatím vypadá jsi spokojená ?a máš to do práce daleko? tak tfuj tfuj ať se ti to líbí a jde ti to 🙂 určitě se budeš kulatit než se zapracuješ 🙂

kolino
1. bře 2013

@ofina1 no zatím školení, mám za sebou, stále nevím do čeho jdu....ve středu budu mít premiéru dení směnu a další den noční dělám na 12tky. a daleko ani ne 15km ,ale jezdím autem takže to je velká úspora času, a pohodlné 😀
A ty dnes taky premiéra po mateřské? jak se tobě dařilo?

ofina1
1. bře 2013

@kolino takto zní zajímavě 🙂 ale ty 12tky budou záhul ☹ a to je nějaká velká farmaceutická firma?(pokud nechceš nemusí odpovídat 🙂 )já jsem v práci už od úterý a zatím v pohodě přijde mi jako bych byla na dovolené tak týden 😖 😖 😠 😠 . Ale každý se diví jak jsem ledově klidná a nikdo netuší, že potom co jsem ted prožila je mi práce úplně volná !!!! 😝 😝 😝
je mi smutno po Jiříkovi, ale musím to zvládnout nic jiného mě nezbývá ☹

maximka33
1. bře 2013

@kolino tak první den v práci se dal přežít? vidíš, taky ses dočkala, nejdřív toto a pak zase bude tamto 🙂
@matysikovad tak že by to ta bazální teplota zítra rozsekla? ale prodlužuje se ti to..

maximka33
1. bře 2013

@ofina1 tak to je fajn, jak to bereš, já byla děsně nervozní. a Jiřík je ve školce?

ofina1
1. bře 2013

@maximka33 tak já to beru tak že je mi to prostě jedno 🙂 sice se na všechny usmívám , ale v koutku duše je mi smutno a děsně mě to štve, ale nemůžu to dát na sobě znát ☹ Jiřík je zatím doma, ale pak půjde do školky , tak uvidíme jak to všichni zvládneme 🙂

maximka33
1. bře 2013

@ofina1 takt to děláš dobře, je mi jasné, že práce rozhodně není na prvním místě. a kdo hlídá JIříka?