Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

jahudka80
4. srp 2010

@breberuska dobře, mám poslední testík tak ho zkusím na večer, nepít nebude problém pojedu pryč a když někde jsem tak moc nepiju, no manža stejně počítá večer a zítra se sexíkem 😀 a i tak jde vidět ,že se to zvyšuje tak když bude ovule zítra nebo v pátek tak jako tak (budem asi ještě furt sexovat aby se to nepropáslo) 😀 manža bude mít radost a já polezu zachvíli po čtyřech 😀 😀

jahudka80
4. srp 2010

@natulaaa testnu, si říkám jaká jsem ale kráva měla jsem jít původně včera na gyndu na kontrolu po roce, a já blbka když mě objednávala si neuměla pořádně spočítat ms a řekla jsem jí ať to rači o týden posune 😢 😢 😢 jsem pitomá kdybych tam šla včera tak mi řekne na tuty kolik a jestli tam mám folikuly a kdy bude ovulace a mohla jsem mít po stresu, teď tady lítám s ovu testama a rači už 4dny sexujem aby jsme to neprošvihli si připadám jako pako 😠 kámoška si jen 1x vrzla že měla prej chuť a šup a je těhotná, a pak od někoho takového seděj rady typu no musíš pořád abys to neprošvihla když chceš dítě 😀 😀 😀 😀

daniela699
4. srp 2010

Zuzi, ja taky chodila, do lidovky. 🙂 Celou zakladku, hrozne moc me to bavilo. 🙂
Na tom je dobry, ze o ty zviratka se proste postarat musis, takze pak jak jsi mezi nima, tak to zase uklidnuje. 🙂 A hlazeni kozisku, kocky nebo psa, tak je prokazany ze zklidnuje tep a pomaha proti depresim. 🙂 Ja jsem toho naseho psa po revizi muchlovala az hruza, jeste ze mu to nevadi. 🙂

daniela699
4. srp 2010

Natul, no vidis, a ja u toho sedim celej den a vykecavam 😀 A to bych mela pracovat. A me se taaaak neceeeee. 😠

breberuska
4. srp 2010

natul,jahud, je jasné, že to má každý každý měsíc jinak. Nicméně já osobně bych testla po své zkušenosti večer a případně zítra odpole pro jistotku...🙂
Licht, ahoj🙂

daniela699
4. srp 2010

Lichti, ja jsem prave ke konci brani HA, uz to taky skoro nemivala. Pak jsem vysadila a trikrat to vypadalo dobre, mela jsem to vic. Ale pak po te revizi, ta prvni "ms" bylo jen takovy spineni. A ted ta druha, to uz bych nazvala ms bez uvozovek 🙂 ale taky nic velkyho. Tak prave mam trochu obavu, ze by treba vajucho nemelo ani kam hlavu slozit. 😠 Ze to nepujde prave kvuli tomu. Vim ze se ten utrogestan dava, takze skodlivy to nemuze byt.

jahudka80
4. srp 2010

@veraakubik tak napíši 23let, teď nevím jestli si měla Sp nebo MA potrat a kdy, a jestli bereš nějaké léky něco na plodnost kontryhel a ták....a jsi tedy hned 3DC tak mi to dopiš a zítra ráno tam už budeš 😉

daniela699
4. srp 2010

Holky s tema testama, ja si rikala, kdyz ve ctvrtek nic, tak ze v sobotu treba uz bude neco trochu videt, taky podle minuleho cyklu jsem cekala ze to bude pozdej a prekvapilo me, ze to slo tak rychle. V sobotu cara a v nedeli zase uz skoro nic. Uplne me to dostalo. Takze priste mozna zkusim i dvakrat denne testnout, abych to neprosvihla a nerikala si ze treba nic. Ale fakt jsem z toho byla uplne mimo. 🙄
Vubec jsem nemela takovej postupnej narust jako Jahud.

daniela699
4. srp 2010

Natul, divala jsem se na ten tvuj graf, vim ze beres tu HA a asi nema ted moc smysl merit. Ale neni zvyk zelezna kosile? 🙂 Pac teda jako vidim, ze to trosku flakas, nebo cooo 🙂 Ale jsem si uvedomila jak jsem si cely roky myslela, ze mam proste porad vyssi teplotu, kolem 37, takze to vlastne bylo tema praskama. Na ruzny veci jsou ty grafy dobry. 🙂

jahudka80
4. srp 2010

@zzzzuuuuzzzziiii juu já jsem chodila taky na uměleckou 😀 mám tedy 4roky umělecké průmyslovky v Jablonci 😉 to je tedy co se tady člověk nedozví, no teď toho moc nenamaluji není čas 😀 tedy on by byl ale nesměla bych tu sváma kecat 😀 ale už jsem si nakoupila bloky, že zas začnu kreslit malovat....

jahudka80
4. srp 2010

@daniela699 to že umíš háčkovat to ti závidím 🙂 já bych tak malé něco uháčkovala ,hlavně ty čepičky jak se nosí ty jsou krásné, ale i když jsem všestraně nadaná, vyměním žárovku, olej v autě ,vymaluji , tak ale háčkovat a plést opravdu neumím ☹

jahudka80
4. srp 2010

@daniela699 nebuď a nestresuj se to jsem měla já minulej měsíc 3x jen 1 čárku a jeden den tam byly sice 2 ale nebyly stejně tlusté a druhý den tam byla už jen jedna 😉 a teď když mám 4 testy za sebou tak vidím jak postupně se to zvyšuje, je to o cviku, jeden měsíc to vypozorovat a pak už budeš vědět a hlavně já tak 2,5h nepiju a testím ve stejnou dobu 😉 testnu večer ale tak pro jistotu budem milískovat rači ještě tak 2-3 večery tedy dnes ve čtvrtek a v pátek - to počítám bude po ovulce 😉

lichtakova
4. srp 2010

@daniela699 no vidíš, spousta vás mi to tady takhle psalo-že měla tu první ms slabou, já taky, spíš jen větší špinění a dnesk ami dr. povídal, že ne, že právě ta první by měla být silnější, no to teda nevím....
jinak co se týče těch gestagenů, tak sice v příbalovým letáku píšou že ne pro těhotný, ale opravdu se zcela běžně dává před apo ivf a v prvním trimestru, takže nemusíš mít strach
jak píšeš o tom vejci, tak jak jsem tam přišla po tý tříměsíční vynechávce, tak sliznice nebyla skoro žádná, takže jsme si taky představovala, jak se tam chuděra otlouká o ty holý stěny 🙂

daniela699
4. srp 2010

Lichti, ja jsem mu rikala, ze to bylo spis takovy spineni, a von no to ms nebyla. A dal mi injekci. Ale nestalo se nic, a pak mi akorat narostla cysta. Myslim si ze to bylo opravdu po te injekci. Protoze potom jsem, uz v nemocnici dostala druhou, a cysta hrozne narostla. Takze jsem z toho taky byla zmatena. A ja jsem tak hrozne chtela do te tabulky. 🙂
Asi si za par dni zajdu k dr, aby mi rekli, jestli to vajucho prasklo a cysta tam neni, i kdyz mam jit az po ms do nemocnice. Ale radsi chci vedet. A taky aby mi zmerili poradne tu sliznici. No uvidim taky az to ted dostanu potreti, i kdyz bych treba nemusela, ale to si moc nepripoustim.

veraakubik
4. srp 2010

@jahudka80 Jj,23,potrat byl 2.7.-teda byl spojenej s menstruaci..Beru listovku a DC je 3..Snad jsem to napsala spravne..

fram
4. srp 2010

Ahoj holky,
vy hrozně kecáte a já než dočtu, tak zapomenu na co jsem chtěla reagovat 😀
dani,jahud, zuzi, hrozně vám závidím ten výtvarnej talent, já jsem úplný pako na všechno - kreslit neumím, hudební sluch nemám , obě ruce levý (ty výtvory , co má daniel ve fotoblogu bych nezmákla ani s pistolí u hlavy 😕 )
zuzi, jsem ráda, že už je u vás líp a gratuluju k první mrše
Yfka, přeju, ať je hcg na 0

mv
4. srp 2010

Dneska nestíhám ani dočíst, tak až ráno v práci.
Opět mám po náladě.Objednávala jsem se dnes na ty testy buněčné imunity a nejbližší termín měli konec listopadu.Tak jsem to pak sice ukecala na říjen, ale stejně hrozný.Jako čekat na vyšetření 3-4 měsíce... 😒 .Podle doktora máme počkat se snahou až po výsledcích, které trvají několik týdnů, takže to vidím, že budeme rádi, pokud se budeme snažit v prosinci či lednu.Takže jít po zimě na to IVF asi u nás nehrozí.
Je mi z toho úplně do brekotu.. ☹
No nic, jdu uvařit oběd na zítra a radši brzy spát.Tak dobrou..... 😉

fram
4. srp 2010

@mv ☹ ☹ tak to si neumím představit, tak dlouhý čekání. Musíte ty testy bezpodmíněčně mít?

lichtakova
4. srp 2010

@mv to je mi fakt moc líto ☹

fram
4. srp 2010

Teda holky, celej den kecáte a když se objevím já, tak ani noha 😕 😀 Jdu koukat na Primu na dokument Dítě mi zničilo život 😉

lichtakova
4. srp 2010

@fram já se to taky chystám 😀

fram
4. srp 2010

@lichtakova jsem fakt zvědavá o čm to bude , třeba si to miminko rozmyslím 😀 😀 😀 😀

lichtakova
4. srp 2010

@fram hele, taky jsem si to povidala 😀 😀 😀
já jsem se před chvílí vrátila z prochajdy s našima a opět jsme koupali psa od hoven....

fram
4. srp 2010

@lichtakova tak to jsi měla příjemnou zábavu 😀 Já jsem sama doma, tak mám veget 🙂 a pomalu balím na dovolenou.

lichtakova
4. srp 2010

jůůůů, to mě už právě pomalu končí...no na druhou stranu si tak říkám, že aspoň v práci musím myslet na práci, abych nevyvrtala nebo nevytrhla něco jinýho 😉 , takže se tak nebudu zabývat sama sebou...
Dneska n aprohlídce povídal pan dochtor, že to prostě vezmeme tak, že jsem zareagovala slabou ms a že máme pokračovat dál, popř. se tomu trochu pak pomůže clostilem...

natulaaa
4. srp 2010

@jahudka80 tak ti aspon řekne dr.jestli byla ovu 😉 😉 ,
@daniela699 je to s těma ovu testama ruznéé,někdo je má pozitivní 3dny a někomu nic nic a najednou tlustice a za pár hodin zase nic,nic si z toho nedělej,že nestihneš vrchol,duležité jsou teploty 😉 ,to že máš pozitivní ovu test neznamená,že ovu bude,to ti jen stoupla hladina hormonu,a je duležité,jaké máš teploty a podle toho poznáš,jestli byla,takže ty testy nejsou až tak duležité,jsou duležité jen v tom,že v den pozitivního a den poté by jste měli sexovat, 😵 😵
@mv promin,jestli to nechápu,ale po zimě ivf stihnete néé?,když jdeš v říjnu a výsledky pár týdnu 😉 😉

breberuska
4. srp 2010

Holky, ahoj! já jsem byla s kamarádkou na kafíčko a kdybyste věděly, co jsem včecko sežrala a zapila to čokoládou ze šlahčkou 😉 to bude ráno 😀

lichtakova
4. srp 2010

@breberuska ty můžeš 😉

breberuska
4. srp 2010

licht, nevím 😀 tímto tempem se nepohnu za týden,natož tak za pár měsíců 😠

jahudka80
4. srp 2010

@natulaaa to jako dr. týden po ovulaci pozná jo??? 😀 😀 😀 A nepozná jestli už jsem těhotná 😀 😀 😀 😀 si dělám prdel 😀 😀 😀