Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

terrik
4. kvě 2012

@chcememimi Ahojky, občas sem ještě mrknu, jak se holky mají,ale už moc nepíšu. Jen Tě chci uklidnit, mám za sebou revizi taky později, 18tt, a začali jsme se snažit po 4 měsících a hned druhý pokus se zadařilo. Pokud je čípek zahojený, tak to děloha určitě zvládne 😉 A pokud se Ti už jednou podařilo otěhotnět, tak neni důvod proč bys nemohla otěhotnět znovu. Tak Ti držím moc pěsti a samozřejmě všem tady 🙂 jak snažilkám tak těhulkám..

ladydi
4. kvě 2012

@safea7 když jsme se snažili, říkala jsem, mám počkat, nemám počkat a pak jsem říkala, a co, co má být bude. Nevěděla jsem totiž ještě jestli mi to prodlouží. Šéfová mi to oznámila hned na to, co jsem jí řekla, že jsem těhule. Řekla mi to tak, že to teda na vedení zatím říkat nebudeme, co kdyby a ať mám jistotu práce a hned za dva dny mi oznámila, že to ředitelce naprášila, no tak co bys jí na to asi řekla. Když jsem našla // tak jsem se smířila, že přijdu o práci tak a nebo tak. Popravdě po tom potratu se mi nechtělo z5 ani za mák, ale co jsem mohla dělat. Smlouva mi končila v prosinci, tu mi teda prodloužili, ale zase na 5měsíců a popravdě to stejně není práce, kterou bych chtěla dělat. Buzer jako blázen (dokonce i se už paní z toho pokusila o sebevraždu), nervy a zodpovědnost za x milionů a placená hůř než dělník na tři směny.

miranda77
4. kvě 2012

@chcememimi tak to já na to jdu pozitivním myšlením ... prostě si několikrát denně říkám - Děloha je silná, zdravá a moudrá. Mé tělo je moudré a děje se to nejlepší pro mne. A prostě po čase tomu začneš opravdu"věřit"a "věří" tomu i tvé tělo 😅 .

miranda77
4. kvě 2012

tak dočítám, že řešíte práci ... no já také řeším, protože bych si měla od září najít práci. Jsem pěkně naštvaná na tenhle systém, protože pokud nenastoupím do práce, bude naše rodina zase o něco chudší ... takže já prostě budu muset alepoň na chvíli nastoupit do práce i za cenu, že budu těhu,abychom mohli mít alespoň případnou nemocenskou do porodu a pak rodičák ... prostě tady to jinak nejde ... 🙄 😖

miranda77
4. kvě 2012
barbarucha
4. kvě 2012

@safea7 Ahoj, děkuju a taky moc držím palce na bitevním poli. Ať z toho tentokrát vyjdeme vítězně.

barbarucha
4. kvě 2012

@ladydi No vidíš, přece se nebudeš bát o takovouhle práci? 🙂 Čekají na tebe lepší věci.

leeena_4
4. kvě 2012

@safea7 to jsou situace, to by člověk fakt nevymyslel. Mě se něco podobného stalo v lednu: Já zjistila, že IUI se povedlo, manžel dostal výpověď pro nadbytečnost a je handicapovaný, takže nová práce se hledá těžko, a mězavolali z jedné banky, že na mě dostali kontakt a chtějí mi nabídnout místo projektové manažerky ve vzdělávání. No, to je osud, asi po nás chce, abysme si naplno uvědomili, co je vážně důležité. Ale to my přeci už víme 😉.

chcememimi
4. kvě 2012

@terrik strašně moc děkuji za podporu, mě totiž v nemocnici děsili, že to může být složité....tak proto mám takové myšlení...a tobě přejí šťastně probíhající těhotenství se šťastným koncem 🙂

chcememimi
4. kvě 2012

@miranda77 asi bych měla, ale ten strach je větší...snažím se dělat vše pro to, aby se to podařilo...piju kontryhle, femigard a doplnuji kys. listovou a vitaminem 'E 🙂 tak by snad mohlo 🙂)

safea7
4. kvě 2012

TEDA DÁMY ÚPLNĚ MI MLUVÍTE Z DUŠE A DOJALY JSTE ME.JE TO PŘESNĚ TAK,ŽIVOT NÁS ZKOUŠÍ JAK SILNÉ JE NAŠE ROZHODNUTÍ A TO JE TAK SILNÉ,ŽE PŘEZ TO PROSTE VLAK NEJEDE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!VČERA MI MŮJ ŘEKL NĚCO CO PRO MĚ HROZNĚ MOC ZNAMENÁ,ŘEKL MI,ŽE AŤ SE ROZHODNU JAKKOLIV,POSTARÁ SE O NÁS A MÉ ROZHODNUTÍ BUDE RESPEKTOVAT.......................MÉ KONEČNÉ ROZHODNUTÍ JE TEDY JASNÉ,VYLOŽÍM V PRÁCI KARTY NA STŮL A AŤ TO PAK DOPADNE JAKKOLIV JSEM SI JISTÁ,ŽE MÉ ROZHODNUTÍ JE TÍM NEJSPRÁVNĚJŠÍM.........................JSME V PRVNÍ ŘADĚ MAMINKY A NA NIČEM VÍC NEZÁLEŽÍ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!VŠEM NÁM DRŽÍM PĚSTI A PŘEJI NEKONEČNO ZDRÁVÍ A MOŘE ŠTĚSTÍ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! M Á M V Á S M O O O O O O O C R Á D A !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂 🙂 🙂

safea7
4. kvě 2012

@barbarucha Nic nás neporazíííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí zlato!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Prostě to dáme!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂

ladydi
4. kvě 2012

@barbarucha já už se nebojím, s prací jsem smířená ať to dopadne jakkoliv.
@safea7 naprosto Ti to schvaluju, já taky v práci vyložila karty na stůl, už nikdy bych nechtěla zažít, aby na mě někdo řval, že jsem ho podrazila a že jsem svině, což u těhotenství s malou se mi dostalo od majitelky firmy ve které jsem předtím pracovala, byla jsem tam 2,5roku jako vedoucí, že se už rok snažíme o dítě věděla a počítala s tím a když jsem jí oznámila, že jsem těhu, tak na mě ječela jako siréna ony slova...

ladydi
4. kvě 2012

@miranda77 se mi líbí jak jsi to napsala 😀 mi to připomnělo onen film, jsem silnej statnej chlap, jsme silnej statnej chlap 😀

safea7
4. kvě 2012

@ladydi Přesně tak buď to vezme,nebo ne,ale já prostě vím co je pro mě nejdůležitější a vím,že svůj život si dám vždycky do pořádku i kdyby to mělo chvilku trvat,protože to za to prostě stojí a basta 🙂

zinevra
4. kvě 2012

Ahoj holky, dnes jsem byla ve skolce pro rozhodnuti, ze malou neprijali do skolky a po ceste domu jsem konecne nasla ctyrlistek. Tak me to pozitivne naladilo, ze ted uz verim, ze vsechno bude jen dobry. I kdyz bych se mela v zari vratit do prace a pritom malou nevzali do zadne skolky. Treba budu v ty dobe uz tehu 😎

safea7
4. kvě 2012

@zinevra Budu ti držet pěsti ať máš to své vytoužené štěstí 🙂

zinevra
4. kvě 2012

holky ja vam taky drzim palecky. ted uz bude vse jen dobre 🤐

ladydi
4. kvě 2012

@zinevra s tou školkou mě to mrzí teda 😒 do kolika jste to zkoušeli?? zaplať pán Bůh, že bydlíme na vesnici, i když, když jsem byla malou zapsat, musela jsem přislíbit, že budu chodit do práce, protože nevzali 3 děti. Máme tu malou školku, ale relativně to stačí, i když by mohla být větší... K čtyřlístku gratuluju 😉 tak snad přinese štěstí.

zinevra
4. kvě 2012

@ladydi taky doufam, ze ctyrlistek prinese stesti. Zkouseli jsme dve skolky. Mame tu tri, ale v te jedne brali jen deset deti, tak jsme to ani nezkouseli.

ladydi
4. kvě 2012

je večer a já mám zase ony ranní nevolnosti, chystám se kdy oletím navštívit WC, dýchám z hluboka a zatím se daří... Budu zase koukat dneska na výmněnu manželek, bude o zase hustota. Tak snad se nepoblinkám, jen moc nechápu to, že mi je ráno OK a čím víc hodin je, tím je mi hůř 😖

safea7
4. kvě 2012

@ladydi Tak to já zas čekám kdy nějaké příznaky přijdou,na druhou stranu u Miriamky a Járdíka jsem je také neměla,tak třeba u mě je to známka toho,že to bude taky v poho 😉 ....................................A ják jsi to měla ty???

ladydi
4. kvě 2012

@safea7 já u malé s prominutím blila jako amina, naprosto ze všeho, 14dní jsme jen bezvládně ležela a museli se o mě starat, zkoušela jsem i těhulízátka, ale pomohlo mi jen první balení, pak už to bylo bez výsledku. Při tom nepodařeném mi nic nebylo, měla jsem chutě a jedla vše co mi přišlo pod ruku.

ladydi
4. kvě 2012

@safea7 jo a ještě u malé mě to drželo až do 5.měsíce, pak jsem ještě prozvracela porod 😀

safea7
4. kvě 2012

@ladydi Tak já to zas měla přesně naopak,tak je vidět,že káždá mamina,to má prostě jinak a to je na tom to nejlepší,že na to není žádná "tabulka" 😉 🙂 Prostě to přijmem a budem si to užívat,tak jak to je 😉

safea7
4. kvě 2012

@ladydi Tak to jsi to měla pestrý 😀 ,já a můj klučina jsme se zas počůrali,já když se klubal a on hned jak vyplul 😀

ladydi
4. kvě 2012

@safea7 zrovna bylo vidět, po kom je 😀 Jinak přímo u tlačení jsem nezvracela, těsně před tím, než mi praskla voda, to bylo na parkovišti před porodkou 😀 tam jsem prvně zvracela a na vrátnici mi praskla voda. No a pak jsem zvracela skoro celou tu první dobu porodní, PA mi dala pak nějakej čípek, no tak to bylo lepší. Říká se, že zvrací jedna žena z 1tis u porodu, no a já zrovna musela vyhrát.... Docela jsem zvědavá, jestli to bude i u druhýho tak.

safea7
4. kvě 2012

@ladydi Hele ať se klidně obě po........ hlavně ať už máme fazolky v náručí 😉

ladydi
4. kvě 2012

@safea7 asi tak nějak, trochu mě to uklidňuje, že je snad vše OK, teplota ráno 37,1 a nevolnosti, to jsou dobrá znamení 🙂

safea7
4. kvě 2012

@ladydi musíme být v poho,určitě to máme tak jak to má být 🙂