Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

sem
3. říj 2011

@cuddle tak to máš dobrý, to já budu muset žadonit, ale snad to z nich vymlátím - do dalšího pokusu bez gentiky a imuno prostě nejdu!!!!!!

leeena: opravdu jedině čas to může zahojit, já to vím

leeena_4
3. říj 2011

@sem kdyby tak šel koupit, co? 😀. Ale to by pak člověk skutečně odžil jen zlomek života.

cuddle
3. říj 2011

@mpetula fiha tak to nevim jak to myslel
u nas je PGD embryi do 3 kusu za 15 tis, kdyz to platis sama ( pardon predtim jsem prohodila pismenka)
a me rekl, ze uz nato mam narok od pojistovny, mozna taky kazda pojistovna jinak, nevim ☹
http://www.sanatoriumhelios.cz/metody-pgd

cuddle
3. říj 2011

holky tak potratila i Kocurova, holt ten zivot si nevybira....uz mela vic nez pulku za sebou

http://www.super.cz/5304-strasliva-tragedie-mod...

leeena_4
3. říj 2011

@cuddle to je mi jí chudiny líto, jak je známá, tak má k tomu trápení ještě na krku bulvár a ví to fakt všichni :-/. Divný rok tohle, fakt divný

lenka5731
3. říj 2011

@leeena_4 já jsem to po revizi ještě nedostala, je to dnes 33 dnů. Už začínám být nervózní, protože jsem to vždycky měla pravidelně po 28 dnech (i bez antiko). Může to být třeba tou cystou, co mi teď objevili. 😖

Jak bylo v Krkonoších? Počasí vyšlo perfektně, ne?

leeena_4
3. říj 2011

@lenka5731 tak já jsem dneska 40, ale jsem zvyklá, že to nedostávám. Bez hormonů nemám ani ms ani ovu. Tak jen přemýšlím, jestli to budu řešit, nebo čekat.
V Krkonoších bylo báááječně. Horská chata v lesích, 2km od civilizace, příjemný personál, krásná terasa, dobré jídlo, procházky, sluníčko, povídání a klid na duši. Byla to taková náplast a moc to pomohlo! Cítím se teď o 1000% líp. Postavili jsme u pramenů Labe takovou malou mohylu pro to naše první miminko a jako signál pro to druhé, že už na něj čekáme. Tak to bylo takové symbolické uzavření celého prvního těhotenství a je mi mnohem líp. Samozřejmě vím, že ještě chodí chvíle smutku a tak, ale celkově je líp.

kixi
3. říj 2011

@lenka5731
@leeena_4 ahoj holciny, jak je? Jaka byla dovca? Ja jsem dnes 29 a zatim taky nic. Ve ct jsem byla na kontrole kvuli bolestem a sliznice narusta, tak snad se dockam. Jinak na vajecniku mam pry malou cysticku ale muze to byt i folikul pry 🙂 Doktorka nejak mlzila, myslim, ze mela strach me rict, ze bych treba mohla ovulovat 😀 docelame totiz boli bradavky zase..no nevim..neresim...a jak jste na tom vy? uz jste mely sex? my jeste ne 😀

leeena_4
3. říj 2011

@kixi doktorka se asi bála, že na to okamžitě hupnete 😀. Dovča byla úžasná, není co vytknout, přečti si můj poslední příspěvek 😉. Jinak už jsme sexovali, ale ještě s kondomem. Ve čtvrtek to bude už šest neděl, tak dostanou gumičky zase sbohem 😀. Mě taky po 14 dnech od revize už dorůstala sliznice a zřejmě stále dorůstá 😀. Super, že máš ovulku, to moc přeju 😉

kixi
3. říj 2011

@leeena_4 uz jsem si precetla, zni to fakt super 🙂 No ja bych si netroufla rict, ze ovuluju, pri mem stesti to bude spis ta cysta 😀 ale neresim to...no my uz gumiky mame v zasobe, ale ja mam porad strach...jsem opravdu zvedava kdy dorazi ta MS ... porad spinim, musim brat ascorutin...

leeena_4
3. říj 2011

@kixi chápu, taky mám takové štěstí v životě 😀. Kdybych špinila, taky bych nesexovala, ale zatím mám opačný problém - potřebovala bych mrchu 😀

kixi
3. říj 2011

@leeena_4 no ja uz si na to spineni snad i zvykla za tu dobu :D musime vymyslet nejaky privolavaci ritual 😀 achjo...to jsou paradoxy, nejdriv ji strasne chceme, pak ji zase strasne nechceme...diky bohu, ze v praci mam totalni nestihacky a v podstate nemam kdy premyslet...a budes to resit pres mudr teda?

leeena_4
3. říj 2011

@kixi já nevím, jestli to budu řešit. Když půjdu k doktorovi, dostanu dvojitý agolutin, dva dny mi bude blbě, budu mít v sobě megadávku progesteronu a mrcha dorazí tak za 14 dní. Když nepůjdu, tak dorazí až dorazí, ale bez hormonů. Vlastně ji zas tak nepotřebuju. Do caru jdeme koncem listopadu, domluvit se na dalším IUI a oni si ji už přivolají 😀. Chtěla bych to dostat a zkusit třeba tu fytosoju na ovulaci, ale zase to nechci lámat přes koleno a chci dát tomu tělu šanci. Přeci jen jsem teď jedla hormony skoro rok v kuse.

kixi
3. říj 2011

@leeena_4 jj to chapu...ja se taky priklanim k tomu nechat to na telu...casu bude mit dost, treba si poradi...drzim moc pesti! Ja jsem zase rozpacita z toho kdy se snazit nebo ne..jsou na to tak rozdilne nazory...nicmene asi to resit proste nebudu...

leeena_4
3. říj 2011

@kixi taky se k tomu přikláním. 😉. My začnem normálně sexovat bez ochrany po šestinedělí a děj se vůle boží 😉. Myslím si, že tělo ví líp, jestli je připravené, nebo ne a když nebude, neotěhotníme.

kixi
3. říj 2011

@leeena_4 no ja prave doufam, ze neotehotnime i kdyz nebude pripravene...taky to asi nebudu resit...ono stejne...ted uz jsem mesic od r, i kdyby se to povedlo opravdu na prvni pokus, bude to nejdriv 2 mesice od r..a to se stejne nepovede takze asi opravdu neni co resit...

werinka1
3. říj 2011

Ahojte holky, tak já se hlásím jako velkej machr páč mam od soboty MS 😀 😀 😀 Dokonce sem měla cca před 14 dny i ovulku. Nebyla jsem si jistá, ale když jsem si to propočetla, tak mi to vycházelo, že ovulku mam 15, 16 den cyklu a tudíž jsem v sobotu nebo neděli čekala mrchu. A přišla!!!!!!! Mam radost 😀 Uvidíme jaká bude další, ale tentokrát jsem měla i menší bolesti a slabší krvácení i když jen o trošku. Vůbec by mi nevadilo, kdyby to tak bylo i příště. Respektive by mi vůbec nevadilo, kdyby žádné příště už nebylo! 😀
Koukala jsem na odkaz o Kocurové a je mi jí teda holky líto ☹ Už byla v pátym a já na ní vždycky tak (trošku závistivě) koukala v televizi jak se začíná kulatit, ale tohle mi teda mrzí. Chudák.

leeena_4
3. říj 2011

@werinka1 Téda to je bomba, ovulka a mrcha, tady má někdo dobře našlápnuto na další těhu 🙂

kixi
3. říj 2011

@werinka1 ahojky, moc moc gratuluji, ja stale cekam 🙂 a mam to stejne, take jsem na ni zavistive koukala, ale toto me moc mrzi...po kollika tydnech jsi to dostala?

werinka1
3. říj 2011

@leeena_4 😀 😀 No kéž by! 😀 A doufam, že vám předam menstruační štafetu 😀

leeena_4
3. říj 2011

@werinka1 no, já bych ji potřebovala 😀. už jsem 40 DC

werinka1
3. říj 2011

@kixi Po 5 týdnech + 2 dny. Začla jsem před 14 dny zase cvičit Mojžíšovou, ta mi k tomu určitě taky trošku pomohla.

lenka5731
3. říj 2011

@werinka1 přesně, já na Kocurovou koukala s dost smíšenými pocity (teda ty zprávy jsem viděla tak jednou týdně, ani nevím, jak často je má) a dneska mě to teda dost zasáhlo. po docela dlouhé době jsem si zase pořvala 😒

@kixi
@leeena_4 zeptám se jako naprostý laik, tak se nesmějte 😀 když není MS, tak je vyloučené, že by mohla proběhnout ovulace.?Jde přece otěhotnět i při kojení, když není MS.. (mně teda MS po porodu vynechala jednou a pak chodila přesně po 28 dnech, i přes plné kojení). No ale kde ty časy jsou, že ... Jak to teda s tou ovulací a MS je? 🙂

kixi
3. říj 2011

@werinka1 tak to je asi celkem idealni...ja jsem ted 29 den, takze mam jeste asi cas...a planujete se snazit?

werinka1
3. říj 2011

@leeena_4 Já to teď spočetla na 38 DC. Tak to určitě brzo přijde. Jak řikam, ještě tak 2 dny a posílám dál 😀 Jdu si zas zacvičit, včera jsem byla líňoučká.

leeena_4
3. říj 2011

@lenka5731 úplně vyloučené to není 😉. Ovulace může nastat i u cyklu dlouhého 70 dní 😉. Jen je těžké ji vysledovat 😀. Ale taky spoléhá, na to, že i bez ms může ta ovulka přijít 😉

leeena_4
3. říj 2011

a holky Kocurové jsem to taky záviděla, teď je na tom chudák jako my a ještě to ví celá republika a ne jen naše :-/. Sand je bulvár nechá na pokoji.

leeena_4
3. říj 2011

@werinka1 dobře, jsme domluvené 😉 😀

werinka1
3. říj 2011

@kixi Tak to máš ještě v poho. Tobě jí pak předá leeena 😉 Určitě se snažit budem. My už se tak 14 dní snažíme 🙂 Prostě jsem to už nemohla vydržet a tak jsme to zkusili. Nic mě nebolelo, naopak, tak jsme tomu nechali volný průchod. Jelikož jsme byli na IVF, tak já tomu, že by se nám povedlo normálně moc nevěřim, tudíž ani neřešim žádnou ochranu.

kixi
3. říj 2011

@werinka1 aha rozumim...drzim moc pesti 🙂