Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

pe_t
11. srp 2010

@jahudka80 ale tam se ještě počítá pět dnů před a tři dnyy po, nebo tak nějak ne?

helcenka
11. srp 2010

Ahoj holčiny,
koukla jsem do tabulky a jsem úplně nahoře. To mě nějak vyděsilo, ani nevím proč. 🤐

@lucie.krajcarova - kuk sem: http://www.pohlaviditete.cz/ovulace-a-jak-ji-sp...

Jinak máme podlahu skoro hotovou. Mě ale nějak škrábe v krku, snad ještě nebudu nemocná, to by bylo fakt super!

Jdu uložit malýho a pak možná ještě nakouknu.

jahudka80
11. srp 2010

@lucie.krajcarova ovulace je právě jen tak krátce, ale plodné dny jsou cca 5. to je asi 3dny před ovulí den ovule a je možné i den po ovuli. Ale to víš někdo si vrzne 3 dny před ovulí a je těhotnej a někdo jaky my se trefili do všech dnů 3,2,1,před a v den ovulace a neví to 100% zaručené že je žena těhotná 😉 grepovej pij v plodnech dnech, ale spíž doporučuji 2x denně kontryhelovej čaj já ho pila do ovulace a dr. říkala jak mám krásnou sliznici.

natulaaa
11. srp 2010

@lucie.krajcarova no asi tě zklamu ,kdyby to bylo 10 dnít ak by to bylo lepšíí,ale ovulace,kdy praskne folikul,trvá jen chvilku,kterou my n ikdy nemužem trefit,ale nejvyšší šance na oplodnění,je právě,den před tímto prasknutím,potom i dva , i tři ,ale to už záleží,jak jsou výkonné spermijky a jestli na vajíčko 3 dny počkají ,a pak ještě den po ovuli,,takže maximálně 5dní ,ted ještě vědet,kterých 5dní v měsíci to jsou

jahudka80
11. srp 2010

@helcenka no protože ty před tebou spadly dolů 😀 😀 😀 a co tě na tom děsí každá dojdem nahoru, a zas padáme dolůůů a zas nahorů a dolů 😀 😀 😀 vždyť to znáš tak se neděs

jahudka80
11. srp 2010

@natulaaa 😀 jé tak jsem to napsala dobře že jo 😀 😀 , já teď dělám spešl úkol, Vitamíny a minerály 😀 😀 😀 se aspoň něco dozvím. A jak ti je je už lépe??? já jsem celá nervní no a za týden touhle dobou budu ještě víc 😝

zzzzuuuuzzzziiii
11. srp 2010

Holky ja jsem ted "sežrala" dva kousky parizskyho dortu, stydim se... 🤐 zase mam po mrse a honi me chute na sladky...

jahudka80
11. srp 2010

@pe_t nene to je moc 3před a den po. Dr říkala že je dobré se trefit , že se ta šance hodně zvýší a že podle těch teplot jak si měřím tak říkala, že to úplně báječně poznám , že mám krásné grafy a ať si nekupuji ovulační testy a zbytečně nevyhazuji peníze, no nevim jestli to teď nevyšlo a to jsme se fáááák fest snažili tak nevim asi jí pak brnknu jestli by nebyla tak hodná a neudělal folikulogii chodí se po ms 😉

natulaaa
11. srp 2010

@jahudka80 jj,je to lepší,když ale skloním hlavu,tak se mi udělá šoufl,ale jde to není mi jako zle,umyla jsem nádobí,prostě tak běžný uklid ale pomalinku se otáčím a tak

jahudka80
11. srp 2010

@natulaaa tak jsem se přihlásila na ICQ a už mi píše jsem v 6týdnu a mimi má 6mm, termín mám začátkem dubna 🙂 😒 no nebudu se jí vyhýbat ona za to nemůže že prostě rychle otěhotněla 😉 já hold takové štěstí v tomhle nemám ☹

pe_t
11. srp 2010

@jahudka80 jeeeeeežišine jahudko, ja ti tak strašně držím palce 😵 😵

natulaaa
11. srp 2010

tak já kvuli tomu nezapínám skype,máh ho offline a když mi chce někdo zavolat,tak se domluvíme přes mobil a skype zapnu,ale já fáákt nějak nemám sílu s jednou holčinou mluvit,já si denně volám s kámoškou,má 7týdenni mimi a to mi nevadí,protože si toho taky dos prošla a je chápavá,ale ta dotyčná,kvuli které si vypínám skype mi prostě nějak nesedla,necítím z ní upřímnost ,nevím,mám z ní španý pocit a ted čeká mimi,už v listopadu a já to postě nedávám,poslouchat,že co a jak

jahudka80
11. srp 2010

@natulaaa uvidíš až budeš těhulka tak to přejde, já mám smíšené pocity a zas nechci bejt,husná. A tak si s ní pokecám. No já jdu ven zítra už má bejt hnusně tak toho slunka musím využít 🙂

daniela699
11. srp 2010

@jahudka80 - Jahu, 🙂 ja prave ted vubec nevim jak to bude a kdy to vlastne dostanu. Takze jsem se zarekla, ze testovat nebudu. Stejne to je teprve 10 DPO, takze by to videt nebylo a navic stejne tam nic nebude. Takze premyslim, ze mozna kdybych to nedostala v pondeli, tak treba zkusim ve stredu rano, nez pujdu k dr, ale myslim ze stejne nic, takze testy jsou schovany a pekne tam jeste pobudou. Zadny stresovani. 🙂

daniela699
11. srp 2010

Jahud, ale na tebe jsem fakt zvedava, myslim, ze jste udelali co jste mohli, takze by to melo vyjit neeeeee? A i dr se tak vyjadrila. 🙂

helcenka
11. srp 2010

@jahudka80 já ani nevím, co mě děsí, jen jsem se tam tak dneska viděla, včera ještě třetí... Když jsem někde uprostřed, tak se cítím nejlíp. Jestli mě děsí ten pád dolů nebo co. ☹ Dneska tam dvě z nás spadly, tak se asi děsím toho, že jsem na řadě já. 😝

Já jsem nějaká pěkně nešikovná, ten hřebík, dneska jsem pospíchala s oběděm, protože manža musel ve 12 do práce, tak jsem se pěkně fikla nožem do palce, nehet i prst skoro do čtvrtky prořízlý (jiný popis mě nenapadl). Teď mě škrábe v krku... Ach jo.

daniela699
11. srp 2010

Peti, myslim, ze to je nejdulezitejsi, to ze to je dustojny a ze bude o ni dobre postarano. Kdyz uz to tak ma byt, tak urcite lepsi takhle.

natulaaa
11. srp 2010

😀 😀 @daniela699 ale zítra už budeš 11DPO,to už by mohlo jíít vidět ,hmm??????

helcenka
11. srp 2010

Podívejme na Natul, jak popichuje. 😀 😀 😀 Ty jsi snad zvědavější než Danča.

daniela699
11. srp 2010

Natul, nech tohoooooooooo, nebo te bacim. 😀

daniela699
11. srp 2010

Heli, ja myslim, ze to bude z unavy, jak porad makate, je to stres a takhle se to pak projevi. Mozna radsi si dat na nejakou dobu pauzu a vypadnout nekam, aby to nedopadlo jeste nejak hur. Jakoze tohle treba je takovy maly upozorneni. No maly... musi to bolet jako sv...a.

natulaaa
11. srp 2010

@daniela699
@helcenka no jo nooo,jsem zvědavá

helcenka
11. srp 2010

Dančo, já vím, taky už toho mám dost. Zítra jedeme zaplatit postel a nic jinýho dělat nebudeme, tak si snad odpočinu. V pátek jedeme pro nové dveře a pár dalších drobností a malej bude u mamky, tak si snad taky trochu oddechu. V sobotu budeme stěhovat do pokojíčku nábytek, tak to mám radost, protože má v pátek dorazit MS, tak to budu asi KO. Nebo třeba nedorazí..... Budu asi muset někoho splašit, aby manžovi s nábytkem pomohl.

daniela699
11. srp 2010

Heli, taky jsem zvedava co to se mnou udela az poletim dolu v tabulce. Je to poprve co tam jsem, tak to bude asi zvlastni pocit. Ale urcite jsem rada ze tam jsem, protoze se vzdycky rano podivam, a rikam si pani, to uz jsu tolikaty den cyklu. A tak nejak vic to ubiha. 🙂

daniela699
11. srp 2010

Holky, ja bych dneska spala az bych brecela. Pritom jsem spala dost, tak jako vzdycky, ale uplne se mi klizi oci, furt zivam na cely kolo, kdybych lehla tak jsem hned tuhyk. 😠
Taky jsem si zakazala jakykoliv pozorovani, jen merim teplotu ale jinak nic dalsiho neprovadim. 🙂 Kdyz me boli bricho, tak se snazim na to nemyslet teda vetsinou (doufam, ze teda jsem se nenachladila a nemam zanet mocaku protoze trochu to tak boli, krome tech ruznych pichani atd.,no jeste to tak by mi schazelo). Prsa me boli, zase mi uplne ztezkly, ale rikam si to je ze bude ms, nebo zase se treba zhorsil ten zanet. :( A musim rict, ze jsem takhle trochu vic v klidu, v ramci moznosti, taky jsem zvedava jestli nahodou, ale takhle nad tim premyslim mnohem min a da se to vydrzet. 🙂 Rikam si, nejdriv terminy ms, a pak teprve to treba zkusim, kdyz teda bude co.

helcenka
11. srp 2010

Dančo, já tam jsem právě taky první měsíc, tak proto mě to asi vyděsilo, že jsem nahoře a měla bych spadnout dolů. 😝

helcenka
11. srp 2010

Dančo, přesně tak to mám já. Nikdy bych asi netestovala před očekávanou MS. Nejdřív jsem testovala v den vynechané MS. A u mě to záleží, kdy jsem měla ovuli. Při prvním těhu jsem ji měla 15DC a test v den očekávané MS nic neukázal, při druhém jsem ji měla 11DC a v den očekávané MS už byl test pozitivní.
Takže jsem si teď řekla, že počkám, jestli do pondělí MS nedorazí, tak zatestuju. Naštěstí doma žádný nemám, do města to máme daleko, tak mě nic nebude pokoušet. Teda zítra jedeme zaplatit tu postel, tak mám nutkání koupit test, ale myslím, že by zbytečně ležel doma a stresovala bych se další měsíc. KDyž žádný mít nebudu, budu víc v klidu.

zzzzuuuuzzzziiii
11. srp 2010

daniel me zase pokousi sesty smysl, ze to co popisujes jsou priznaky miminka... podle me je to dost velka sance... asi jsem taky zvedava, jak tohled dopadne a drzim palecky!!!

daniela699
11. srp 2010

Zuzi, dekuju, bylo by to krasny. Ale stejny jsou asi i priznaky na ms, takze nevyvozuju zadny zavery. Radsi se necham prekvapit, nez zklamat. 🙂

martasl
11. srp 2010

ahoj 😉
holky,myslím,že jsme zvědavé všechny,když se někomu blíží ms.já si vždycky připadnu,jako bych měla testovat sama,jak jsem nervozní,napjatá a zvědavá 😅

zuzi-já jsem už na konizaci a plastice čípku byla.není to nic hroznýho-až na to krvácení po zákroku 😝 😝 😝 .no bylo to podle doktora za minutu 12.doktorka,co mě operovala říkala,že nic tak hnusnýho neviděla(to je útěcha,co??).loni jsem měla citolku na 2,teď jsem zvědavá,jak dopadnou výsledky,volat si budu v pondělí.

pe_t-fajn,beru tě za slovo.taky mám ještě neschopenku,vidím to tak ještě na příští týden.takže jek budeš ok,tak se nějak domluvíme.klidně bys mohla přijet,ať vidíš kousek venkova 😀 a někam se kouknem.holky jestly jste některá taky poblíž,jste vítány 😉

helcenko-teda ty máš smolnej týden.už aby skončil,co??a pak ještě ta blbá ms 😒 .malej se na pokojíček těší??už je zvyklej spát sám nebo to bude jeho premiéra??