Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

werinka1
15. zář 2011

@hexelucka
@leeena_4 Svatá pravda, plnej žaludek a prázdnej ...... však to znáte a funguje to! 😉

hexelucka
15. zář 2011

@terrik 🙂))))vařím mu takže hlad to nebude🙂)))))))no uvidíme musíme bojovat všemi prostředky🙂

hexelucka
15. zář 2011

@werinka1 no snad to bude mít účinek🙂)))))))))

hexelucka
15. zář 2011

@leeena_4 chválím přístup prdíme na doktory at se stane co stát se má🙂))))))))

leeena_4
15. zář 2011

@hexelucka přesně. Stejně se děje to co má, bez ohledu na nás 😀

hexelucka
15. zář 2011

@leeena_4 jojo at se snažíme jak se snažíme stejně nic neovlivníme.-))))) 😉

terrik
15. zář 2011

@hexelucka jojo bojujte bojujte ať zvítězíte! 😉

A s tím prdíme na doktory to je dobrý, tak v tom případě Ti přeji ať se snad zadaří hned i mimi 🙂
Jo je pravda, že osudu se člověk asi stejně nevyhne..

cuddle
15. zář 2011

@martinakl tak DC jsem zvladla , to je den cyklu - ale jelikoz ja vlastne zadne cykly pravidelne nemam, takze zadne DC neresim...

hexelucka
15. zář 2011

@terrik 😉 😉 😉 jak říkal Vlasta Burian - "ještě se nestalo aby to nějak nedopadlo"🙂))

terrik
15. zář 2011

@hexelucka 🙂 🙂 🙂 to je hezký

cuddle
15. zář 2011

holky tak mam za sebou kontrolu u me gynekolozky , tyden po revizi je vse v poradku , cistoucko jak po generalnim uklidu se savem.... 😒 jinak jsem se jen ptala co dal mam za omezeni, rikala - ze doporucuje 3-4 tydny zadne koupani ve vane, bazenech atd, a 3-4 tydny no sex - tak to me trosku zarazilo , myslela jsem ,ze tech 14 dnu bude stacit....jinak nam schvalila, ze zadame o adopci, pry je to dobra podpora pri dalsim IVF, ze mas radoby takovou jistotu za zady a tolik nestresujes. Rovnou mi vyplnila zdravotni dotaznik s vyjadrenim gynekologa a je to. No a muj dotaz jestli mam resit to, ze treba ms zase nedorazi - pac normalne ji mam az po lecich, tak se pousmala a rika, ja bych to nehrotila, v klidu vsak ted ji nepotrebujeme...a az budu ready na IVF tak se to zacne resit...

hexelucka
15. zář 2011

@cuddle tož já už jsem 3 týdny🙂))taky jsem tam měla krásno týden po revizi to mě potěšilo stejně jako tebe na tom všem to byla pozitivní zpráva🙂takže ted vypni posléze si užívej at si brzo redy a taky at jsi připravená na ten kolotoč okolo adopce🙂

kixi
15. zář 2011

@hexelucka @leeena_4 @terrik ahojky, tak to mam za sebou, sliznice je tenka, ale narusta, vajecniky zatim bez akce...no...moc me pani doktorka nepotesila, zacala mi vypravet o tom jak je treba to planovat, ze 4 mesice by doporucovala pockat a nejlepe pry na jaro az bude zase teplo a nebudou chripky!!! Uvidim jeste co mi reknou v pondeli na vysledcich v nemocnici, ale toto se mi zda prehnane... ☹

leeena_4
15. zář 2011

@cuddle já jsem se těm 14 dnům dost divila. Já mám normální šestinedělí a řekli mi to gynekolog i v nemocnici. Jinak gratuluju ke kontrole, moc dobře, že je tam po generálním úklidu a sliznice doroste 😉. A ta žádost o adopci vám dá určitě klid v podvědomí, že je jiná možnost v řešení 🙂

leeena_4
15. zář 2011

@kixi mě se 4 měsíce zdají taky přehnané a nedodržela bych je. Když je vše v pořádku a roste sliznice 😉

hexelucka
15. zář 2011

@kixi zlatko prdíme na doktory🙂)))))zatím nevěš hlavu jasné!!!!!!u každé z nás se tělo nastartuje různě rychle takže není nic ztraceného a ty se pěkně nastartuj psychicky, užívej toho čeho si pak neužiješ a uvidíš ono to půjde vše bude dobrééééé!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😉

hexelucka
15. zář 2011

@leeena_4 přesně sdílím tvůj názor🙂))))

cuddle
15. zář 2011

@hexelucka sem ty dotazniky vyplnila uz vcera 😉 a zitra nesu papir doktorce a ta mi to pry vyplni na utery a manzel si zajde v pondeli a pak uz jen od zamestnavatele - takze mozna ve stredu to tam muzu zase zanest 😀

cuddle
15. zář 2011

@leeena_4 tak ty uz jsi byla o dost dal nez ja - ja 6+3 a spontalni - embyjko vyslo samo , delali jen revizi dutiny delozni, sliznice atd aby tam nic nezustalo - a prave v nemocnici bylo tech 14 dnu ze je ZAKAZ , ale nic vic a dnes doktorka teda ze ty 3-4 tydny doporucuje

leeena_4
15. zář 2011

@cuddle hm, to je pravda, když to bylo spontální, tak by se nemuselo tak dlouho čekat :-/

hexelucka
15. zář 2011

@cuddle to se dává ta žádost nějak přes sociálku že?jen tak dál......děvče at máš ten správný motor který tě požene kupředu ke zdárnému cíli🙂))

cuddle
15. zář 2011

@hexelucka jojo na socialni obdoru mestskeho uradu je vzdy nekdo kdo resi adopce, pestounskou peci,atd. - takze tam - tam to i podas, oni zpracuji a predavaji na kraj do centralniho registru kraje - kde uz to pak resi zase jini odbornici

kixi
15. zář 2011

@hexelucka chm, docela me zdrbla...nechapu proc me vyklada o chripkach a podobne..kdyby kazdy kdo chce otehotnet resil zda je chripkove obdobi...ja nevim..nechapu to..akorat me vystresovala...

leeena_4
15. zář 2011

@kixi přesně, v každém období se něco najde 😉

kixi
15. zář 2011

@leeena_4 achjo....no uvidim jeste co v nemocnici...ale docela me rozhodila...hlavne mam prijit na kontrolu az V LEDNU!!! a jak ja zjistim jak na tom jsem do te doby ☹ ☹

terrik
15. zář 2011

@kixi ahoj kixi, no na chřipky by se snad paní doktorka ohlížet nemusela, vždyť na jaře jich práve spíš přibývá. No ale hlavně asi záleží na Tobě kdy se rozhodneš začít, hlavně abys byla zdravá a v relativně v psychický pohodě. Já mám též doporučeno čekat,ale já budu, protože bez tý kyseliny listový, co mi má napsat doktorka,to nechci moc riskovat, aby se to pak neopakovalo..

leeena_4
15. zář 2011

@kixi třeba měřením bazální teploty 😉. Počkej, zkusím najít odkaz na jeden článek, na základě kterého jsem se já rozhodla nečekat a začít se snažit dřív 😉

terrik
15. zář 2011

@kixi zeptej se jich na to v tý nemocnici, uvidíš, třeba řeknou něco jinýho než Tvoje doktorka a pak až k ní půjdeš na kontrolu, budeš už třeba těhotná 🙂

kixi
15. zář 2011

@terrik jj, jenze kdyz me rekla, ze mam prijit na kontrolu v lednu tak jak ja budu vedet zda je tam dole vse pripraveno :( Listovku jim uz 3 mesice a psychicky jsem relativne ok...za par tydnu to bude jeste lepsi...nechapu proc mam cekat podle ni dalsich 7 mesicu!