Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

breberuska
25. čer 2010

angel, to je supéééééééééééééééééééééééééééér ☹ GRATULUJI!!!!!

angelina987
25. čer 2010

A ještě totooooooooooooooooo

breberuska
25. čer 2010

Angel, ježiši, já teď hledím, že jsem tam dala blbého smajlíka 😉 🙂 🙂 🙂 tak to se omlouvám, 😀

angelina987
25. čer 2010

@breberuska jsem si říkala, co tady nového? 😉

breberuska
25. čer 2010

😀 fakt jsem tele...a vůbec nevím jak se mi to stalo 🙂 tady nového? včera se depkovalo a dneska se ti drželo palce 😀

angelina987
25. čer 2010

@breberuska jéé, vy jste hodné panenky, ale potřebovala jsem to 😉

jane84
25. čer 2010

Angel moooooooc blahopřeji 🙂 🙂 🙂 to je skvělý, tento týden se vyloženě daří 😀

angelina987
25. čer 2010

@jane84 Děkuju moc, no mě obzvlášť 🙂

natulaaa
25. čer 2010

Angel gratulujuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

natulaaa
25. čer 2010

kruci proč mi nejdpou smajli,holky váááám to neděla někdy,mě teda dost často

angelina987
25. čer 2010

@natulaaa děkujuuuuu 😀

jahudka80
25. čer 2010

@helcenka děkuji 🙂 zapřáhla jsem bratra příjde hlídat a jdem s manžou na véču 🙂

angelina987
25. čer 2010

@jahudka80 a ja to s tvým těhu vypadá?? Netestila jsi?

jane84
25. čer 2010

Angel tak už plánuj výmluvy a pevný výraz, aby ses na oslavách neprozradila 😀

angelina987
25. čer 2010

@jane84 no právě, bude to rktué, zítra svatba a v neděli a pondělí chata,to nevím, jak umluvím 🤐

jahudka80
25. čer 2010

@daniela699 jojo oslavíme 🙂 děkuji
kopretina82 : to je super 🙂tak jen tak dál a miminkoušek roste
angelina987:supéééééér vidíš jak jsi to krásně zvládla 😉 , ten první byl negativ. a tak si říkám, že je fakt ještě brzo tak počkám do středy , jestli to vydrřím 😀 😀

dnes je to samá dobrá zprávička jen tak dál holky

kopretina82
25. čer 2010

Angel:dvojitá gratulace 😵 😵
Nat, mě smajly blbnou taky furt ☹

jahudka80
25. čer 2010

@natulaaa koukám na ty naše grafy 🙂 mě ty teploty pořád drží v jedné rovině, no jsem zvědavá co z toho 😒

breberuska
25. čer 2010

Jahudko a kolikátý DPO jsi zkoušela ten první testík?

natulaaa
25. čer 2010

Tak já mám upečený štrudlík a udělaný oběd na zítra,letím do sprchy a dneska mám v plánu udělat si nehty ,
Jahud ty máš ještě naději,já už néé,už jsem moc DPO,to už by tam něco bylo,já čekám během víkendu tetičku z červené lhoty,ale at už,pak už začínám s přípravama na IVF,zato ted do ms se neděje vubec nic

breberuska
25. čer 2010

Natu, a ty jsi testila kolikáty DPO? já se v tom trochu snažím zorienovat 😉

fram
25. čer 2010

Koukám, dnes samé skvělé zprávy 🙂 🙂
Kopre,moc jsme tady na tebe myslely a jsem fakt ráda, že to dobře dopadlo
angel, už jsem gratulovala na Revizi..., ale gratulka ještě jednou, fakt jsi šprtka 😀 a ještě budoucí maminka k tomu
jahud, přeju pěkné výročí. My měli v květnu 13 let od svatby, to je drsný, co?! 😀
breber, to je dobře, že už je líp

a.j.a.
25. čer 2010

Ahoj holky 🙂 dneska to tu je jen a jen pozitivní 🙂 to je moc fajn 🙂

a.j.a.
25. čer 2010

@angelina987 Angel, moc moc gratuluji k výborným školním výsledkům 😵 a samože mooooooooc gratuluji ke krásnému dvoučárkovému testu 😵 😵 😵

a.j.a.
25. čer 2010

@kopretina82 Kopre, jsem ráda, že to nakonec dopadlo dobře a mimi je v pořádku 😵 držím pěsti, ať je dále vše ok a už tě nic nestresuje 😵

a.j.a.
25. čer 2010

@vendulak Vendul, proč by sis na celou sérii netroufla ? Čte se to jedním dechem 😵 jsem snad v tu dobu ani nechodila spát 😅 jak mi bylo líto, že jsem to dočetla. Film se s knížkou opravdu nedá srovnat, je spíše jen tak pro dokreslení tvých představ,jak asi který upír vypadá. Přičemž Edward tomu dodává mimořádné kouzlo 😵 teď se chystám do kina na třetí díl, tak jsem zvědavá. Ten byl z celé série nejlepší, pže tam byly už ty boje mezi upíry a hodně se to točilo kolem Edwarda, Belly a Jacoba. Takže shrnztě....maximálně všemi deseti doporučuji přečtení 😵

Na tu knihu, co jsi psala, se mrknu.

natulaaa
25. čer 2010

Ahojte,zdravím ty,co jsem tu neviděla ještě🙂 🙂
Breber já jsem podle mých teplot 13DPO a testila jsem od 10DPO ,ale podle dr. v UNICE,který mi dělal UTZ jsem jen 11 DPO,tak asi měl pravdu on,protože já ms dostávám většinou na 13DPO a dneska to nevypadá,že by došla,takže tak,ale ani dneska na 11DPO je čisto a to by už tam něco muselo být ,ale už začínám cítít podbřišek,tak snad už dorazí,už musí,aby mi to souhlasilo s těma datumama co mi nastavili,a pak už to začne první HP,druhý HP kontrola u mojeho dr. a 16 Brno a to si už začínám píchat injekce🙄 🙄 🙄

daniela699
25. čer 2010

Angel, ja jsem to vedela. Velika gratulace. 😀 Prej obavy, jooooo? 😅 A pritom jsi jela na vyznamenani, no teda teda. 😀 V jakem to je vlastne oboru?
No a ty dve krasny carky, co vic si prat. 🙂 🙂 Moc ti to preju (a potichu si tady zavidim). 😎

leheckova
autor
25. čer 2010

Dobrý večer holky koukam celý den tu nejsem a co je novinek pane jooooooooooooooo
Angel krásný testiček snad ti to jeste zesílí jaký to mas test ???Pak taky velikanananská gratulace k tomu vyznamenání 😀
Jahůdko jaky si DPO třeba je jeste brzy fakt se nevyplácí testovat brzy pak je člověk zklamaný
Fram ahoj jak se daří ja holky nestíhám protože když konečně dorazím domu lehnu a jsem tak unavená že se mi chce spát ale klimbám tř. jen 20min. a pak musim zase něco dělat ale celý týden jsem se nedostala jako Natulka ta je pilná včelička k uklizení jen jsem pofackovala nadobí a pak jsem byla zase unavená zitra musim vysávat prach a vytírat zalít kytky fuuuuuuuuuj
pak taky prsk prsk prskáááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááám na všechny a čáry máry aby další měsíc byli zase alespon 2-3 těhu ju prsk prsk prsk

Kopreeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee holka jedna ty jsi nám dala mam radost že jsi v pořádku a miminko roste a ma se k světu a bojuje....jen tak dál ja jdu v pátek bojim bojim snad to vše bude ok a ja to konečně donosím
Jinak holky mě bylo dnes tak zle šéf byl nasranej prudil měl blbý kecy jsem mu stochutí chtěla říct at sito dělá sám a jit do pr..... 😀 😀 😀 😀

martasl
25. čer 2010

ahoj holky.3 dny mi nešlo připojení k netu,konečně se zadařilo a nestíhám dočítat-uf,to byla fuška.

kopre-úplně mi spadl kámen ze srdce,byla jsem za tebe úplnýho nerva.tak hlavně,že jste ok a odpočívej,všechno ostatní vem čert. 🙂

angi-gratuluju k čárečkám a taky ke zkouškám,no vidíš-vyznamenání a to bylo nervů a strachu 😀 😉

no a už nevím,na co všechno,co jste tu probraly,jsem chtěla reagovat.no nic-skleroza je sviňa... 😠