Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

jahudka80
17. srp 2010

@pe_t vždyť už jsi zapsaná 😀 tedy v té druhé tab. ta první je ještě špatně 😉

daniela699
17. srp 2010

Peti, jsem rada, ze ti ta mrcha dorazila a ze se z toho fakt vyklubala normalni mrcha, urcite ti spadl kamen ze srdce, protoze ten pocit cekani a nevedeni je fakt otresnej. Jak se budete moct snazit, tak uz to bude taky ubihat jinak. Hlavne ti preju, aby jsi nemela zadny problemy a mohli jste to hezky zkouset.

jahudka80
17. srp 2010

@daniela699 to je mo moc líto, ale počkej co zítra dr. a zbytečně se teď nestresuj, zítra ti bude dělat ULT??? Budem na Tebe myslet a držet všechny palečky 🙂 třeba tam žádná cysta není, moc si přeji aby nebyla. 😉 V kolik jdeš zítra k dr. budeme tu netrpělivě na Tebe čekat 😉

daniela699
17. srp 2010

Peti, ja jsem ti mezitim taky psala. 🙂 Dekuju moc. Ja bych uz nejradsi nekam zalezla, nebo proste nejak vymazala pamet, potrebovala bych od sebe nekam pryc. Ja vim, je to predcasny, ale jestli pujdu na operaci, tak minimalne dalsi dva mesice to cely bude trvat, a jestli treba nahodou se mi udelala i na tom druhem, tak treba mam nejaky blby hormony, ze to treba neuzralo, a ten fsh uzravaci hormon, se tusim ani snad neda lecit.
Treba kdybych se zblaznila, tak bych na to aspon nemusela myslet.
A jeste me silene boli hlava. To je teda zase den, radsi jdu neco delat, at vas holky uplne nezdeptam. Jak je mozny, ze se ta nalada muze takhle houpat? Kdyby to aspon byl PMS. No uvidim zitra u te dr. ale vim, ze to tam asi je, nejak to tam citim. Ja jsem si rikala, jak tady v praci uz na konci roku nebudu a ted predstava kazdyho dalsiho mesice navic, zase toho auditu na jare, tak to mi taky nepridava. ☹

daniela699
17. srp 2010

Jahud, dekuju, taky bych chtela, ale mam fakt blby tuseni, a to se mi zatim vzdycky vyplnilo. mela bych tam jit na 7.40, takze aspon hned zrana.
A co ty? Budes cekat teda do patku? Ja jsem na tebe moc zvedava, a hlavne doufam, ze to vyslo. 🙂 To mi aspon zvedne naladu. 🙂

breberuska
17. srp 2010

danielko, mně to tak mrzí! ale dokud cysta a vyloučení těhu není černé na bílém, tak tomu nevěřím 😠 hlavně v sobotu jsi měla ducha na 10 mamatestu a teď na 25, to je přece taky nějaký rozdíl? A mamatest 25 si všichni tady chválí, že prý falešné výsledky nedává, tak herdeg, té cystě se mi nechce věřit....
moc na tebe zítra budu myslet, určitě nám pak písni, co bylo u Dr.

helcenka
17. srp 2010

Hezký den všem,

Dančo, kde je fotka z dneška? A jestli to nebude srpen, tak v září tady s Natulou vystřihnete takový krásný //, jaké ještě žádná z nás neměla.
To abych sem zítřejší fotku testu radši nedávala - ať to dopadne tak nebo tak - protože v případě, že tam budou silné //, nechci nikoho deptat a pokud by se náhodou něco stalo a nic z toho nebylo, tak by to deptalo zase mě. Ach jo, ještě k tomu to hnusný počasí, zima jako v morně, prší...

jahudka80
17. srp 2010

@daniela699 jojo počkám do pátku 😀 tedy pokud to vydržím, musím 😉

jahudka80
17. srp 2010

@natulaaa 🙂 máš něco odemě v IP 😀 😀 😀 jsem se neodhodlala ti to napsat 😉 😀 😀 😀

daniela699
17. srp 2010

Breberus, dekuju moc. No ono to bylo az po limitu, takze to urcite nic neznamena, a je tam napsano ze to delaji i ty cysty, tak si myslim, ze jinak by to bylo videt hned aspon. Takze se fakt bojim, protoze si myslim, ze to i citim a tak. Ale mas pravdu, musim pockat do zitra k te dr. Akorat me mrzi, ze takhle si ani uz nedokazu uzit dny, jen se tak vlecu z jednoho na druhy a za chvili je tu podzim. Doufam jen, ze misto dovolene nepujdu do nemocnice, to uz by me fakt lisklo. Na tu dovolenou se tesim, protoze tam urcite prijdu na jiny myslenky, vypadnu z prace a to potrebuju jako sul.
A co ty a kontrola? Nebo des az odpoledne? Ja se uz tak tesim na tvoje srdicko. 🙂

daniela699
17. srp 2010

Jahud, ze ty jsi poslala pozitivni tehu test? 🙂 Sem s tim. 🙂

daniela699
17. srp 2010

Heli, nene to musis sem dat. Ja chci videt jak to ma poradne vypadat, at vim pro priste a nesilim tady s nejakyma duchama. 🙂 A taky chci videt ze se to dobre vyviji a carky sili. Takze zadny vymluvy. 🙂

fram
17. srp 2010

Holky, chvíli jsem tu nebyla a tady je nějak smutno ☹
@daniela699 přeju úspěšnou kontrolu, vím, že máš strach a depku, ale ta cysta není vůbec jistá.Chápu, že to dnes na tebe padlo, ale uvidíš , že zítra bude líp. Já jdu zítra taky k dr. a šíleně se bojím. V neděli jsem opět krvácela po sexu, takže jestli je čípek v pr..., tak se s těhu můžu rovnou rozloučit. Už mám jednu konizaci za sebou a obávám se, že druhá už by těhotenství znemožnila ☹ TAk asi tak.Achjo. ☹ ☹
@helcenka testík sem určitě hoď, já chci vidět // 🙂 🙂 Povzbudí to.

jahudka80
17. srp 2010

@daniela699 co to meleš 😀 😀 😀 né psala jsem jen takové intim.věci a nechtěla jsem to dávat sem 😉

jahudka80
17. srp 2010

@helcenka no tak to ani nezkoušej, jako že by ses nepochlubila s testíkem 😠 mě to tedy dělá radost a hřeje mě to u srdíčka když vidím // čárečky i když nejsou moje tak mám z nich radost 😉 tak mi jí nekaz a zítra než jsem pujdu dávat tabulku tak už ať tu máš fotečku se // 😀 😀 😀 nebo uvidíš přijedu a nasekám ti 😀 je to k tobě blíž než k natul jen 2h a 24minut 😀 😀 😀

mpetula
17. srp 2010

Ahoj hokly, tak vás tady tak pročítám a opravdu je tady nějak smutno. Ale musíme přeci věřit, že všechno dobře dopadne, já o tom sama sebe taky pořád přesvědčuju. Jsou dny nebo spíš okamžiky, kdy si říkám, že už to musí být dobrý a za chvilku si už zase představuji ten nejhorší scénář, pak si zase říkám ať neblbnu a tak pořád dokola. Ale už se to prostě musí zlomit, doufám 🙂
@fram ahoj fram, můžu se, možná hloupě, zeptat co je to konizace?

jahudka80
17. srp 2010

@fram také na tebe budu myslet koukám zítra je středa dr. je třeba tak jen aby Vám to všem dobře dopadlo 🙂 budu držet palečky a myslet na vás 😀 😀 😀 jen abych vám nepřivodila škytavku z toho usilovného myšlení 😀 😀 😀

jahudka80
17. srp 2010

@daniela699 tak jsem ti taky písla IP ať ti to není líto a teď už se jdu natáhnout 😀 😀 😀 dokud malá spíííííí jinak dnes jsem byla už 12x čůůrat 😀 😀 😀 manža říkal že jestli nechci plenku- sprosťák jeden 😀 😀 😀 😀

pe_t
17. srp 2010

@fram tak na takovou možnost, že bys dopadla vůbec nemysliiii!!!!

fram
17. srp 2010

@mpetula konizace je ,že ti odejmou kousek sliznice čípku z důvodu poškození nebo předrakovinového stavu apod. Mě tenkrát dr. říkal, že vlastně stáhnou tu vrchní poškozenou vrtstvu. Tím se ale čípek samozřejmě zkrátí. Tvrdili mi , že těhotnět můžu, ale nevím, jak by to bylo, kdybych to podstoupila podruhý 😒
@jahudka80 já to pořekadlo se středou znám trošku jinak 😀 😀

fram
17. srp 2010

@pe_t děkuju za povzbuzení, teď jsem ještě dobrá, ale už vidím, jak se zítra budu v čekárně klepat a bude mi hrůzou blivno ☹ Ale aspoň se to rozlouskne a budu vědět co a jak.

lichtakova
17. srp 2010

@fram jej, tak to na tebe budue moc mylset, ať je všecko ok

fram
17. srp 2010

@lichtakova děkuju , snad to nebude tak dramatický a budu O.K. Achjo.

mpetula
17. srp 2010

@fram Farm, děkuji za odpověd, myslela jsem si to. Mě to možná čeká taky, v září jdu po třech měsících zase na cytologii, aby jsme zjistili jak to vypadá - jak píšeš tak právě kvůli předrakovinového stavu a když by se to prý zhoršilo, tak by to museli odstranit 😠 Říkali, že na těhu by to nemělo mít vliv, ale stejnak mám z toho strach, tak se ti ani nedivím, že se bojíš, že bys musela jít podruhé, ale tak snad ne 😉

fram
17. srp 2010

@mpetula ze zákroku mít strach vůbec nemusíš, je to pod narkozou, to asi víš. Já šla domů až za dva dny, protože jsem měla ještě jiný problém, ale jinak pouštěli hned druhý den. Žádný bolesti, jen trochu špinění asi týden. Samozřejmě zákaz sexu a koupaní, ale už nevím, na jak dlouho. Ale přeju, ať máš cytologii v pořádku a nemusíš na to.

natulaaa
17. srp 2010

Jahud už jsem ti odepsala,byla tu do ted sega a nemám nic navařeno a nic uděláno,tak valím a pak dočtu 😉

daniela699
17. srp 2010

Jezis, Fram, tak to na tebe budu zitra myslet, aby to dopadlo dobre. Aspon nebudu premyslet v cekarne nad blbostma, a budu radsi drzet pesti. 🙂

fram
17. srp 2010

@daniela699 budem si držet pěsti navzájem a ono to dobře dopadne 😉

pe_t
17. srp 2010

nevíte, co breberka? dnes měla mít kntr. ne?

jahudka80
17. srp 2010

@fram jojo středa je to tam třeba 😀 😀 😀
@natulaaa dík 😵