Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

pe_t
6. říj 2010

@ivasa nemáš se za co omlouvat, od toho tu jsme sobě navzájem 😉
to je teda síla, musíš být strašně silná. Jak píše meiky - mudři to neřeší???

pe_t
6. říj 2010

@meiki já musím ještě vydržet....drž mi palečkyyy . Prosím tě poděl se - máš nějaký hleník, nebo zatím ne?

meiki
6. říj 2010

@ivasa tomu rozumim, ja zase mela opacny problem, pri prvnim tehu naprosta pohoda a kdyz jsem nasla znovu //, tak jsem si rikala, ze to taky bude pohoda a delala jsem veci, ktere kdybych ted naspala, tak me holky budou hubovat a taky to dopadlo, jak to dopadloa ted na sebe pri dalsim tehu budu davat takovej pozor.
proste se na to zapomenout neda, at si rika kdo chce co chce, i kdyz je to mimi u nas tak kratickou dobu, jednou uz tam bylo a na to zadna z nas asi nezapomene, jen ji nove tehu pomuze nevzpominat

meiki
6. říj 2010

@pe_t ja nevim, prijde mi ze je to kazdou chvilku jinak, chvilku mam pocit, ze uz ms dorazila, ze citim jak tece krev a pak je tam jen hlenik, takovej ten tekutej, mam pocit vlhka
urcite budu moc drzet palecky
i vas prosim aby jste mi je drzeli, aby ta carecka jeste pekne silila

daniela699
6. říj 2010

Fram, je mi to moc lito. ☹ Ale verim tomu, ze to je jen o tom nacasovani. Ty testujes ovu? A co kdyby se hodil priste manza marod nebo si vzal volno? Chtelo by to urcite vice dni pred ovu a bude to jasny. 🙂 Kdyz to uz dvakrat slo, tak se to urcite zase povede, jen to chce vyladit ten cas. Musim rict, ze v tom mi opravdu pomohly ty grafy, jinak bych nevedela nic. Drzim ti pesti at to trapeni brzo skonci.

ivasa
6. říj 2010

@pe_t no zatím ne, byly to prý "jen" rané potraty, ale kdyby se to stalo i teď, tak bych šla na nějaké vyšetření...

@meiki souhlas...

vzbudil se prcek, tak ji jdu dělat snídani a vyrazíme ven, snad se mi ta hlava trochu pročistí.... Zatím ahoj

daniela699
6. říj 2010

Fram, ted jsem cetla jak planujes tu dovcu manzovi 😀 tak se na to musi 🙂 a bude to hned. 🙂 Ja jsem minule jela s pritelem na Slovensko i kdyz jsem nemusela na oslavu narozenin, vlastne jen kvuli tomu. Jsme se tomu smali, ale rikala jsem si, nic neponechame nahode. 🙂

jane84
6. říj 2010

Dobré ráno holky.
@meiki tady je ale krásná zpráva. tak potichounku polehounku pssssst, supeeer 😵 😵 🙂 🙂 a pak že: doma nemám testy a do města jedu ve čtvrtek 😉

daniela699
6. říj 2010

Jahudko, to bude urcite i tim pocasim. A taky hormoooony, bud to pred ms, nebo treba.... 🙂 Divala jsem se a ten tvuj graf je ted fakt zajimavej. 🙂 Vis jak, ja kdyz jsem si myslela, ze urcite nic, tak najednou se povedlo. Jsem fakt zvedava. 🙂

meiki
6. říj 2010

@jane84 jsem to proste nevydrzela sedla vcera do auta a jela je koupit, dneska koupim jeste jedny na ct a pa

pe_t
6. říj 2010

@meiki jsem ráda,že ty tvé pocity, že to nevyšlo byly falešné. Mě jak jsem blíž a blíž ms, tak mě takynajednou npadají neg.myšlenky a pocity. Jaksi ta euforie a jistota pocitu, že to klaplo,mizi.... 😒

jahudka80
6. říj 2010

@fram kráva jedna bych jí kopla do prdela takové jsou nejlepší
@pe_t před malou se mi plakat nechce a stejně si tím nepomohu, počasí je tu fakt hnusný, a nic mě netěší.
@meiki 🙂 juuu tak to je super zprávička a ty jsi jen 23dc kolik jsi DPO?? Já dnes 12, a testíš 10, nebo 25???

daniela699
6. říj 2010

Meiki, to je nadhera. Zatim potichu gratuluju, ale to ze to sili, bych rekla je hooooodne pozitivni. 🙂 Nechces je vyfotit? Ja jsem se na ne vzdycky rada divala. 😀

daniela699
6. říj 2010

Ivasa, to je uplne desivy, uplne me zamrazilo. ☹ Nejhorsi je, ze nemuzem delat nic a jen proste doufat, verit a jit dal. A pujdes k doktorovi aby ti rekl, jak to vypada? Treba tentokrat to spineni nebude znamenat to nejhorsi. Drzim pesti.

jahudka80
6. říj 2010

@ivasa mám kamarádku a ta než měla 1mimi tak potratila 6x, nevím co jí bylo ale dr.to nějak řešila teď už má druhé 6let od toho prvního a nevím. Já už bych se dr. zeptala ať tě vyšetří pro tomu tak je a ještě tolikrát ☹

jahudka80
6. říj 2010

@daniela699 já už jsem tak to že snad pujdu pro testy a poruším co jsem říkala a ráno testnu a když tam nic nebude tak se aspoň připravím na ms. a řeknu si prostě to tak musí být a je to 😠

jane84
6. říj 2010

holky tak prsa bolí, břicho bolí někdy i docela dost jako při MS, hleník je stále tu, ale krapet řidší. Nálady střídám velkou rychlostí. A pozor dneska si jdu pro jogurt do ledničky na snídani a uvidím párky a už jsou ve mně. Jako párky k snídani jsem nikdy nejedla, že by chutě? Já si asi dneska v Brně koupím test a zítra testnu

jane84
6. říj 2010

@jahudka80 ty ale ne že když nebudeš teď těhu a přestanete se snažit, tak se přestaneš chodit

lucie.krajcarova
6. říj 2010

krásný den, holky!!
@fram to je výborný nápad s tou dovčou!!
@jahudka80 jejku, to je mi moc líto...mám z tebe taky slzy v očích... normálně mi to nepřijde, ale kdybych byla taky jediná mezi těhotnými, tak to prostě sebere snad každou, která by chtěla...
@pe_t toto se mi stalo taky párkrát, že se mě kámoška přes mail ptala, jak se daří mimi... holt to bylo plánovaný a chtěný dítě, tak jsem to vyřvala do světa všem....
@meiki tak to vypadá nadějně'!!!!
@ivasa ahojky, to je mi líto, co jsi už musela protrpět... byly to zamlké těhu? přestalo se vyvíjet srdíčko? jinak si myslm, že by tě doktoři měli prověřit. držím palce, aby napotřetí bylo vše v pořádku 🙂

lucie.krajcarova
6. říj 2010

@jane84 teda holka, jestli ty nejsi těhu, tak přibereš 🙂))

jane84
6. říj 2010

@lucie.krajcarova já vím 😢 😀

pe_t
6. říj 2010

@jane84 jéééje žeby přeci? 😵 tak testniiiiiiiii už jsem zvědavá 😅

jane84
6. říj 2010

@pe_t zítra, dneska nemám test, odpoledne jedu do Brna a vrátím se až pozdě večer. tak až ráno

pe_t
6. říj 2010

@jane84 jojojo budu se těšit na další čárky 😉

veraakubik
6. říj 2010

@meiki Tak super-tichoulinka gratulacka leti,ale opravdu tichoulinka a oparna-preju aby carky krasne silily..Drzim palecky!!!!

endie
6. říj 2010

ahojík

co tady vlezu tak jsem jak Alenka v říši divů 😕 jsem uplně mimo vás absolutně nestíhám 🙄
@meiki tak at sílí // 😵

veraakubik
6. říj 2010

@ivasa Ahojky,cetla jsem tvuj pribeh a neni zrovna veselej,ale rada bych ti napsala co se stalo me-treba ti to nejak ulevi-ale jasne,mas toho vic,ale nejsi v tom sama.Mam teda dve deticky-temer 4 leteho kubika a 1 a pul rocni holcicku a ted jsem ve stejnem tydnu jak ty..Ale-nez se malej narodil tak jsem 2x potratila,kdyz uz jsem konecene otehotnela tsk jsem zacla krvacet-v 7tt jsem musela do nemocnice a lezela jsem tam 14dni-krvaceni mi objasnene nebylo,ale jedna v variant byla,ze mimiskove tam byly dve a jedno se proste neudrzelo a krvacenim odeslo-dlouho jsem se trapila,ze malej mohl mit dvojcatko,ale musela jsem myslet na to,co v brisku zustalo..Pak jsem musela byt vic hlidana,davat na sebe pozor,odpocivat..No a kdyz jsme se rohzodli pro druhe miminko tak to se povedlo na prvni pokus-tehotenstvi bez probelmu bez jedineho hacku.Ted kdyz jsme se hrozhodly pro dalsi tak nejdriv to nevychazelo a pak jsem zase potratila-na zacatku,ale uz to ve me bylo..Ted jsem cca v 6 tt a v patek jdu na kontrolu,tak mam taky strasnej strach jak to dopadne a jestli to bude v poradku..Jinak proc to pisu-abys vedela,ze i po potratu muzes potom bez problemu otehotnet a uzivat si to bez problemu..Mozna to ted u tebe taky nic neznemena-urcite bych zasla k mudre-treba by ti dala utrogestan-tusim ze se to atk jmenuje-je to proti krvaceni-prave jsem ho taky brala pri malym..Drzim ti palecky aby jsi se drzela a miminko taky-hodne stesti..Ps-taky me mudra nevysetrila proc se potraty opakovaly a proc vubec byly..

endie
6. říj 2010

jo a trošku mímo mísu 85 dní do VÁNOC

meiki
6. říj 2010

@jahudka80 testim 10, no myslim, ze ovu byla kolem 10 DC, takze bych mohla byt asi 13 DPO, jestli to tedy dobre pocitam

pe_t
6. říj 2010

@meiki podle čeho odhaduješ, že byla 10 ovu? Já se jen vracím zpětně u mě, kdy asi byla a jestli jsme se trfili....já vím, už to nic neovlivní, jen tak, jestli to své tělo už v tomto začínám znát...