Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

pe_t
30. zář 2010

@helcenka jojo,máš pravdu. Ale nijak zvlášť se nepozoruju,na to nemám teď čas 🙂

@lucie.krajcarova já naštěstí taky - jsem v pohodě. Stejně je možná už rozhodnuto tak či tak a to už neovlivním. Snažím se nic nečekat, jen bych pak mohla bát příjemně překvapená 😉
jJsem zvědavá na Zuzi - jestli vydržela, nebo testila. Zuziiiiiiiiiiiii kde siiiiiiiiii 😀

lucie.krajcarova
30. zář 2010

tady je nějak mrtvo..

meiki
30. zář 2010

to uz bylo i vcera

lucie.krajcarova
30. zář 2010

fakt zajímavé.

angelina987
30. zář 2010

Ahojky, tak dneska jsem se zdárně konečně dovolala na výsledky tripple testů a vše je v naprostém pořádku, ale ten šutr jste určitě musely slyšet všechny 😀

meiki
30. zář 2010

@angelina987 tak to je super mooooc blahopreji a jen tak dal

angelina987
30. zář 2010

@meiki děkuju 😉

jane84
30. zář 2010

@angelina987 blahopřeji k super výsledkům. A tu ránu jsem slyšela až do Brna na přednášku, něco tam fakt zarachotilo, že se všichni ohlídli 😀

angelina987
30. zář 2010

@jane84 Jsem si to mohla myslet, ještě jsem tě chuděrko přerušila ve studiu, co? To jsem nechtěla... 😅

zzzzuuuuzzzziiii
30. zář 2010

Liptonek (26let, SP12/2009 Femibion) - 8.4.//
petra.vavra (30let, SP 3/2010 Femibion,kys.listová) - 30.4. //
kopretina82 http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f (28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel) - 5.5.//
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan ) - 24.5.//
leheckova http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova (31let, MA 12/2009 kys.listová) - 21.6. //
angelina987(27let, MA 03/2010,listovka calibrum babyplan) - 23.6. //
mikkisek( 29let,MA 3/2010, kontryhel,kys.listová vit.E) - už jsou //
breberuska (27 let,VP 5/2010,kontryhel,mamavit,femigard) - 28.7.//
a.j.a. (33let, MA 4/2010, jeřáb ptačí, teď Femibion) - 17/8 //
helcenka (31 let, kyselina listová, MA 06/2010) - 18.8. //
rozum (30let, MA 1/2010 Kontryhel, Femibion 800 - 18.9. //
veraakubik (23let,SP 7/2010 kys.listová) - 26.9. //
daniela699 http://www.fertilityfriend.com/home/2f81b4 (34let, MA 5/2010, a mamavit) - 20.9. //

zzzzuuuuzzzziiii (25let, MA 7/2010 kontryhel ).............................................................................29DC
vendulak http://www.fertilityfriend.com/home/vendulak (22let, MA 4/2010, Letrox50,kys.list.+E)...26DC
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 femibion,kontryhel,železo)...........................................26DC
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.)........................................................................ ...................25DC
fram (35let, MA 2/2010,Femibion)...............................................................................................23DC
jane 84(26let,SP 8/2009 kontryhel,kys.listová).........................................................................20DC
endie(23let, MA 3/2010).................................................................................................................19DC
pe_t (34let MA 7/2010,kys.listová, kontryhel).............................................................................18DC
lucie.krajcarova (33let,VP 7/2010 kys.listovou,kontryhel,femigard).......................................18DC
meiki (30let, SP 7/2010, kys.listová )...........................................................................................17DC
jahudka80 (30let, calibrum babyplan ) http://www.fertilityfriend.com/home/2f814a ....... ..15DC
el29(31let,MA1/2010,kys.listová)..................................................................................................14DC
yfka30 (30let, SP 7/2010 kys.listová )......................................................................................... 14DC
natula http://www.fertilityfriend.com/home/2c513a (29let, MA 10/2009 kontryhel,vit.calib.bp)... 10DC
martasl(34let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan).....................................................4DC

zzzzuuuuzzzziiii
30. zář 2010

ahoj holky...

ANO VYDRŽELA 🙂 jeste jsem netestovala... manzel me porad rika, vykasli se na to, nech to byt a me vzdycky kdyz uz me opravdu svrbi ruka a oci hledaji test, ten strach proste nedovoli, takhle mam porad nadeji... zatim dole cisto a brisko porad obcas tlaci, obcas pichne, ale celkove mi je hrozne slabo, chvili dobry a treba ted zase je mi jako na omdleni... asi neco s tlakem.
jinak se ted rozmazluju, mam dovcu, takze kazdy den po obidku si jdu na hodinku lehnout... tp je zivot :D

poslechla jsem jahudku... rano jsem se zmerila amela jsem 36,9, ale co z toho mam poznat, to fakt nevim 🙂

TAK JA NEVIM, ZITRA RANO???? melo to prijit uz vcera...

veraakubik
30. zář 2010

@zzzzuuuuzzzziiii Ahojky,uz vcera jsi to mela dostat a jeste jsi netestila?Je to rozumny,ale mas muj obdiv-ja testila od 24dc a i prez veskery manzovo zakazy testila potaji.. 😉 Jinak ti pri testeni drzim palecky at na tebe koukaji ZITRA RANO dve krasne carecky..Pak prosim nenapinat a podelit se s nama...

meiki
30. zář 2010

@zzzzuuuuzzzziiii prosim prosim zitra rano, ja uz su tak napjata, uz dneska jsem tady hledala, jestli nahodou
fakt bych si prala dalsi tehulku po revizi, dava to velkou nadeji nam ostatnim a pak to tehu prskani 😀 😀 😀 😀 😀 toho tehu bacila, abychom se nakazili my dalsi 😎 😎 😉 😉 😀 😀 😀 😀 😀 😵 😵 😵

meiki
30. zář 2010

tak se ted jsu zkraslit, jdeme s manzelem do kina na Roman pro muze

fram
30. zář 2010

@helcenka zítra držím palce, dej nám co nejdřív vědět, jak miminko vypadá 🙂

fram
30. zář 2010

@angelina987 super 🙂 🙂 i u nás se zachvěla země od toho šutráku 😀
@zzzzuuuuzzzziiii zítra už musíš, a neboj se toho 🙂 a hlavně dej hned vědět 😉

jahudka80
30. zář 2010

holkýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý tak mi volal pan z realitky, že paní s pánem ten byt opravdu chtějí, ...zítra musím na banku zeptat se co a jak 🙂 No od té doby co to vím tak jsem děsně na nervy 😀 mám žaludek jako na vodě 😀 a nevím co dřív, koukám po tom bordelu co tu všude je kam to všechno nacpem a hlavně kam pujdem bydlet 😀 😀 😀 . A manža 😠 tan je v klidu , tak jsem ho aspoň nadzvedla tím, že je dobře že už nebudem platit hypotéku že aspoň uživíme ty dvojčátka co čekám 😀 😀 😀 😀 a řek no dělej si prdel 😀 😀 😀 😀 😀 . No tak to jsem zvědavá zda to dostanu nebo ne no asi bych to raději těd dostala 😀 ale jestli už tam je tak už tam bude 9měsíců 😀

martasl
30. zář 2010

holky,já před chvilkou valezla z pelechu!! 😅 mě se chtělo tááák spát.doufám,že v noci nebudu čumákovat.jo a koupila jsem si konečně maliník v sáčcích.tak jsem si ho těď uvařila,tak jsem zvědavá,za jak dlouho bude ten pořádnej slimákovskej hlen.holky,co jste ho pily a pijete,za jak dlouho se vám ten hlen začal dělat.a do kdy se vůbec pije??

jahud-no teda,tak to je bezva.vidíš,paní jen potřebovala trochu času.tak hlavně aby jste něco našli.to o čem jsi psala,že by se vám líbilo,to už není k mání??tak to určitě dopadnou i ty //,když se na vás tak hezky usmálo štěstí 😉

angelino-tak gratulace k bezvadným testům.ten kámen si jasně dovedu představit.ten musel být velkej.... 😉

zzzzuuuuzzzziiii -tak zítra jo??hlevně nám dej hned vědět.určitě to klapne.míváš zpoždění nebo je to teď výjimka??

jane-tak to budou taky //.mooooc bych ti je přála,samozřejmě i všem ostatním.kdy se chystáš testovat?

pe_t
30. zář 2010

@martasl já ho pila jen do ovu. Ale popravdě jsem něco pozorovala cca tak po 5 dnech....a je fakt, že si nejsem jistá, jestli bych to neměla tk i bez něj....nevím.
@zzzzuuuuzzzziiii už se těším na zítra, jsem napnutá jak struna 😀
@jahudka80 super, tak skvělá zpráva 😉
@angelina987 gratuluju a přeju jen tak dál 🙂
Koukám, že fram a jane jste s testování ještě před náma s Luckou 😉 Tak to se tento měsíc tady nenudíme 😀 😀 😉

daniela699
30. zář 2010

@angelina987 - Angel, to je supeeeer 🙂 Gratuluju. 😀 Cloveku je hned zase lip. Ale nebylo to teda od nich hezky takhle te natahovat. 😠

daniela699
30. zář 2010

Jahud, no vidis, treba se ta smula zacala konecne lamat. 😀 A jeste si budes rikat, ze bys s miminkem pockala, a ono najednou prijde. 😀 😀

daniela699
30. zář 2010

Marti, ja jsem ho taky pila do ovu, pak uz by se myslim nemel, leda az ke konci tehotenstvi tusim. 😀 Jestli najdu toho slimaka co jsem fotila tak ti poslu pro stesti. 😀

daniela699
30. zář 2010

Holky testovaci, jsem na vas moc zvedava. Zitra zacina dalsi mesic, tak at se nam ty tabulky hezky presoupnou. 😀

jane84
30. zář 2010

@martasl no teoreticky bych mohla testnout v pondělí, to budu 10DPO, ale počkám až do soboty, to bych to měla dostat. Dřív testovat nechci

@jahudka80 no to jsou super zprávy s bytem. Vidíš, ráno jsi měla náladu blbec a teď svítíš jak sluníčko 😀 . Já teď jdu psát realitce, že bychom se chtěli mrknout na jeden dům. tak že bychom se obě stěhovali do nového s pupíkem? 😀 😀 😀 😀

jane84
30. zář 2010

@zzzzuuuuzzzziiii souhlas s holkama, testni zítra ráno a hned dej vědět 😉

fram
30. zář 2010

@jane84 kdybych to nedostala, tak bych taky testovala příští sobotu 😕
@jahudka80 tak super s tím bytem, hned je lepší nálada,viď 😉
@martasl já maliník pila od 1DC do ovulky. Hleník se mi zdál od 9DC, ale jestli to fakt bylo takhle rychle z toho maliníku, to nevím.

pe_t
30. zář 2010

@jane84 omlouvám se, ale já si nejsem jistá, co znamená DPO - je to den od tulení tím pádem příp.otěhu??

fram
30. zář 2010

@pe_t doslova je to den po ovulaci, takže teoreticky po otěhotnění 😉 a pokud se trefíte, tak i po tulení 🙂

jahudka80
30. zář 2010

@fram
@daniela699
@jane84 No holky pupík bych asi ještě raději chvíli nechala ten co mám 😀 - špekatej 😀 ono se líp satví se 2 výdělky a jedním děťátkem než 2dětmi a jedním výdělkem 😉

No pokud nejsem těhu tak už to příští měsíc pokoušet nebudem, paní dr. to nějak vysvětlím a hold si budu hledat práci. Abychom z toho podnájmu co nejdříve zmizeli do domečku 😵 ale čaké mnás ještě dlouhááááááááááááááá cesta 😅 😵 ale konečně se to o kousek pohne dopředu a za to jsem moc ráda. Domeček byl náš sen a teď jsem koukala že mají dokonce specielní nabídku i ze zákl.deskou 😵 No já se snad bojím jestli nejsem těhu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 nejdřív se člověk snaží jak .... a pak hup příjde změna v životě a vše je jinak 😒 no jak říká manža a ty jsi viděla u nás někdy něco co by šlo bez problémů??? 😀 😀 😀 😀

fram
30. zář 2010

@jahudka80 takže teď ti budeme spíš držet palce, ať si najdeš nějakou pěknou práci, kde se nepředřeš a vyděláš hromadu peněz 😀 😀