Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

cabalkova
14. zář 2013

@petulaho Ja ti nevim, jestli brani utrose v jednom cyklu ma vliv i na ten další, ja bych asi nedala na to, jak to mam predepsane, a proste bych to brala az od ovu, abych si ji zbytecne neblokovala.

petulaho
14. zář 2013

@cabalkova to si nemyslím,že by to mělo vliv na další cyklus,jen čekám silnější ms-jak bude narostlá ta sliznice....tak já zkusím sledovat BT a uvidíme...děkuji za radu...

terite
14. zář 2013

@ofina1 Moc gratuluji k výborným zprávám z kontroly. Mimísek je krásný. Budeš se teda už házet do horní tabulky?
@petulaho Peti, tím měřením BT určitě nic nezkazíš a budeš mít ještě větší přehled o ovu. Šla bych do toho. Úplně tě chápu, že po tak dlouhém čekání už prostě chceš být hned těhu. Moc držím palce, ať to klapne teď v tom dalším cyklu.

Holky, jak víte, plánuju svatbu. Je to už za tři týdny, toto letí. Tento víkend jsem na skok u mých rodičů a otevřeli jsme téma, co si kdo obleče na svatbu. Můj otec trvá na tom, že si nic nového kupovat nebude a ukázal mi 40 let stare sako v námořnicky modré barvě a se zlatými knoflíky a k tomu historické šedé pruhované kalhoty. Vůbec se to k sobě nehodí, látka vypadá jak z minulého století a je to prostě hrozně nemoderní. Pěkně jsme se kvůli tomu pohádali, on pak řekl, že teda raději nejpřijde vůbec. Mám teď strach, že jsem z toho nervu, co jsem chytla, nějak mohla ublížit bublince. Jsem kráva. Ale to se fakt nedalo v klidu přejít. Ještě jsem mu i ve vzteku řekla, že jestli znovu potratím, bude to kvůli němu. On do té doby ani nevěděl, že jsem zase těhotná. Věděla to jen mamka. Prostě jsem byla jak hysterická puberťačka. Ale to sako mě strašně sebralo ☹

petulaho
14. zář 2013

@terite Teri,naprosto tě chápu,každánevěsta chce mítdokonalou svatbu a aby vše sladěné,určitě jsi po tátovi nechtěla nic nemožného, obleky se dají i zasušnou cenu půjčit-manžel mě komplet oblek za 1500,-..až těpovede mělo by mu to slušet..zkus ještě se domluvit nějak přes mamku....a ted mi došlo,že se ti vlastně splní sen být na svatbě těhotná, moc vám to přeju😉určitě z tohostresu nepotratíš,neboj....věřím,že tentokrát to vyjde...a jinak ano samozřejmě si přeju být těhotná,ale ráda si ještě počkám,hlavně aby miminko bylo v pořádku....

terite
14. zář 2013

@petulaho Peti, přes mamku se to už zkoušelo předtím. Nedá se s ním hnout. Říká pořád, jestli tam mám jít, půjdu sám za sebe, nemusím ze sebe dělat něco, co nejsem.. však to sako je jako nové a čisté, stydět se za mě nemesis atd. atd. No hrůza. Dneska už odsud odjíždím, taťkovi jsem ještě napsala dopis a požádala ho tam, aby respektoval mé přání přestože se s ním názorově neztotožňuje. Že je to pro mě důležité. Mamka mu ten dopis večer dá. Sama mu to nedokážu říct, brečela bych. Tak snad si to přečte a ještě to s ním hne, ale moc šancí si nedávám ☹ Achjo.
Nojo, budu na svatbě těhotná, já vím, že tys to tak chtěla. No, jsem ráda, že budu zatím jen málo těhotná, jen se trochu bojím toho tancování a poskakování. Aby to nebylo na škodu ☹ Bojím, bojím.. No a první pořádná kontrola na srdíčko bude až po svatbě. Ale zas díky těm přípravám mi to čekání uteče rychleji.

kolino
14. zář 2013

@martinakl toto letí! přeji malému vše jen to nej nej ty jeho kukadla a vlásky, moc ráda kuknu na fotky co sem vložíš, je to borec usměvavý! jste moc pěkná rodinka, doufám, že už manžel nezlobí! 😉

kolino
14. zář 2013

@terite moc gratuluji k // t je super, plna hlava starosti a je to tu! neboj taťka se uklidí ještě rád si půjde něco nového koupit. přece jde na svatbu vlastní holčičce ,kterou povede, tak musí být elegán! Svatbu si užiješ přece se vám povedlo miminko a svatbou tu vaší lásku potvrdíte, na tancování na stole to asi nebude, ale užít si ji určitě dokážeš i se šťestíčkem v bříšku ♥ těším se na fotky 🙂

martinakl
14. zář 2013

@kolino Děkujeme za pochvalu 🙂 Co se manžela týče, tak poslední cca 3 týdny je to fajn. A to bych opravdu bývala odešla, kdybych nezačla mít zdravotní problémy v tu dobu. Ale zatím jsem ráda, že jsem zůstala.. Tak uvidíme. Pořád nejsem přesvědčená o tom, že to tak zůstane, no uvidíme.

kolino
14. zář 2013

@martinakl ty jo tak hlavně ať si fit, a manžel dostane rozum, máte úžasného chlapečka!!!

martinakl
14. zář 2013

@kolino Začala jsem mít problémy s hemoroidama. Ale fakt hodně, nejhorší bolest, co jsem kdy zažila (teda kromě porodu 😀 ). Teď je to lepší a v říjnu se rozhodne, jestli půjdu na operaci.

kolino
14. zář 2013

@martinakl au!!! no tak snad se ti to zlepší ☹ to je nepříjemné....

nessik
14. zář 2013

@petulaho Zlatíčko a co zkusit ovulační testy nebo měřit teplotu. Kdyby náhodou byla ovulace později, tak abys opravdu ten utrogestan nebrala moc brzo. Ale já věřím, že příští cyklus budou // a nebudeš muset nic takového řešit. Do Vánoc bude pupík!!!!! Moc na Tebe myslím, je to strašně těžké, sama jsem v mizerném psychickém rozpoložení, dneska jsme se šíleně chytli s manželem, přitom my se téměř nehádáme, ale už to vůbec nezvládám. ☹

petulaho
14. zář 2013

@nessik chjo☹je to narocne a je toho na vas hodne.verim,ze sd to brzy srovna a budou //😉

terite
14. zář 2013

@kolino No neznáš mého otce, je to tvrdohlavec. Uvidíme. Za gratulaci moc děkuji. Jsem strašně ráda, že jsem se po tak dlouhém čekání dočkala a konečně našla ty vytoužené //. Trochu mám obavy, to je jasné, ale spíš ve mně převládá pocit, že teď už to musí být v pořádku. Že to zlé už jsme si vybrali. Tak snad mě můj šestý smysl nezklame 😉 Jak se vede tobě?

terite
14. zář 2013

@nessik Kočko, je mi moc líto, že se to u vás zatím stale nedaří. Věkem to ale určitě není, dneska jsou i prvorodičky, co mají 35 let a nejsou to žádné velké výjimky. Nezkusíte zajít k doktorům na testy, alespoň se ujistit, že je vše dobré. I když už dvě holčičky mate, může být, že se zdravotní situace pošpatní a nedaří se.. Moc na tebe myslím a držím palce a posílám srdíčko pro štěstí.

antana123
14. zář 2013

Ahoj holky 🙂
@ofina1 krásný miminko moc gratuluju 🙂
@nessik já věřím že to chce jen čas a zadaří se 🙂
@petulaho a dokud nepřišla ms je pořád šance já měla na 28DC mini ducha a zesílil držím palce 🙂
co je tady jinak nového???

antana123
14. zář 2013

@terite moc gratuluju 🙂

nessik
14. zář 2013

@petulaho
@terite
@antana123 holky, moc děkuju, ale už to trvá, jak dlouho to ještě může trvat? Už se fakt bojím, že se nezadaří nikdy ☹

@terite já vím, sice cyklus mám normální, tak nevím, kde a v čem by mohl být problém, ani se mi nezdá, když jsem otěhotněla v prosinci, že by se mohlo něco dramatického stát u manžela (to v prosinci bylo na první šup z jednoho styku) a holky byly taky hned ☹ , ale třeba se mnou je něco v nepořádku. Počkám, jestli náhodou nebudou tento měsíc // a objednám se do CAR, problém je, že manžel tam nechce. Holky, myslíte, že by mi udělali inseminaci, aniž bych musela na laparoskopii? Na tu nechci jít, ale bez ní mě ji zase asi neudělají, že?

cabalkova
15. zář 2013

@nessik Ja jsem na laparce nebyla a IUI nam delali, jen předtím kontrolovali pruchodnost, ale to se dela ambulantnen "na koze" vstriknutim fyziologického roztoku, takze myslim, ze by to urcite slo domluvit. Myslim, ze laparka jako pausalni reseni se uz snad nedela. A moc drzim palce, aby to brzy klaplo, jen nevim, jak by delali tu inseminaci bez tvého muze. 🙂

cabalkova
15. zář 2013

@terite Tak to je krasny, ze se budes vdávat, to mate termin podobne jako my, my se brali 11. rijna a bylo naprosto nadherne babi leto. A myslim, ze tatinek se po precteni dopisu umoudri, je jasny, ze jsi z toho byla na nervy, taky by me to dostalo, ale uvidíš, ze to nakonec dopadne dobře, maminka ho ještě zpracuje. 🙂

sanuli
15. zář 2013

Dobré (i když není vůbec dobré) ráno.. buď to byl planý poplach nebo to vzdal i tenhle bojovníček.. v noci jsem začala krvácet :o(

antana123
15. zář 2013

Přeju dobré ránko 🙂
@nessik já byla po laparoskopii spokojená 2x těhu za krátkou dobu a před tím 2 roky nic
@sanuli a pořád krvácíš????

ofina1
15. zář 2013

@sanuli jejda to je mi moc líto:'( a moc a nebo jen spiněnì a nechceš jít do nemocnice? Vis jak to měla @kolino

petulaho
15. zář 2013

@nessik další měsíc zkusím měřit BT,ted ale už vyhlížím ms🙂 A těším sena další snažení....
@antana123 děkuji za podporu,ale určitě dorazí ms, s ničím už ani nepočítám....
@sanuli zlatíčko,skákni na pohotovost,ještě to nemusí nic znamenat...

kolino
15. zář 2013

@sanuli krvácela jsem jak s kohoutku jasnou červenou krví s kusama ,že vložka noční nestíhala co 15 minut jse si ji měnila a stejně už mi valila krev po stehnách...no humus a bojovníček se udržel a jsem už za půlkou těhotenství. tak ti moc přeji ať si na tom stejně a miminko je silný bojovník, to dá!!!. Psala mi i paní co vás chodí číst, taky krvácela a dobrý zvládlo to!!!! takže někdy to krvácení neznamená že je konec.

cabalkova
15. zář 2013

@sanuli Taky jsem na zacatku krvácela a miminko se zda byt v poradku, roste a bije mu srdicko, tak to urcite nevzdávej a zítra zabehni k dr, ještě to nemusi nic znamenat. Moc drzim palce.

cital
15. zář 2013

@sanuli Ještě nemusí být nic ztraceno! Držím palce, ať je to v pořádku.

sanuli
15. zář 2013

@antana123
@ofina1
@petulaho
@kolino
@cabalkova
Holky.. hned v noci jsme jeli na pohotovost a tam mi sestřička udělala těhotenský test - byl negativní. Milý mladý doktror mi udělal vyšetření (ležela jsem tam dlouho, byl opravdu důkladný) a říkal, že to vypadá na menstruaci.. že prý nemůže ty změny na děloze posoudit (v tak raném stadiu), ale že to vypadá na menzes.. dnes ráno jsem opět testovala a byl negativní. Tak nevím.. jsem z toho jelen. Moc bych si přála, aby to byl menzes a ten páteční test byl falešný omyl.. nevím co si myslet.
Ale proč bych měla zpoždění, proč by mě déle než týden píchalo v podbřišku, proč by mi bylo tak špatně od žaludku..
Holky moje.. každá z nás to už prožívala, takovou beznaděj, prázdnotu.. už to známe a pořád nám to vhání slzy do očí.. achjo

sanuli
15. zář 2013

@cital Já myslím, že je to konec :o(

cital
15. zář 2013

Holky u mě taky blbý. Přes noc jsem zašpinala a docela dost. Snažím si zachovat chladnou hlavu (zatím se daří, jsem už asi vysoce imunní vůči neštěstí). Říkám si, že to může být z přetažení (včera jsem byla na houbách celý den) a večer mě bolelo břicho a hlava. Nebo, že to může být z toho jak se roztahuje děloha, popř. falešná MS? Každopádně věřím, že to bude v pořádku. Nasadila jsem rano utrogestan a čekám. Bojím se holky, plašit s dr. asi nebudu. V úterý jdu na KO. Sakra, to přeci nemůže dopadnout zase špatně!!! Miminko musí vydržet, musí!!!