Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

natulaaa
3. srp 2010

tak jsem blbá jen jáá,nebo jste to taky viděli,my měli chvíli fotky nad článkem a ne vedle,že jste to taky viděli? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

pe_t
3. srp 2010

😀 😀 😀 mě zas zmizely některé příspěvky 😀 tak buď v klidu Nati 😀 něco tu harašilo, už je to ok 🙂

daniela699
3. srp 2010

Peti, to je mi lito co se deje, ale snad i to nestesti, jak se rika ze prichazi po trech, tak to je uz vse. A snad vas potom uz cekaji jen lepsi veci.

daniela699
3. srp 2010

Natu, to jsem si ani nevsimla, to treba jen tam u vas na severu. 😝 🙂

pe_t
3. srp 2010

Dani tak to beru...ono člověk s tím stejně nic jiného nesvede, než že to přijme s pokorou...ale mě drží fakt pohled do (snad) blízké budoucnosti. Mimochodem - jak si tu holky rezervovali ty měsíce otěhu, tak bych ráda jedno místečko v září 😉 . No člověk míní, příroda mění že? Ale už jsme rozhodnuti. Ted mám ještě strach - čekám na 1MS a to je fakt brzo. Ale v to září to snad klapne 🙂 po 2MS už strach nemám 🙂

mv
3. srp 2010

Tak přemýšlím, který měsíc si zaberu..... 😀 😀 jsem myslela listopad a pak mi došlo, že by to byl lev jak já a to by nešlo..... 😀 Tak si beru prosinec. 😵 😵

veraakubik
3. srp 2010

@natulaaa Ja chciiii taky do tabulky,ale jak se tam dostat..Taky jsem na ni koukala a kdyz ji rpocitam a procitam tady ty prispevky,tak je to tak polovina vas co sem chodite a co jste v tabulce..

pe_t
3. srp 2010

to je fakt, spousta jsem, které jsem tu neviděla

natulaaa
3. srp 2010

@veraakubik Až příjde Jahud,tak pokud tu nebudeš ty,tak ji to připomenu azredukujem i tu tabulku,ok?

Holky já ted četla vtip,je to taková hovadina,ale budíš,trochu mě pobavila,takže,víte proč má většina chlapu nohy do O?protože to nejduležitější se většinou dává do závorky 😀 😀 ,to je blbost co,no ale....... 😀

natulaaa
3. srp 2010

@natulaaa a ještě jeden tu je joo? příjde paní do obchodu a prohlíží si kabelky,jedna se ji líbí a ptá se kolik stojí a prodavač ji řekne 3000 kč,a paní cože?Tolik? vždyt je taková malinká,a prodávač ji řekne,no jo paní,ale ona je z kuže pánského přirození a když ji pár krát pohladíte,tak z ní budete mít kufr 😀 😀 😀 😀 ,takže tak,doufám,že jsem vás aspon trošku pobavila 😀 a pak tu je ještě jeden delší a sprostější,ale taky ujde,tak jestli budete mít zájem,tak napíšu 😀 😀

natulaaa
3. srp 2010

jééé já si ten vtip napsala sama sobě 😀 😀 😀 😀

dancicka
3. srp 2010

Ahoj holky, dnes jsem dostala první MS po revizi... myslíte, že je moc brzy zkoušet mimi už teď, nebo máme čekat ještě další měsíc? 😅

daniela699
3. srp 2010

Natul, 😀 😀 😀 dobry. 😀 Hod i ten dalsi. 😀

zzzzuuuuzzzziiii
3. srp 2010

@daniela699 Diky daniel ☹ nejak to proste dopadne... musi... nemam dukaz v ruce a tezko ho ziskam, mozna lepsi neschanet, ja uz jsem asi z toho hrozne vycerpana ☹

natulaaa
3. srp 2010

@dancicka Danči my začali hned po revizi,pokud se cítíš dobře a nic tě nebolí a dostala si ms sama bez vyvolávačky,tak si myslím,že proč néé,ono prý je to prý jak pohnojené,jinak je to na tobě,nebo ještě jednu ms raději počkej,ale pak už bych do toho šla určitě,tělo si samo řekne,jestli je připravené

natulaaa
3. srp 2010

@daniela699 tak ještě jeden,dostanou se jeptišky do nebe a sv.Petr se jich u brány ptá,jestli zhřešily a ta první říká,no já se na něj jen koukla a sv.Petr ji říká,tak běž a umyj si oči ve svěcené vodě.
příjde druhá jeptiška a tá říká,noo,já si na něj jen šáhla a sv.Petr zase,tak běž a umyj si ruce ve svěcené vodě,ted přiletí třetí jeptiška a sv.Petr na ní,copak tak spěcháš a jeptiška říká,já si jdu rychle vypláchnout pusu,než si sem příjde jeptiška Kateřiná vypláchnout prdel 😀 😀 😀 😀 😀

jahudka80
3. srp 2010

@natulaaa tak jsem testila 😒 mě ty // čárky prostě nejdou jsou hrozně slebé ☹ nahoře je včerejší dole dnešní

jahudka80
3. srp 2010

@mv to vím od Natulky já ne, já to také nevěděla 😀 😉

jahudka80
3. srp 2010

@natulaaa s tabulkou sohlasím ti co jsem nechodí tak dám pryč, mám s tím zbytečně moc práce 😒 a holky vy která budete chtít do tabulky tak prosím písněte buď @jahudka80 aby se mi to objevilo ve "zmíňky o mně" a nebo přímo mě do pošty. Protože rámo většinou juknu co jste mi psaly a když to není s tím @ tak to nepřečtu a udělám tabulku a pak až mám čas tak vás dočítám, někdy na to nemám opravdu čas a pokud potřebujete abych zaregistrovala, že mám někoho přidat nebo změnit tak písejte prosím tak jak jsem psala ju. 😉
@zzzzuuuuzzzziiii neboj to bude dobré když se k tobě přitulil je vidět že tě má rád,... 😉 bude to dobré moc držím palečky ať je zase vše mezi váma jako před tím a můžete se snažit o mimi 😉

natulaaa
3. srp 2010

@jahudka80 Jahud dnešní se mi zdá silnější,ale jen kapičku,ale neva,nic se neděje,si ještě máálo DPO a dneska nemáš nic a zítra mužeš míít náádherné //,já to tak taky měla,jeden den nic a druhý byl potitivní,tak holky ta kočka prodává ty ovu testy,ježíš už nevím za kolik,za 11kč?musela bych se zeptat,nebosi to jedna objednejte z toho ebay a pak se třea rozdělte o 100ks 😉

natulaaa
3. srp 2010

@jahudka80 tak koho dáme pryč,počkej taky juknu juu a proberem to 😵

natulaaa
3. srp 2010

Jahud já nevím,já jsem uplná debil na pc,ale nešla by ta tabulka udělat nějak jinak.jako at je víc přehlednější?

jako jmeno,vedle graf,vedle kdo co užívá a DC,že by bylo pod sebou,at je to přehlednější?jestli néé,tam mě kopni do zadku 😀 😀 ,já se jen ptám,já jsem na PC doba lkamenná 😀 😀

jinak nevím,ale Gambrinus nám vubec nepřišla říct co a jak a vubec sem nechodí,Hadonoška taky néé, a s Mirciskem si nejsem nějak jisá,kdo to je

zzzzuuuuzzzziiii
3. srp 2010

@jahudka80 jahodko moc si tve podpory vazim... hrozne bych chtela aby uz bylo za mesic ja melo po druhe mesicky a mohly jsme se zacit snazit... to ma clovek alespon nejaky cil, ale ted... akorat cekam kdy to dostanu, rekli mi za mesic a to bylo uz v pondeli a porad nic... doktor tam bude jeste tyden pak ma dovolenou a to mi maji jeste delat citologii, protoze to je dalsi vec, ktera je u me spatna a uvidi se co dal. pockam do konce tydne a budu zhavit draty...

jane84
3. srp 2010

Ahoj holky, zase po dlouhé době hlásím, včera, tj 6 DPO mě docela bolel podbřišek a dneska mě i píchalo na pravém chvílemi i na levém boku. Kéž by to bylo, to co si přeju. Ale mám strach, dnes bylo docela dost pošty a těch letáků, fakt tahám těžké věci. No uvidím v sobotu, zkusím testovat, to už by mohl být případně dušík

dancicka
3. srp 2010

@natulaaa No zkusíme to asi hned.... 😀 přeci jen se cítím dobře a kdyby něco, tak to prostě nevyjde... no ☹ 😒

natulaaa
3. srp 2010

@dancicka tu spíš jde o to,jakou máš sliznici,protože u revize ti jí seškrábnou uplně a ona pak roste a prý čím víc je ms,tím víc se obnovuje a je větší,ale pokud si ms měla,měla by už sliznice rust normálně

Jani 😲 😲 😲 ,uhnízdování 😲 😲 ,na 6DPOto je ideální 😉 😀 😀 😀

jahudka80
3. srp 2010

Liptonek (26let, SP12/2009 Femibion) - 8.4.//
petra.vavra (30let, MA 3/2010 Femibion,kys.listová) - 30.4. //
kopretina82 http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f (28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel) - 5.5.//
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan ) - 24.5.//
leheckova http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova (31let, MA 12/2009 kys.listová) - 21.6. //
angelina987(27let, MA 03/2010,listovka calibrum babyplan) - 23.6. //
mikkisek( 29let,MA 3/2010, kontryhel,kys.listová vit.E) - už jsou //
breberuska (27 let,VP 5/2010,kontryhel,mamavit,femigard) - 28.7.//

fram (35let, MA 2/2010,Femibion) - 22DC
vendulak http://www.fertilityfriend.com/home/vendulak (22let, MA 4/2010, Letrox50,Elevit Pronatal) - 22DC
jane 84(26let,SP 8/2009kontryhel,kys.listová) - 21DC
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.) - 21DC
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 femibion,kontryhel,železo) - 20DC
helcenka (31 let, kyselina listová, MA 06/2010 ) - 18DC
martasl(34let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan) - 17DC
daniela699 http://www.fertilityfriend.com/home/2f81b4 (34let, MA 5/2010, a mamavit) - 16DC
natula http://www.fertilityfriend.com/home/2c513a (29let, MA 10/2009 kontryhel,vit.calib.bp) - 13DC
jahudka80 http://www.fertilityfriend.com/home/2f814a (30let, kys.listová, kontryhel) - 11DC
meiki (30let, SP 7/2010, kys.listová ) - 9DC
endie(23let, MA 3/2010) - 6DC
el29(31let,MA1/2010,kys.listová) - 4DC

daniela699
3. srp 2010

Natul, tak ted jsem to precetla. LOL 😀 😀 😀 😀 To je teda mazec, dobrej. 😀 😀

natulaaa
3. srp 2010

@jahudka80 máš jedničku s hvězdičkou 😀 😀 😀 😀 😀 😀

natulaaa
3. srp 2010

@daniela699 že joo 😀 😀 😀 😀