Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

daniela699
6. srp 2010

Heli, ahoooooj. 🙂 Je o trochu lip?

daniela699
6. srp 2010

Lichti, jeee, tak to jsem nevedela. 🙂 Ja jsem to bud kopirovala, nebo napsala proste zavinac a jmeno 🙂

daniela699
6. srp 2010

Mozna taky ze kdyz jsem psala vic lidi do jednoho, tak to jde taky tak. Aspon myslim teda, rozhodne to bylo pak modry. 😅

daniela699
6. srp 2010

@natulaaa - Natul ja tady nad tim jeste premyslim, jak jsi psala ze ta HA a to pichani tech injekci. Ta HA je na zastaveni ovulace na nejakou dobu a ty injekce pak zase na spusteni, aby uzralo vic vajicek, ze jo? Chapu to dobre?
Ty mas ale normalni ovu, tak by teda stacily jen ty injekce, aby jich uzralo vic, protoze ta HA to spis muzou jeste nejak rozhodit, nebo treba zpusobit ze se tam vytvori ta cysticka ne? Ale kdyz budes mit injekce, ktery zase vyvolaji to uzravani, tak by mohla prasknout, neee? Je malinkata, tak to bude urcite v pohode. A kdyz se nebere HA, tak se ty injekce davaji v ktere casti cyklu? Je to teda fakt veda tohle. 🙂

natulaaa
6. srp 2010

@daniela699 jj máš pravdu s tou HA no muže rozházet i nemusí,a je to na to,aby zastavili vaječníky a pak se aspon hecnou pořádně 😀 😀 ,jako říkala,že mi to neublíži,ale nemusela jsem je brát noo, a ta cystička,ona říkala,že to ani není cystička,že to je prostě folikulek,že to nemám brát vubec v potaz,že to má skoro každá ženská 😒 😒 a právě ta antika je na to,aby se netvořily cysty,takže já tam mám folikulek z doby,kdy jsem HA ještě nebrala víš 😉 😉 ,v ničem mi to neuškodí a prý učitě neporoste 😕 ,tak mi řekla,ono ti dr. fakt poznají co to jsou za typy cyst a jak budou asi reagovat,spíš jsme se nasmáli,protože říkala,že spíš je divné,když žena nemá cystu v dnešní době 😀 😀 😀 a ted s ms mi prý učitě odejde,je to ani né centimetr,

natulaaa
6. srp 2010

@daniela699 jo a kdybych ji nebrala,tak začnu píchat 2 nebo3 DC,takže už během ms dostanu pvní dávku

helcenka
6. srp 2010

@natulaaa to by bylo, aby nebylo!

A holky, jak jste si rozebraly ty termíny, tak jsem koukala a každý měsíc od dubna objevily dvě z nás //, takže kdo je na řadě v srpnu? A který měsíc je ještě volný? Ale do prosince čekat teda nebudu. Alespoň doufám. 😉

Minulý víkend jsme se dali do přestavby pokojíčku pro malýho. Takže zdíme, štukujeme, předělávali jsme taky elektriku, včera jsme vymalovali na bílo s penetrací a dnes barva. O víkendu budeme dělat podlahu a pak už "jen" umýt okno, nastěhovat nábytek, přidělat osvětlení, koupit postel... To budeme dělat ještě do Vánoc, protože manža už nemá dovolenou a chodí při tom do práce. A taky jsme stihli položit dlažbu do lodžie.

A zítra má mamka narozky, popřát jí půjdeme až v neděli. Zítra pojedeme na zorbing, teda manža. On po tom moc toužil a letos měl třicáté narozeniny, tak jsem ho obdarovala poukazem na zorbing. Už se těší a já mám hrůzu. 😲 Pak písnu, jak zorbování dopadlo a taky o situaci u nás doma.

daniela699
6. srp 2010

Heli, no vy jste teda akcni. 😀 Jsem zvedava jak pak napises, ale podle toho to vypada, ze snad se nebe vycistilo? 😕

daniela699
6. srp 2010

Jo Heli, taky jsem se prave nedavno na to divala a rikala si kazdy mesic dve.
Tak ja bych prosim pekne chtela nejradsi hned priste, a to by snad mel byt prelom srpna/zari, zalezi jak se to bere. 🙂 🙂

helcenka
6. srp 2010

Dančo, no v tabulce je to vždycky tak, kdy holčiny objevily //, tak to tak beru. Takže u tebe asi září, jestli to náhodou už nebude příští týden... 😀
No vyčistilo, to se říct nedá. Ale nějak jsme si to vyjasnili. A hlavně teď nemáme ani moc času, protože od víkendu jsme zapřažený od rána do večera, aby jsme to stihli. Protože to doma máme jako někde na blešáku, protože ten pokoj byl víceméně pracovna a odkládací místnost v jednom. Tak to máme všechno vystěhované v obýváku. 🤐
Písnu víc zítra, teď na mě manža čeká, aby jsme namíchali odstín barvičky. 😀

natulaaa
6. srp 2010

@helcenka ty si dobrá 😀 😀 ,prý který měsic je ještě volný 😀 😀 😀 ,holky že mi necháte září?,já pak budu moct až v posinci 😢 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ,ale já ozšiřuju obzory a přikazují 3 měsíčně 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

jane84
6. srp 2010

@natulaaa 3 měsíčně? to jsem zvědavá 😉

jane84
6. srp 2010

@fram japak že byl tentokrát tak krátký cyklus, ale tak raději kratší a můžete se snažit dřív 😉 ale už nebudeme nastejno ☹ mám tušení, že tě budu brzy následovat. Zítra budu testovat, ale nic nečekám

a.j.a.
6. srp 2010

@veraakubik já myslím, že to možná je jedno ?? Já třeba grepy nemám ráda, tak jsem byla ráda, že jsem do sebe dostala aspoň nějaký ten džus. A nejlepší mi přišel Relax. Ten se mi pil fakt dobře, takže příště vím, jaký nakoupit 🙂

a.j.a.
6. srp 2010

@natulaaa Natul, ty budeš teď mít na grafu víceméně rovnou čáru, když to bude díky HA bez ovulky ? Jsem se zrovna dneska dívala, jak to tam máš pěkně vyrovnané ty teploty 🙂

natulaaa
6. srp 2010

@jane84 se ti nelíbí jooooo 😀 😀 ,tak zvyšuju na 4 😀 😀 😀 😀 😀

natulaaa
6. srp 2010

@jane84 Jani věř 😉 ,pocituješ něco zvláštního? 😉

daniela699
6. srp 2010

Natul, jj, s tim... budeme tomu rikat folikul, zni to lip a taky to tak je 🙂 tak to bude urcite v poho. Je to malilinkaty, takze urcite zmizi, a rozhodne nebude delat zadny problemy. Ani jsi to vlastne nevedela, ze nic nebolelo a tak, takze to urcite odejde. S tou HA, je fakt, ze kdyz jsem ji prestala brat, tak mi vajecniky spustily, ze jsem myslela ze me roztrhne. 😕 Asi jak komu, ale bylo to asi tim, ze vic jak 10 let jsem to brala, tak si asi paradne vydechly. 🙂 Takze smysl to asi dava, ale je fakt ze kdyz jsi vlastne fungovala dobre, tak to bylo asi zbytecny. Stacila by asi jen ta stimulace tim hormonem, co zamezuje dozrani ostatnim vajickum, aby jsi jich mela vic ted na ten zakrok. No co uz, ale i tak do dobre dopadne. 🙂

jane84
6. srp 2010

@natulaaa víš jak, raději se má počítat s málem, abys pak byla příjemně překvapená 🙂 🙂

a.j.a.
6. srp 2010

Já bych si ráda rezervovala tenhle měsíc, ale obávám se, že jsme to díky nečekané ovulce prošvihli ☹ chjo ☹ tak ale září už klapne stopro 😎

daniela699
6. srp 2010

Heli, no moc tomu nedavam. Ale snad to zari by treba mohlo, no neeee? 🙂 No joooo. 🙂

daniela699
6. srp 2010

Natul, no to je fakt, co se budem omezovat. 🙂 Je na case aby se to tu poraaadne rozjelo. 😀

pe_t
6. srp 2010

@natulaaa a babice na recepci to byla asi taková KPZetka 😀 - krabička poslední záchrany 😀
Holky poraďtě mi prosím - kontryhel ted piju od revize už třetí týden - příští týden dám pauzu, jak se u bylinek má - mám dnes 21 den po revizi - takže to mám trošku jiný, než od ms do ovu. Nemohlo mi to ale nějak rozhodit cyklus - že ne?

daniela699
6. srp 2010

Jane, jezisi to je desivy. Ja jsem neco podobnyho videla v americkych casopisech, a jde mi z toho mraz po zadech. 😕

daniela699
6. srp 2010

Peti, urcite ne, kontryhel je pry odpradavna pouzivany na urovnani cyklu a odstraneni potizi, takze po te revizi si myslim, ze to je jen dobra volba.

daniela699
6. srp 2010

Ajo, tak to na tom ted budem podobne. Taky jsem to necekala tak rychle. Chtela jsem se kouknout na tebe do tabulky, ale ty tam nejsi. Ty nechces byt v tabulence? 😕 😀

natulaaa
6. srp 2010

@pe_t né myslím,že néé ,já ho pila ještě dél a ms mám pravidelnou 😉 ,jj,KPZ,aspon jsme se nasmáli 😀 😀
@daniela699 no jasné,všechno z plna hrdla
@jane84 jasnéé,já vím 😉

tak počkat počkat,budeme muset spojit září s říjnem,tudíž celkem 8 v září 😀 😀 😀 ,jinak se nevlezem,musíme se dohodnout 😀 😀 😀 😀 😀

pe_t
6. srp 2010

@daniela699 no nevím, jestli je to na mě, ale nejsem a chci 🙂 napisu jahudce

pe_t
6. srp 2010

holky jak se blíží prví porevizní mrcha tak čím dál víc přemýšlím, kdy se do snažení pustit 🙂