Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

jahudka80
8. črc 2010

@daniela699 já mám právě MS po 25dnech a po 27dnech jeden měsíc 25 pak 27, pak 26, pak 27, pak 25..... 27,25, a když jsem chodila k dr. na kontrolu ovu tak jsem měla 12den už po ovulaci říkala že jí mám dřív tak okolo10dne a že by 9den na testu nebylo vůbec nic 😠 je divné myslíte že se to po porodu změní jako že mám ovulaci jindy??? 😒 ☹ Já už tomu nerozumím 😢

jahudka80
8. črc 2010

@helcenka 😀 😀 😀 Jdu uklízet, v pět přijde tchýně, letos teprve podruhý a bydlí přes ulici, no comment. tak toto mě opravdu pobavilo 😀 😀 😀

daniela699
8. črc 2010

@jahudka80 - hmmmmm, a nerekla ti dr ktery den by to mohlo byt? Jakoze jak moc driv by to melo byt? Ale i verim tomu, ze tehotenstvi to muze poradne pomichat. Vsak se podivej na me, ja jsem byla tehotna chvilku, a jak to mam domotany ty hormony. Takze mozna to chce asi fakt zkusit ted kazdy den, aby jsi na to prisla, protoze aby to bylo driv nez 9DC to by bylo moc brzo, takze by to melo teprve probehnout. Mozna treba zkusit jeste nejaky dalsi metody, jako ten cipek a hlenik, a taky podle toho co ti vyznaci FF. Tam pisou, ze teplota je hodne spolehliva, protoze tim ze probehne ovulace, tak se vylouci progesteron, ktery se promitne ve vyssich teplotach. Ty testy jsou prave docela drahy, takze spis asi jen pro potvrzeni kdyz uz to budes uplne tusit. Ja se na to teprve poradne chystam snad pristi cyklus. Tak uvidim, jak mi to pujde. Pred tehu jsem to poznala podle boleni bricha. 😀

natulaaa
8. črc 2010

helči máš asi super tchýni 😀 😀 😀 😀 😀

natulaaa
8. črc 2010

holky já si v březnu objednávala ovu testy z EBAY ,přišlo mi 100ks a jeden kus i s poštovným vycházel na 5kč 😵 a jsou to ty samé,co se prodávají na netu pod názvem levné ovu testy a tam jsou za 30 😕

jahudka80
8. črc 2010

@daniela699 no právě že od včera začíná hleník, a pobolívání podbřišku 😒 ai z toho zblbnu 😅

jahudka80
8. črc 2010

@natulaaa jéééé cože za 5kč to chcí takýýýýýýý včera mi nabízela 1ks za 52kč 😀 😀 😀 a 5ks za 109 😝

daniela699
8. črc 2010

Natu, z Ebay? Z americkeho, nebo nekde z Evropy? Ja jsem cetla ze snad odted by to melo uz fungovat i v Cesku. To je za paradni cenu, ja si prave vzdycky rikam ze to postovne je tak ve stejne vysi jako vec samotna. Ale tady u toho se to evidentne vyplati. Mas nekde adresu? Ktere to jsou testy? Taky bych do toho sla.

jahudka80
8. črc 2010

@natulaaa nezkoušela jsi negativní test použít znava??? Jako že si ten negativní nechám tady a zítra ho zkusím znova- teoreticky pokud by tam už něco bylo jako blížící ovu, tak by se měla objevit vedlé té kontrolní růžová čárka né???

jahudka80
8. črc 2010

@natulaaa znovu, jak jsem mohla napsat znava 😀

natulaaa
8. črc 2010

Holky já vám to zjistím na emiminu ju? až tam budou ty osubky co v tom jedou,já už si to nepamatuju já to měla s jednou slovenkou na pul ,ale zjistím 😉 ,je to sice 500 kč ale za takové množství 😕 a když otěhotníte není problém to tady nějde prodat mi se hrnuly nabídky jedna po druhé 😀

natulaaa
8. črc 2010

Tak už jsem ji napsala do pošty at mi hodí tu adresu,tak až bude tak písnu 😉

fram
8. črc 2010

@helcenka máš pocit, že tchýňka je u vás málo? Co by za to některé daly - vidět tchýni 2x do roka a dost 😀 😀
@natulaaa ať se nespálíš 🙂 😉

daniela699
8. črc 2010

Natu, diky moc. 🙂

daniela699
8. črc 2010

Natu super, dekuju moc. Jeste to nastuduju, maji nekde i free shipping tak jestli to plati i do CZ. To je fakt paradni cena 100 prouzku + 10 tehotenskych za 20 dolaru bez postovneho. Parada. 🙂

daniela699
8. črc 2010

Je to asi anglickej ebay, takze to je pak v librach a postovne vychazi na 0.99 GBP. Tak to je mazec. 🙂

natulaaa
8. črc 2010

Dani já už nevím jak to bylo,ale vyšlo to fakt levně jak jsem psala,nevím kolik je libra,je to teda drahé?

breberuska
8. črc 2010

holky, teda vás dočíst, to je fuška....já vždycky zapomenu na co všechno jsem chtěla reagovat 😀

angelina987
8. črc 2010

Tak jsem vás dočetla a nevím,na co vše jsem chtěla reagovat.
Každopádně vítám dvě nově příchozí a něvězte hlavy, mrkněte na můj metřík a to jsem v březnu samovolně potratila ve 12tt a hned v noci na pohotovosti dělali revizi - 300km od domu. 😉

meiki
8. črc 2010

tak jen vecereni pozdraveni, jsem to ted vse docetla. Takze dovoleni snazenicka zalezi na rychlosti rustu sliznice a to zjisti dr. pomoci utz? Tak to jsem zvedava co rekne muj dr., utz v ordinaci nema, snad me posle na utz do spitalu, jinak bych si tam asi zasla sama, abych mela jistotu, ze je vse ok.

Preji vsem dobrou noc, i kdyz je to hodne brzo :o)

angelina987
8. črc 2010

@meiki Většina se snaží po druhé MS, i když někteří doktoři doporučují i tři, někteří jen jednu, já otěhotněla do tří mesíců od revize.

jahudka80
8. črc 2010

OVULAČNÍ TESTY teď jsem na to koukala a 100 ovu testů + 10 těhotenských výjde na 425kč, tedy pokud jsem to dobře spočítala 1 GBP = 30,4 kč 🙂 🙂 🙂 tak to je fakt dobrý, jestli tento měsíc neotěhotním tak to koupím 😀

angelina987
8. črc 2010

Holky mrkněte na Čt2 - je tam dokument o 4čatech 😀

natulaaa
8. črc 2010

holky čusek,my měli dneska s manžou pěkné odpoledne,opalovali jsme ,koupali v jezírku 😵 a ted popíjeli vínečko 😀 ,jak jsme se dneska bavili 😀 ,ale já jen skleničku,já nic nesnesu,mi stačí jedna a mám ji v hlavě a ted se valím vysprchovat a vrhnem se na to néééé 😀 😀 😀

natulaaa
8. črc 2010

Jahud a odtamtud,nebo si našla něco jiného 😉

jane84
8. črc 2010

Ahoj holky, no člověk je jeden den v práci a nestačí se divit, jak jste ukecaný. Zdravím nově příchozí, je mi líto, co vás potkalo. Je opravdu důležitý si o tom promluvit a nejlíp s někým, kdo ví co prožíváte. A když bude depka, tak pište, nám to tu všem pomáhá 😉
Holky mě už bolí podbřišek, ještě zkusím v sobotu ráno testnout, ale čekám, že v neděli nebo v pondělí mrcha dorazí 😒 Těhu příznaky co se mi zdály, tak zmizly, takže asi zase nic. Ach jo.

lichtakova
8. črc 2010

@jane84 ale kuš, neházej čápa do žita, třeba zrovna krouží a hledá komín....

jahudka80
8. črc 2010

@angelina987 koukala jsem to byl mazec dítko chci ale 4 tedy ani omylem 😀 😀 😀

natulaaa : no z toho odkazu jak jsi posílala

lichtakova
8. črc 2010

@angelina987 já na to taky koukám...je mi celkem líto těch starších sester, ty si to vykously